• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Páji, jejda, to je mi hrozně moc líto, že to šlo takhle brzo po sobě... :frowning2: Někdy to tak bývá, že druhý manžel toho prvního nepřežije o moc dlouho... Myslela bych především na miminko a i když byla babička pro TM hrozně důležitý a milovaná, zvážila bych ještě ten pohřeb... drž se kočenko, nemáš to jednoduchý, ale s tímhle prostě nikdo nikdy nepočítá... :frowning2: :frowning2: Moc na Tebe myslím!!!! Vyplakejte se, to je potřeba... ale ne moc dlouho, aby nebylo smutný i miminko... Buďte silní!
Veru, teď jsem mluvila s MM, že se bude vracet zítra z práce kolem 14.hod, zaveze kamoše, co spolu jezdí do práce do Holubic, jak jsem Ti kdysi psala, že bydlí kousek od toho vašeho úřadu a tudíž i od vás. Ale to je asi brzo abych jela ve dvě, co? To bych tam musela přijet o půl jedné, a ve dvě by mě už vyzvedával MM... nevadila by třeba malá procházka? Stihneš se najíst i takhle relativně brzo? Nevadilo by to? Kdyby to nevyhovovalo, můžu jet samozřejmě pak busem později. Jezdí to po těch hodinách, jela bych asi 601.
Marci, taky jsem si musela pomalu u gyndr. tu žádanku vybrečet, aby mi ty rehabilitace pojišťovna proplácela... přitom se o téhle metodě ví hrozně dlouho a minimálně vzdělanci v oboru, aspoň co se tváří jako vzdělanci, by o tom určitě měli někdy slyšet. Ale oni ne, oni radši cpát prášky a dávat falšený naděje... no, už je to za náma. To cvičení se přiznám, že jsem nikdy nebyla důsledná, takže jsem cvičila tak jednou za dva až tři dny, ale i tak mi to dost pomohlo na ty záda. Pak jsem loni vlastně začala chodit na jógu v únoru, a tam jsme dělali i podobný cviky co se dělají při té Mojži, takže před tou mou poslední stimulkou jsem šla na tu rehabku, aby se mi mrkla na kostrč, a říkala úplně v pohodě, že je volná, žádný bloky, tak tím mě taky uklidnila. A předtím jsem byla ještě u kamarádky na reiki, myslím že mi to taky pomohlo, ale může to být samozřejmě náhoda, a ještě mi dělala ta kamarádka horoskop, kde mi řekla, že letošní začátek roku bude pro mě značka ideál, žádný překážky... a ono to vyšlo. DO toho změna CARu, prostě myslím, že to je taková souhra, že to vše nemohla být náhoda, to by prostě ani nešlo. Je moc věcí, co do sebe zapadá, i moje psychika... že to prostě takhle bylo naplánovaný někým už dopředu. Čím dál víc tomu věřím a jsu za to moc ráda. :slight_smile:
Leni, tož na chvilku bys třeba mohla jít... uvidíš, co na to manžílek... :wink: Na Tebe někde za křem bafnem, Ty se lekneš a bude... :grinning:
13. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
Páji je mi to moc líto, upřimnou soustrast :pensive:
13. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
Leni, no to je na mě stejně asi brzo, pač bych měla jít zítra do porodky na kontrolu a na monitor.... Ale já doufááááááááám, že už budu mít zítra porod za sebou!!! :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
Leni, tak uvidíš, třeba si Tě tam rovnou nechají... bereš si na ty monitory už tašku s sebou? A TM asi bude řídit, že? Tak držím palce!
13. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
A nebo jak píšeš, možná už žádnej monitor nebude, jen monitor už při porodu... :slight_smile:
13. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
Jj, jede se mnou, už mě nechce nechávat nikam jezdit sama. No tu tašku nevím, asi ne, kdyby náhodou, tak se pro ni otočí domů.... Pochybuju totiž, že jsem dostatečně otevřená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
Leni.dv.:tak vidím, že jde do tuhýho, je dobře, že si tě manžel hlídá. Až je člověku blbě, tak je dobře mít někoho vedle sebe, jsou momenty, kdy si člověk sám nepomůže, že jo. Držím palečky. Snad se brzy dozvíme tu radostnou novinu !!!

Paji, to je mi líto s babičkou, hlavně mysli na miminko, a dobře to zvládni !

Tu Metodu Mojžíšové jsem cvičila doma, koupila jsem si knížku. Je pravda, že se asi rozhýbe, co má, cítila jsem se po tom líp. Z toho sedavýho zaměstnání mě dost bolívaly kříže
13. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
Lenajsku, jasně, přijeď kdykoliv:slight_smile:
Pajinko, to je smutný, zvlášť, když se to takto sejde:frowning2:. Ale dědeček už je zase s babičkou v nebíčku a už je jim ase spolu dobře (v tomto jsem dost infantilní:slight_smile:)
Leni to jo, já bych sama taky nikam nejela, tě to chytne po cestě a nikdo ti nepomůže. Ale fakt si myslím, že tu kabelu si raději do auta dej:slight_smile: Jak znám sebe, my ji budeme vozit 14dní dopředu v kufru:slight_smile:)
13. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
Páji, je to těžký, ale když jsou lidi celý život spolu a jeden odejde, tak to musí být beznaděj. Se nedivím, že se ten druhej s tím tak trápí, že tady není dlouho. Pár takových případů znám.
13. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
Jdu si napustit horkou vanu a budu doufat, že se to rozjede :rolling_eyes: A pak mám v plánu s MM pětiminutovku, ale jelikož nechtěl ráno, tak pochybuju, že bude chtít teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
Teda Leni, s těma chlapa to není jednoduchý :grinning:
13. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahoj holky

Paji upřímnou soustrast :frowning2:

Hani jé ahoj, tak jsi konečně zavítala, to ani není možný jak to letí, nedávno jsi psala, že jsi těhotná a teď už 30tt :slight_smile:

My jsme v poho, malá je zlatíčko, dneska jsem jí koupila panenku od Lamaze a moc se jí líbí. Dneska jsme byli na další baby masáži, byla zlatá, ale jak se unavila tak začala plakat. Pak ale usnula, tak jsme s manžou skočili k Pirátovi na meníčko. Objednala jsem jí Prostějova na plavání, tak jsme zvědavá co na to bude říkat.
Teri: ty tchýně to je asi všude stejný :grinning: , ale ta tvoje to extrémní kousek.

Leni vidím, že pořád nic. Já jsem měla poslíčky dvě noci před porodem, ale teda 7 dní po termínu, po tom druhým, po tom prvním 12.
13. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
Zuzi, to je fajn, že Vikinka je zlatíčko, ona ti to teď určo vynahradí za ty řevy :wink:
Ježiš, já doufám, že dlouho tu už s těma poslama strašit nebudu! :sweat_smile: :grinning:
13. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
Hoj holky, jak jinak celej den v prachu, tak jen rychle nakouknu, nezlobte se jestli na někoho nereaguju, ale než to dočtu půlu zapoměnu a jedním okem furt sleduju Matesa páč mi tady lozí po nábytku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odpoledne jsme byli kočárkovat s cif, Kubíček je rozkošnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: akorát ten náš poděs ho vyděsil, na městě začal zas pištět :sweat_smile: a řehtat se a pak škytal asi 2 hodiny pakynek. U hyperky mám pocit že sem viděla i Kačku s chlapákama, ale jen zdálky.

leni: Tož dneska v noci jo? :grinning:

Zuzi v tom Prostějově je to prej moc dobrý pro ty mimča :wink: Snad se to malé bude líbit :wink:

paji: Upřímnou soustrast :frowning2:
13. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
Veru, tak já bych mohla přijet v 12.24 na zastávku ten Obecní úřad, mohly bysme si dát sraz třeba na tom hřišti, nebo bys tam na mě počkala? Bylo by to teda jen na chvilku, řekla bych MM, aby mě v těch 14hod vyzvedl, jestli to teda nevadí takhle na chvilku...
Hani, jak jste dopadli na kontrole? Určitě je vše v pořádku... A jak se má Lucka? Zrovna jsem si říkala, že jsme ji tady hafo dlouho neviděly...
Zuzi ahojky! To je fajn, že se jí baby masáže líbí, snad se jí bude líbit i to plavání. V Prostějově by to mělo být lepší jak ve Vyškově, jo?
Páji, já to cítím podobně jako Verča, jen mi bylo blbý to napsat... Taky se přidávám s vyjádřením upřímné soustrasti.. :frowning2:
Leni, tašku bych si radši taky s sebou vzala, člověk nikdy neví...
A ať si TM dá říct, pak už nikdy nebudete doma sami dva... :wink: :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
Leni to my máme s MM momentálně opačnej problem, na mě ty chutě nějak nejdou.... Ale až pujde o porod, tak to bude MM spokojenej, to budu chtíp pořád, když to pomůže :slight_smile: Uvidíš, že dneska v noci už to přijde, držím palce
Cau Zuzi, no ted se to nějak zastavilo a neutiká to. Ale příští týden už začnu prát a žehlit oblečky, tak to snad bude lepší. Viktorka je krásná a roste jako z vody. Kolik tobě předpovídali že bude vážit?
13. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
lenajsku: Jj na kontrole vše o.k. byli jsme pochváleni a Dr. říkaal že je vidět že se malému hodně věnujeme že je tak šikovný, jinak teda moc nepřibral, teda asi vůbec, váha 8 680g délka 70cm tak snad už nám ty oblečky nějakou dobu vydrží. :slight_smile:

Lucka se má dobře, nebo mi tak aspoň přišla, a jak už sem psala Kubík je hrozně hezounkej a taky celej taťka :grinning: Říkala, že nemá přetaženej ten internet jak sou přestěhovaní tak koníka moc nestíhá.
13. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Holky, je možný mít poslíčky takhle celej den a celou noc?
13. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Zuzi, měla jsem tady včera kamarádku z Prostějova a říkala, že v PV jsou kurzy pro mimina uplně jinde než je bazén a prý jsou tam po osmi dětech bo co? Ale ona děti nemá, asi má informace od nějaké kamarádky. Prý je tam o to taky hodně zájem

Leni.dv: je to možný Leni, mě takle bolelo břicho a záda už když jsem šla do špitálu, to bylo 5 dní po termínu a dalších 5 jsem tam byla. Ale to je hodně individuální. Ono to všechno sedá, tak je jasný, že to tělo dostává záhul. Drž se!

Hani, máš to náročný s Matýskem, lezoucí a téměř chodící děti a ty chodící jsou náročný ještě víc. Holt je po klidu. "Vždy ve střehu" :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Leni já měla den před porodem bolesti celej den. A od 8 večer pak pravidelně po 20 minutách. V jednu ráno jsme jely do porodnice to už byly po 15. Prvorodička tak jsem nevěšděla kdy jet. A rodila jsem až po 1 hodině odpoledne.
13. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Hani, Lucku pozdravuj a jak bude moct, tak ať dá o sobě vědět.
13. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Alčo, já tak jela na první porod s Martinem, fakt, jak přes kopírák. Celej den mi nebylo dobře. V 11 večer jsem začla špinit a bolesti po 10 minutách. V 1 jsem jela do porodnice (tam ze mě měli radost :angry: ), řekli mi ať jdu spat :confused: jako by to šlo. Měla jsem bolesti pořád po 10ti minutách, jen zesilovaly. Ve 12 v poledne se Vašíček slitoval a píchl mi injekci, prý to není možný že jsem tam tak dlouho a Martin se i tak narodil až ve 2 !!! To byla mrtvica !
13. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Mě ju píchli kolem 10. dopoledne a pak začaly ty pořádný bolesti to byl hnus. Kamoška ta když rodila tak mi ještě hodinu před porodem psala sms. Já jsem od té píchnuté plodovky nemohla už nic jaky ty bolesti byly. Holt to má každej jinej. Někdo trpí a někdo ani neví že odrodil.
13. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ale když to jsou poslíci, tak po koupeli by měli přestat? Nebo nemusí?
Já se omlouvám, ale fakt už jsem z toho tak zmatená.... :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
m1rti: JJ budem si psát, možná zas dojede do Vy.

Ali: Koukala sem na fotečky a do té výřivky ste chodily s Luckou a Kubíčkem ( dol ) ten svět je fakt malej :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
No měly by, říká se to. Ale já si doma vanu nedávala, tak nevím, jestli by to přešlo. Mě už se to pak pořád nepravidelně vracelo
13. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Hoj holky,tak máme zase jeden den za sebou :slight_smile:
V neděli máme vítání občánků tak musím malýmu něco sehnat na sebe,bo nic nemáme.a ted s tou moc nemocí se nijak zvlášt po obchodech lítat nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ikdyž jsem dnes byla v Hypce jak psala Haňulka,ale to bylo jen z nutnosti bo bysme doma museli okusovat stůl.měli jsme vybílenou lednici :grinning:
Potkala jsem tam Cif :dizzy_face: ptala jsem se pročpak nechodí na koníka a že jak se přestěhovali nahoru,tak internet zůstal dole :frowning2: ona vlastně tady psala,ale já jsem hlava děravá :sweat_smile:

Leni: čoveče,myslím na tě jak se dá :slight_smile: hlavně at tě mrně ddlouho netrápí :wink:

Paji: upřímnou soustrast,vím jak ti je :cry: Bohužel :cry:

Zuzi: tak to je fajn že se malé masáže líbí :slight_smile: budeš pak na to plavčo chodit i do Vyškova :fearful:

Ali: máš sestřenku Lucku J. :fearful: seš mi hrozně povědomá :slight_smile:

Holky,ten můj šikovnej chlapeček mi už 14dní spinká celou noc :dizzy_face: poprvé jsem se celou noc budila a zjištovala jestli dejchá :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Paaji :pensive:

Lili, v albu pises, ze bydlis v Porube, gyndr mas taky v Porube? Asi tam budes i rodit, ze?
13. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Katy, Tomášek je borec s tím spaním! Pochvala :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Marti,jj děkujeme za pochvalu :dizzy_face: aspon je mamča vyspaná v noci :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.