• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Jejda Katy, to už máš za sebou? To byla teda rychlost... Určitě je to v pořádku! :wink:
15. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
I když jsi vlastně psala, že se na výsledky nějakou dobu čeká, že? Ale určitě to bude dobrý... snad to nic nebylo, odpočívej a nech se hýčkat... :wink: Doufám, že máš dneska volno. :wink:
15. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Zákrok jako takovej byl docela v pohodě, opravdu se to dá vydržet. Viděli jsme opět naše krásné mimuško na uzt a podle toho nám Dr. řekla, že to všechno vypadá v pořádku. Přesně za 14 dní by měly být výsledky. Jediný, co mě doslova nasralo, tak moje gyndr. Ona mi nedala výsledky těch TT a tím pádem samozřejmě ani krevní skupinu, nic... Já měla za to, že stejně jak z Veveří posílali výsledky k mé Dr., tak i ona pošle výsledky TT na tu Veveří, ale to jsem se spletla. Ta kráva mi dala jen žádanku a my jsme tam byli jak blbečci, když se nás Dr. ptala, kde máme výsledky TT. Takže si volala ke mně na gyndu a telefonicky jí nadiktovali ty hodnoty. Takže jsem měla pozitivní hodnotu u toho Downa a to 1:190, normálně to prý bývá 1:800. Své doktorce teda něco řeknu, fakt mě to pěkně vytočili, nehledě na to, že člověk si tam připadne jak absolutní debil! Jinak mám být teda v klidu a i příští týden by bylo vhodný být doma nebo aspoň ze začátku, tak ještě nevím, jak to udělám... To je fuk! Hlavně, ať jsme ok! A podle utz zase vypadáme na holčičku :grinning: :grinning: :grinning: Miláček náš malej!! :grinning: :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Katy, to je fajn, že zákrok byl v pohodě, ovšem s tou Tvou gyndr. to je mazec... :angry: To hlavní, podle čeho jsi vlastně byla poslána na tu AMC Ti do ruky nedá, to je konec toto. :frowning2: Držím palce, aby za těch 14 dní to bylo všechno v pořádku, a holčička zdravá jako řípa... :wink: Téda, princeznička... :slight_smile:
Katy, píšeš, že normální výsledky na Downa jsou 1:800, já se dívám na ten screening, a tam mám teda míň jak 1:800, ale to jsou asi pak jiný tabulky, bo ty tripply se dělají v pozdějším týdnu...
To aby člověk myslel za ty doktory, co? Přitom je to jejich práce... ach jo. Ale už to máš za sebou, bude dobře!!! :wink:
15. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
Katy, tak to by mě teda taky pěkně s prominutím nasralo... To trošku doktorka přehnala, ne? Já jsem sice taky výsledky nedostala, ale mám cosi napsanýho v průkajdě a jakou mám krevní skupinu mi sestra přicvakla k průkazdě přímo s potvrzením z transfůzní stanice, kde to zjistili...
I když budou výsledky za 14 dní, neříkala doktorka něco? Měla jsi ultrazvuk, jak to vypadá? K holčičce moc moc moc gratuluji. (skoro ti závidím... ) :slight_smile:
Vezmeš si aspoň v pondělí dovču? :wink: Nenapsali ti neschopenku?
15. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
To je teda komunikace doktorů, fakt :angry: :confounded: .Tak si hezky odpočiň, těch 14 dní uteče jako voda a budete moct být v klidu:slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Je fakt, že já si taky všechny svoje výsledky kontroluju sama, mám to vždycky strčený v kartě, když jdu do poradny, tak si to vyndám a nastuduju, protože moje Dr mi vždycky řekne jen dobrý a nic tomu. Pak hledám v odborných knížkách, co znamená pozitivní výstledek nanějaký protilátky apod:slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Páji, třeba budeš mít taky holčičku... :wink:
Jestli Katy dělali zase UZ, jakože teda asi dělali, tak tam asi i viděli, jak mimi vypadá, a určitě bylo v pořádku.... :wink:
Holky, jakou máte krevní skupinu? :wink: Nám ji teda dělali už dávno, oba s MM máme 0+. Teda aspoň bysme měli mít.
Veru, jseš takovej samouk v tomhle, co? A našla jsi vždycky, co jsi hledala? :wink:
15. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Leni, těch 800 mi řekla, že je asi tak průměr, ale jinak tam jsou nějaký hraniční hodnoty, takže to může být asi i nižší. Ale je fakt, že ty výsledky z NT a TT můžou být jiný. Dr. mi řekla, že na obou těchto testech se sledují jiné hodnoty.
Páji, já po těch TT u své gyndr. totiž nebyla, ona mi jen zavolala, že je to pozitivní a že si mám vyzvednout jen žádanku na tu amniocentézu. Tu mi vyzvedl MM, ale nic mu k tomu nedali. Tak to měli blbci přicvaknout k tomu, ne? No nic, nebudu se už rozčilovat, ještě že ta Dr. na Veveří byla v pohodě a zavolala si tam, jiná by se na to mohla vykašlat a říct, ať si přijdeme jindy až budeme mít všechno v ruce.
Dnes jsem doma na propustku a asi v pondělí zajdu tady u nás k obvoďákovi, jestli by mi dal ještě razítko na pondělí a možná úterý nebo bych si vzala dovču. Dr. mi řekla, že bych mohla být v klidu i celej příští týden, ale na těch pár dní na PN se mi jít nechce...
15. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz
Jo, nasla akorat Dr vi moc dobre, proc mi nerika, ze mam pozitivni protilatky na toxoplazmozu a cytomegalomavirus - byla jsem hotova z toho, že mam nemocny jatra, ale to byly protilatky stary a znamenalo to, ze jsem ty choroby prodelala v detstvi, takze se akorat zbytecne vydesim:slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
Leni, tak to jste docela náhodní partneři. Já mám taky 0 pozit. Docela mě to překvapilo, když 75% má A pozit. pak ty různý kombinace A, B, ... a nulku moc lidí nemá.

Veru, já se k výsledkům nedostanu, pokud mi něco nenapíše do průkajdy, ale je to tak naškrábaný, že vůbec nevím, co tam je. :frowning2:
15. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Katy, to je jasný, že na týden se PN asi nevyplatí, když z toho první tři dny není ani koruna a přes víkend taky ne...
Tak uvidíš, aspoň to pondělí s razítkem a úterý dovča, to by bylo fajn.
A díky za info o těch hodnotách, to asi bude pokaždý trošku jiný. Díky. :wink:
Veru, máě v plánu zajít za Lenčou do porodky? Neptala se Tě, když jste spolu mluvily před porodem, jestli se tam půjdeš mrknout?
15. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Přesně tak, dělali mi utz a Dr. řekla, že podle toho to vypadá všechno dobře a tak jak má být :slight_smile:
Vidíš Páji a my si tajně s MM přáli chlapečka, ale po těchto zkušenostech už je nám to úplně jedno a jsme šťastní i za holčičku, hlavně ať je beruška zdravá!!
Leni, já mám krevní skupinu taky 0+ :grinning:
15. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Páji, taky jsem zírala. My jsme si nechávali zjišťovat ty krevní skupiny, když se nám nedařilo, jestli to nemůže být i tím, že se naše krevní skupiny k sobě nehodí... Takže u nás je jesný, že i mimi bude mít 0+. :slight_smile: Tak to jsme stejná krevní skupina... :wink:
No já jsu zvědavá, co se dozvím na příští kontrole, jestli mi dr. vůbec řekne, co dělali všechno za vyšetření a jak to dopadlo...
15. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Holky psala sem si chvilku s Leňulkou, užila si steda svoje chudina, nevím na co fakt čekali tak dlouho když viděli že to nepostupuje. Manža mi prej pošlu fotečku na meljlík tak jan dorazí zmenšíma lupnu ji do albíčka. Adámek má prý černé vlásky a i očenka :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Veru, to je jasný, že člověk se tím pak zabývá, a ono to v krvi zůstane ty protilátky, i když tu chorobu nemá, nebo ani neví, že ji prodělal...
Katy, fakt? :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Hani díky za info, chudák fakt, nechat ji tak dlouho trápit... :frowning2:
Ale malej je určitě kouzelnej, na fotečku se těšíme... :wink: Jestli jí ještě budeš psát, moc ji pozdravuj, já jí psala brzo ráno a to ještě určitě spinkala....
Hani, Ty se za Lenčou určitě chystáš, že?
15. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Fakt ji teda chuděrku nechali dlouho trápit... Já to nechápu, proč ti doktoři čekají, když je jasný, že to asi normální cestou nepůjde. Malej bude určitě krásnej, taky se těším na foto! :slight_smile: Kdo jí budete psát, tak prosím vyřiďte velké gratulace a pozdravy i ode mě!! :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Jo, to beru, neschopenka na 3 dny je fakt blbost... Snad ti dá doktor v pondělí razítko.
Katy, tak ty taky 0 + ? To snad není možný? Myslela jsem, že je to vzácný... :wink: To je super, že podle doktorky bylo na UTZ všechno tak, jak mělo. Já bych chtěla holku a MM pořád přesvědčuju a hledám nějaký moudra, z čeho se dá vyvodit, že to bude holka... A když to bude kluk, tak co, nic s tím neudělám a budu mít nejšťastnějšího MM pod sluncem :slight_smile: Skoro se mi chce napsat, že si spolu ty mimča vyměníne - né, dělám si srandu :grinning:
15. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Chudák Leňulka, fakt to ti doktoři museli nechat tak dlouho? Moc se těším na fotečku a doufám, že se z toho rychle dostane. Pozdravy i ode mě.. :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
To teda je fakt náhoda, že jsme se tady tak sešly... NULKY! :grinning:
Mám dobrýho obvoďáka, takže si myslím, že mi razítko v pohodě dá.
Zrovna mi mamča přivezla hanácký koláče :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Mňam, mňam! Jsou ještě teplý... :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Katy, beruška určitě bude zdravá. O ničem jiným ani nepřemýšlej ! :slight_smile: Hele, že ty vůbec neležíš? Dostaneš na zadek ! :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Katy to je fajn, že už to máš za sebou. Teď se moc opatruj a šetři!!!
Chudina Lenka, že jí nechali trápit skoro 24 hodin!!!
Ale ani ty rychlý porody, nejsou vždy to pravý - teď jsem mluvila se ségrou, prý to bylo šíleně rychlý, ale asi o to větší maso, malá se drala ven skoro bez kontrakcí, prý je celá modrá a ségra má podezření na poraněný močák :unamused: Až teď si říkám, jaký jsem měla štěstí, že jsem měla rychlý porod takřka bez šrámů!!! Ale i ty se zahojí....
15. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Nebála se, ležím. Miláček mi natáhl noťas a internet až do postele! :wink: :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Leni nevím, asi ne, myslím, že toho má plný kecky a na nějaký návštěvy není zvědavá.
To je síla, kde je ta hranice, kdy Dr řekne, uděláme císaře, kolik hodin musí mamina protrpět? Toho se taky dost bojím, že mě nechají skoro chcípnout, než aby udělali císaře:frowning2:. Jako chápu, že je to operace a že je to riskantní, ale když podepíšou rodiče souhlas, tak¨by to měli doktoři udělat podle mě co nejdřív :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
Katy, jejda mane, na hanácký koláče mám od včerejška chuť a právě se přemlouvám, že půjdu odpoledne do pekárny mrknout se, jestli tam nějaký nemají, a Ty napíšeš o koláčích, no jdu do vývrtky... :grinning: Tak si nech čvachtat!
Jojo, nulky, to je super. :slight_smile:
Páji, já bych taky chtěla holčičku, ale myslím, že to bude chlapeček a bude to u nás podobně, jak u vás, manžílek bude nejšťastnější pod sluncem, a já vlastně taky, bo je to stejně zázrak... ale po princezničce moje srdíčko prahne už hafo dlouho... :slight_smile:
Marci jejda, to je mi líto, že je ségra tak poraněná... :frowning2: Snad se to vše brzo zahojí a malá vše vynahradí!!!!! :wink:
15. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
Veru, taky mi to hlava moc nebere... :frowning2: Si vzpomeň na Terku, jak vyprávěla o tom svým skoro 3denním porodu... :frowning2: Nevím, po téhle další zkušenosti prostě k Vyškovu nemám důvěru.. :frowning2:
Snad na to trápení Lenča brzo zapomene a malý jí vše vynahradí... určitě. :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Já jsem B+ a MM A+, náš malej bude dobrá mixáž:slight_smile:)
odpo jedu do brna do knihkupectví koupit nějakou knihu - jak se připravit na porod. Začínám mít bobky:slight_smile:
Marcy, ty máš tu knížku - Zdravé těhotenství, přirozený porod od stadelmannové?? Ona se už nedá nikde sehnat
15. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Veru, tak si nějakou knížku pořiď, už se Ti to fakt krátí... ale zvládneš to, určitě. :wink:
15. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Už to mám na mejlíku, holky dejte mi pár minut, někam přivážu to naše hyperaktivní děcko ať se mi někde zatím nezabije, stáhnu zmenším a je ot ady :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.