• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky,jak jste si užily velikonoční pondělí?
My jsme byli v zoo Lešná,no lidí jak svina,všude fronty na jídlo tak jsme se stavili až v Holešově v restauraci :unamused: no obsluha hrůza,jídlo strašný,čekali jsme na něj snad hodinu,pak nám slečna řekla že se omlouvá že došla tatrka jestli může být kečup,pak jsem si dala vídenskou kávu a byla udělaná z turka.tak jí říkam že se to dělá z rozpustné kávy a ona že to nahlásí,ale že má pocit že jim došla rozpustná káva :angry: pak my už byli najezení a vedle u stolu seděli mamka a brácha a ještě jiní a ti furt čekali na jídlo :angry: no prostě strašná putika,už nikdy více :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Večer jsem byla jak zpráskanej pes,ale furt lepší než být doma :unamused:

Malej je zlatíčko,v noci mi spí 6-7 hodin a pak vstáváme kolem 7-8h :wink:
14. dub 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahojky, pěkné ránko, resp. pro vás už asi dopoledne, snídám, dávám si horký kakajo a jdu vás dočíst...
Všechny zdravím a Kačce držím palce na screening!
14. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
Katy, tak to jste si užili v "restauraci". Mě už by jeblo. To tam taky bylo jak za Cara Klacka. V dnešní době, to snad už ani není možný. Jinak je fakt, že všichni teď raděj jezdí na výlety, než dodržují tradice, tak bylo všudedost plno.
14. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
Jakoubek šel spinkat v 7, ale už o třičtvrtě na 8 byl znova vzhůru, takže jsem nestihla ani pořádně usnout, su jak praštěná něčím po hlavě. Za chvilku vyrážíme směr Brno, tu uzlinu na krku má Kuba pěkně škaredou, takže jedeme radši dneska, původně sme měli jet až příští středu, ale má to úplně rudý a začíná se mu to loupat, tak se bojím, aby mu to neprasklo.

Kači: to teda máte zážitek :stuck_out_tongue_closed_eyes: to snad ani není možný v dnešní době, snad aspoň v zoo se vám líbilo, lešnou mám moc ráda, po pražské je to nejlepší zoo u nás

Tak se mějte dneska krásně, snad se za váma večer dostanu, koukám, že Katka jde dnes na screening, tak držím palečky :slight_smile:
14. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
Čauky holky, včerejší výlet jsme měly suprovej. Krásný počasí, moc lidí tam nebylo a konečně jsme vyrazili zas jen spolu, sami dva, vždycky jedeme s partou....je to sice super, ale občas to soukromí neuškodí, no ne?
Krásně jsem si to užila, ale dojela domu utahaná jak kotě, tak jsem už jen pospávala u telky...
Zítra jdu na UZ, už se moooc těším, až uvidím našeho mimíska :grinning:
14. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
ahojky,
do večera jsem z těch křečí a nevolností dostala, takže jsem nakonec i žehlila...

Katy, od rána na tebe myslím, doufám, že brzo napíšeš, co říkal Vlašín na NT. :slight_smile: Jsem zvědavá, jestli vaše mimčo taky skákalo jak na trampolíně :grinning:
Já jsem byla ráno v poradně, doktorka mi dělala i UTZ, mimčo zrovna spinkalo a jak pak na něj trochu tlačila, tak si začalo dávat ruku do pusy :slight_smile: :slight_smile: To bylo docela srandovní :slight_smile: Sestra se celkem divila, že jsem od minule zhubla (oficiálně 1,5 kg), doma 2 kg. Ale říkala, že když nezvracím, tak je to v pohodě. Prý se už setkala i s tím, že jakási mamina (říkala, že byla hooodně obézní) měla v době porodu o 7 kg míň, než když otěhotněla... To ale můj případ rozhodně nebude. :slight_smile:
14. dub 2009 v 10:18  • Odpověz
Jinak vidím, že jste si všechny krásně užily svátky výletama. Tak to má být :slight_smile: :slight_smile: V ZOO jsem nebyla hodně dlouho, někdy naposledy, když jsme s MM spolu začali chodit a měli jsme rande v ZOO :wink: Brněnský ZOO :wink:
14. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
14. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
Leni, sobota byla jasná - Slavkov, neděle celodenní výlet ve Vranově na zámku a včera jezdil MM po příbuzných a já se doma léčila.. Nevytáhla jsem paty z bytu ani na balkón...

S těma restauracema, to taky nesnáším... V tom Vranově to taky bylo hustý. Jedna restauračka měla zkušební provoz (cca 1 polívka a 6 druhů jídla + jedny palačinky), druhá měla asi polovinu z toho, co na jídelníčku a ve třetí dávali jen pití.. Objednala jsem si česnekovou pol. to jste neviděly... :angry: Byl to vývar, co měl MM, včetně zeleniny, akorát bez nudlí a místo nich tam byl namačkaný česnek a cca 6 kostiček opečenýho chleba. Vajíčko, klobásku nebo sýr to nevidělo ani z rychlíku. Prostě česneková s mrkví, fakt chuťovka... :angry:
14. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
Páji a jo, jsem úplně zapomněla na ten Vranov, jsu šiška. No ta polívka, to muselo být labůžo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: To je fakt děs s těma restauračkama. My jsme naštěstí v těch Bučovicích narazili na moc příjemnou, kde byla dobře oddělená část od kuřáků, měli fajn zahrádku, dokonce i dětský koutek, na té zahrádce houpačky, prolízačky a pískoviště a moc dobře tam vařili... :slight_smile: Ale je fakt, že takových restauraček je bohužel málo. :frowning2:
14. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahojte kočky!
Tak jsem zpět z vyšetření a dokonce i z nákupu :slight_smile:
Bobáneček je zdravej a vypadá to, že je všechno tak jak má být, ještě uvidíme odpolko, co ty výsledky z krve.
MM říkal, že tam pořád sebou mimčo šilo a převalovalo se, ale mě se zdálo, že se hýbe málo.. Byla jsem opět ze všeho tak vykulená, že jsem byla trochu mimo... :grinning: Nejvíc se mi líbila hláška pana Dr. Vlašína, že má miminko kvalitní velkej nos :grinning: :grinning: No a když jsem se zeptala na pohlaví, tak řekl, že to nemáme brát jako 100% verdikt, ale že můžeme začít nakupovat do "růžova" :grinning: :dizzy_face: Byli jsme oba s manželem v šoku! Čekali jsme klučíka, ale jsme šťastní! Hlavně, že jsme zdravoučcí! Ale MM naznal, že jestli je to stydlínek, tak lulíka schovával a teprve ho ukáže... :wink: :grinning:
14. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla napsat, že máme 10cm, takže za 14 dní jsme vyrostli o 7 cm :dizzy_face:
A termín mi zůstává jak podle MS, takže 18.10. :dizzy_face:
14. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahojte, tak i u nás jsme prožili super velikonoční víkend, nakonec ku spokojenosti všech:slight_smile:
V sobotu cestou na chalupu jsme taky hledali hospodu, kde se najíme, ujeli jsme asi 50km navíc a všechny byly zavřený nebo nevařily nebo měly svatbu, bylo po 15hod a já šilhala hlady, nakonec poslední komunistická restauračka v Dukovanech nás zachránila, ale sýr v bramboráku byl celkem hnus:slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katy, doufám, že hned napíšeš, co NT ??!!!
Leni, už máš změněnou neschopenku? Já si vesele jezdím po všech čertech a neschopenku neřeším :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Včera mi porodila kamarádka, co chodila ke stejné Dr. Lucinka měla 54cm a 4,3kg!! Bože, takovej obřík, se nedivím, že je kámoška sešitá až k patě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale detaily o porodu raději slyšet nechci, akorát se vyděsím :unamused:
14. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
Katy, tak to je fajn že je bobek v pořádku, i ktervní testy budou určitě OK! Držím palečky pořád. :slight_smile: A s tím pohlavím, uvidíte, jak to nakonec bude, myslím že je ještě čas... třeba to bude tak, jak říkal TM... :slight_smile: A s tím nosem to je hláška teda.... :grinning: Máte pěknou fotečku? :wink:
14. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
Jéé, Katy, to je super, gratuluju!!!!!
A holčička super, je potřeba mít vyváženou populaci :wink: :wink:
14. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
Veru, to je fajn, že jste prožili nakonec fajn víkend ke spokojenosti všech, jak píšeš... :wink: Týjo, sýr v bramboráku bych si asi nedala, teď se mi ze všeho smaženýho zvedá kufr. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Neschopenku změněnou nemám, ke gyndr. jdu až 27/4, ale taky to přestávám řešit... :grinning:
Lepší je fakt ty podrobnosti ohledně porodu neslyšet, nečíst... prostě se to dítko stejně musí narodit, a co se má stát, to se stane... Docela velká holčička teda.
14. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Fotečku máme, jen ji musím nějak dostat do PC :slight_smile:
Jsem říkala MM, že si nás bude muset hýčkat a že mu dáme pěkně zabrat! :grinning: Je mi to jedno, co to bude, spíš jsem jen byla přesvědčená o klukovi, ale nejdůležitější pro mě bylo, když mi řekl, že je vše ok :wink:
14. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj!
Katy, tak gratuluji k úspěšné kontrole a i k té holčičce :dizzy_face: Někdo tu ty holky mít musí, ať je to vyvážené :wink:

Leni, manža se včera vrátil v pořádku, byl doma už v poledne :slight_smile:

Ježiš, mě se tam to dítě v bříše tak mele až je to nepříjemný :sweat_smile:

Veru, tak nakonec to bylo na chatě fajn?

Holky, psala jsem i na beremko, písněte mi prosím heslo na to společný album, ať tam můžu přihodit ty fotky :wink:
14. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
Tak už vidím, že mě to Lenča napsala, tak děkujiiii. Jdu hned vkládat :wink:
14. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
Leni, posílám Ti ty fotky ze Slavkova, ale nejde mi to na Tvůj mail poslat, píše mi to, že je na Tvojí straně nějaká chyba... posílám Ti to na Seznam. Nemáš mail ještě někde jinde?
14. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
Leni, tak posílám Ti to na lenaha... snad to dojde. Předtím jsem to posílala na lenka.dv
14. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
Katýýý, supééér !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Téda, jestli to bude fakt holka, tak se picnu :grinning: Moc moc gratuluji !! Výsledky dopadnou dobře i odpoledne, neboj :wink: A máte 10cm i s nohama, nebo jen po prdýlku?
A copak krásného sis nakoupila? :slight_smile:

Já jsem se dneska ptala doktorky, jestli pozná, jestli to bude holka nebo kluk a řekla mi, že ona to tady v tomhle stáří nepozná. A taky, že mi to nesmí říct, pokud si to doslovně nevyžádám. Tak doufám, že na to už nezapomenu :slight_smile: :slight_smile:
14. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
Jj, Leni, už mi to došlo. Děkuji!
14. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
Leni, fotečky super. :wink: Díky. :slight_smile: SLučí vám to tam těhulky... :dizzy_face:
14. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
JJ, Leni, sobota odpo s babičkou a strejdou, neděle SAMI (nádhera, romantika jako prase :wink: :wink: ) a pondělí s tatínkem, přítelkou a sestrou. Ale společný výlet se nekonal, asi naznali, že těhule by je brzdila, tak jsme s manžou šli na prochajdu sami:slight_smile:

Jdu mrknout na beremko.
14. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
Veru, tak to je fajn, že to nakonec dopadlo tak dobře. Jo a ty s tím malinkatým bříškem nemůžeš nikoho brzdit, sím tě :slight_smile: Podle mě jsi rychlá jak fretka :grinning:
14. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
Veru, super, značka ideál... takže romantika, jooo? :dizzy_face: Tak to má být...
Holky, chtěla jsem napsat sluší, ne slučí... ach jo... :grinning: :confounded:
Dobrou chuť, pokud právě obědváte.. :wink: :grinning:
14. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
Katko, gratulace! Já to nějak tušila, že to bude děvče. I když jak říkáš, není to na 100%. ale nějak si k tobě chlapečka nedovedu představit. Ale máš pravdu, hlavně že je všechno v pořádku, to je nejdůležitější.
14. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
autor
Hoj holky, jen v rychlosti dokuď Maťula dříme, pořád sme marodi, ale už je to lepčejší, zítra jdeme na kontrolu, tak snad už to bude o.k.

Velikonoce sme přežili, hlavně že už je to za nám :grinning: snažila jsem se předejít tomu aby sme týden dlabali vaječnou pomazánku, tchýně donesla 8!!! vajec že jich má doma hodně :angry:

Slavkovskej srazík proběhl v pohodě, fotečky nádherný, ten Slavkovksej zánek je čím dál hezčejší a ty těhule okolo,,, no radost pohledět holky :grinning:

Katulko gratulace k holčince :dizzy_face:
14. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
Holky, díky za gratulace, je to moc milý :slight_smile:
No, vidíš Marti, tys to tušila a já si nedovela představit, že by tam bylo něco jinýho než klučík :grinning:
Jak tady psaly nedávno holky, musíme to tady trochu s těma princeznama vyvážit nebo by to tady bylo samej klučík :grinning:
Páji, já ti ani nevím, ale myslím, že těch 10 cm je dohromady. Mám to psaný nahoře na té fotce. Ty jsi tam měla minulý týden kolik cm? Nekoupila jsem si nic, byli jsme v Makru :sweat_smile:
Páji a ty jsi dnes byla v poradně? Něco novýho? Vše ok?
Veru, bezva že jste měli fajn víkend! :wink:
Hani, to je dobře, že už je vám líp, snad už budete brzy úplně fit :wink:
14. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.