• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Tak už mám ségru taky v porodnici, jsem napnutá jak kšandy, prý je to zatím pohoda, o kontrakcích ani neví a je už na 6 cm.......tak jsem zvědavá jak to bude rychlý!!! Já už se tak těším až bude tetáááá!!
:grinning:
14. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz
Lili, to je náhodička s tou kamoškou... tak snad Lenča taky už co nevidět porodí!!
Marci, paráda, to musí být super pocit... tak ať to jde jako po másle!
Jéé, tolik nových miminek bude... super. :wink:
Lili, čaj s medem udělám, mňam. :slight_smile:
14. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
Marci tak takovej porod jako tvoje sestra bych taky chtěla, snad to pujde i dal tak hladce

Musim si otevřít nealko pivo, v zivote jsem nemela takovy chute na pivo jak v tehotenstvi :grinning:
Si propadam vzdycky jak alkáč, jak chodim s tou flaškou po byte :slight_smile:
14. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahoj Lenajsku!!!!!

Teď jsem dojela s MM a Áďou ze školky a z pošty, poslala jsem ji neschopenku poštou, snad ji to dojde, když jsem to neposlala doporučeně :confounded: nechce se mi do práce a dávat ji to osobně :pensive:
Lenajsku, mám Gonal Pen a píchám si 225 toho roztoku, baštím Prednison a MM dostal Sumamed-antibiotika, skrz ten špatný spermiogram, který bude brát těsně před zákrokem. Příští Úterý jdu na krev a na ultrazvuk.

Mateří kašičku baštím, ale ze zázvoru mi bylo fakt dost špatně, takže jsem ho musela zrušit :frowning2: tak doufám, že aspoň ta mateří kaš. zabere kromě těch vitamínů, které beru taky.
14. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
Jinak Leňulkaasi pořád ještě nic, to by nás už Hanča určo informovala... chuděrka, moc na ni myslím a doufám, že bude mít mimi brzo v náručí :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
Luci, takže máš Gonal, ten jsem pak taky dopíchávala při té minimálce, tak ten je fajn a dobře se i dávkuje. A dávky máš myslím tak akorát. Jaký bylo simtě to vyšetření na UZ při menzes, dalo se to vydržet?
Neschopenka šéfce určitě dojde, já ji taky vždycky posílám poštou. Mobil na ni nemáš, že bys poslala SMSku?
To je mi líto, že zázvor Ti nedělal dobře, ta mateří kašička bude určitě stačit. :wink: Ty ATB co dostal TM vůbec neznám, ale držím palce, aby mu pomohly. :wink:
Lili, to musí být pohled... :wink: Ale chutě jsou chutě.. :wink:
14. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz
Čauky :sunglasses:

Tak Lenča pořád nic? Furt kontroluju mobil :sweat_smile: Chuděra, to si nedovedu představit, tak dlouho bolesti :unamused:

lucka.adis: to je dobře, že jsi na PN, šéfka ať se třeba po... miminko je přednější :wink:

marci: tak to má ségra supr. Tak hlavně ať to jde i dál tak hladce

lenajsku, dívala jsem se do albíčka, prcek vám krásně roste :wink: Stejně je to bomba, když už je na tom utz vidět hotovej človíček :slight_smile:

Já jsem se dozvěděla, že sestřenka je teď taky těhotná, první těhu bylo bohužel zamlklé :frowning2: Ale teď se zdá všechno v poho, už má průkajdu, tak snad jim to tentokrát vyjde

Jinak jsem byla s malou v poradně, tak váží 7,47kg :sweat_smile: Ale očkování zase neproběhlo :unamused:
14. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
Lenajsku, taky mi připadne, že ten Gonal je fajn na aplikaci.. akorát mě to dává vždycky zabrat, když si tu jehlu mám píchout do špeku na břichu :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je ale přemlouvání :angry:
Jinak UTZ byl v pohodě, myslela jsem si, že to bude něco nepředstavitelného, ale bylo to fajn, až na doktora-opět tam byl sympaťák a ke všemu mlaďoch (tak kolem 30ti let) takže jsem se zase styděla :grinning: ale jak říkám, bylo všechno v pořádku, akorát mi našel křečové žíly v pánvi (prý je to normální, hodně ženských to má) a to jsem trochu nechápala, protože křečáky bývají častěji na nohách než v pánvi :confused:

Jinak jsem nějaká unavená, spala bych... je to asi tím počasím
Jo a neschopenku mám i na vycházky, mám jenom odpolední od 14 do 18hodin, dala jsem si to takhle skrz Áďu, kdyby MM někam odjel a já bych pro něho musela do školky. Klidně se můžeme Leni sejít :wink: ráda tě poznám.
14. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
Zdravím budoucí maminy :grinning:
Vidím, že tu zas plkáte :grinning: snad vás ještě dnes dočtu, uvidím, jsem jakási utahaná :confounded:
Tak já od rána jen lítám, jela jsem na gyndu do poradny, tak od příštího týdne už valím na kontroly do porodky. Jinak vše v pohodě.
Pak přejela zas do druhýho města, tam jsem si udělala chvilku pro sebe - byla jsem u své kamarádky kadeřnice, tak mě přistřihla , pak zas jela k našim a před hodinku jsem se dostala domů. No děs to cestování....vlaky zpoždění, to čekání mě fakt neba :confounded:
Koupila jsem mimískovi dva kompletky č. 62, jelikož 56 máme si myslím dost a pak 68 a mezitím nic moc - myslím na cestu z porodky - něco hezkého. Tak uvidíme, který číslo prckovi padne. Jelikož mi od začátku říkají, že je velkej po tatínkovi, tak myslím, že to bude asi ta 62 Pak jsem ještě koupila krásnou španělskou deku s medvídkama, to je tak krásný poňuchňáníčko - je nádherně hebká :grinning:
Teď ještě po netu objednám ten koš, co bude jako dar od tchánovců a snad už končím s utrácením :sweat_smile:
Dnes mi poslali sms, že už máme komodu - pult na přebalování v obchodě, tak povalím zítra do Brna, počkám na manžu a pak pojedeme pro něho. No vlastně, ještě musím dokoupit přebalovací podložku a vaničku, uff no snad je to vše.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já do porodky ještě zbaleno nemám :sweat_smile: Věci si myslím mám asi nakoupený, ale nějak se mi to nechce do té tašky házet...snad se brzy donutím, přece jen se to krátí....

Jo a kočárek dojde k našim přístí týden, už se moooc těším

Co jsem tak postřehla, tak Lenča dv. už valila do porodky, tak doufám, že už se prcek brzy ukáže na svět a nebude maminu dlouho trápit :confused:
14. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
Ahoj holky, moc na Leňu myslím, chudina tam tvrdne. Beztak jí to neutíká jako nám. Ještě že člověk na konec dostane tu "sladkou odměnu" aby se na to nepříjemný rychlej zapomnělo. Držme jí palečky, ať je všechno ok, to jí přejem, že jo :wink:
14. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
Heli, tobě se to už taky hezky blíží :slight_smile: Máš s tou taškou celkem odvahu. Já to vidím na to, že když se dostanu tak do 30tt, bude mi kabela ležet nachystaná na chodbě.... Prostě blázen :grinning:

Pořád sem musím koukat, jak do vypadá s Leničkou a ona nás takhle napíná... Tak moc si přála lehký a rychlý porod a nakonec si to chudák pěkně užije :pensive:
14. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
Taky čekám až někdo napíše že to už má za sebou. Snad dostala ten epidurál, že se jí aspoň trochu ulevilo. Musí být hodně unavená a vyčerpaná, tak dlouho tam trčet. Ty palečky ji určitě držíme všichni. :slight_smile:
14. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
paji: když já se furt cítím v pohodě, žádný bolesti, žádný stahy nebo tak něco....pořád mi to připadá jaksi brzy mít tu tašku někde nachystanou.....ale asi se už nad sebou zamyslím a zabalím :confused: :pensive:
14. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky,
pořád vám sem lezu a myslím na Lenču. chudina.. :pensive:

lilithka: jojo známe ze základky..ty jsi Hanča že??
14. kvě 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem dnes nakoupila Lovelu a ted jsem vysypala na postel všechny věci, co mám půjčený od kámošky a co mám ještě po synovci a něco jsem si nakoupila a naznala jsem, že by to klidně mohly být trojčata :angry:
Tak to jdu třídit podle barev a stupňů praní, to budu dělat asi do půlnoci .... Všichni mi říkali, že toho mám až moc a já jim nevěřila. Tak teď si to praní, věšání a žehlení užiju :rolling_eyes:

Holky myslíte, že molitanová madrace je blbá? Manža vytáhla postýlku i s madrací po synovci, postýlka krásná, matrace mi připadá jako nová, má pratelný potah, ale je molitanová. Mám raděj koupit tu s kokosem? poraďtééééé

Já myslela, kdž Leňa tak procházkovala, že bude mít porod raz dva za sebou ono prd :unamused: Snad už to má za sebou a teď se mazlí s mimčem
14. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
Heli, tak to docela chápu, proč ještě nemáš kabelu... Moje švagrová to měla docela na háku, a porodila na začátku 36tt, bez kabele a nachystaných věcí pro miminko. Pak jí brácha a my museli pořád něco vozit a to nemluvím o tom, že jsme doma všechno nachystali... (včetně praní a žehlení oblečků). Takže proto budu mít všechno nejlépe ještě dlouhé týdny dopředu nachystaný. :wink:
14. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
Já jsem teda tašku měla zbalenou tak 3 dny před porodem. Protože jsem rodila o 2 týdny dřív. Postýlku jsem neměla nachystanou vůbec. To mi byla chystat doma ségra. Radši mít věci nachystané dopředu. Člověk nikdy neví kdy to příjde. :slight_smile:
14. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
Lili, my koupili malému matraci v kombinaci kokos-pohanka drahou jak prase a on ten uličník stejně spí převážně s náma, nalepenej na MM na jeho proleželé matraci :grinning: :grinning: Když byl úplný mimčo, tak v postýlce taky přes den nebyl a bivakoval na matraci na zemi. Takže záleží na tom jak moc si věříš, že bude mimčo v postýlce :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Ajoj kočky,

koukám a nakukuju jestl už Lenča neodrodila a zatím ještě nevíme co a jak. Snad už to má za sebou a miminka si patřičně užívá :dizzy_face: jsem napnutá jak kšandy, až se tady objeví někdo kdo má na ni tel. a ví nějaké informace.
14. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Taky nakukuji, jestli není nějaké info o Lenči, ale zatím nic... nevím, jestli by mi posílala nějakou SMSku, ale číslo má, tak kdyby náhodou něco, napsala bych. Ale spíš spolíhám na Hanču. :wink: Snad už to fakt má za sebou a miminko v náručí, nebo odpočívá...
Já zase nakouknu, jdu zase ležet, furt mi třeští hlava.
Mějte se fajně!
14. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Já to tak nějak mám Paji v cajku, jen to není pohromadě v kabeli :sweat_smile: to důležitý mám a ostatní přinejhorším ještě dořeším....Jinak oblečky už mám 2 měsíce vypraný a vyžehlený, takže to přinejhorším jen manža nějak dohledá co je třeba :confused:
Já ještě nemůžu rodit! postýlku dostanu od švagrové až 6.6.! No teď, jak dojde manža, objednáme snad ten koš, tam je prý dodací lhůta do pěti dnů, tak snad přijde v této lhůtě a já budu nachystaná....
14. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Dobrý večer všem!
Taky mi to nedalo a dívám se, copak asi Lenča?! Myslela jsem si, že už tu budou samé gratulace, ale vidím, že se asi Leňulka pořád trápí :frowning2: Tak snad brzy.... Drž se, beruško! :wink:
14. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Holky Leňula nepíše, fakt jí lituju jestli pořád ještě rodí, snad jí nenechaj dlouho trpět a kdyžtak udělaj aspoň císaře, kdyby bylo nejhůř :confused: Jdu spát, tak kdyby bylo nějaký info tak až ráno jestli mě někdo nepředběhne :sunglasses:
14. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ty jo, Hani, já doufala, když jsem viděla příspěvek od tebe, že už píšeš, že je malej venku a ono furt nic. Chůdě malý... :confounded: :unamused: Tak dobrou!
14. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Teda Hani, já taky myslela, že už to má Leňa za sebou, to bude netrpělivá noc. Snad už to nebude dlouho trvat
14. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Hani, taky jsem myslela, že už to má konečně za sebou ... Doufám, že jí brzo pomůžou a bude mít mimi v náručí :slight_smile: Já z toho snad nebudu spát.... :confounded:
14. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Hani, jéééjda a já si už myslela, že ti psala Léňa a že dáš sem nějaké info o drobečkovi a ono nic.. to není možný, aby ji tam tak trápili, berušku :confused: :frowning2:

Fakt doufám, že už má všechno za sebou a šmudlí se s miminkem.

Fakt jsem nějaká napnutá, jak to všechno dopadne a co nám tady potom Léňa písne, až bude doma ohledně porodu. Taková otázka, kde to vůbec rodí :confused: ????????
14. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky Hanulko, zdravím Vyskov :wink:
14. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Holky hoj, tak doufam, ze uz ma mrnouse u sebe, jen nepise, protoze je unavena... Snad, teda, rodit 24hod, to je zahul.....
Ja jdu do hajan, dneska se necitim dobre, pes taky neni uplne v poho, to je dneska den :confounded:
Luci, super, vidis, sefka si muze trhnout paratem:slight_smile: Rodí ve Vyškově.
Dobrou
14. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak taky doufám, že to má Lenča za sebou a mimčo je na světě, pořád držím palce...
Musím už vypnout PC, MM jde spát tak aby to tady nevrčelo...
Veru, to je mi líto, že se necítíš dobře, snad bude brzo líp. :wink: Já jsu dneska taky jak přejetá parním válcem.
Tak doboru noc všem a budem určitě všechny držet palce i ze spaní...
Páá zítra!
14. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.