• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Katy: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

Marci, ségra si asi taky vytrpí svý... :unamused: No nevím, jestli vůbec existuje porod bez bolestí a následků... Já asi budu u porodu kolabovat, hrozně se bojím bolesti (celkově, nejen z porodu). :confounded:

Veru, taky si myslím, že není Lenča na nikoho zvědavá. Bude ráda, že má dělat sama co se sebou... Leni, ty návštěvy bych nehrotila.
15. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Katy, to je super, že to máš už za sebou.. tak pěkně odpočívej :wink:

Hani, se těším na fotečku malého Adámka, musí to být klášné mimíško :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Hani, přivaž ho k postýlce a honem honem fotečku :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
Marci, chůdě tvoje ségra taky. Člověk si nevybere, dlouhej porod je naprd a rychlej asi taky nic moc. Ale zvládly to miliony žen před náma, tak to budeme muset zvládnout taky! :wink:
Lenajsku, tak jsem ti udělala takový chutě? Já takový věci vůbec nepeču, takže mamka když peče, tak pro všechny :slight_smile:
čauves holky

právě jsme dorazili z venku je tam pěkná kosa a ti debili u nás prostě netopí :angry:

Teda ta Lenča si myslím pěkně užila.

Páji neboj není to zase tak strašná bolest :wink:
Páji, nechci nic hrotit, jen tak vyzvídám... nikam jsem se nechystala, jen mě to tak napadlo tak jsem se asi blbě zeptala. A určitě i Ty Páji porod zvládneš, holt to budeme muset vydržet... miminka prostě jinak nevylezou... :slight_smile:
Hani, v pohodě... :wink: Matýska zdravím!
Nechte si čvachtat, jestli jdete obědvat... :wink:
15. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
Já bych do Vyškova rozhodně nejela... když už tak buď Obilňák nebo Bohunice :pensive:
15. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Katy, jo, udělala... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já s kynutým těstem taky vůbec neumím, ale fakt bych si dala, tu vůni cítím až sem, do Slavkova... :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzi, díky za info, popřemýšlím a dám vědět. :wink: U nás taky netopí, tady sedím v mikině a teplákách.
Luci, dívala jsem se na Tvoje albíčko, na Tvou výbavičku... k čemu tam máš ty malý jehličky zabalený zvlášť? To je k tomu GOnalu, nebo pícháš ještě něco jinýho?
15. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Zuzi, díky za uklidnění. Já bych nejradši rodila v celkové narkóze a hned v prvni vteřině, kdy bude drobek na světě, bych chtěla být vzhůru... Docela scifi, co? :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ten je nááádhernej!!
15. kvě 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
Hani, díky... :wink:
Týjo, to je chlapák... :slight_smile: Moc pěknej! :wink:
15. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Leni, je fakt krásnej !! Ten se vám povedl ! :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jejdanánky, to je skříteček! :grinning: A jak má velký očenka! Šikovnej fakt! :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
ježíííš, ten je správňáckej:slight_smile: :slight_smile: :grinning:
A jak šibalsky mrká:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Verčo knížku mám, má jí teď půjčenou ségra ........ Právě z ní mám to mateřský mlíko jako kapky do nosu a očí :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Adámek je nádhernej!!!!!!!!!!
15. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
Boží mimčo :dizzy_face:

Já jsem hodila fotky našeho vlčáka :grinning:

Nějaký podezřelý, že spí když je kočár zastavenej :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Tak já se prozatím loučím, jdu zalehnout a trochu si pospat.
15. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Zuzi, taky moc pěkný fotečky. :wink: Malé se ve vodě líbí, jo? To je fajn... :wink:
Katy, odpočiň si a dobrou noc.. :wink:
Já se taky odmlčím, po obědě taky asi padnu za vlast...
Mějte se krásně a pohodovej páteček! :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jinak teda k přípravě na porod..........Já se strašně bála, úplně hrozně moc. Proto jsem podnikla snad všechno co se dala, pila maliník, jedla lněný semínko a hlavně cvičila s epi-nem (tohle asi pomohlo ze všeho nejvíc). Prostě ten pocit byl tak trochu nacvičený, i když to pak bylo mnohem horší:slight_smile: a hlavně jsem nebyla nijak vnitřně poraněná, sice mě střihli, ale jenom minimálně a zvenčí (asi 2 stehy) - Dejvík měl ale obr hlavu:slight_smile:
Jééééééééééééééééééé, tak ten klučina nemá chybu a jak šibalsky pokukuje :grinning:

Leni, viděl ho i MM a je náádhernej, moc se Vám povedl!!!!!! Gratulujeme!!!!!
Marci kde jsi jí sehnala?
Verčo, jestli si to dobře pamatuji, tak snad v Barvičovi na České.
15. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Marci ten balonek stoji 2600,-!!! To je sila. Asi koupime klasicky balonky a MM mi je bude nafukovat pumpičkou:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Verčo :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Já měla jenom tu základní verzi za cca 2000 Kč. Zpětně to ale hodnotím asi jako nejlepší investici za celé těhotenství :slight_smile: I když všespásný to samozřejmě není!! Já třeba do konce netušila, jestli nepůjdu rovnou na císaře, proto jsem taky hledala porodnici, kde dělají císaře až v tom nejzažším případě a dají mi šanci rodit normálně.
15. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
já se z celýho porodu děsím nástřihu. Ani ne té bolesti, to je v tu chvíli asi šumák, ale co potom? Celej život trpím na infekce a bolesti mám skoro furt, už to ani nevnímám a ještě zašitou ránu v pipině - no děkuju pěkně....
15. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
No Verčo, tos vystihla přesně - toho jsem se taky nejvíc bála.
15. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Dneska předložím návrh na investici MM a uvidíme:slight_smile: myslím, že ho vidina brzkého sexu po porodu zláká ke koupi:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.