• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
Luci, jj MM měl dneska nucenou dovolenou tak sme byli ráno na tom plavču, pak sme lítali po městě odpo po venku a pak u našich, no bylo to náročný. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co ty? Už se připřavuješ na to IFV? Šéfka volala teda?
18. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahojky, pěkný večer přeji... byli jsme s MM odpoledne venku, on na pivku, já na zmrzlinovým poháru, pak jsme se prošli, bylo to fajne.
Páji, tak to je super, že už vzali novou kočku, paráda.. :wink: To věřím, že Ti spadl kámen ze srdce! :wink: Hlavně, aby byla šikovná po celou dobu, snad jo...
A s tím pohřbem, myslím že to pro Tebe a miminko bude lepší, přece jen je to velkej záhul na psychiku, to se nezdá... Buďte silní, i při tom likvidování těch věcí... brzo bude líp...

Heul, máš recht, jen jim něco uklohni ale už fakt nepracuj, aby jsi ještě nedej bože neporodila dřív... to za to určitě nestojí. Navíc teď budou vedra... už si fakt zasloužíš klídek! :wink: Heli, a Ty budeš rodit ve Vyškově, jo? Tak to je fajn, že tam byli i tatínci. A jak si to tatínek užil? :slight_smile:

Luci, Tebe Gonal bolel, i z toho pera? Já teda nevím, jaký to je, když to píchá někdo jinej, ale když jsem si to píchala já, tak to nebolelo... je fakt, že jsem to prostě píchla do špeku. :slight_smile:
A držím palce na tu zítřejší kontrolu, aby folíci pěkně rostli. Ohledně toho Tvýho dotazu, proč se to někdy nepodaří na první pokus... to je individuální a nikdo na to nezná přesnou odpověď, ani proč se třeba nezadaří ani na druhej, ani na další pokus... však jsi četla, co jsem psala dneska o té mé kamarádce. Mají za sebou 3 IVFka, naposledy prý ten její manžel neměl skoro žádný dobrý spermie, a teď je v 15tt přirozěně... to je prostě někde napsaný, nebo já už nevím, jak to vysvětlit, že co se má stát, to se stane, a nikdo, ani lékaři, s tím nic neudělají... Hodně úspěch ovlivňuje kvalita embryí, kvalita vajíček a spermií, výška sliznice, věk, ale nejcí prostě psychická pohoda a celková vyrovnanost a dobrý zdraví. A hodně dělá i víra, že se to povede... negativní myšlenky nikdy nejsou dobrý.

Míšo, to je mi líto... pohřby jsou fakt blbý na psychiku... :frowning2:

Marti, to je super, že malá byla v plavání tak vzorná. :wink:
18. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Hani, tak jak v ten ČT? :wink:
18. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Leni, tak dej místo a čas a já tam budu a vyrazíme :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
OK, tak se půjdem projít i po těch obchůdkách? :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Zítra jdu na kontrolu ( UTZ a krev ), tak jsem zvědavá co mi řeknou a kdy na to půjdu. Ne, nevolala, ale kdyby jo, tak MM si s ní prý promluví. Chtěl zajet k nám do práce a udělat tam scénu, jenomže já jsem mu řekla, že je to stejně zbytečný..

Nějak na to nesmím myslet a zbytečně se nestresovat, stres dělá hodně a k miminku mi nepomůže :unamused:

Plavčo, téééda, ještě chodíte s tím klubem nebo už sami? Vím, že jsi něco takového psala.
18. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
O.K. :wink: :grinning:

Holky mám dilema, jestli Matýskovi objednat tu helmu No shock, furt s sebou doma někde mlátí a často je řev, sice se mu zatím nic nestalo, ale já mám nervy jak špagáty. Co myslíte? MM je proti, prý je to zbytečný :pensive:
18. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Hani, co to je za helmu?
18. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
Hani, fajn. Ráda bych se mrkla do toho Kojálu, a případně i někam jinam. Ale zatím žádný velký nákupy, jen to chci obhlídnout. :slight_smile:
Hani, vůbec nevím, co to je za helmu... já nevím, ale myslím že je normální, že dítka padají, ne? Chápu, že to jsou asi nervy, ale v životě jsem o takové helmě neslyšela...

Holky, jdu do spršky a pokusím se dneska poprvé za celé těhu více věnovat manžílkovi... jsu zvědavá, co z toho vyleze.... :grinning: :grinning: :dizzy_face: :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Leni, jj, půjdu do Vyškova. Mě to bylo a je celkem jedno, kde budu rodit. Vím, že vyškovská porodnice není špatná a na blbce narazíš všude, co ti dokáže pobyt či porod znepříjemnit :frowning2: Když jsem chodila v Brně na praxe do porodnic, tak jsem jen kulila oči, jak se personál baví o rodičkách a šestinedělkách....
Hlavně mám jistotu, že mě ve Vyškově vezmou, což se o Brně nedá na 100% říct....
Manžel si to užil, myslím, že se mu to moc líbilo mě tam masírovat :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Luci, no to je taky pravda, blbý lidi to stejně nepochopí i když jim něco řekneš no :unamused: Ty buď v klídku, žádný stresíky, dívej se na Adíska a říkej si že za chvíli bude druhý takový úžasný mimi :dizzy_face: Budu držet pěsti aby zítra byly dobrý výsledky :wink: Jinak plavat už chodíme sami, přišlo mi že nic novýho se tam stejně už nenaučíme, ten základ malej má, vody se nebojí, potápět se umí, tak sme vyrazili s MM sami, to pokračování je takový hromadný, jak psala Alča už je nás tam fakt moc :unamused:
18. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
18. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Mějte se krásně a pěkný večer, dobrou noc... :wink:
18. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Leni, jasan prolezem šecko :wink: dobrou
18. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Hani, to jsem myslela, že je to dražší, vypadá ta helma dobře. No záleží, jak se domluvíte, ven by se to určitě hodilo
18. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
Cau holky, tak jsem vas konecne docetla, nmo ale dalo mi to zabrat :wink:

Ja jsem zatim nepribrala nic, brisko mam, ale v leze zatim jeste nee:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Hani, tu helmu má kamoška pro svou roční holčičku a nemůže si ji vynachválit jak je bezvadná. Prý se teď tolik nestresuje, když se malá vyloženě o něco praští nebo spadne a hlavičkou ťukne o zem. Nejsou to velké pády z nějaký výšky, ale pokouší se ťapkat a to víš... padne na zadek a převáží se a hned má ťukanec.
MM by mi to taky vymluvil.. ale já osobně si myslím, že je to super věcička.

Akorát jsem nepochopila co je hromadný??? (ohledně toho plavání :confused: )

Lenajsku, to píchnutí mám taky do špeku na břichu, ale teď mě to prostě zabolelo až mi vyhrkli i slzy. Jinak to zvládám v poho :wink:
18. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
tak jo, kočky.. jdu chrupčet ať mě MM ráno netahá z postele :grinning:
Zítra se ozvu až dojedu.

Pěkný večer, dobrou!
18. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Hani, jak píše Lucka, tady ty pády na zem - zvlášť když to dítě spadne na zadek a ducne hlavou, jsou dost bolestivý.
18. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
Luci dík, co jsem tady pročítala diskuzi tak reakce ant u hlemu jsou veskrz negativní, tak nevím no. Asi taky záleží od každýho dítěte, ale ten náš raubíř fakt chvíli neposedí a padá dozadu i ze sedu furt jak kuželka a mě fakt omývá pot když vidím jak centimetrem mine hlavou futra bo tak. Na všech rozích mám polšťáře jak magor, ale i tak to se prostě nedá uhlídat :pensive:
19. kvě 2009 v 05:48  • Odpověz
Zdravice Hani, ty ranní ptáče! Vzbudila tě ta sprška? Hani a proč jsou ty reakce na helmu negativní?
19. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Marti, psaly že se v tom děckám potí hlava a že to nabourává proces učení že když spadnou tak je to nebolí což si teda myslím že je blbost, jest to tu bolest ztlumí... no nevím no ještě pouvažuju
19. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
ahojky, ráno jsem myslela, že jsem si blbě nastavila budík, když byla venku pořád taková tma... Ale ne, jen je hnusně depresivní počasí... :unamused:
Hani, s tou helmou si mě dostala. :slight_smile: Ale víš, že až budu mít mimi, tak o ní taky budu uvažovat ? Hodila by se i mýmu synovci, ale jelikož si strhává z hlavy i kšiltovku, tak by tu helmu neměl na hlavě ani 5 minut.

Luci, jsem zvědavá, s jakýma novinkama dojedeš od doktorky. Snad bude vše OK :wink:

Eri, ty si taky nic nepřibrala? Já jsem skoro myslela, že jsem exot. Ale za posledních 14 dní mi hrozně vyrostlo bříško a kilíčka půjdou asi pěkně nahoru. :slight_smile:

Lenajsku, určitě sis pěkně pochutnala na zmrzlinkovým poháru :slight_smile: My takhle s MM chodíme úplně výjimečně, spíš bych řekla, že nechodíme vůbec. V týdnu jsme celý dny v práci a o vík. ve škole nebo u našich nebo u tchýně... Vlastně ani nemáme kdy někam takhle vyrazit.
Ale včera jsem si to trochu vynahradila a šíleně jsem si užila misku jahod se šlehačkou :slight_smile:
19. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky, pěkné ránko přeji, i když je zataženo a venku mokro... ale mně to nevadí, aspoň se bude líp dýchat... :grinning: Dneska odpoledne vyrážím do Brna mrknout se po nějakých těch kalhotách, půjdu do C&A, tak jsu zvědavá, co objevím... a pak si jdeme sednout s MM a jeho kamarádem a manželkou toho kamaráda, tak se těším, jak se dostanu mezi lidi, dlouho jsme si takhle nebyli nikde sednout.

Přeji pěkný den všem, dneska vstávám trošku dřív, sama od sebe a už vařím věci na obídek... :grinning:
Jdu vás dočíst a Lucce moc držím palečky....
Páá!
19. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Holky těhulky, to máte super, že jste nic nepřibraly. By mě zajímalo, do jakých čísel to půjde u mě ta váha... :angry:
Páji, kdy nová nastupuje? Ještě, když tam budeš, že ji budeš zaučovat? A zmrzlinovej pohár byl mňam. Na jahody se moooc těším, jak porostou u tchánů na zahradě, jen se bojím, aby na ně mimi nedostalo alergii? Nebo to bych se pak měla hlídat, jak bych kojila? Teď si je ještě můžu dopřát? Jinak jste pěkně akční teda... :wink:
Katy, jak jsi dopadla včera u dr, jseš doma i dneska?
Hani, tak pro klid duše ji kupte... třeba ji vážně budete používat hodně, malej si nic neudělá (na hlavě) a Ty budeš klidnější...
Eri ahojky, jak se cítíš těhulko? :wink:
Marti, malá už definitivně OK? :wink:
19. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Leni, Markétka už je ok, jsem fakt moc ráda, bylo to ubíjející. Včera navečer jsme zvládli i návštěvu u sousedů, jsem ji tam i nakrmila, hrála si s vařečkama na stole, tak to bylo moc ok, že se jí tam líbilo

Hani, já myslím, že v té helmě nebude Matýsek celý den ne? Když má dítě něco na hlavě, tak se mu hlava vždycky potí, i v šiltovce. Tohle období je hodně náročný, je to kolikrát o nervy. Pavla měla těsně před prvním rokem, a u kamarádky zakopla a než jsem stihla zareagovat, tak spadla spánkem na skříńku, nastěstí ne na roh, ale i tak měla chudina přes tu kost jak je obočí modřinu skoro 2 týdny. S dětma jsou zážitky, bych si nakopala, ale všechno prostě člověk neuhlídá.
19. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Hani, oni možná mysleli, že když se bouchnou, tak si to pamatují a pak si příště dají pozor. Ale těch havárek je za dětství dost, tak by to službu udělalo. Pamatuju v obchodě byla jednou paní s dítětem na odrážečce a holka vzala balanc a spadla dozadu na hlavu na zem. To byla šupa. Já byla uplně na nervy ... ta matka ne. Taky jsem to nemohla pochopit
19. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Dobré dopoledne!
Já včera u Dr. byla za 5 min vyřízená, dal mi dvě propustky, na včerejšek i dnešek. Ještě dnes zvážím, jestli si vzít zítra dovču. Abych řekla pravdu, tak bych si velice rychle zvykla na to, že jsem doma :grinning: Ale ještě pár týdnů v práci vydržím :slight_smile:

Hani, dívala jsem se taky na tu helmičku a je to fajn věcička, zvlášť jestli je Matýsek takovej divočák, ale na druhou stranu to ber taky tak, že začne teď léto a bude se mu pod tím možná dost potit kebulka.

Lenajsku, dobře pořiď gaťata a užij si sedánek s kamarády. Pak napiš, co sis koupila :wink:

Luci, držím dnes palečky, aby u Dr. vyšlo vše na jedničku!! :slight_smile:

Páji a neosypala ses z těch jahod? Lepší takhle pod mrakem než ty šílený vedra. Ve čtvrtek myslím mají být tropy :unamused: Bezva, že máš už náhradu za sebe, Páji! Tak držím palce, aby tam vydržela a byla šikovná!
19. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
Tak já se jdu nachystat a jdu pomalou procházkou k našim a ségře. Mamča mi na oběd dělá sladký knedlíky, asi s borůvkama :grinning: :slight_smile: :dizzy_face: MŇAM MŇAM!!!

Tak zatím se mějte krásně!
19. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Katy, ty mi děláš chutě !!! Tak si dej chutnat. A pozdravuj Lucku !!!
19. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.