• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leni, je škoda, že je pátek navečer, jinak bych zavolala doktorce. Říkala, že jen srážet teplotu, ona ví, že malá má horečku vždycky, zatím vždycky měla. Tak snad to do zítra bude lepší. Uvidíme. Hlídám ji, někdo na očkování vůbec nezareaguje, někde je to horší. Taky je to individuální.
15. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
Lenajsku, v bohunicích říkali myslím 5-7 dní, po normoš porodu 3 dny. Den porodu se nezapočítává. Já rodila ve čtvrtek a domů šla v neděli.
Marti, chuděrka Markétka, snad jí bude brzo líp. Ty reakce na hexu jsou naprd :unamused: Malý to snášel docela dobře, po třetí mu hicovala a bolela ho jen noha, tak jsme jí chladili.
15. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
marci, já taky doufám, že zítra už bude líp. Snad už si vytvoří protilátky, a ty hejbnou prdelí :grinning:
15. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
Nazdar holky, tak se tu prece jen objevuju!! Ale nez jsem vas docetla...:wink:

Misicko, tichounka gratulace a pevne drzim pesti!!! :slight_smile:
Leni, veeeelka gratulace k nadhernymu synkovi!! :dizzy_face: Fakt se vam povedl a preju ti, at na strasti kolem porodu brzo zapomenes..
Lili, o Porubske porodnici se rika, ze pece vyborna, personal ponekud chladny...Ale kazdej ma jiny zkusenosti:slight_smile: Ja zatim preferuju vitkovice, ale muj Dr. spolupracuje s fakultkou, tak uvidim jeste, casu na rozmysleni mam dost a navic ve Vitkovicich byva casto STOP stav :frowning2:
Katy, tak ted hlavne poctive lez, to je ted nejdulezitejsi...A ja byt tebou, tak lezim i celej dalsi tyden...
Luci, to je fajn, ze mas PN :slight_smile:

Dneska jsem s kamoskou obrazii vyskovske obchody a bazarky s mimi vecma a ze zacatku teda docela zklamani, ale pak jsem zasli do Kojalu a super, velky vyber, super ceny, moc fajn pani prodavacka...A i na Puskince je fajn obchudek...Konecne jsem si pro mimco neco koupila, suprovy laclacky a bodycko :dizzy_face: Nakoupila bych toho mnohem vic, ale zatim jsem radsi porad opatrna...
15. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
erinka83: na Puškince jsem byla taky moc spokojená :wink:
15. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
misicko: Co to vidím :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluju moc!!!

eri: Na Puškince??? Kde simtě? :astonished: Ten Kojál si tady všichni tak cvhálíte, asi tam taky zajedu kurnik :slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Hani, to se blbe popisuje:grinning: Ani nevim, co je pobliz...treba to Marta vysvetli:slight_smile:
15. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Tam Marti kde to je?
15. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Teri ahojky!
Já byla ve FN Poruba na laparce, a byla jsem tam maximálně spokojená, i kdžy to samozřejmě je něco jinýho, než po porodu, ležela jsem asi na jiným oddělení, ale přišli mi tam jak dr., tak sestřičky super. Jinde jsem ale nebyla, tož nevím.
Týjo, v Kojále je taky nějakej obchůdek s věcma pro mimi? To budu muset prozkoumat. A holky, kde se dá ve Vyškově dobře a za přijatelnej peníz nakoupit těhu věci, jako kalhoty nebo sukně?
A Puškinova vůbec nevím, kde je...
Hani, písla jsem Ti, Leňa se mě totiž ptala, jestli bych se přišla mrknout... tak uvidíme, ju? :wink:
Na jak dlouho jseš Teri na jižní Moravě? Jen na víkend? Opatruj se a měj se fajně!
Teri, a kolik v tom Kojále tak stojí např. bodýčko, nebo dupajdy?
autor
leni Puškinka je vlastně směr od nemocnice do té ulice jak je ten velkej věžák, ohledně Lenči si pak písnem teda ju :wink:
15. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Ti pak budu muset někdy udělat takovej průvodcovskej den :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Marti, to je mi líto, že malá tak reaguje na to očkování... snad jí bude brzo líp!!!! :wink:
Hani a jo... zhruba tuším. Díkec. :wink:
15. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
No asi jo, bo můj taťka se po Vyškově pohybuje jen autem, a jen podle toho, co zrovna potřebuje, takže ulice určitě dle názvu nezná a pochybuju že ví, kde jsou jaký obchody... :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ale vím kde je pivovar, Kojál, Pirát, náměstí, Prior, dětskej obchůdek a prodejna s výtvarnýma potřebama... :grinning:
Jo, a taky Kik, Hypernova, Kaufland a Aquapark. Zatím mi to stačilo... :grinning:

Holky loučím se, jdu si nachystat žehlení k Forrestovi, aspoň mi ten večer rychleji uteče.
Tak páá a pěknej víkend! :wink:
15. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Leni, v tom kojale to je bazarkovy, ale vesmes pekne zachovaly oblecky, mam pocit, ze z Anglie.. Bodycka kolem 50,- dupajdy 80,- mooooc krasnych veci tam maji, i do postylek, spaci pytle...
15. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Leni, tak jsem se s Hankou domluvili, ze je to Gorkeho:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jéé Teri, to je super, díky za tip! Určitě se tam příště mrknu. :slight_smile:
Aha, takže Gorkého.. no, stejně nevím, kde to je... :grinning:
Páááá!
15. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jinak jsme tu pres vikend, ale zitra jedem d Zdaru na pout, musim hodne odpocivat radsi, rano jsem zas trochu spinila, ale celj den uz pak dobry, tak nevim :confounded:
15. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ale co se tyce tehu oblecku, tak mi to prijde ve Vyskove bida, aspon my jsme na nic poradnyho nenarazily:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Leni tě provedu pak, od porodnice je to kousek, vlastně hned z druhé strany z aplotem :wink:
15. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Teri souhlas s tebou MMB to jistí :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
tak ahoooj:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Lenajsku, já z těhu oblečení měla jen dvoje kalhoty (rifle a bílé tříčtvrťáky) - oboje z CaA. Počkala jsem si na slevy. Jinak jsem si v CaA ve slevách nakoupila tuniky (netěhotenský) a v těch odchodila celý těhu. Teď jsem tak příšerně shodila, že mě zase zachránilo CaA, kde chodím nakupovat do dětského oddělení nejen pro Dejvíka, ale i pro sebe :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Hani, vedle Heliosu, než jdeš k Butulové
15. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Tak Terezka myslela ten Gorkáč, starou zubárnu říkala že ne
15. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Mooooc velká gratulace Leni!! Adámek je krásnej a černý oči jsou prý dost zvlášnost hned po porodu.
O Vyškově je známo, že chcou furt všechno popřírodnu, tak čekali do poslední chvíle a pak teprv přistoupili k císaři. Do Vyškova bych taky nepáchla. A já myslela, že když tak procházky tak to bude šup šup.
Katy tak zákrok se dal vydržet, ale teď to čekání. Já jsem měla původně riziko né dawna, ale ten druhej syndrom a ten doktor, než přišel na to, že je tam ta váha špatně mi řekl, že když zaplatím 2000 Kč tak budu vědět druhej den výsledek jen tady na ten syndrom. Za 14 dní by to bylo komplet hotový , ale na ten můj syndrom co jsem měla pozitivní bych to vědfěla už druhej den. Tak jssem dost čuměla. Ale když ti doktorka řekla že ultrazvuk je o.k. tak to bude o.k.
Erinka dnes jsem se chtěla přihlásit do Poruby na kurzy a smůla. Už mají na červen obsazeno. Tak jsem se přihlásila ve Vítkovicích. Četla jsem, že tam je dost často STOP STAV. Raději budu rodit v Porubě.
Jo a hlásim se k NULKÄM. Jsem nevědfěla, že je to tak vzácný.
15. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Bože Elenka mě dneska tak šíleně kope do močáku!!! To jsem ještě nezažila. Je to dost nepříjemné. Snad to nedělá, že se jí něco nelíbí, snad je v pořádku. jsem si dala dost teplou vanu, asi se to moc nemá, tak mi to asi oplácí :frowning2:
15. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Holky, vždycky jen nakukuju, malá před chvílí usnula. Měla jsem nachystaný odstříkaný mlíko, nemá moc sil tahat, ale nakonec se dokázala napapat ode mě, je dobrá. Tak mlíčko zůstalo na příště. Ještě v noci něco přidám. Teď odstříkávám po každým krmení. Je to takový boj. Dostala zas panadol, tak uvidíme, jaká bude noc.

Hani, na Gorkýho byly mimi věci vedle obchodu, je to tam ještě?
15. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Lenajasku co se týká Vyškova a oblečení je to dost bída.Teda aspoň mě to tak přijde. Samej vietnamec a nic. Ale v KIK jsem nakoupila moooc oblečků, mají tam krásný a za pusu.
15. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.