• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Katy ahojky, to je fajn, že Ti dr. napsal propustky, a že jseš i dneska doma, uvidíš, jestli si budeš moct vzít na zítřk dovolenou, to by bylo fajn. Téda, borůvkový knedlíky, mňááám! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak si užij fajn den a nech si čvachtat... :slight_smile:
Já se asi rozloučím, jdu dodělat oběd, umýt si hlavu, něco poklidit a pak vyrazím do toho Brna...
Mějte se krásně!
19. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Hoj holky,jak se máte?
19. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
ćaute holky
m1rti ja budu asi patřit k matkám panikářkám, proto o te helmě pouvažuji. Uplně si dovedu představit, jaka to musela být rana, když ta holčička spadla na hlavu. Chtěla bych být trochu větší flegmoš, protože všichni jsme určitě v dětství prožili mooooc pádů a i na hlavu a vyrostli jsme i bez helmy. :sunglasses:
Katy já když jsem začala být v 25tt na neschopence, tak se mi to líííbilo, ale pak to začalo být dost nudny, na praní oblečků bylo čas, v TV prd, a dost jsem se nudila. Je fakt, že jsem neměla vycházky. No ale až mi bylo líp, tak jsem sem tam dosla do práce vypomoct a hlavně zaučit moji nástupkyni. Ted jdu ve čtvrtek a v pátek taky do práce, místo jedné paní, co si bere dovolenou a doooost se těším. Dokud to půjde a budou potřebovat, chtěla bych tam chodit občas. Takže moc nespěchej na nemocenku.

Ráno v šest začala doooost dobrá bouřka a ještě ted poprchává, takže praní oblečků musím opět odložit. Doufám, že to do porodu stihnu :grinning:

Lenajasku at dobře pořídíš, a držím palce at v CA narazíš na nějké slevy, protože jinak je to tam dost síla, teda aspon pro mě
19. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
včera jsem doobjednala všechno co ještě nemám a musím mít před narozením a nestačila jsem se divit. Hned to bylo 6000 kč. Ale jen 3500 z toho dělá monitor dechu a chůvičky.A 600 kč kojící podprdy. O tom monitoru jsem moooc přemýšlěla, asi budu klidnější, když ho budem mít. Ale asi dostanu infarkt, jestli to někdy uslyším pištět. Hodně mamin píše, že to jejich dětem zachránilo život. Ale taky to někomu začne pípat samo od sebe (když mimčo ve spánku cetuje) a to pak musí být nervy. Uvidíme. No ještě pár věcí v lékárně a je to. Našla jsem tu na koníku téma seznam věcí před narozením, je to dobrá věc. Sice některý věci jsou zbytečný,ale každej si může vybrat, co je pro něj důležitý.
19. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Dobré ranko nebo spíš dopoledne, a já zase ted¨teprve lezu z postele,ale je mi líp než včera tak uvidíme zda mi to celí den vydrží :wink:

Leňi dobře nakup :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahojte, tak dneska zase úřaduju u PC od rána a šup, už je poledne:frowning2:. Já nemám nic uvařeno, pes bude za chvíli otravovat, paráda.-)

katy a ty jako účetní bys nemohla částečně pracovat z domu? Já nemít pracovní činnost, tak se taky asi ukoušu nudou, ale s chozením do práce bych neměnila. takto v klíku vstanu, kdy chci, pracuju taky kdy chci a je to pohodička:slight_smile:
Já jsem si včera instalovala postýlku k posteli, abych si na ni zvykla, protože musím lézt z postele přes nohy. ráno jsem se probudila a spala jsem napůl nalezlá v postýlce, být tam dítko, tak ho chudáka asi pěkně dokopu. :slight_smile:
19. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Tak jsu po obídku, a pomalu se začnu chystat do Brna. Venku vysvitlo sluníčko, tak fajn.
Míšo, tak držím palce, ať je Ti líp, a na zítřejší kontrolu držím palečky úplně... :wink:
Kači, máte moc pěkný fotečky v albíčku, Tomášek je kouzelnej, a moc vám to tam sluší.... krásný. :wink: A mám se celkem fajn, jak Ty? :wink:
Lili, uvidím co tam budou mít, ono to je asi všude stejně drahý, ty těhu oblečení, to si asi člověk nevybere. Ale projdu to, ještě jsem nikdy nic v těhotenských věcech nekupovala, tak to aspoň teď projdu.
To je super, že máš vše už nakoupeno pro mimi, jsou to pálky, ale co člověk nadělá... o tom monitoru dechu taky dost uvažuju, četla jsem názory jak pro tak proti, ale myslím že za klid to rozhodně stojí... jen bych asi chtěla takovej, co se dá připnout na to mimčo, aby se mohl používat i v kočárku... ale nevím, to je ještě brzo. Uvidíme.
Týjo, koojící podprdy 600? No to je mazec... A díky za info o tom témátku na Koníkovi, mrknu se na něj. Nehodila bys sem prosím kdyžtak odkaz? :wink:
Veru, to je fajn, že se doma nenudíš... já se taky nenudím, většinou mám co dělat, jen mě mrzí, že tady nikoho moc neznám na ty procházky. Ale to se časem zlepší... a doma mám furt co dělat, furt něco tvořím... :slight_smile: A TV přes den skoro nezapínám.
S tou postýlkou, jsem se dívala, že to bude horší s tím vylízáním, my to budem muset udělat nějak podobně... to máte postýlku s tím stahovacím bokem, nebo jste vyndali ty přední šprušle?
Tak se mějte fajn, pěkné odpoledne a páá asi večer! :wink:
19. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Veru, ta fotečka co máš teď v albíčku, ta je nádherná.... vypadáš tam krásně... jako v pohádce... :wink: Kde je to focený?
19. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
Fuj co to je za divnej tlak? Jsem postavila na gulas do hrnce a jsem utahana jak pes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni my jsme koupili postylku v Kice, je uplne obycejna, ale moc se mi libi a nenamontovali jsme jeden bok. MM ji jeste prisroubuje k nasi posteli a upla haluz, kdyz jsem tam dala tu matraci, tak je uplne stejne vysoka jako nase matrace, takze ten rost se nebude muset predelavat:slight_smile: :slight_smile:
Vcera jsem mrkla do CA na tehu oblecky, prijde mi, ze tam toho moc neni, ale jsou tam rifle, sportovni kalhoty a 3/4, pak nejaky sukne. Halenky bych tehu nekupovala, ted je moda tunik a ty se daji koupit za par supu normalni. ja si vcera koupila tricko dokonce v kenvelu, normalni velikost S, mne staci, kdyz je dlouhy a brisko se mi tam vleze. A taky jsem si tam koupila normalni sportovni kalhoty - pod bricho, super, ze je budu moct nosit i pak:slight_smile:
Leni a na podprdy se zkus podivat do te vyprodejove prodejny Quelle, na Masaryce, v prvnim patre, je to rohovej barak a tusim, ze je tam CK Viktoria. Ja uplne haluzove jsem tam koupila 2 novy podprdy naturana kojici za 129,-Kč. Hned na začátku v tom košíku:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Na chatě v lese, MM mě donutil vyslíct a usadil mě do mechu:slight_smile: naštěstí na samotě, ale ještě teď si vyndávám kousky lísků ze všeho:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
pááji, doufám, že nová holka v práci bude stejně výkonná jako ty a že s ní šef bude spokojenej.:slight_smile: Musel ti spadnout kámen ze srdce:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
kaaci, Tomášek má nádherný kukadla:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Veru, díky za tipy, mrknu se i do toho Kenvela, představovala bych si právě nějaký látkový gatě, tak by to mohlo být i na šňůrku třeba, aby se daly nosit pod bříškem, a pak i příští rok... tunik mám zatím dost, ale uvidíme časem, ja kmi budou hlavně přes prsa... Týjo, to je super, že máš velikost S. Já už musím mít XL, někdy L nestačí... :unamused:
a do toho Quelle se mrknu, příští týden mám taky cestu do Brna, tak tam nahlídnu. Díky!
No a lesní žena, nemá chybu! :wink:
19. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Tak já se loučím kočky, mějte se fajně! :wink:
19. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahojky, vy jste teho naplkaly. Dnes jsem byla s malym na očkování., tak jsem zvědavá jak to bude zvládat. Jinak taky máme postýlku přidělanou k postely. Máme tu klasickou starou ještě po MM akorát natřenou. Máme zdělaný ten jeden bok a postele přisunutý k ní.

Lilitha: Já jsem měla taky minotor dechu. V porodnici jsem s ním byla spokojená, ale doma mi to pořád pípalo. Večer jsem ani nemohla pořádně spát, jen jsem čekala kdy to zase pípne. Kámoška ho má taky a tá je sním zase velice spokojená. Ono se má ta destičká dát správně. Já ji měla si špatně že to pořád pípalo.
19. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Lenajasek tak dobře pořid, to existuje i monitor na mimi připnout? To nevím, já koupila Nanny, na to jsem slyšela jen kladné ohlasy. Ta podrpda jedna tuším za 290 kč, to se mi nezdá moc, ale dají se koupit i za 600-700 kč. Tak to bych si nekoupila.
Veru tak to jsi měla štěstí na za tak levnou tu podprdu. Já jsem líná, tak ted všechno kupuju přes net. A na těch stránkách s děckýma věcima měli i ty podprdy.
Mě prsa skoro vůbec nevyrosltly, ale raději jsem si vzala C (normálně mám B), počítám, že se mi aspon po porodu při kojení budou nalívat aspon o jedno číslo. :grinning:
jo a v HaM kamoška nakoupila taky pěkný těhu věci.
19. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
alca - tak to musíme pořádně vyšpekulírovat, já doufám, že to nezapíská ani jednou. To musí být hroznej pocit i když se pak zjistí, že to byl planý polpach :pensive:
19. kvě 2009 ve 13:40  • Odpověz
19. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Veru, Ali - pochvala za postýlku u postele. V noci je to super výhoda. Zvlášť při kojení ! Já mám postýlku naproti, tak jsem jeden čas měla Markétku v prostřed postele, naštěstí máme postel velkou.

Lili, neboj, všechny se o ty svoje dětičky bojíme, to je napuosto noumální!!
19. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj kočky, téééda, vy jste toho zase napsali :grinning: já eď dojela z MM z Brna, byla jsem na té kontrole a potom jsme si zašli na oběd a koupili Áďovi kopačky a fotbalový míč + stan na zahrádku " Cars " (MM se zbláznil..)

U doktora všechno v pořádku, folíky pěkně rostou :wink: pořád píchám Gonal a v Pátek jdu znovu na krev + UTZ a to už se domluvíme, kdy půjdu na zákrok (počítám tak začátek příštího týdne..) takže super :slight_smile:

Jinak jsem zase byla červená až na prd...., protože na UTZ byl zase ten sympaťák a jak mě uviděl, tak nahodil hned úsměv a pořád se mě na něco ptal. Byla jsem z něho opět nervózni :angry:

Jo, Lenajsku.. ten Pátek si ještě upřesníme, protože nevím, jestli MM bude doma.. (jinak bych musela jít pro Áďu do školky).
19. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj Luci...jsem ráda,že Ti to dopadlo dobře,tak snad už brzy budeš patřit mezi těhulky...máš moc šikovnýho prcka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: potkala jsem vás minulý týden jak jste šli ze školky. :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
Jee, seznam super, skoro všechno mam a navic nějaké bonusy:slight_smile: :grinning:
Akorát teda žádný botičky a taky nemám teploměr, jen obyč, co používáme my, no, botky ještě pořídím.

Psala jsem Léni, malej je prý šílenej žrout, má hodně mlíka, tak odsává, teď zrovna spinká andílek, v noci to prý bylo trochu horší. Jizva už bolí míň:slight_smile:

Já si neumím představit, že bych v polospánku měla někam vstávat a ještě přenášet mimi, beztak u kojení v noci budu usínat a mimouš by zůstával tak jako tak u nás v posteli. Máme ale jen 160, no, snad se vlezeme:slight_smile:
19. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
Luci, super, jen tak dál:slight_smile:
Jak se jmenuje ten mladej Dr., není to náhodou Hruban?
19. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
autor
lenajsku omlouvám se, ale v ten čt nemůžu, nahlásili se nám na návštěvu tcháni :unamused:
19. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
Tak to je super, že s eLenča už má líp a malímu chutná :wink:
19. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz
jéé, Hani, to se asi těšíš, co???
19. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Verco, ta fotka v lese je proste paradni!!! Manza je moooc sikovnej:slight_smile:
19. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
Díky moc, máme jich spoustu, ale ostatní nejsou publikovatelné:slight_smile:
Teri, kdy dáš do albíčka aktuální břuch???
19. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
Mě se taky moc libí tá fotka na mechu, škoda že ty ostatní jsou hanbaté :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahojky Hameee :grinning: Slaný zdraví Vyškov :wink: snad si toho dneska všimneš :wink:
19. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.