• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky :wink:

Páji, upřímnou soustrast :frowning2:

Tak vidím, že Lenča už jela, tak hlavně, ať to má brzo za sebou :slight_smile:

Zuzi, v tom Prostějově je to od 3 měsíců? Já jsem uvažovala nad UH, tam je to taky tak, ale teď už teda asi počkáme do toho půl roku

My dneska jedem odpo do poradny, tak už se děsím, kolik Verda váží :sweat_smile: :grinning:
14. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
Kaaace: to máš pravdu že to strašně letí. Před chvílí odjížděla a už to budou zdá semi 3 nebo 4 roky. Hlavně že je spokojená a našla si fajn přítele, to je hlavní. Protože předtím ten Olin to byl vůl.
14. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
Tak koukám, že jsem v noci prošvihla velkou událost, Lenka odjela do porodky.
Hani, ještě že máš na ni kontakt, ať jsme v obraze. To čekání tam je hrozný, no všechny jsme to zažily. Hlavně ať to má brzo za sebou, dobře to zvládne a má radost z miminka. .... uplně mi to oživuje vzpomínky :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky, přeji pěkný den..
Jéé, Lenča už jela? Musím vás dočíst... tak to mooooc držím palečky!!!
Verunko, já se dneska budu muset kočko omluvit, chytla mě hrozná rýma, v noci jsem se furt budila, nejdřív ucpanej nos, pak jsem ve čtyři ráno asi půl hodiny smrkala a teď nanovo... nějak se čoveče na tu procházku necítím, půjdu asi jen tady na náměstí něco nakoupit a do lékárny, tak se prosím nezlob... navíc se tady jaksi mračí, kdo ví, co z toho bude... Necháme to kdyžtak na příští týden, ju? Jestli to nevadí...
Všechny vás moc zdravím a jdu dočítat... krásný pohodový den!
14. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Kači, jak Ti je, už je Ti líp? Užijte si v neděli vítání občánků, snad Ti už bude dobře, a bude to fajn. A je super, že Tomášek tak hezky spinká, paráda. :wink: Tak ať mu to vydrží...
Páji, to je mi vážně moc líto, to chápu, že brečíš s TM, to bych taky nevydržela... :frowning2: Bude brzo líp, mysli na mimíska... babička s dědou se na vás dívají a opatrují vás zezvrchu... v srdíčkách žijí pořád. :wink:
Hani, týjo, takže Lenča to bude mít na dýl... tak snad to půjde bez vážnějších problémů... Nevíš něco novějšího?
Teri, užij si víkend, to bude fajn.
Giselko, ať dobře dopadnete v poradně, pak písni aktuální info o váze.. :wink: Co zoubky, další nerostou? :wink:
Tak Cif nemá internet, to ještě asi chvilku potrvá, to je jasný, že se jí nechce chodit dolů, tak si počkáme, až ho zapojí i nahoře... jinak se jim asi bydlí dobře, že? :slight_smile:
Holky, nevíte, jestli kdybych si koupila nějaký dětský kapky do nosu, jestli bych si je aspoň na noc mohla dát? Jinak mám pocit, že se v noci udusím... :frowning2: Začala mě z toho bolet hlava, klasika. :angry:
14. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Lenka už jela, tak to je super......a snad se nebude dlouho trápit!!
Lenajsku, já bych si kapky nedávala, stříkej do nosu vincentku a inhaluj třeba mořskou sůl, to ti ty dutiny uvolní. :grinning: :grinning: (Jsem chtěla napsat kapej si do nosu mateřský mlíko - to radím vždycky všem holkám, protože to u malého fakt zabírá, ale včas jsem se zarazila :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Marci, Vincentkový kapky mám, ale vůbec mi to nezabírá, možná zkusím nějak kapat klasickou Vincentku, která je víc koncentrovaná. A nebo zkusím inhalovat tu mořskou sůl, ještě nám nějaká zbyla z Chorvatska.
A mateřský mlíko, to u mě fakt ještě nehrozí... :grinning:
14. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Marci, s tím mlíkem dobrý !!! :grinning: A fakt to zabírá, jo? To jsem ještě neslyšela. Tak je fakt je MM je dobrý na imunitu, tak proč by to nepomohlo sliznici
14. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
To MM u mimoušů fakt zabírá, kapala jsem ho i do oka - fakt nejlepší kapky!! Jinak preventivně občas taky stříkám klasickou vincentku.
14. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Tak to je dobrý, to jsem se zas něco dověděla. Díky :wink:
14. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
To jsem taky nikdy neslyšela... to je mazec! :grinning:
14. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Dobré ráno, celou noc jsem na Lenku myslela, protože u nás se též nespalo.
Pes celou noc problil nebo prosral, takže jsme s MM soustavně uklízeli zvratky nebo s ní lítali ven, jsem vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak jsem se dívala, jestli už jela, no snad to nebude mít dlouhého trvání :frowning2:
Lenajsku, to je super, já jsem ti zrovna chtěla psát, že nevím, jak to dneska zvládneme, pes se rozvaluje, já jsem hotová. Jestli mi zase nazvrací na koberec, tak už jí fakt praštím :confounded: . V celým bytě plovoučka a ona si zásadně vybírá kobereček obýváku!
14. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Veru jejda, vidím, že to byla náročná noc ve víc domácnostech... to je mi líto, že Berry tak zvracela... snad není nemocná, snad je to jen přechodný... pojedeš s ní k veterinářovi? Chuděrka... :frowning2: Ať je jí brzo líp!
Katy, jak Ty se cítíš? :wink:
14. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Veru, tak to bylo náročný, zvlášť v tvým stavu. Já byla ráda, že se koulím, ne tak ještě běhat kolem pesana. Si dobrá! Ale chtělo by to odpočinek, co?
14. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Veru, tak to je mazec s tím vaším pejskem, tak ještě že jsi doma a můžeš dospávat :slight_smile:

Holky, mě včera zase chytla migréna :unamused: :frowning2: :angry: Já už fakt nevím.... V pondělí jedna, včera další.. Už mě to sere! Otravuje mi to život. Já nevím, jestli je to teď z toho počasí zase. Jde mi to ale pořád od krční páteře :confounded:
14. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Tím mateřským mlíkem to je dobrý. musým to u malýho taky vyzkoušet. Věčně má rýmu.
14. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Kači, to je děs... :frowning2: Máš jít ještě někdy na tu rehabku, nebo tam už nepůjdeš? To mě moc mrzí, že Tě to zase tak trápí... to je fakt asi i z toho počasí, jak se furt mění... :unamused: To Ti pak asi pomáhá jedině spánek, co... :frowning2:
14. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Jestli to tak bude dál pokračovat, tak tam asi zase zajdu. Taky přemýšlím o nějakých bylinkách.
Leni, potřebuju spánek, led na čelo, tmavou místnost a bohužel i ten prášek, jinak je to bez šance... :(
Mám pocit, že mě ten krk bolí od pondělí v kuse pořád. Je to opruz!
14. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
No jo, ale je to naše psí miminko, uděláme pro něj cokoliv:slight_smile:.Teplotu nemá a už je to lepší, k doktorovi zatím nejdeme.
Kači a neuvažuješ, že bys zůstala doma na PN??? Abys mohla kvůli migréně víc odpočívat...
Paaaji a tobě by se taky odpočinek šiknul, holky myslete na svoje miminka a odpočívejte:slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Katy, to bude tím sedavým zaměstnáním taky, ono to člověku prostě nedělá dobře. MOžná by to chtělo i nějaký cvičení... A jestli Tě to fakt tak trápí, možná by PN nebyla k zahození, i když je jasný, že penízky jsou potřeba... ale celodenní sezení u PC taky nic moc... :frowning2:
Veru, to je fajn, že je pejsce líp. Už teda tak nezvrací?
Veru, neměla jsi kapky do nosu Pinosol? Teď čtu na netu, že je můžou i těhotný...
14. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Holky o migrénách mi ani nemluvte, mě pořád ještě doznívá včerejší. Navíc s mimčem je to o to větší trága. Něco jako jít si lehnout nehrozí, takže trpím jak pes. Navíc mám asi úplně dorasovaný záda, takže mě chytají křeče v bederní oblasti, že mi to vystřeluje až do břicha. Takže už počítám hodiny do víkendu, kdy na to mojé éro nebudu sama :frowning2:
14. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
jojo, měla Leni - jsou příjemný, ale nos mi moc neuvolnily, ale asi lepší než nic.
Už nezvrací a spí, chválabohu.....

Psala Léňa, chuděra, trvá to dlouho, hopsá na balónu a je příšerně unavená, musíme jí všichni posílat energii!
14. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Katy chtělo by to s tím krkem něco dělat, nakloněná nad stolem, to znám, to ti nepřidá. Migrény sice nemívám, ale bolehlavy jo
14. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Veru, díky za info, i o Leni, zrovna jsem se chtěla zeptat, jestli někdo něco nevíte... jdu jí poslat SMSku.
Marci, to je blbý.. :frowning2: Hodně síly!!!
14. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Slečnu si vzal do parády šéf, tak mám chvilku času na práci a na Koníka :slight_smile:

Chudák Léňa, doufám, že se jí to brzo spustí... Moc na mi myslím a jak píše Verča, nejradši bych jí poslala spoustu energie, kterou ale po včerejšku nemám ani já sama... Čím dál víc si přeji, abych už nemusela do práce a užívala si těhu jako vy. Nějaká neschopenka by se šikla i mě. :wink:

Katy, už zase migréna? Tak to je hrůza... DOufám, že tě z práce pustí domů a pěkně to vyležíš. Na zítra držím pěstičky, doufám, že se mi brzo ozveš, jak jste dopadli. Myslím, že by si na tu migrénu mohla klidně dostat neschopenku. Aspoň budeš víc v pohodě, ev. budeš mít čas cvičit a prohýbat páteř.

Marci, koukám jak puk, že se mimčům kape do nosa nebo do očička mateřský mlíko... Tak doufám, že si na to vzpomenu, až bude mít moje chuďátko nějaký boleníčko :wink:

Veru, ty si s pejskem taky pěkně užiješ... Nemá to z toho včerejšího stříhání?
14. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
Páji, to Ti věřím, že by se Ti PN šikla, v práci je toho hodně, co... :confounded: Jak vypadají ty poslední adeptky?
Katy, taky na zítřek moc moc držím palečky!!!! :wink: Určitě to dobře dopadne. :wink:
14. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
Holky, abych řekla pravdu, tak už jsem taky nad PN přemýšlela, ale říkala jsem si, že vydržím alespoň do toho léta než budou velký pařáky. Ty mi totiž taky nedělají moc dobře. Ale ještě aspoň ty 2 měsíce vydržím. Jen kdyby se to zhoršovalo, tak bych to zvážila.

Na Leňu taky pořád myslím, tak až jí někdo budete psát, tak i ode mě pozdravujte a že ji držím pěstičky, ať malej brzo venku!!! :slight_smile:

Lenajsku, díky za pěstičky! Musím to zvládnout a jsem statečná a říkám si, že máme zdravý miminko a všechno bude ok! :slight_smile: Zítra mě Viki hodí domů, tak se připojím na netu a určitě vám dám vědět, ju? Díky všem za podporu, hodně jste mi tady pomohly! :wink:
14. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahojky holky, tak koukám , že Léňa nám už rodí tak držím palečky :wink:
14. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Katy, to bude určitě v pořádku, to je fajn, že Tě TM pak hodí domů. Tak hodně odpočívej a nech se hýčkat... :wink:
Těch pařáků se taky děsím... jsu ráda, že mám PN, každej den do práce a ještě pokaždé jinak na směny, teď tam sedět v tom kanclu, kde si všichni pouští klimu... no fuj.
Tak to ještě zvaž, PN by se možná fakt šikla.
Mišičko ahoojky! Co Ty? Sílí čárečka? :wink: :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Sílí sílí :wink: Ve středu jdu k Mudr. tak snad bude vše v pořádku :wink:
14. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.