• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
kaaci, muzou vlastne maminy kojit, kdyz jsou nemocny?
13. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
jo,můžou.u dr. řekneš že kojíš a ona ti předepíše co se může i v těhu a při kojení.Já mám zatím panadol a mucosolvan sirup,ale když to nepomůže do pátku tak dostanu antibiotika :unamused:
13. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
no nic jdu si lehnout,už tu sedím hodinu :grinning: papa juknu sem později :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj Kačko, to je blbý, že jste celá rodinka omarodili :frowning2: Snad vám bude brzo líp!

Leni, pěknýho drobečka máte! Jen ať hezky roste a prospívá nadále :wink: :slight_smile: Bezva, že už taky začínáš nakupovat hadříčky :slight_smile: To jsou příjemný starosti, co? :grinning:
13. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Tak se Kacenko hezky kurýruj .-)
13. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Katko, brzy se uzdrav. Teď je těch angín hodně, synátor taky marodí. Tak ať si brzy ok!
13. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Leni, to už je hezkej človíček, co? :dizzy_face: :wink:

Byli jsme s MM v rychlosti něco nakoupit ve Slavkově a zas mě tam chytaly pěkný bolesti, vždycky mě stvrdlo šíleně břicho.... i kalhozty mě sjely z pupku :sweat_smile: :grinning: V autě mě chytla jako by křeč v břiše i s tím tvrdnutím, to už jsem musela prodýchat..... No je to hnus , velebnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď zatím nic.... :confounded: Kurňa ať se to rozjede!!!!
13. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Snad už to jsou blížící se příznaky porodu, Leňo!
A TM už je teď doma dokud se maličký nenarodí nebo jak?
13. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Jo, je doma, ani nikam nechce teď jít :grinning:
13. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
A nebo jsou to zaražený prdy??? :confused: :sweat_smile: :grinning:
Já už fakt nevím.....
13. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Leni, teď jsem někde četla, že možná k urychlení pomůže červený vínko, třeba malá sklenička, nebo skořice, tak si zkus třeba udělat svařák... :grinning:
Týjo, to už snad dneska musí být... :wink: Fandíme Ti, i malýmu!!!! :wink:
13. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
Víno zrovna žádný nemáme :confounded:
Tak zkouším aspoň ředkvičky, jsou pálivý.... :grinning:
A asi chytnu vysavač a budu tady s ním poletovat :grinning:
13. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
Kačko ahojky, když je teď teplo, aspoň to pocelí půjde líp... ať jseš brzo fit a zvládneš to i bez ATB, abys mohla i nadále kojit... držím palce!!! To je fajn, že je TM na paragrafu, hlavně ať to brzo odejde ta choroba a hezky se vykurýruješ!
Katy promiň, jsu nějaká mimo poslední dobou... :wink:
Díky za pochvalu mimíska, no včera jak jsem se na něj tak dívala na té velké obrazovce, tak jsem pomalu zamáčka slzu... krásně si tam mimčo hovělo. Snad to bude pohodář, jak vypadá na té fotečce... :grinning:
Veru, a jo, tak už je mi jasný, že tam je i internet. :wink:
Leni, super, že je TM doma... vždy připraven. :wink: Dala sis ve Slavkově zmrzku? :wink:
13. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Leni, pletovat s vysavačem... :grinning: :grinning: To by chtělo fotečku, jak Leňa pár dní nebo hodin před porodem lítá po bytě s vysavačem... :grinning:
To je škoda s tím vínkem. Třeba to ani nebude potřeba... :wink:
13. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
A to jsem se ještě radši nepřevlíkla do tepláků :grinning: Vyčkávám, co se bude dít :grinning:
Jestli si dítě ze mě dělá srandu a jen mě zkouší, tak sotva jak vyleze, tak dostane na prdel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Leni, místo pusinky a laskání dostat na zadek, to je teda pěknej začátek života... nechceš to ještě přehodnotit? :grinning:
13. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahojte Vyškovačky, chodím sem za už od začátku mého těhotenství,ale nějak jsem se pořád nemohla odhodlat k tromu, abych sem něco napsala. Teď už jsem doma, zatím na neschopence, za chvíli nastupuju mateřskou, tak je víc času. Ted tu bývám denně, stejně jako před svatbou na beremese, sbírám rady :slight_smile: Na vás mě přivedla Zuzka (dolda), která nám točila svatbu.
Lenajasku hodne jsem prozivala tvoje otehotnění, strašně moc gratuluju!!!! Moc jsem držela palce a když jsi tu napsala, že je vše o.k., že máte srdíčko, tak mi i slzička ukápla :slight_smile:)
Sorry, že něco píšu s háčkama a čárkama a něco bez. Na icq píšu bez, v práci s diakritikou a tak se mi to pak všechno plete, když chcu psat rychle. :frowning2:
Katy nic si z těch tripplů nedělej, taky mi vyšly blbě (napoprvé), a rozhodla jsem se, že s dalším mimčem na ně nepůjdu, stačí screening ve 12tt. Nechápu, proč je vůbec dělají, když jsou tak málo spolehlivý!! Je to leda na stres! jedné mé známé vyšel screening dobře a tripple špatně, a doktorka jí řekla, že ten screening je tripplům nadřazenej, takže udělají jen podrobnější ultrazvuk ve 20 týdnu a že by mělo být vše o.k.
Držím palce ať všechno dobře dopadne.
Leni držím palce,ať už se to brzo rozjede, asi budeš v porodce s mou kámoškou Míšou, měla termín včera a už před 14 dny jí řekli, že má malej už kolem 4 kg, tak je z toho na nervy, že bude moc velkej, ona je strašnej drobek, před 14 dny jí Houbal řekne, že už to bude každým dnem a minulej týden jí řekl, že to na porod ještě aspon týden nevypadá :frowning2: Neví co řikají, tak jsem ji uklidňovala, že ani ta váha určitě nebude tak velká.
13. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj Lili, vítám tě tu mezi námi! :wink: Mohla ses přidat klidně i dřív :slight_smile:

No Houbal je možná výbornej porodník, jak všichni říkají, ale odhad má asi hodně blbej :confounded: Pokud vím, tak holkám taky řekl pomalu pokaždý něco jinýho :confounded:
Ze 4 kilovýho dítěte bych byla taky na nervy, nevím, proč ti doktoři umí akorát vyděsit :angry:

Byla jsem se projít se psem, ale jen tady kousek, manžu jsem poslala pryč, ať jde do dílny něco dělat, že až bude něco aktuálního, že mu zavolám. Bolesti mámk stejně tak po hodině, to mě teeda ještě čeká asi dlouhá doba :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli vůbec....
13. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahojky Lilithko, týjo, pořád sem nakukuješ, a ozvala ses až teď... :wink: Vítej u nás, sice pozdě, ale přece... :grinning: :wink:
Díky moc za gratulaci a za držení palečků a krásný slůvka... :slight_smile: To jsu ráda, že jsme s miminkem tolik lidí potěšili... :slight_smile:
Tak prožívej v pohodě a klídečku poslední týdny do porodu, ať jste v pořádku... :wink: Máte vybraný moc pěkný jméno pro holčičku. :wink:
Leni, říkala jsem si, jestli už jste nejeli... a ono furt ne... ale kdo ví, třeba jseš tady dneska naposledy 2v1... Budu furt nakukovat. :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Leni, neboj až pojedu, písnu sem. :wink: Zatím to fakt nevypadá :frowning2:
13. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Holky, na ty odhady váhy kašlete. Mě malého odhadovali na 4,5 kg (já 152 cm, 59 kg - jsem si říkala, že nikdy neporodím!!! byla jsem vystresovaná, porod se snažila přivolat vším možným). Pak mi jedná mladinká doktorka v Bohunicích řekla, že tohle je kravina, že ty odhady jsou nepřesný, že ona je nedělá, že směrodatné je jestli mimčo projde pánví. Dost se mi tenkrát v ambulanci věnovala, proměřila mi pánev ze všech stran, posoudila mojí páteř, protože mám docela velkou scoliosu a řekla, že malý projde. Naštěstí pak byla i u mého porodu. Malý se narodil - 3,65 kg, 54 cm. Ten odhad váhy byl zkreslený - tím že měl velký obvod hlavy a hlavně byl hodně dlouhý. Byli jsme v porodnici taková rarita (nejmenší mamina a nejdelší mimino co tam v tu dobu bylo :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahoj Lili, taky tě vítám mezi námi! Tak si hezky začni užívat mateřskou a poslední přípravy na příchod nového člena rodiny :slight_smile:
Díky za tvé zkušenosti, je fajn, když člověk slyší kolik je holek, který si prošly tím co já a nakonec vše dobře dopadlo. Je to opravdu s prominutím na nasrání, když ty testy jsou tak falešný!
A ty jsi byla na amniocentéze nebo taky jen na utz?
13. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Marci ty a tak velký mimčo? Kam bys ho dala? :grinning:
Vždyť tebe není pomlau vidět ani za tím kočárem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Néé, jen žertuju :wink: :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
Leni, však ona taky moje gyndařka vždycky změřila obvod hlavy, délku stehenní kosti, nacvakala to do počítače a vypadlo jí takové šílené číslo, vždycky na to vyvalila a oči a řekla, že to je asi nějaká blbost :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Mě teda pánev nikdy nikdo neměřil a vždycky na ultrazvuku akorát měřili ty obvody.... Věřím, že je to zkreslený, zvlášť pak v pozdějším těhu, to už se pak nedá pořádně zachytit, podle mě :confounded:
13. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Leni ani jednou ti neměřili pánev? Na mě hned na začátku těhotenství vyrukovali s takovými kleštěmi nebo co to bylo a měřili nějaké 4 hodnoty (2 jsem měla hraniční, 2 podměrečné) :grinning:
13. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
Lenajasek - díky, no díky bohu to bude holka, kdyby to byl kluk, musel by to být Boris :slight_smile:)) Dohodli jsme se s MM, že jméno pro kluka vybírá ona pro holku já.

S těma váham, taky si myslím, že se prostě někdy trafí a vyjde jim to,ale většinou to tak není, většinou říkají, že bude větší než nakonec je.

Katy (zkopírovaný z alba)
18.2. - ŠOK!!!! Volaal jsem o výsledku tripplů a vyšly špatně, teda prý ani ne pozitivně a ani ne negativně, prostě divně,doktorka okamžitě doporučuje odběr plodové vody. Potoky slz a nervů, a hned jsme vyrazili do Bohunic na odběr, švica byla zrovna v práci, tak mi domluvila moc hodnýho doktora, opravdu byl suprovej, uklidnil mě (narozdíl od mé doktorky) a znovu si prošel výsledky testu, já už ležela na stole s vystrčeným břichem, když v tom se zarazil a říká "vy ale asi nevážíte 65 kg" a já že bohužel zdaleka ne, že mám daleko víc a on že to může hrát velkou roli, tak jsem zase seskočila ze stolu a čekala, až tam doktor zavolá, oni výsledky znovu přepočítali, tentokrát s mou správnou váhou a po hodině a půl čekání dobrá zpráva TESTY JSOU V POŘÁDKU!!!!!!!! A kde byla chyba? K mé krvy nebyla napsaná moje váha, proto tam v laboratoři dali průměrnou váhu žen a už to bylo. A přitom na tom u těchto statistických testů tak záleží!!!!!

Ale všichni mě uklidńovali, že ten odběr plodovky vůbec nebolí, že je to lepší jak odběr krve,akorát bys po tom měla aspon 3 dny ležet, opravdu ležet, aby se nic nestalo.
13. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Lili, tak to je hustý tenhle příběh! Oni na to úplně serou, to snad není možný, takovej přístup... :frowning2:
Lepší než odběr krve?? Tak to je super, to zvládnu, krev jsem chodila darovat 2x ročně půl litru :slight_smile:
O tom odpočívání mi psala už tady Marta, že je dobře, že to dělají před víkendem, budem s MM lenošit :slight_smile:
A v pátek už na to asi taky prdím a do práce nepůjdu, mohli by mi třeba na propustku napsat - klid na lůžku nebo něco podobnýho, aby mi v práci uznali celej den.
13. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
Leni, třeby to přijde ani nebudeš vědět jak, onehdy v Holubicích porodila paní doma do vany, ani nestihla vylézt z vany! Měla prý bolesti, tak volala do Bohunic, tam jí řekli, že to ještě nebude ono, ať si dá teplou vanu no a bylo to :slight_smile:
Ona prý totiž celý těhotenství chodila, že když nebyla těhotná tak každý ráno utíkala na bus o jednu zastávku dál než by mohla a zpátky vystoupila taky o zastávku dřív a utíkala i s nákupem domů. No a vtěhotenství to dělal stejně, jen místo běhu chodila. Takže ta chůze má asi veeeeelkej vlivna porod, je to pak asi hodně rychlý.
13. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
Katy - moje bývalá doktorka, která mě poslal na ten odběr plodovky z toho byla dost v šoku a omlouvala se mi do poslední chvíle. Že teď už každýmu kontroluje, jeslti byly zadaný správný údaje. Je to na prd, nechápu, proč pojišťovny nehradí ten screening místo tripplů, když je to o moc spolehlivější. Příště na ně fakt nejdu.
S tím odpočíváním to fakt nepodceňuj, švica chtěla, ať si nechám na týden napsat neschopenku. že kdyby se něco stalo, tak pak už nic nenaplaču.
13. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.