• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Tak už nám volali i výsledky z krve a všechno OK!!!! :grinning: :dizzy_face:
14. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
Katy, téda, tak rychlý výsledky, jo? Tak ještě jednou velké gratulace :slight_smile: :slight_smile: Mě volali až v 16:15h a to jsem taky byla v 8 ráno.
Měla jsem min.týden 5,17cm po prdýlku + cca 2,5 cm s nožičkama :wink:

V poradně vše v pohodě, psala jsem to na předchozí stránce. Akorát mě začínají štvát dlouhý objednací termíny. :angry: Na další jdu až 15.5. a to už prošvihávám 16tt, takže na odběry musím zase v jiným termínu :angry:
14. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tak to jsme proti vám docela dlouháni :slight_smile:
Taky jsem nečekala, že budou volat tak brzy, ale super, mám z toho moc dobrý pocit a bezva náladu :wink:
Já jsem zpětně nedočítala, tak to mě mrzí, že musíš takhle čekat. Proč si tě teda neobjedná na víc návštěv dopředu? Tak hlavně v klídku a žádný nervičky! :wink:
14. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
To taky nechápu, proč mě neobjedná dopředu... Ještě jsem jí to říkala, ale nějak to neřeší. To chci vidět, jak mě narve ve 20tt do svých volných termínů... Do poradny jdu 12.5., spletla jsem to. Ale ty 3 dny už nehrají roli.
Nervy nemám, řekla bych, že se vůbec nestresuju. Jsem jaksi pořád v klidu, no, někdy až moc.. :slight_smile:
14. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
Je tady teda mrtvo, ale chápu, venku je krásně, tak všichni procházkujete a kočárkujete :slight_smile:
Já mám za 15 min padla a valím k našim na zahradu pod altánek a dáme si se švicou ledovou kávičku se zmrzkou. MŇAM! :dizzy_face:
Tak příjemný zbytek dne a pracujícím ať to rychle uteče!
14. dub 2009 v 15:14  • Odpověz
Ahoj holky, měla jsem doma návštěvu z práce, tak před chvílí vyrazily baby k domovu, tak čtu, co jste sepsaly.
Hani, to je dobře, že už jste lepší. Ať si užijete hezký počasí. O víkendu má být prý už škaredě. Já se u té tchýně asi nachladila - v baráku bylo dost chladno a když jsme šli na dvůr tak foukal studený vítr. Tak mám rýmu slušně zpátky.
Tatka se nám neplánovaně za chvíli vrátí z cest, tak máme radost. Aspon tady večer nebudu čumákovat sama.
Malá je po tom víkendu nějaká rozhozená. Dnes pořád pištěla, nějak jsem nestihala pít, a než došla návštěva, tak mi nevydržely nervy a nakrmila jsem ji Nutrilonem - ode mě pila chvíli a zuřila. Tak jsem momentálně selhala, ale už se nalívám a malá jedla další jídlo ode mě. Tak to snad bude ok.
14. dub 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahoj holky..

Katy, moc gratulujeme k holčičce :slight_smile: hlavně aby jste byli obě v pořádku a mimísko dál pěkně prospívalo :wink:

Jinak mi jsme dneska byli v Caru a už jsem si odvezla antikoncepci a od Pátku ji začínám brát, po 10dnech si půjdu pro nějaký sprej do nosu, který si tam budu šplíchat do další MS a potom začínám s injekcemi.. no a bylo nám řečeno, že koncem Května bych už měla být na 100% těhulka, tak snad to vyjde. Jsem s toho Obilňáku opravdu nadšenááá, není to jako v tom Heliosu.

Lenajsku, teď něco pro tebe..budeme podstupovat IUI (ty určitě víš o co jde..)

Tak jo holčiny, mějte se tu moc pěkně a já jdu balit. Lucka
14. dub 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
Huj holky teď sem dorazila z toho kurzu znakování, sem nadšená, už se nemůžu dočkat až to na malýho budu zkoušet a ještě víc jeslti bude nějaká odezva. Čekalo se na Teri asi se zapomněla odhlásit. :slight_smile:
14. dub 2009 v 18:44  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

dneska v tom Brně hrůza, dělali Kubovi znova tu punkci, pod pažičkou už to asi vybrali všechno, říkala dr. že teď už si to poradí samo, ale na krčku to pořád není ještě pořádně zralý, takže za 3-4 týdny znova, Jakoubek hrozně plakal, nemohla jsem ho utišit ani po tom co jsme z tama odešli, usnul až v autě a ještě vzlykal chudák ze spaní :frowning2: mě z toho fak trefí... a očkování se samozřejmě zase odkládá... :unamused:

Paji: s tím hubnutím buď ráda, aspoň nebudeš muset po porodu tolik shazovat :wink: samozřejmě hlavně aby to nebyl nějakej extrém, ale důležitý je že mimčo krásně roste :slight_smile:

Lenajsek: jj, jsme hrozní, po celé ČR jsme viděli zámky a ty co máme za humny ne, v Kroměříži jsem byla teprve loni. Díky za tip, do Slavkova se určitě zajedem podívat, Kuba nemusí moc cestování autem, tak teď budeme vybírat bližší cíle, aspoň konečně poznám nejbližší okolí :slight_smile:

Katy: gratulace k výsledkům NT a k holčičce :dizzy_face: i když se říká, že holčička nikdy z utz není tak jistá jako kluk, ale v 20 tt už bude dr. určitě jistější :slight_smile: pokud teda nebudete mít stydlínka jako my a neodmítne se ukázat :grinning:

Veru: vidím, že o víkendu se snad všechny restauračky předháněly, která je horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lucinka je teda pořádnej kus ženské, musela dát kámošce zabrat, ale takovej drobek jako ty bude mít určitě taky mrňouska, tak neboj :wink:

Hani: tak to je fajn, že už je vám líp, držím palce na zítřejší kontrolu :slight_smile: a tchýni s vajcama bych poslala víš kam :grinning:

Marti: z dokrmu Nutrilonem si nic nedělej, pro jednou se nic nestalo a pokud už zase malá pije od Tebe, tak je to super :wink:

Luci: tak to je fajn, že mají na obilňáku takovej přístup :slight_smile: určitě to taky pomůže :slight_smile: pak písni kdy na to IUI jdete, ať můžem držet palce :wink:
14. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
Hani: ahoj, tak nás můžeš potom všechny poučit :wink: včera jsem si objednala šátek, nahlodala jsi mě, tak jsem zvědavá, jak nám to s Kubou půjde :slight_smile:
14. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
autor
cif:Ježiš chudák Kuba, ten si zažil :frowning2: tak snad už to bude dobrý :wink:
14. dub 2009 v 18:53  • Odpověz
katy, gratuluju, hlavně že jste obě zdravý :slight_smile:
paji, to nevadí, že nebudeš mít odběr v 16tt, já ho měla taky trochu později...
hame, to jsem ani netušila, že nějaký takový kurzy jsou. To jezdíš asi do Brna, že?
Dnes jsem si dala delší procházku s pejsanem, je hrozně hyperaktivní, furt jsem měla strach co bude dělat, když tam budu jen já, ale byla strašně hodná a poslechla na slovo, jakoby tušila, že už s ní nemůžu tak řádit...tak snad bude tak hodná a bude mi pak hlídat i mimíska :grinning: Před chvílí jsem dojela z plavča, jezdíme tak 1-2x týdně a je to super. Je mi pak strašně dobře a mimísek je hrozně hodnej, asi se mu taky líbí :slight_smile:
14. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
Hani: já doufám, že už o tom neví, spíš já z toho mám trauma.... já taky doufám, že příště už to bude naposledy a konečně bude moc být naočkovanej, takhle s náma nemůže ani za 14 dní do Věžek, tak nevím jestli pojedem, nebo co, ale chtěla bych, uvidíme jak to zvládnou s babičkou teď v sobotu, bude to stěhování, takže ho odvezem do Vyškova a kdyžtak by babička zase pohlídala :slight_smile:
14. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
Brý večíííír :slight_smile:
My jsme se teď vrátili z focení, tchýně řádila :slight_smile: No a MM dělal samozřejmě kraviny, takže na některých fotkách háže pěkný ksichty :grinning: Kukla jsem jen na pár fotek ve foťáku a vypadají ty fotky fakt moc krásně, u rozkvetlých třešní, u rybníka a zapadající sluníčko.... :dizzy_face: No jsem na ně zvědavá.

Teda, Luci, chudáček Kubíček, takhle malinkatej a už se v něm rýpou :frowning2: Tak hlavně aby to už bylo dobrý :wink:

Lucko, to by bylo fajn, kdybys v květnu už byla těhu :dizzy_face: Jen ať se to tu pěkně rozrůstá :wink:

Hani, tak to mě pak musíš ukázat, co ses na tom znakování naučila :wink:

Helu, ty jsi asi docela velkej sportovec, co? Zvlášť, když ještě jezdíš na kole. A taky máš pesana? Koukám, že si s takovou můžeme udělat nějakou psí smečku, máme tady snad skoro všechny pesany :grinning:

MM mi dnes vyfotil pupek, tak jsem ho hodila do alba. Jako už jsem si myslela, že už třeba neporoste a on roste a roste.... :sweat_smile:
14. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj holkyyyyyyyyyyyyyyy :slight_smile:

Zdravím, nějak nebyl čas :slight_smile: V sobotu jsme se váleli, v neděli byli v ZOO a pak jeli ke kamarádce na chatu, pěkně grilovačka a druhý den výstup na Radhošť, ještě teď mě všechno bolí :grinning: Sli jsme pěkně pomalu, ale jsem ráda, že jsem to zvládla :wink:

Dneska jsme měli ten screening, výsledky krve budu vědět nejdřív za týden :frowning2: Ale podle UZ vypadá bobek v pořádku, tak snad i krev bude negativní... Byl se mnou manža, byla to paráda, bobek pěkně sebou házel a třepal nožičkama... :dizzy_face:
14. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Teri tak to je super, byla si na něm celkem brzo koukám :wink:
14. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Proč myslíš, že brzo? Spíš tak, jak to má správně být, ne? Ve 12. týdnu...
14. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jsem si to ted v profilu prerobila at mi ty tydny odpovidaji UZ... :slight_smile:
14. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
leni.dv: bříško máš krásný :dizzy_face: a ještě poroste :wink: :grinning:

erinka: to je super, že podle utz je prďola ok, krev to určitě jenom potvrdí :slight_smile:

holky ten srazík ve čtvrtek padl? já už mám zajištěný hlídání :wink: :grinning:

jdu do hajan, kdoví jestli se zítra Kubík nerozhodne zase vstávat od čtvrt na 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: dobrou :slight_smile:
14. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Tak jsu tady, jsem byla odpoledne v Brně, byli jsme si sednout s máti, ségrou a MM, pak jsme jeli ještě něco nakoupit a domů jsme přijeli až kolem sedmé večer, jsu úplně vyřízená. Dneska to vidím na spaní ještě před půlnocí. :slight_smile:
Katy, moc moc gratuluju k výsledkům i z krve, super! :dizzy_face:
Hani, tak snad bude brzo líp a pak budete úplně v pohodě, tak hodně štěstí na zítřejší kontrolu. :wink:
Luci, tak to je fajn, že se něco začne dít, takže jdete na IUI a i před tím máš napsanou antikoncepci a sprej (asi Synarel?) Jsem myslela, že se to dává jen před IVF. Ale asi je to všude jinak. Tak budu držet palečky. Je sice fajn, že Ti dr. řekli 100%, ale to není nikdy, ale člověk nikdy neví... tak to máte asi krásnej SPG, že bude inseminace. Moc držím palce!!! :wink: I když teď čtu, že budeš píchat injekce? Takže i před IUI budeš mít stimulaci injekcema, jo? Já injekcema stimulovala jen na IVF, na IUI mi stačily prášky, Clostilbegyt, Clomhexal...
Marti, to je mi líto, že máš rýmu zpátky... :unamused:Snad bude brzo pryč.
Luci cifer, to je mi moc líto že malej tak plakal, snad to už příště bude naposledy a bude drobek v pořádku!!! To jsou starosti, co... :frowning2:Ať je brzo líp!
Takže jste byli v Kromdlu? Tam je taky krásně, i ta podzámecká zahrada, i květná, a zámek je taky moc pěknej... :slight_smile: Tak se ještě mrkněte do těch Lysic nebo Boskovic, pokud jste nebyli... my se chystáme do Buchlovic na zámek, jsme tam byli jen kamarádovi na svatbě v kapli, ale na prohlídce ne...
Leni, týjo, budete mít jarní fotečky u rozkvetlých stromů, západ sluníčka a tak, jo? No téda, to bude krásný... :slight_smile: Určitě jsou povedený a bude to pěkný vzpomínka na bíško. :wink:
Erinko, tak Ty jsi měla taky screening, jo? Tak to je dobře, že dle UZ je miminko v pořádku, a výsledky z krve snad budou taky, držím palečky. Týjo, týden čekat, to je něco... ale uteče to určitě jako voda. :wink:
Všechny zdravím a přeji pěkný večer a dobrou noc, jsu dneska jakási mrtvá...
Teri, s tím výstupem na Radhošť jsi mě dostala, mě se nechce ani na místní jedinej kopec nad Slavkovem, na sv. Urbana... :grinning: To jseš fakt dobrá.
A Katy, Ty jezdíš v těhotenství na kole? Já bych se bála... no, je vidět, že jsu pěknej pecivál, ale já mám prostě strach, co kdyby se něco stalo...
Pak se ale nesmím divit, že kila lítají nahoru. :frowning2:
Mějte se fajně, dobrou noc, já jsu dneska vyřízená.. všechny zdravím!
14. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
Taky jsem se teď chtěla zeptat na srazík v ten čtvrtek, jak to vypadá... :wink: Já bych mohla, i když tak brzo se mi moc nechce, ale co bych pro vás neudělala... :grinning: Tak se nějak domluvte v kolik. :wink:
14. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
Leni, bříško je teda mazecký... :wink: Ale moc pěkný. :slight_smile:
Páá kočky!
14. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
ahoj holčiny,já bych taky srazík brala.jenže nebudu mít hlídání tak se na vás dojdu s Tomčou jen mrknout na město :wink:
15. dub 2009 ve 03:49  • Odpověz
Dobré ránko!
Kači, v kolik jsi to tady proboha byla? :slight_smile: Jste zrovna papkali?

Leni.dv, fotečky super! A kdy vložíš i pár těch s manžílkem, jak vás fotila tchýňka?

Luci, fajn že se konečně začne něco dít a snad budete brzo těhotní, moc držím pěstičky! :wink:

Lenajsku, já se taky bála, když jsme se bavili, že pojedeme na kole, ale řekla jsem, že jen lehký trasy, nic náročnýho, takže si jedu v pohodičce svým tempem, když nemůžu, tak zastavím, pořád mám po ruce vodu atd.. Takže se to dá :slight_smile:

Erinko, to jsme měli screening ve stejný den :wink: Ale týden je docela doba, ale asi je to všude jinak. Bylo to hezký vidět tam toho mrňouska, co? Tak ať ti dopadnou i výsledky z krve na jedničku!

Cif, to si chudátko Kubíček pěkně vytrpěl, to je mi líto, že už takovej malej a musí ho takhle řezat. Snad to všechno odstraní a bude klid! Jinak si pořád tak ještě v koutku říkám, jestli tam toho kluka nebudeme mít, i když doktor řekl něco jinýho... Uvidíme, ale je to samozřejmě jedno :slight_smile:
15. dub 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobré ránko,tak jsem tu první jak koukám :slight_smile: všichni ještě bucáte?
Dnes jdu na kontrolu po šestinedělí :-

Luci,chudák Kubíček :cry: to bych asi nepřežila :cry: tak at jste co nejdřív v pořádku :wink:
Leni,máš nádherný bříško :dizzy_face: docela se mi po tom mým stýská :sweat_smile:
Hani,jaký znakování.jsem nějak mimo mísu :sweat_smile:
Kači,taky gratuluji k holčičce :dizzy_face:
15. dub 2009 v 07:26  • Odpověz
Holky z Vyškova,nemáte někdo tiskárnu :fearful: Chceme se přehlásit k vojenské pojištovně i s mým a malým a potřebovala bych vytisknout ty formuláře :unamused: a nemám kde :frowning2:
15. dub 2009 v 07:35  • Odpověz
Kači,jj zrovna jsme papkali tak vždycky sedím u PC :grinning:
15. dub 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobréé ráno holky :grinning:
15. dub 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj Kačko, tak ať ti dopadne kontrola dobře, ale pokud sama necítíš žádné problémy a potíže, tak by to mělo být ok, ne?
Díky za gratulaci :slight_smile: Uvidíme, co se ze mě vyklube :grinning: Už teď se těším!
Kači a od jaké pojišťovny odcházíte?
15. dub 2009 v 07:40  • Odpověz
Kači,od VZP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 v 08:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.