• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Tak jsem se nakonec rozhoda dneska zůstat doma a zítra si taky vzala volno abych to trochu vyležela :wink:
18. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Míši, super. Tak odpočívej a kurýruj se... :wink:
18. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj kočky,

koukám, že jste toho zase napovídali..
Hani, co Lenča.. nenapsala ti jak se cítí a co malej?

Lenajsku, nemyslela jsem to ve zlém, jen jsem to napsala tak, aby to nevypadalo, že tě sem k nám tlačím na sílu.

Mě dneska nějak pobolívá podbřišek..resp.levá a pravá strana, pustila jsem se do uklízení (vytření a vysávání) a začlo mě to bolet, tak jsem si radši sedla a nic nedělám :grinning: je to hrozný to nic nedělání, nevím jak to budu dělat před zákrokem a po zákroku a ET :angry: :grinning: to mě asi MM přiváže k posteli nebo co.

Misicko, super, že jsi doma. Aspoň se s toho dostaneš a bude ti líp :wink:
18. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
Luci ahojky, už se asi něco začíná tvořit na folících, super. :wink: Tož buď na sebe opatrná.
A viděla bych to na ten páteček.. co Ty? :wink: Klidně přijedu i do Rousínova, je mi to fuk.
18. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
Leni, to netuším, jestli se už začíná něco dít, ale chvílama mě to připadne jako bych to měla dostat, když sedím tak mi není moc dobře, ale zvládám to. Uvidíme zítra co mi řeknou :wink:

V Pátek klidně můžeme, má být prý pěkně, takže super. Co budeš chtít podniknout, těhulko :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Luci, jestli začínáš cítit nějaký tlaky a píchání nalevo i napravo jak kdyby u vaječnínů, tak to si piš, že se něco začíná dít, vaječníky začínají produkovat ty vajíčka... :wink: Kolikátý jseš dneska DC, Luci? Zítra budu držet palečky, v kolik hodin tam máš jít?
V pátek něco vymyslíme.
18. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Luci taky budu držet palečky :wink: Mě v břichu popichavá už skoro tři týdny.
18. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Míšo, mně v bříšku píchalo a různě tlačilo asi 2 měsíce... :slight_smile: Pořád jsem nevěděla, jestli MS dostanu, ale dr. říkala, že je to v pořádku, že se děloha roztahuje. Je fakt, že jsem ani jednou nezašpinila, tak se to fakt asi roztahovalo. Držím taky palečky. Středa se už blíží... :wink:
18. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Leni, zítra tam mám být na osmou a odpol.volám na výsledky (ale UTZ si nechám říct přímo po vyšetření :slight_smile: ať vím jak na tom jsem). Stejně dostanu asi jěště nějaké ty léky (Gonal) dneska si píchám poslední půlku z pera.. aspoň teda doufám, že něco dostanem nebo si to budem muset zaplatit sami :unamused: fakt teď nevím.

Jinak neumím ty zkratky Leni :sweat_smile: hihi, musíš na mě s nimi pomalu, těch zkratek je moc.

Misivko, musíš nám tady potom napsat, jak to s tebou vypadá. Držím palečky!!!!!!!!!!!
18. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
No to si piště, že vám dám vědět :wink:

Bliží blíží už aby tá středa byla :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Holky, já mám po porodu Ády dělohu hrozně v zadu a teď jak jsem byla na vyšetření, tak mi bylo řečeno, že ji mám v srdcovitým tvaru :confused: a nevím co to znamená, dr.říkal, že mi to budou hlídat..
18. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Juj tak to teda taky netuším :unamused:
18. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
Luci, tak to Ti řeknou hned po tom UZ, jak jsi na tom s folíkama, ne? To by sis tam už volat nemusela, ne? A voláš si tam na výsledky krve, nebo na jaký výsledky? DC = den cyklu. :wink: Pojišťovna hradí určitej počet jednotek těch injekcí, ale teď už nevím kolik. Tak uvidíte, no... snad ten doplatek nebude tak hroznej. A uvidíš hlavně zítra podle toho UZ= ultrazvuk, jak na tom budeš s folíkama. :wink:
A s tím srdcovitým tvarem, to teda nevím, co to znamená... :unamused:
18. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Nic holky, jdu trošku poklidit, za chvilku přijede MM a pojedem nakoupit do Penny, možná pak i nějaká menší procházka..
Krásné odpoledne všem!
Hani, písla jsem Ti do IP s tím čtvrtkem... tak mi písni, jak to vidíš... :wink:
Pááá! :wink:
18. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
určitě mi to řeknou.. bývají tam sympatičtí doktoři, takže mi to určo vysvětlí a řeknou co a jak.
Vím, že pojišťovna hradí určitý počet, ale kolik to je si teď nějak nevzpomínám. V tom peru mi ještě něco zůstalo, ale to mi tam zítra musí píchnout oni, protože já si ty jednotky z těch per nespočítám a ani to nemáme dělat. Docel jsem čučela, kolik mě to jedno píchnutí stojí :angry: ale tak snad to bude stát za to.

Na tu dělohu se taky poptám :wink: jinak jsem 6 DC (pokud jsem to spočítala dobře)
18. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Leňi tak ať se ti hezky uklizí , já si jdu pustit telku a pokusit se chvilku usnout :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
Takže zítra budeš Luci 7.DC... tak to si ještě asi něco připíchneš. Já píchala až do toho 10-11 dc. ale to se takhle nedá říct, někdo reaguje pomaleji a někdo rychleji.
Tak uvidíš zítra, držím palce.
Míšo, hezky se vyspi... ať je líp.
Páá kočky!
18. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
Leni, uvidíme zítra. Dám potom vědět jak dojedem :wink:
Užijte si s M pěknou procházku, je tam příjemně.

Jdu se taky natáhnout a trochu si odpočnout, mrknu sem navečer.

Pěkný den, holky!!!!
18. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Hezké odpoledne přeji! :slight_smile: Až bude víc času, tak projdu vyše albíčka, abych obkoukala, co je nového :slight_smile:

Leni, díky za optání. Mám se docela dobře. Dneska mi spadl kámen ze srdce. Celý dopoledne jsme duskutovali a rozebírali ty 2 holky, co jsme tady měli min.týden na zkoušce. Nakonec jsme jednu z nich vzali :wink: Hurá :grinning: Odpadnou mi ty šílený pohovory a všechno kolem... Doufám, že se uchytí. Je fakt chytrá a hlavní je, že se líbila šéfovi. Snad nebude chtít ještě ve zkušebce odejít. Nastoupí až v červenci...

Misicko, já bych to tvoje nachlazení taky radši vypotila v posteli s čajíkem, než si brát nějaká léky, kór ještě teď, když nemáš těhu potvrzený. Ikdyž teda vůbec nepochybuju, že by to nevyšlo a nebyla si těhotná :wink: Středa je blízko :slight_smile:

Koukala jsem, že o Lenči není moc info. Ale hlavně, že má Adámka už u sebe a přeji, ať se ta jizvička se brzo zahojí. Manžílek to doma pofouká a jizvička se zahojí ještě rychleji :wink: :slight_smile: :wink: Těším se na další fotečky.
18. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
Luci, doufám, že to pobolívání je cesta k úspěchu. Držím pěstičky, aby to všechno vyšlo tak, jak má :slight_smile:
Zázraky se dějí pořád, i Lenajsek je toho živým příkladem :slight_smile:

Katy, pak napiš, jak si dopadla u doktora. Napsal ti na dnešek propustku? Jak se cítíš? Všechno dobrý?

Včera jsme s tchýní probrali všechno kolem pohřbu a hlavně kolem vyklízení bytu po bab. a dědovi. Už je objednanej kontejner, kam se všechno vyháže. Nakonec jsme se dohodli, že na ten pohřeb nepojedu. I MM usoudil, proč to pokoušet. :wink:

Marti, ten srazík bude určitě super. :wink: :slight_smile: :wink: Hlavně si to parádně užijte a pak nám musíš povykládat. :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
Holky, před plaváním zase nervy. Malá spala 45 minut, asi ji probudil padenej dudel, nemohl už usnout, upištěná, jíst nechtěla, no děs. Tak jsme raděj vyrazily dřív, že bude cestou koukat a uklidní se. .. usnula ... jezdila jsem kolem bazoša, když nastala minuta M , tak jsem tam zaparkovala, pomalu ji probudila atd. DNES NAPROSTO V POHODE, VZORNACKA! Jen si chudina jednou lokla. Bavilo ji mít na ručenkách ty korkový křidýlka, jen jsem přidržovala. Měla sice celou dobu dudel, ale je tam nejmenší a celkem stačila. Jen ještě neví, co to je KOPAT NOHAMA, tak budu muset názorně předvést
18. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
Hani, tak to jste byli brzo. Malej vlastně nespává dlouho, že? To je Jana dobrá, že takle sportuje !
18. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
Paji, s tím pohřbem jste si to rozmysleli rozumně, fakt. Nikomu to nepomuze a ty potřebuješ být v klidu.
18. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
Tak jsem si schrupla a je to už o hodně lepší :wink:
18. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
Misicko, taky jsem odpadla :grinning:
akorát mě potom MM vzbudil a píchnul mi Gonal, zabolelo to tak, že mi až vyhrkli slzy, ale co člověk pro zázrak v podobě mimíska neudělá, že :slight_smile:
Teď tady bloudím po bytě a nemůžu se dočkat zítřejší kontroly, co mi řeknou..

Paaji, rozhodla jsi se správně, že na ten pohřeb nepůjdeš. Musíš být v klidu a opravdu by ti to moc nepomohlo, akorát by si se s toho sesypala.
18. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
Čau holky,
tak se zas po nějaké době hlásím :confused: Furt makáme, takže nemám moc času sednout si ke komplu. Sice sem tam něco pročtu, ale už se mi moc nechce tu sedět...
Už jsem se rozhodla, že na stavbu kašlu, po včerejšku jsem utahaná jak pes a mimi myslím taky, sem tam kopne, ale bývá aktivnější :confused: Max chlapům navařím a hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes jsme měli v kurzu hodinu s tatínkama, tak jsem si to pěkně užila. Bylo to moc příjemný, akorát mi dělá problém ležet na zádech, sice mě záda nebolí, ale nevydržím to...max nějakou minutu...tak jsme improvizovali na boku :sweat_smile: Pak byli skouknout porodní sály...no mají to tam hezký....
Posledních pár dní začínám natíkat, už aby to bylo za mnou....
18. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz
Páji teorve to teď čtu jsem v podobné situaci jako ty. O víkendu umřel od setřenice přítel, bohřeb je tento víkend a já se taky nkonec rozhodla nejet.
18. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
Lenajsku, taková blbá otázka: znš nějaké příčiny, proč třeba IVF nevyjde napoprvé? Docela by mě zajímali, ale nevím kde si o nich počíst :confused: :grinning:
18. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
Hoj holky, nemám sílu Vás dočítat, stalo se něco novýho?
18. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
Čauky Haňule, koukám, že jsi celej den zaneprázdněná.. no aby ne, když je venku tak pěkně :wink:
18. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.