• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Holkýý, tak jsem teta, ségra je teda rychlovka, holka Karolína 3,145 kg, 49 cm :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
Marci, tak to moc gratuluju, krásný míry, pěkný jméno, paráda!!! :wink: Tak si ten krásnej pocit užívej!
Teď ještě ta Lenča aby napsala... :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
Verčo, já myslela že bude rodit v Brně... no, tak aspoň vím, kam bych zaručeně nešla, pokud ji opravdu nechali trápit. U mě bude na 100% Obilňák :wink: když to vyjde.

Jj, šéfka semnou ani nemluví-teda aspoň zatím, ale jak se říká " ticho před bouří " :angry:

Dobrou holky a snad tu ráno uvidíme nějaké ty informace ohledně Leňulky.
14. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
Marci, gratulace k tetině !!! :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz
Marci, velká gratulace!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Co ta Lenča, chjo... nemůžu ani spát, jak jsem zvědavá :confounded:
15. kvě 2009 v 00:14  • Odpověz
Tak holky, máme další přírůstek!!!!
V noci Lenča psala tuhle SMSku:
Po dlouhém trápení maminky jsem konečně na světě! Jmenuji se Adam, narodil jsem se císařským řezem ve 23.20, jsem pěknej macík, vážím 3950g a měřím 52cm. Jsme v pořádku. :dizzy_face:

Leňulko, tak obrovská gratulace, i když sis vytrpěla svoje a nakonec se malý narodil císařem, je to stejně paráda že je na světě a moc gratulujeme! Ať malý prospívá a krásně roste, Tobě ať je brzo líp a rychle se zotavuješ, a ať jste šťastná rodinka, ať se všem daří!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nemohla jsem moc spát, tak jsem si říkala, že vám zprávičku napíšu...
Pěknou dobrou noc ještě, pak pěkné ránko a celý den! :wink:
15. kvě 2009 ve 04:28  • Odpověz
Hani, změnu v albíčku kdyžtak udělej Ty... :wink: :wink:
15. kvě 2009 ve 04:28  • Odpověz
autor
KOukám leni žes mě předběhla tak to já jdu kojit a zas chrnět :grinning:
15. kvě 2009 v 05:13  • Odpověz
Dobréé ráno, tak koukám, že tomá Lenča za sebou :grinning: No konečně!!! Asi si holka protrpěla svý než porodila :frowning2:

Hlavně, že jsou oba dva v pořádku :grinning: to je to nejdůležitější. Moc ji gratuluju a přeji mamině, ať si to mateřství pěkně užívá a malej Adámek ať je v pořádku a hlavně zdravej :grinning: Hodně štěstí do života :grinning:
15. kvě 2009 v 06:13  • Odpověz
Obrovská gratulace k Adámkovi, fakt kus chlapa, mamka je určitě pyšná, jak to zvládla. Hlavní že to mají oba za sebou tu strastiplnou cestu a teď už jen samý krásný zážitky. Moc ji pozdravujte !!!! :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 06:47  • Odpověz
Ahoj holky,to je konečně krásná novinka :slight_smile:

Leničko: moooooooc gratuluji a at vám malej krásně prospívá a dělá vám jen radost :slight_smile:
15. kvě 2009 v 06:57  • Odpověz
Jé to je hezká novinka po ránu :slight_smile:
Leni, taky moc gratuluji a přeji rychlé zotavení a hodné, zdravé a spokojené miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 07:12  • Odpověz
Leni moc moc gratuluju!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Chudinka malá, Aduška ji teda pěkně potrápil...
15. kvě 2009 v 07:25  •  2 děti  • Odpověz
Leňulko, mamčo jedna, veliká gratulace k Adámkovi a velké statečnosti ! :slight_smile: :slight_smile: Nemohla jsem dospat a usnout už vůbec ne... Hned jsem to četla ráno v mobilu a měla jsem velikou radost. :slight_smile:

Marci, takže i tobě gratulace, tetičko :slight_smile: Ségra to vzala hopem :grinning:
15. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
Leni moc gratuluji k miminku. Je to kus chlapa :slight_smile: . Hlavně ať je zdravoučkej a ty ať se dobře hojíš.
15. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
Musela jsem nakouknout, jak to vypadá a Leni gratuluji, musel to být boj, ale určitě to stálo za to, hodně štěstí do života Tobě i Adámkovi :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Holky, tak balím tašku do porodky, no nevím, kolik vzít sebou plinek pro mimi? mám jeden velkej mulstipack - 90 ks a to se mi určo brát nechce.....
15. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobré ráno, fuj to byl boj, Matyš mě samou radostí celou noc kopal do břicha... :grinning: :grinning:

Marci gratuluji, tetko:slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
Malá si furt strká ruce do pusy a pak slintá jak čuně, v noci mě tím 2x probudila, nevíte někdo jestli jí třeba nemůžou růst zuby? Vím, že je to asi blbost,ale jen se ptám, když to dělá ve dne tak je to normální, ale proč si je tam strká v noci to nechápu, pak se tam mele a já nemůžu spát, do toho mi z druhé strany chrápe manžel, no moc fajn :grinning:

Holky mám na prodej 3 overálky na spaní Marks & Spencer, holka mi je poslala jako vel. 62 a to rozhodně není, jsou Vikče malé je to tak 56, jsou nové, světlé, tak kdybyste některá chtěla, tak se ozvěte.
15. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj kočky, nakukuju a ona je to fakt pravda :astonished:

Leňulko, mooooooooooooooooooooooooooooc ti gratuluju!!! Áďa ti teda musel dát zabrat, ale za to všechno to určitě stálo :wink: hodně zdravíčka a ať ti malej hezky prospívá :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Já v noci radostí budila MM, abych mu to oznámila a on si chudák v tom zmatku myslel, že rodíme my :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
A ráno o ničem nevěděl :grinning:
15. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky, pořád se mi o Lenči zdálo, jak držela Adýska v náručí.. :slight_smile:
Hani, tak promiň, no, jsem nemohla spát, tak jsem to sem napsala, snad se nezlobíš... :wink:
Veru, to se nedivím, že byl chudák TM zmatenej... :grinning: Asi to pak zaspal. Jak Ti je dneska, už líp? A co pejska, taky v pohodě?
Katy, co migréna, u žje to lepší?
Holky pracantky, je pátek, odpoledne začíná víííkend! :wink: :dizzy_face:
Všechny moc zdravím a přeji krásnej den!
15. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Zuzi, za kolik ty overálky prodáváš? :wink:
Kači, jak Ti je, už se nemoc vzdaluje? Snad jo... :wink:
15. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj, Lenče moooooc gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Taky se mi o tom jejím porodu v noci zdálo :grinning:
15. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Holky, venku je teda počasí :angry: snad bude o víkendu pěkně, chceme grilovat a pozvali jsme známí a má být ta Áďova oslava (s rodinou.. s dětmi až příští víkend), tak jsem na to počasí fakt zvědavá.

Těším se, až uvidím fotečky malého Adámka.... Lenča si stejně zaslouží metál, tak dlouho rodit.. to já bych se zbláznila, akorát nechápu, proč ji tak dlouho nechali trápit :unamused:
15. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Leňulko, tak konečně to máte za sebou!!!! :slight_smile: Ze srdce celé rodince gratuluji a přeju hlavně zdravíčko a ať Adámek hezky roste a dělá vám jen radost!!!!! :grinning: :dizzy_face: Opatrujte se a těšíme se, až se tady ukážete!! :wink:
15. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Marci, i tobě gratuluju, tetičko a taktéž přeji tvé neteřince hlavně zdravíčko!! :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Katy, celý dopoledne na tebe myslím. Jak si dopadla?
15. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj Katy, tak co?
15. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.