• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Jéééé, tak to mám radost!!! Budu moc držet palečky a potichoučku gratuluji.... třeba tam už bude vidět váček!!! :wink:
14. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
Letos je ten rok vážně nějakej úspěšnej... ale ještě nic nechci zakřiknout. :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
:wink: No snad je to magickou devítkou :wink: Měla bych přiští týden být 6 tt tak doufám, že už něco vidět bude :wink:
Nic loučím se a jdu pracovat :unamused:
14. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
Lenajsku, to on si mě MM pořád hýčká! A i moje drahá sestra :grinning: Chce mi i o víkendu uvařit, abych nemusela nic dělat :slight_smile:

Misicko, to je super!!! Dej příští týden vědět, jak jsu u Dr. dopadla. Držím pěsti, aby bylo vše v pořádku! :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Míšo, já měla viditelný gestační váček 25. den po oplodnění, a byla jsem 5+4tt. Tak to by už mělo být vidět. Za dalších 10 dní bylo vidět srdíčko. :wink:
14. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
14. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jejda, to je omyl, pardon... :grinning: s tím káčkem.
Katy, to je super, že se tak hezky starají.. tak ať uvaří něco mooc dobrýho! :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
:grinning: bude hovězí gulášek :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jé, gulášek je mňam, my ho dojídali ještě teď v týdnu, ale byl to ten zvěřinovej.. ale gulášky jsou moc dobrý. Že bych přijela ochutnat? :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
katy, ale za 2 měsíce už skoro půjdeš na mateřskou tak jako tak:slight_smile:
Jako já mla v podstatě taky nenáročnou práci za kancelářským stolem (sezení a nicnedělání), ale to vstávání mě tak vyčerpávalo, že musím říct, zůstat doma bylo to nejlepší, co mě mohlo potkat.....:slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
mišičko, skvělé zprávy:slight_smile: Gratuluju:slight_smile:)
14. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
autor
Psala Lenča, prý pořád na 1 prst, dostala do žíly spaznolytika a máslibenej epi jak bude aspoň na 3 prsty.Všechny zdraví

Chudina, ten malej si ale dává na čas :frowning2:
14. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Veru, že? Taky si myslím.. já taky seděla v práci za stolem, ale poslouchat šéfku, nechat se buzerovat, poslouchat kolem sebe ty slepice, vstávání pokaždé jinak... radši doma, když už jsme tak dlouho čekali. A Tobě navíc nebylo vůbec dobře, takže u Tebe nebylo co řešit hned ze začátku... :wink:
Veru, Ty už jseš na MD?
Hani, jéjda... tak snad se to konečně někam posune... malýmu se teda ven fakt nechce... ale snad to pak půjde jako po másle a bude držet vytoužené mimi v náručí... :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Veru, kdybych šla normál, tak mám před sebou ještě 3,5 měsíce. Vychází mi to až někdy na konec srpna :(

Téda to se malýmu fakt sem moc nechce... Moc na ně myslím!
14. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
Měla bych nastoupit 22.5.- příští týden.
Katy já debil neumím počítat:slight_smile:
Ach jo, si nechci představit, co čeká mě v červenci:frowning2: :frowning2:
14. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
Veru, toto letí, to je super.
No co by Tě čekalo... miminko.. :wink: :wink: :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
po 13hod kontrakci otevrena na 1 prst, to uz by me jeblo....
14. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
V pohodě, Veru :slight_smile:
Leňa, už je tam 13 hod? Jeli vlastně večer, takže asi tak nějak to bude...
14. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Hani,tak to si to mimčo fakt dává na čas. ... je dobrý, že si domluvila epi. Já ho pak už taky chtěla, ale nestihlo se to.
Veru, je to dlouhý proces. Já proto ty "rychlý porody" nechápu, jak to, že to někomu jde tak rychle. Většinou je to totiž takhle...
14. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
autor
Veru mě taky, já šla co hodinu to cenťák až dva a i to se mi zdálo pomalu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Holky já přijela do porodnice otevřená na cenťák a za 4 hodiny byl malý venku. Byla to rychlovka, ale o to větší záhul. Ale kdybych si měla vybrat, tak bych zase brala rychlý porod. Moje ségra měla termín předevčírem, je otevřená na 5 cm a nic, dneska už absolvovala 3 km procházku, vybíhá doma schody a furt nic. To je tak strašně individuální. Furt po mě chce rady jak tomu pomoct, ale já už fakt nevím co jí poradit :unamused:
Lence moc držím pěsti, ať už to má za sebou a může se radovat z mimča!!
14. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Chudák Leňa ta musí tedy trpět. Já dojela do porodnice otevřená na 3 cenťáky a až po 9. hodinách mi píchly plodovku tak jsem se začala teprve pořádně otvírat. Snad už to brzy bude a Leňa si oddychne. To musi být strašny :frowning2: tak tam trpět a nic se nedít.
14. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ali, já si to vůbec nedovedu představit! Musí to být sado... Ale ten "výsledek" určitě stojí za to! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
Tak ten výsledek určitě za to stojí. :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět z CARu a mám neschopenku až do konce, nechají mi ji ještě 14dní po zákroku, aby jsem byla v klidu atd. Takže budu psát šéfce-no ta bude naštvaná, ale mě je to jedno. Jinak jsem si zvykla píchat injekce, MM mi nechal dát ty " nej " abych to líp snášela atd. a je to teda fakt divný, připadnu si jako narkoman :grinning: a za 10dní jdu na to, tak snad bude všechno tak jak má :slight_smile:

Jééééééééééééééééééééééééé, koukám, že Leňulku nám už odvezli. Chuděrka malá, ta musí trpět, nechápu proč ji nepomůžou. Já měla porod docela rychlej, dojela jsem tam v 5ráno a Áďa byl venku ve 13:30 :wink:
Držím palečky, aby všechno dobře dopadlo a moc ji pozdravuju!!!!!!!
14. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
lucka.adis: to je dobře že máš neschopenku, a na šéfovou prť. To má aspoň za to jak se k tobě chovala. Hlavně ať vše dobře dopadne.
14. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahoj Lucoušku!
Tak to je bezvadný, že budeš doma!! Aspoň můžeš být v klídečku a bez nerviček :slight_smile:
Tak si užívej volno, buď v klidu a hezky si užívej doma Adámka a manžílka :slight_smile:
10 dní uteče jako voda a pak ti všichni budeme držet pěstičky!!! :wink:

Holky, já za chvíli mizím domů, trochu musím pouklízet, protože od zítřka nebudu moci pár dní vůbec nic dělat.
Tak zítra se ozvu, jak to všechno proběhlo.

A doufám, že už to bude mít Leňulka všechno za sebou!!!
páčko
14. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
Mišičko, moc velká gratulace !! Tak že by to konečně vyšlo? :slight_smile: Moc vám to přeju, hlavně, aby už byl mimísek vidět :slight_smile: :slight_smile:

Chudák Lenča, už se začínám steresovat, co bude čekat mě... Já si rychlej porod přestavuju tak, že přijedu do porodnice, sepíšeme papíry, půjdu na sál a za hodinku, max.2 bude mimi na světě.... Asi dost zkreslená představa, že ? :sweat_smile:
Snad to bude mít Leňa brzo za sebou a mimi u sebe. :wink: Hlavně už aby napsala.

Luci, tak to je super. Nakonec ti dali neschopenku, konečně se nebudeš stresovat... :slight_smile: :slight_smile: A´t se šéfka staví třeba na hlavu.

Katy, já jsem pevně rozhodnutá, že odcházím k 31.8., ale vzhledem k tomu, že je to pondělí a mám svátek, odejdu asi jako by v pátek 28.8. a v pondělí si vezmu dovču. :slight_smile:
14. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
Tak jsu tady z nákupu, nakoupila jsem hodně ovoce, když jsme šli s MM a byl ve městě autem, tak mám zase zásobičku. Líp se mi venku dýchalo, tak mě trošku přestala bolet i ta hlava. Koupila jsem v lékárně ten Pinosol, tak jsu zvědavá, co to udělá.
Luci, to je paráda, že už stimuluješ, kdy máš další kontrolu folíků? Máš teda Puregon, nebo co? A jak často pícháš a jakou dávku denně? Kdybys cokoli potřebovala, klidně se ptej... co mateří kašička a zázvor, konzumuješ? :wink:
S tou PN je to paráda, tak vidíš, že to nakonec šlo, super. Nebudeš se stresovat, budeš odpočívat... :wink: Ale asi Ti nenapsali vycházky, že? Nebo jo? Moc moc držím palce, ať máte to velký štěstíčko a napoprvé se vám zadaří!!! :wink:
Nakukuji, co Lenča, pořád nic... ach jo, snad už to bude co nevidět. Ty prvorodičky to mají fakt asi delší... ale snad to postupuje bez problémů... kéž by!
Přeji všem krásné, i když upršené odpoledne... opatrujte se!
14. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
ahojte, tak Leňa už se konečně dočkala, tak snad to pujde jako po másle, dnes ráno porodila má kímoška, jak jsem včera psala, že jí před 14 dny, řekli, že už má malej přes 4 kg a narodil se dnes a měl 4,2, sice macík, ale kdyby to měl už před 14 dny, tak dnes má tak 5 kg. Mluvila jsem s tou kámoškou, je ve Vyškově, jestli tam neleží s nějakou Lenkou z Velešovic, ale ona je na nadstandartu, takže je sma na pokoji, byl prej o něho dost boj. Tak snad leňa brzo někomu z vás napíše co a jak.
Páji, to jsem nevědělá, že už i ty otisky tam dávají, pak musíš povykládat jak to probíhá.
Erinka,já jsem se přestěhovala do Studénky. Rodit mám v plánu v Porubě, ty Porubu znáš? Vybrala jsem dobře?
Lenajasku, na mě při nachlazení hoooodně zabírá čaj s medem, nikdo mi to nevěří, ale mě to léčí
Veru tak to psí miminko ti momentálně nezávidím, bych asi vrhla taky, ale jinak psa jsem vždycky chtěla, ale bohužel bydlíme v paneláku.
Na migrenu paralen nepomůže? Asi se ptám blbě, mě vždycky bolela hlava, tak jsem jedla brufena ted v těhotenstvi homeopatika nebo když je nejhur, tak paralen. A zabírá mi.
Mišicko ahooooj, moc gratulujuuu, já udělala strašně moc testů, když mi vycházeli pozitivně :grinning:
Label , neznáme se odněkud? :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.