• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Děkuji :slight_smile:
17. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
Teri, to je fajn že jste si udělali výlet, byli jste v Buchlovicích na zámku, jo? Tam se chci hrozně podívat, byli jsme tam akorát kamarádovi na svatbě, ale zámek jsme neprocházeli. Tak to možná stihneme ještě letos, když bych byla 2v1. Fotky pošli, ráda je zmenším. :wink:
Tak uvidíte, jak to dál bude se sourozenečkama, třeba se příroda umoudří a půjde vám to bez IVF, kdo ví.. v tomhle je příroda vážně nevyzpytatelná. A s tou kořkou co píšeš, to je opravdu haluz... :grinning:Tak to je super, že se podařila holčička, a teď je znova těhotná... zázraky se opravdu dějí. :slight_smile:
A s těma kilama díky, tož já to řešit nebudu, jen vím že se nepřejídám, snažím se jíst zdravě, ne moc sladkýho, ani ne moc sladkýho pití, to mi ani nedělá dobře... ale to lenošení doma je holt znát. Tak třeba to přes léto jak bude víc pohybu, nebude tak hrozný.

Hani, díky moc za info o Lenči, to je super, že má Adámka u sebe... fajn. A snad se jí bude za chvilku vstávat a sedat líp... je to holka šikovná, vše to zvládne. :slight_smile: Ještě Ti písnu do IP, ju?

Luci, tak to jo, to je mazec, že tam teda byla... pech, no... ale prď na ni a odpočívej a nabírej pozitivní energi... budeš ji potřebovat. :wink: Teď jsme probírali s MM náš plán na celý týden, a taky penízky, tak jsme našli nějaký řešení... tak bych mohla do Rousínova dojet. Co čtvrtek, nebo pátek?

Lili, Dvořáka jsem dlouho neviděla, tak nevím... to by bylo šmutný, kdyby byl nemocnej, snad není. Junák, to je prostě klasika... :grinning: Taky mě štve, že jsou tak blbě do MDB sehnat lístky, a navíc to není za pusu, že... je to moje v Brně asi neoblíbenější divadlo, taková srdeční záležitost. Na střední jsem tam chodila hodně, viděla jsem i dost muzikálů a prostě jsem se do toho divadla zamilovala. :slight_smile: A s tou rýmou, možná je to senná, já u alergologa nikdy nebyla, vždycky jsem si říkala, že se to dá ještě vydržet, od MM jsem si šupla vždycky při potížích Zodac a bylo, teď mám holt útrum. A loni mi dr. na ORL předepsala dobrý kapky do nosu, proti alergii, který mi pomáhaly, ale je tam napsaný, že v prvním trimestru nebrat... tož nevím, jestli v druhým už občas můžu, nebo radši ne... zkusím si koupit ty homeopatika, co jsem tady psala Hanči a uvidím. Příští rok pokud budu kojit, budu řešit to stejný... až květen a první polovina června přejde, tak pak je klid. Ještě musím přežít lípy... :confounded:

Míšo, tak to jo... jsem si říkala, že by to byl pro Tebe dost záhul. Tak to je fajn, že Ti obvoďačka PN napíše. Držím moc palečky! Na KO jdeš příští středu, že?
17. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Lenajsku, klidně bych mohla dojet i já do Slavkova autem.. není v tom problém :slight_smile: jinak Čt a Pá je v pohodě, jenom tě opravdu nechci otravovat, jestli se scházet nechceš.

Dneska jsme grilovali, dojely tchánovci a bylo to venku fajn-pod slunečníkem, copak jste dělali vy kočky?
17. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holky :sunglasses: Nestihla jem vás dočíst pořádně, jenom jsem to tak prolítla

Teri, my jsme byli dneska taky v Buchlovicích :grinning: Neteř MM měla 18, tak jsme byli na oslavě a pak jsme se prošli po zámecké zahradě. Malá byla taky ukázková, ty Buchlovice asi mají na děti dobrej vliv :grinning:

lucka.adis: četla jsem, že se Tvoje šéfka zase předvedla :unamused: Normálně se na ni vys... :angry:

Vidím, že Lenča má už Adámka u sebe, to je fajn :slight_smile:

Mari, doufám, že už je malá dobrá :wink:

No nic, víc toho asi nezvládnu, tak se mějte pěkně :sunglasses:
17. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj giselko, Jj opět se vyznamenala na jedničku :angry: ale co nadělám, byla jsem s toho tak hotová, že jsem tam napsala stejně blbé datum, takže počítám s tím, že mi bude zítra volat a zase na mě řvát přes telefon. MM na to řekl, že když bude volat, tak že to zvedne a promluví ji do duše :grinning: :angry:
17. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Zdeni, Markétka je už ok ! To jsem moc ráda. Zítra razíme na náhradní plavčo, ve středu poslední masáže, a ve čtvrtek plavčo normál, tak snad to zvládneme, takový náročný týden.

Příští týden jedem s Markétkou na sraz maminek - prosincovek. Čekají nás 2 noci mimo domov - jede nás 13 maminek, tak nám držte palce, ať to s Markétkou zvládnem. ... jen taťkovi se asi bude stýskat :confused:
17. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Dobré ránko!
Jak jste se všichni měli o víkendu a co je nového? Já poctivě odpočívala, ale už mě to ležení nebaví. Dnes a zítra ještě určitě budu doma.
Příjemný začátek týdne všem a pracujícím, ať to rychle utíká :wink:
Jdu si vás přečíst...
18. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahojte holky,
zdravím po náročném víkendu:slight_smile:. Za chvíli mi přivezou matraci do postýlky, tak tu straším místo spaní.

Mám prosím dotaz na holky z Vyškova. Potřebuju jít příští týdn vyřizovat PPM do Vyškova, je to na ulici Dvořákova 119/36. Na mapě jsem to našla. Domů pak pojedu autobusem, je to pěšky daleko na nádraží? NEbo mám jet nějakou MHD???
18. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj hoky :sunglasses:

Luci, to je dobrej nápad, že telefon zvedne šéfce TM :grinning: Třeba by jí aspoň trochu spadl hřebínek :angry: To si ta baba léčí nějaký komplexy? :angry:

Marti, tak to je dobře, že je Markétka už v poho. Ten příští týden si to užijte, snad bude Markétka hodná a nebudete muset odjet dřív :grinning:

Veru, kousek dál na Dvořákové je zastávka MHD, na nádr je to asi dvě zastávky, jestli se nepletu. Pěšky by to trvalo tak 15 minut.
18. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj kočky, krásné pondělní letní ránko přeji, vypadá to na pořádnej pečák...
Jdu vás dočíst, všechny zdravím! :wink:

Luci, určitě Tě ráda uvidím, kde jsi byla na tom, že bych Tě vidět nechtěla, simtě? :wink: já ráda poznávám lidičky, se kterýma si píšu.. :wink:
18. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Marti, fajn že už je Markétka zdravá, máte konečně to trápeníčko za sebou.

Leňulka už je pohromadě s Adámkem, to je taky bezva, chůdě jen vstávání a ulehání... Ještě to chvíli potrvá než se jí jizvička zahojí :frowning2:

Luci, ta tvoje šéfka je kráva nebeská, to snad není možný.... :angry:
To není špatnej nápad, že by s ní už raději komunikoval jen TM :slight_smile: To si určitě nic nedovolí a jestli jo, tak ať jí TM pěkně od plic řekne svoje! :wink:

Lenajsku, ty ses myslím ptala, kolik jsem přibrala, tak já zatím asi 1 kg, myslím že budu jedna z těch s menším pupíkem :slight_smile: Ale kdoví, třeba se to ještě rozjede :grinning: A ohledně té porodnice rozhodnutá nejsem, ale od začátku uvažuju buď o Bohunicích nebo o Milosrdných. U Miloušů rodilo víc mých kamarádek a všechny byly spokojený.

Dnes jdu na 11.30 k obvoďákovi, tak uvidím jak se s ním domluvím. Napadlo mě, že by mi mohl napsat jen na papír takový potvrzení, že jsem podstoupila amnio a že mám několik dní odpočívat, napsal by mi to třeba na dnešek a zítřek a pak už je na tom zaměstnavateli, jestli mi to uzná, ne? Pak bych si k tomu třeba vzala ještě den dovču.
18. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Hoj holky, ráno jsme byli s Matýskem plavat, on i MM teď vyspávaj - chlapi no - nic nevydrží :grinning: . Jdu si Vás dočíst :grinning:
18. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Marti, to máte teda fakt nabitej týden... a ten sraz určitě bude fajn, dva dny to tatínek vydrží... snad budete mít hezký počásko. :wink:
Veru ahojky, jak bylo na chalupě? Určitě fajn... :wink: Kde že ji vůbec máte? :wink: Jé, tak už bude matrace, to je super. Nějaká s tím kokosem, jo?
Giselko, některý šéfky jsou bohužel takový, jakou ji má Lucka... my máme v práci něco podobnýho, i když v umírněnějsím vydání na první pohled.. ona je zase zákeřná jinak, že to dobře maskuje... No hnus. A opravdu si myslím, že si na mladých kočkách léčí tyhle fúrie svoje komplexy, to jinak není možný. Jediná možnost je, změnit prostředí.
Katy, to je fajn, že odpočíváš, a ještě budeš... :wink: Myslím se Ti pak do práce nebude chtít, co?
Páji, co ta kočka, co tam u vás byla v pátek, jak se teda jeví? Nadějně? :slight_smile: A jak se máš? :wink:
18. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Hani... :grinning: ono to může být i tím teplem.. jsem v devět ráno vylezla na balkón sundat prádlo, a málem to se mnou švihlo... léto pořádný teda.
18. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Katy, tak držím palce, abys uspěla... snad to zaměstnavatel uzná. :wink: Tobě bude bříško slušet, a je jedno jestli bude malý, hlavně, aby mimčo bylo v pořádku... :slight_smile: Týjo, tak já z vás přibrala fakt nejvíc... no jo... co už. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Leni, tady v tomhle jsou oni dobří a ohleduplní, šéf i jednatel jsou chlapy, tak možná taky proto. To je jasný, že je to jedno, kolik bude kg nahoře, hlavně ať jsme všichni zdravoučcí!!
18. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
m1rti: Jak ses ptala na ty oblečky ten obchod je vedle Hrušky na tom Gorkého, to sme s Terezkou myslely. :wink:

veru: S tím náhradním řešením EPINA si ma fakt pobavila :grinning:

teri: Kdybys chtěla fotky můžeš posílat klidně i na mě :wink: , mám to taky zmenšený eins - zwei :wink:
18. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Katy, máš pravdu, on prostě pro nás šéf-chlap je skoro ideální řešení, v těchhle věcech jsou rozumnější než šéfky... já jsu tak ráda, že jsu doma, bo pokaždé žádat o propustku, abych mohla jít k dr... už vidím šéfku, jak by mě zase provrtávala pohledem a měla milión šest připomínek... pomalu si tam člověk musel kleknout a žadonit, aby tu propustku dala... no, fuj tajxl. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Teri, taky čekám na nějaký fota, a ono nic.... :wink:
18. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
lenajsku: O dorjanu tady hodně mluvívala cif, ale nevím kdy se sem zas dostane, když nemá to pc :unamused:

Luci: Teda tu tvoji šéfovou už bych fakt majzla bačkorou mezi oči :angry: , bych ten tel. pak rovnou dala TM, ať jí konečně někdo zpraží jedubabu

misicko, kdy jdeš k Dr?
18. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Leni, to je fakt hrozný, jak to v téhle uspěchané době chodí.. Člověk na to má nárok a ještě aby se doprošoval :unamused: Tady v tomhle mám na firmu a šéfy fakt štěstí!
18. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahojky holky,
jdu na kontrolu už tuto středu :wink:

Holky asi jsem někde chytla nějakého bacila a nějak kašlu nevíte co bych na to mohla?
18. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Marti: Kam jedete na ten srazík? Tý jo to bude dobrej sjezd mamin, kam se nacpete? :astonished: Počásko vypadá super, tak ať Vám to tam vyjde

Jinak ty Buchlovice sou fakt nádherný, vdávaly se tam 2 moje sestřenky, ta zahrada je fakt nádherný, taky se tam chystáme :wink:
18. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Veru, tu peněžitou pomoc v mateřství - to je Správa sociálního zabezpečení - je to na spodku náměstí směrem ke kinu (dřív to byla restaurace Ponorka - je to vedle restaurace Chalupa když se zeptáš, tak tě každý nanaviguje, náměstí je malý) Veru z autobusáku je to 10 minut na náměstí, to zvládneš pěcho, v pohodě.

Hani, tak jste to plavčo nevzdaly, nebo jste byli plavat soukromě? ... ten obchod s oblečením na Gorkýho, je to ono, jak jsem myslela. Já ještě před 3 roky bydlela na Puškince hned za tou Hruškou, tak to tam znám.
18. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Katy, ono to není o uspěchané době, vždycky to bylo a bude jen o lidech.. :unamused:
To je super, že máš štěstí na šéfy. Dobrýho šéfa, aby člověk pohledal.
Hani, tož já mám ještě čas, snad se do té doby než budem kupovat kočárek, ještě Lucka objeví... :slight_smile:
Jo Hani, Lenča má T mobile, že? Píšu jí totiž z netu, tak aby jí ty zprávy přišly.
Chjo, zas budu čekat jak strup celý dopoledne, než se uráčí přijet. už to s PPL řeším od čtvrtka, kdy to měli dovézt a nedovezli :angry: :angry: . Lenajsku, jo, kokosovo-pohanková, včera jsem si k tomu v penny koupila nepromokavý chránič za 99kč. :slight_smile: :slight_smile:
Já mám teď období růstu břicha, je to šílený, strašně mě to tlačí a občas mě hrozně píchá v močáku, hlavně večer:frowning2:. Včera jsem přidala fotku, už se začíná špičatět:slight_smile:
Já jsem měla šéfa idiota, ale co se týkalo těhotenství, tak byl celkem vstřícnej, když jsem potřebovala na vyšetření, tak nebyl problém:slight_smile:
Mišičko, je to suchej kašel? Mně na to pomáhá Heledix, mám pocit, že ho můžou i těhulky... nebo se zeptej v lékárně, co by Ti doporučili... Jinak čaj s medem, klasika, hodně vitamínů..
Na středu budem moc držet palečky!!!!
18. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
:wink: Jo je to suchej draždivej kašel, jestli se to rozjede tak se hodím marod už teď :wink:
18. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Hani, my jdem dneska na to náhradní plavčo na 12,40. Malá už spí,tak snad proběhne i přesun v klidu

Na ten sraz jedeme sem: http://www.penzion-vysocina.cs-ubytovani.eu/Zdar-Nad-sazavou.htm
Je to tam levný, super domluva, jsou tam maminám přizpůsobený, říkala jsem si, že by to bylo fajn, tam jet i pak někdy sami. Dětský koutek je i v restauraci, je tam i venku prostor na hraní, skluzavka, pískoviště atd. Půjčujou dokonce i postýlku. Měli tam teď prý 34 maminek s dětma starýma 1,5 roku a polovina těch mamin už byla znova těhotná. Tak nás jede 13, tak to bude dobrý. Spát budem po dvou, snad se dětičky nějak vyspí a nebudou se moc budit. Ty 2 noci se to zvládne. Se docela těším.
18. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Míšo, zkus ten Hedelix a ještě mě napadla Vincentka. S tím Hedelixem mám výborný zkušenosti, to je vlastně jediný, co mi vždycky pomáhá. A Vincentka je taky výborná, mně dokonce i chutná.
18. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.