• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Lili-hluboká pravda. Hlavně mě štve, že i kdybych i u těch Vietnamců chtěla něco koupit, do těch jejich narvaných obchodů se s kočárkem nedostanu. A málokdy mám doprovod, věčně chodím sama, tak se mi na nákupy dost snižuje výběr obchodů :angry:
15. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
m1rti to je pravda, mají to narvaný věcima a já mám zas ten problém, že když bych si tam něco koupila, tak najdu na mou postavu velikost XXL ale je to zbytečný, pač mi přijdou všechny velikosti stejný, rpzdíl mezi L a XXL nevidím
15. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
m1rti ted sjem si všimla, ta máš kočárek FIRKON? A máš s ním problémy, že máš kočárek dočasný???? Nestraš, já už mám FIRKON IVONE koupenej :confused:
15. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Holky, doufám, že si o mě nebudete myslet, že jsem úchyl, ale právě sme s MM probírali možnost koupě toho EPINo balónku a přišli jsme na to, že zkusíme sehnat něco podobnýho v erotických pomůckách, že existujou nafukovací balónky pro různé použití. Tak jsme zkusili něco najít, na netu je toho spousta a stojí to třikrát míň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale nevím no, přijde mi to dost úchylný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
:grinning: :grinning: teda Verčo, jestli ti to zafunguje, tak by sis ten nápad měla nechat patentovat :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jakože budu nakupovat Latexový nafukovací roubíky ve velkým a prodávat jako novinku na roztahování hráze, jo? :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Knížku jsem nesehnala, mám jen Znovuzrozený porod od Odenta, tak to hned nastuduju.
15. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
No pokud to zafunguje, tak na MMB se určitě chytneš :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
lili, já měla dočasnej, protože mi při přepravě pošta trochu "porovnala kolo", tak kočár zatáčel jednou doleva a jednou doprava, bylo to hrozně náročný, tak jsem posílala podvozek k opravě. Tu tyčku, co na něm jsou kolečka mi vyměnili a už je to ok. Pán byl hodnej, kočár jsem poslala v pondělí a v pátek byl zpátky doma.
Ty máš Ivone set koupenej? Máš fotku v albíčku?
15. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
m1rti, fotku tam nemám, mám béžovo oranžovej, mám ho vyfocenej, tak tam pak fotku dohodím. Mám set i se sedačkou, prosim tě a když jsi dala sedačku na podvozek, vyklala se mírně? My jsme ho koupili ve Vyškově v Mimi a paní mi říkala, že je to normální, že se nemůže nic stát. V tom nádstavci na sedačku se to trochu vykle.

Veru slyšela jsem, že na tu hráz nic moc nepomáhá. Kolegyně mi říkala, že ji pořád né a né nastřihnout a nakonec se roztrhla až ke konečníku :confounded:
15. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
Mě manža masíroval poctivě a měla sem jen dva stehy..

lili: jsi Hanča že??
15. kvě 2009 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz
Lili, pokud jsi "Hanča" tak píšu jo? Hani, my sedačku zkoušeli na podvozek (má to nádstavec) a pokud vím, tak se nekývala. Držela pevně. Ale zatím jsem to takle nepoužila prakticky, zkoušeli jsme to, jen když to došlo. Tak nevím. Ale snad - kývat by se to nemělo. Ale když se to mírně vyklá, jde o to, ať se ti mimčo nevyklopí. Tak pokud je to trochu, tak by to nemělo snad vadit.
15. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
No, proto jsem rozhodnutá zkusit všechno, není možný, abysme všechny museli být roztříhaný až ke krku :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
Labell - jo jo Luci :wink:
m1rti tak teď teda nevím :frowning2: no nevyklás e to až tak, že by z toho měla vypadnout, jen opravdu mírně, ale překvapilo mě to. Oni mi ten kočár poslali poštou, tak jsme vzali sedačku a šly jsme to zkusit nasadit do Mimi do obchodu, oni tam mají jeden Ivone vystavenej a ona hned mezi dveřma, že je to zbytečný, že to tak je. Ochota nic moc.
15. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
Veru jo jo, mě to odhodlání chybí, si říkám, že se tomu asi stejně nevyhnu, tak nic nemasírujem. Hodně se toho šití bojím, někdo říká, že je to na celým porodu nejhorší :confounded: Kde bydlíš v Holubiccích? Mám tam švicu, jak se jede nahoru ke kostelu, tak ten žlutej rohovej barák na levo, neznáte se třeba?
15. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
lili: ty taky víš kdo sem jo?? :grinning: :grinning: Tak Rousínov je malej co?? :wink:
15. kvě 2009 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz
Holky, já z mýho okolí vím, jen asi o 2 případech, že byly holky hodně "dodělaný", ve většině případů to prošlo ok. Tak držím palce, aby i čekatelky dopadly ok :wink:
15. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
label no jo :grinning: Pamatuju ještě na ten bufáč co jste měli jak je teď nonstop, chodívali jsme tam na hranolky :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
Lenajsek, přidala bych fotečky do alba,ale neumím to zmenšit a moje dvorní zmenšovatelka Lenka.dv je v porodce,tak mi to nemá kdo udělat. :frowning2:

Lilithka, ahoj, já mám taky Firkon a maximální spokojenost. Poradila mi ho Kaaace ,má ho taky :wink:

Veru, no zkus si balonek,ale nevím nevím :unamused: , já masírovala hráz jak divá a bylo mi to k hovnu, nastřižená jsem byla až kam,ale ted už fakt nevím,že jsem rodila a MP říká,že to vůbec pro něj není "tam dole" jiný,když se tulískujem,takže je mi to vlastně už jedno,že mě nastřihli.
Nástřih jako takovej necítíš,no pak jsem si nemohla ani sednout dlouho,bolelo to jak kráva,ale to už je pryč. :slight_smile:

Holky naše malá má strašnou spoustu těch věcí,fakt jsme dostali úplně všechno a babi z Anglie nás furt zásobuje ,tak to asi ani neunosíme :frowning2:,ale snažím se to střídat,co to jde.
Fakt s těma nákupama nepřehánějte.

Lilithka, my máme sedačku jinou,přítel tu od Firkonu nechtěl,že prý si vyhledal všechny možný hodnocení a našel bezpečnější (ale to já nevím,to jsem nechala na něm),ale to,že se viklá v tom podstavci je normálka,ale nemělo by to být moc. Kdyžtak na to vždycky přirazím přední sedadlo těsně a nehejbe se to :wink:
15. kvě 2009 ve 22:31  • Odpověz
Lili, šití se neboj. Před šitím ti "to opíchají", je to teda nepříjemný, ale po tom porodu, už čert to vem. Pak to šití necítíš. U předchozích dětí to neopíchávali a to byl teda mazec!
15. kvě 2009 ve 22:38  • Odpověz
teri81 ahoj, tak to jsi mě uklidnila, četla jsem na něho jen samý dobrý recenze, a cenově super, napřed jsem pořád chtěla Inglesinu magnum, ale jak jsem ho viděla na živo, tak jsem ho hned zavrhla, pak jsem měla vyhlídlej Bebecar ale ten je hrozně drahej v té kombinaci, kolem 18 tis i se sedačkou a navíc mu prý strašně vybledávají barvy a pak jsem objevila Firkon a nechtěla jsem jinak. Tak snad poslouží dobře.
Do porodky si sebou určo beru torpédo :grinning:
15. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
m1rti tak doufám že mi to "opíchají" pořádně :grinning: Někdo právě říká, že nástřih a šití je nic a někdo že hrůza. Tak jeslti to někde ještě neopíchávají nebo co..... Ale to už asi budu mít malou v náruči, tak mi to šití už bude asi jedno, úplně se vidím jak řvu štěstím, až ji uslyším poprvé plakat. Se někdy dívám na youtube na porody (asi jsem sadista :grinning: ) a vždycky u toho řvu
15. kvě 2009 ve 22:43  • Odpověz
Lili, já Firkon objevila náhodou, jedna mamina z listopadovek se jím chlubila, že si ho koupila a já "se zamilovala", jinej už jsem nechtěla, líbil se mi vzhledově i cenově.
15. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz
Lili, "řvát" budeš 100%, to je vteřina a zapomeneš na všechny strasti, jen to babulátko uvidíš. Mě úplně tekly slzy, hormony dělají divy. Čím jsem starší, tím víc mě to dojímá.
15. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
Tak jsem ořvala konec filmu Forest Gump a můžu jít spát. Dobrou holčiny!
15. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
já dokoukám šakala a valím taky na kutě, dobrouu
15. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
Lili, my bydlíme nad obecním úřadem v obecním bytě. Jsme tu přes 2 roky a místní moc neznám :frowning2: :frowning2:

Tak já řvát budu určitě, to je jasný:slight_smile:. Bolestí i štěstím:slight_smile:
Holky dobrou noc.
15. kvě 2009 ve 23:03  • Odpověz
Lilithka, já nástřih necítila ani trošinku a šití jen trochu jako tahání,ale vůbec ne bolest,ale je fakt,že mi to umrtvil i hodně ten epidurál,pro mě fakt tohle bylo to nejmenší.
Když mi malou hodili na břicho,byla jsem tak vyčerpaná,že jsem bohužel štěstím nebrečela,byla jsem ráda,že jsem neumřela,ted si vlastně uvědomuju,že nějakej hlubokej obrovskej cit se vyvinul až doma,v porodnici jsem byla tak zmordovaná,že jsem prostě nevládla :frowning2: a mrzí mě to, mám jim to za zlé,že mě nechali tak vyčerpat se.
Třeba mi bylo úplně jedno,jestli budu kojit nebo ne, bolelo mě všechno a jak malá tahala za bradavky,bolestí jsem brečela a přála jsem si,at mlíko třeba nemám............ No fakt hroznej mazec.
Ale už je to pryč a ted se láskou rozplývám každou vteřinu :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 23:16  • Odpověz
Dobré ránko,

Teri to je mi moc líto, že jsi měla takovej porod. Asi Vyškov, co..... Já nevím, proč ty ženský tak trápijou! Já bych to tam těm doktrorům přála zažit! Nejsi první takovej případ co slyším. Jak člověk otěhotní, tak se o takový věci začne zajímat a slýchávat příběhy... Spokojenej je tam ten, co má ukázkovej bezproblémovej porod. Ale jak se něco pos... tak je zle. Porord, takovej okamžik v životě a oni ti ho taklhle pos....
16. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky,
vy jste tady ty porody včera večer ale rozebraly :grinning:
Verčo, cvičení s epi-nem v kombinaci s pořádnou masáží hráze podle mě hodně pomůže! Já do toho u dalšího mimča půjdu stoprocentně znovu. Za ten pocit moci pár hodin po porodu kojit a sedět přitom v tureckém sedu to stojí!!!!! :grinning: :dizzy_face:
S tím vyčkáváním u porodu ve Vyškově je to asi těžké, přece jenom přirozený porod je mnohem lepší a i když po tom maminy nadávají, že je nechali dlouho trápit, tak pokud se to nakonec povede normálně, tak je to výhra jak pro ženskou, tak hlavně pro miminko. Pokud ale nakonec dojde k císaři, tak je třeba to brát tak, že už jde o záchranu života,.... V Brně jsou nejvíce přístupni k domluvě na císaře na Milosrdných (to mi říkala moje gyndařka, protože si myslela, že asi budu chtít, tím mě teda od miloušů dokonale odradila :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.