• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
já už jsem začala být dost alergická na slova "přirozený porod". Raději "prohru" císařem než ohrozit mimčo a sebe.
16. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
ale co člověk, to názor :wink:
16. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím při sobotě, byla jsem se ráno projít, viděla na zámku jednu nevěstu, dala si tak capuccino, teď mi doprala pračka tak jdu pověsit prádlo a čeká mě úklid chodby, tak mi ta sobota aspoň trošku uteče. Odpoledne jdu za kamoškou, co pracuje v restauraci, tak se za ní na chvilku stavím a už bude večer... :slight_smile:
Začíná tady svítit sluníčko, tak fajn.
Všechny vás moc zdravím, doufám, že se máte dobře a opatrujete se...
Krásný víkend všem! :wink:
16. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Veru, téda, na co vy s TM nepřijdete... tož půjdete navštívit nějakej sex shop, nebo něco objednáte přes net? To by bylo dost komický, kdybyste přišli do toho kšeftu oba, Ty s bříškem... by asi nechápali... :grinning: :grinning:

Holky, já mám předběžně, co se mi zatím asi zamlouvá nejvíc z kočárků, vybranej Dorjan, nemáte s ním některá zkušenosti?

Teri, klidně fotečky pošli na můj mail, lenajsek@seznam.cz , zmenším je a pošlu zpátky, a Ty si pak dej do albíčka, jaký chceš. Není to žádnej problém... :wink:

Když už se tady psalo a píše o porodech, včera jsem se dívala na různý videa porodu do vody, na jednu stranu by se mi to asi zamlouvalo, ale na druhou stranu bych měla strach z infekce a že by se mimi té vody mohlo nadechnout... tuhle variantu porodu dělají v Bohunicích, na Obilňáku a prý dokonce i ve Vyškově... ale já fakt do Vyškova nepůjdu, nejen kvůli tomu co tady čtu, ale i kvůli té mé rodině...

Katy a Páji, Vy už máte rozhodnuto, nebo se ještě rozmýšlíte? Páji, Tys chtěla myslím Bohunice, a Katy, Ty Obilňák, nebo taky Bohunice? Já chtěla původně Milouše, ale co čtu různý diskuze, tak tam to asi taky není značka ideál... tak že by přece jen ty Bohunice? No, nevím...

Lili, a Ty budeš rodit kde? A Heli, Ty kde?
16. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
Lenajsek - já v Ostravě, kdybych ještě bydlela v Rousínově, tak bych rodila v Bohunicích, mám tam švicu sestru.
Loučím se, hezký den, jedeme s manželem "domů k našim" (do Rousínova) a odpoledne jedem s kámoškama do Brna, kámoška má rozlučku se svobodou a protože nás bude z 12 ti lidí 3 těhotný ve vyšším stádiu, tak to pojala kulturně, napřed jdem na vééču, pak do městskýho divadla a pak někam na diskoteku, tam teda nevím jak dlouho vydržím v tom kraválu a beztak tam bude zahuleno. Mějte se, pa
16. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj holky, právě odjíždíme na chalupu, takže se vztekám, protože MM je opět neskutečně pomalej, bych ho zabila....
No, tak jsme včera TU VĚC objednali, ale muselo to jít na MM jméno, protože já bych se hanbou propadla jít pro to na poštu. Stačilo jen kliknout na ty stránky a byla jsem rudá až na prdeli a přes břicho jsem hodila hadr, aby Matyýšek nic neviděl :grinning: :grinning: ono to totiž není klasická erotická pomůcka , ale museli jsme objednat v oddělení SM nafukovací roubík (někteří uchylové si nafukujou balónek v puse, aby se přidušovali, chápete to???!!!!). Aspoň od pohledu není poznat, na co se to používá.....
No mazec, jsme fakt střelení, kdyžtak tím budu MM zacpávat hubu, když bude mít blbý kecy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Letím ho trochu popohnat, tak pěkný víkend
16. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Veru, no to je něco... :grinning: :grinning: :grinning: To pak prosímtě vyfoť, bo to mě fakt zajímá, jak to vypadá... :grinning: Jsu zvědavá, jestli to bude k něčemu dobrý, snad jo... :grinning: A na kolik vás to přišlo? S tím hadrem jsi mě fakt pobavila, a s tou zacpanou hubou TM taky... :grinning: Užijte si chalupu a opatruj se! :wink:
16. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
A u nás to většinou všechno brzdím já, aspoň podle MM... u nás je zase MM moc rychlej... když chce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Marci, jinak díky za tip na C&A, tam jsem se taky chystala zajít, jen nevím, jak vychytám ty slevy, ale snad se něco zadaří. Mám pocit, že tam člověk vždycky sežene, co potřebuje, i normálně, když není těhotnej. :slight_smile:
Nevíš, jestli tam prodávají i těhu sukně? Snad jo...
16. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
Marci, já mám podobný pocit jako ty, jak si to psala. I přes to, jak probíhal můj poslední porod a co jsem na těch sálech zažila za těch 5 dní (přístup personálu super, byla jsem mile překvapena), jsem byla ráda, že mi doktor pomohl a bylo to rychle za mnou. Možná kdyby tam byl primář, tak by mě tam nechal skučet, ale takle ... sice to bylo drsný, ale za 20 minut bylo po všem, jsem ani nevěděla co se tam semlelo. Až pak jsem se ptala sestry, ať se mrkne, že když to bylo tak překotný, jestli nejsem nějaká dobitá, ale dobrý to bylo. Jsem tomu ani nemohla věřit, že to mám za sebou. Se staršíma dětma jsem tam byla víc než půl dne. Teď nejmíň šití, ze všech porodů. Nakonec jsem byla ráda, že jsem císaře neměla, že ta rekonvalescence probíhala jak to znám. Jen poporodní bolesti byly samozřejmě větší, to se s každým dalším dítětem stupňuje, ale dostala jsem prášek a bylo to lepší, snesitelnější. Až na jeden případ mi personál ve Vyškově vyhovoval, takový "normální lidi", dřív to bylo studené, neosobní, měla jsem z toho prostředí trauma.
16. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Markétka měla ráno 37,5 po odečtu. Pomalu to klesá. Ale i tak prospala celý dopoledne, spala v kuse 3,5 hodiny. Teď už spinká zase, snad si pořádně odpočine a bude už dobrá :unamused:
16. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
Lili, tak ty teď bydlíš v Ostravě? V profilu máš pořád Vyškov, tak mě to zmátlo
16. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jak jste se dneska měli?

Koukám, že vás plno odjelo někam na chalupu..téééda, taky bych jela, jenomže jsem na NP :angry: :wink: ještě že máme byteček se zahrádkou a člověk tak může vysedávat po venku.
Včera jsem byla v práci a můžu vám říct, že to byla hrůůůza a děs, šéfka na mě spustila i před zákazníkama a já jela domů vyřízená a uřvaná :pensive:

Lenajsku, nechci se vnucovat, ale nechtěla by si se někdy sejít, když jsi taky doma na NP?

Jinak jsem si všimla, že jste tady začli rozebírat i porodnice, já osobně si myslím, že jsou všechny o.k záleží jen na koho zrovna vyjdeš a jakou bude mít ten dotyčný nebo dotyčná náladu. Já rodila na Obilňáku a byla jsem maximálně spokojená :wink:
16. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Luci, na šéfku se vys..., na takovou babu už nemám pojmenování. Bude ti líp, uvidíš. Zdravím ...
16. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
Luci, s těma porodnicema máš taky pravdu. Je to o lidech. I při té mizérii jsem narazila na dobrý lidi, a to jsem ráda!
16. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
Dobré ránko, holky. Zdá se, že my jsme dobří !!! Papání v noci normál - v 1 a v 5, v 7 vstávačka. Po osmé už začala být unavená, tak jsem myslela, že má ještě hlad, ale nechtěla se chovat a nic, tak jsem ji zanesla do ložnice, už po cestě po schodech se rozhlížela kam jdeme ... v postýlce se otočila k medvědovi, počkala až zamávám a spinkáme ! už 25 minut. Ale teplotu 100% nemá, ráno divočila, a že víc spinká, to mi nevadí, že jo. Tak snad je zažehnáno. Vypadá to na krásný den.

Koukám, že všichni užívají volna, tak pěknou neděli všem !
17. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
dobré nedělní dopoledne, za 1,5 dne zase 4 stránky... :slight_smile: Koukám, že jste řešili porod, no, já to asi radši ještě řešit nebudu :wink: Jinak pořád u mě vítězí Bohunice..
Katy, doufám, že pěkně odpočíváš v postýlce po tom amnio :slight_smile: Žádný přetěžování !

Luci, prosím tě, proč si to té práce jela? Neschopenku jsi ji dodala, tak proč? Šéfová tě nakonec tak vystresuje, že se vám to celý zkomplikuje. To přece za to nestojí, ne?

Veru, tak story o roubíku (resp. balónku) mě fakt pobavila. :grinning: Hele, až pro to půjdeš na poštu, tak se ničeho neboj, bývá to dost nenápadný balíček :wink:
Já jsem ani neměla tušení, že něco takovýho existuje, ev. k čemu se to používá.. Co se tady člověk nedoví :grinning:

Marti, to je fajn, že už je malá dobrá a nemá teplotku :slight_smile:
17. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Dneska ráno jsem po vážení zjistila, že už jsem asi fakt dostala na původní váhu před těhu. Teď už mě čeká jen přibírání.. Katy, Eri, už jste něco přibraly?
Jedu vyzvednout MM do posilky a jedeme ke tchýni na oběd... :wink: Aspoň nemusím vařit :slight_smile:

Tek hezký zbytek neděle a zítra se ozvu :slight_smile:
17. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahojky holky, tak koukám, že neděle by mohla být už teplešjí než minulé dny dokonce i oskar po ránu vylezl :wink:

Paja jestli se¨u nás vše dovede do zdárného konce tak jsme rozhodnutá taky pro Bohunice. Za prvé to mám nejblíž a za druhé jsem slyšela i hodně kladných nazorů.

Luci, taky nechápu proč jsi jela do práce jen se zbytečně stresuješ :wink: Já sice chápu,taky než jdu na nemocenskou tak přemyšlím, jejda jak to tam zvládnou, jé oni budou na mě naštavaný atd...Ale pak si řikám, můj život je přednější než nějaká práce,tá se vždy dřív nebo později najde :wink: Jestli se ve středu potvrdí těhu tak taky budu hodně přemýšlet o neschopence :wink: Nemysly na to v práci a užívej si přípravy na těhu :wink:
17. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Dobré ránko, teď vstávám, dojeli jsme z Brna ve 2 hod, divadlo bylo skvělý!! Brouk v hlavě. Mě bolelo břicho od smíchu.
M1rti asi před 14 ti dny jsem se stěhovala z Rousínova do Studénky. Za 3-4 roky se plánujeme vrátit zpět.
17. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
Lili, tak už je mi to jasný. Díky za info :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky, přeji krásnou neděli... :wink:
MM konečně po dvou dnech a něco dorazil domů, tak jsme se byli projít, udělali jsme docela velkej okruh po Slavkově, ale teď mě z toho sluníčka třeští hlava, příště si beru na hlavu šátek. :slight_smile: A furt mě trápí ta rýma, je to šíleně otravný, to moje mimi si musí klepat na hlavu, že furt pšikám a pěkně s ním hážu.. :confounded:

Luci, klidně se sejít můžem, ale jsu totálně bez peněz, čekám na výplatu od MM jak na smilování, tož bych si nemohla jít ani nikam sednout... Uvidíme v průběhu týdne jak to bude, ju? A máš nějaký vycházky, nebo Ti v CARu nenapsali? A taky nechápu, proč jsi proboha jezdila do práce, když máš neschopenku???? :unamused: To Ti ji psát rovnou nemuseli, když jsi tam chtěla jet... akorát jseš fakt rozhozená, a muselo Ti být jasný, že si Tě šéfka vychutná... :confounded: :unamused:

Páji, já přibírám furt, štve mě to, bo se za chvilku neunesu. Už mám 4 kg od začátku těhotenství navrch... :frowning2: Chjo. Taky bych to tak chtěla mít nejdřív zhubnout a pak nabírat... ale bohužel... :frowning2:

Marti, super, že je malé líp, asi to fakt byla bouřlivá reakce na očkování a bude zdravá jako řípa, a bacily ji neskolí... :wink:

Lili, Brouk v hlavě je super, fakt!! Viděla jsem ho v Městským kdysi, ale hrozně ráda na to vzpomínám, taky jsme byli mrtví smíchy... :grinning: Fakt super hra. Hrála tam určitě Herfortová a Junák, že? :wink:

Mišičko, určitě to tentokrát dopadne dobře, moc moc držím palce!!! Ty plánuješ chodit do práce, i na ty směny?

Katy, taky doufám, že jsi celý víkend odpočívala, ještě zítra máš teda to volno asi, že? A co to úterý, taky? :wink: Tak odpočívej a nech se hýčkat... Jo, a v sobotu jsem neodolala, dokonce jsem vylezla dopoledne na náměstí a navštívila pekárnu a koupila tam malej koláček, na kterej jsi mě tak navnadila... :grinning:

Hani, nevíš nějaké nové info o Lenči? Asi měla návštěvní víkend, tak snad to zvládla v pohodě a moc ji to nevyčerpalo... snad jsou s malým v pořádku. A co nového dělá malej raubíř? :wink:

Zdravím vás všechny, maminky posílám pusu vašim drobečkům, těhulky pohlaďte bříška a snažilky mějte se co nejlíp!
Krásný zvytek neděle všem! :wink:
17. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme si vyjeli na vylet do Buchlovic a bylo to super, mala byla zlata :slight_smile:

Jeste k tem porodnicim : ja byla ve Vyskove s prostredim na porodnim sale i na nadstandartu spokojena, personal super az na jednu PA , to je opravdu krava,ale bohuzel me tak dlouho nechali trpet,ze tam priste nechci a chci k tem Milousum a jestlijsou pristupni k cisarum,tak tim spis, chtela bych se tam proste v pripade dalsiho tehotenstvi objednat na nejakou konzultaci a zeptat se,jak to probiha, po kolika hodinach nepostupujiciho porodu pristupuji k cisari atd.
|Ve Vyskove je proste problem to,ze cisar udelaji,az kdyz zacnou byt spatne ozvy nebo proste nejakej zivota ohrozujici problem,ale jestli tam rodite tri dny nebo pet,to je jim asi jedno.
No aspon,ze mi dali epidural.
To je vynalez stoleti :grinning:

Lenajsek,diky ,nejake fotky Ti kdyztak poslu a byla bys hodna,kdybys je zmensila.
Jo a jak jses ptala ohledne pristiho tehot. ,jestli bychom sli rovnou do IVF nebo zkusili prvne prirozene , tak urcite zkusime nejakou dobu snazilkovat,ale sance je fakt minimalni,tak pak bych vyuzila nanucky a kdyz to nevyjde,tak treba chvilku pauza a pak IVF zase , no uvidime, ja ale brzy po sobe deti nechci.
U nas na diskuzi naseho CAR je holka, manzel jeji ma 3 procenta dobrych spermii, meli uz zacit stimulovat a ona loni otehotnela, brala to jako zazrak, ma tedka 5 mesicni holcicku a je zase v tom :grinning:
Tomu rikam dobrej mazec :grinning:
17. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
Hoj holky, celej den zas lítáme, byli smena fotbale, su z toh čerstvýho vzduchu hotová.

Psala mi Lenča, ode dneška má Adámka u sebe, už je o.k,. jen prá vstávání a lehání je blbý.
17. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
Tak toje krasny,ze me Lenca Adamka u sebe. Ja Vas uplne nedocetla, chapu dobre,ze mela cisare?
A proc??? Kvuli spatnym ozvam?

Lenajsek,pribirani neres,ja pribrala 16 kilo a ted uz zase nosim velikost 34 a vubec to nijak nepocituju,ze jsem byla jeste nedavno obrovska tlustoska :grinning: , slo to dolu samo :wink: , strie nemam vubec nastesti,takze muzu rict,ze to vlastne neni nijak poznat,ze jsem rodila a i kdyby bylo,tak by mi to bylo jedno, za mimi by to stalo,ale je to prijemny citit se dobre.
Ale ze jsem toho teda za to tehu sezrala, jo jjo,byla jsem poradny prasatko :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz
Lenajsku, musela jsem tam vypsat OČR, jinak by to šéfka nemohla poslat-že to mám už ukončené. Proto jsem tam musela a nevěděla jsem, že tam večer bude-většinou tam nebývá, jinak bych se na to vyprdla a nejezdila tam. Zase takovej blázen nejsem-neblbni :pensive:

Až budeš mít penízky a bude se ti teda chtít, tak se můžeme sejít. Vycházky mám odpoledne od 14hodin do 18hod. S tím, že si v 16hod. píchám, ale to můžu prakticky kdekoliv :wink:

Hani, to je dobře, že má Leňulka už malého u sebe. Jestli ji budeš psát, tak ji moc pozdravuj!!!

Pěkný zbytek víkendu.
17. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
Lenajase jj, oba tam hráli, Junáka mám mooooc ráda, je mi strašně sympatickej. A Dvořák hrál skvěle tu dvojroli, akorát se mi zdál jakejsi vychrtlej, nevím, jestli tak byl vždycky, v pojištovně štěstí mi tak nepřipadal, jsem si říkala, jestli není nemocnej. Škoda, že jdou do městskýho tak špatně sehnat lístky, už přes rok se snažíme sehnat lístky na Charleyovu tetu, ale je to pořád beznadějný. Akorát mi tam fest otekly nohy. Před tím jsme byli v restauraci na véči, je to ta restaurace v tom komplexu městskýho divadla, no připadala jsem si, jak když Bolek vzal v Kurva hoši guten tag ty chlapy z Olšan do té nobl restauračky :grinning: Taky mě dnes bolí hlava, možná je to tlakem. Já ted na změny tlaku dost reaguju. Jo a ta rýma, není náhodou senná? Já ji mám užod malička, ale s věkem se mi to zlepšuje a ted v těhotenství je to ještě lepší. Musím to zaklepat. Jen sem tam smrknu, sem tam pčiknu.
Včera mi mamka říkal, že jedna holka co se ještě před vánocema snažili o mimi umělým oplodněním (tenkrát se to nepovedlo) otěhotněla přirozeně!! To je mazec. Ta příroda si s náma zahrává. Znova se asi potvrdilo, jak je psychika důležitá. Oni totiž mají v červenci svatbu, tak se teď přestala trochu fixovat na otěhotnění a chystá svatbu a vyšlo to.
Se teď dost divím, že se nám to povedlo tak rychle, já totiž byla do toho taky dost zapálená a strašně jsem to chtěla co nejdřív. Těch testů co jsem udělala a ne že bych čekala až nepřikde mrcha.
S tím přibíráním, já ze začátku nic moc al etak v 6 tým měsíci mi najednou začalo růst břicho, a ted mi připadá ze dne na den větší. Kámošce zase začalo růst už nějak ve čtvrtým,ale teď se mi zdá, že se jí to zastavilo a má pořád pěkný malý. Takže každej to má asi jinak.
17. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
Hani, tak to je dobře, že už je Adámek u mamky. Moc Leňu pozdravuj. Je to statečná holka !!!!
17. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
Super, že Léňa má malého u sebe , teď bude jen dobře :wink:

Lenajasek, já do práce chodit nechci, ale nevím zda mi na gyndě dá neschopenku je divná. Ale obvodačka mi jí napíše to vím, tak bych si to nechala napsat od ni, ale Květen chi dochodit :wink:
17. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
misicko, moc držím palečky, aby tam ten mimísek byl :dizzy_face: :wink:
17. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.