• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
codyrose: Hoja Kik, jasan vidím a též zdravím :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
Veru: No ani mi nemluv, už teď mám nerva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz
Holky pro dnešek se loučím a zítra odpo na mě myslete jdu na první prohlídku :wink:
19. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz
misicko, budu držet palce :slight_smile: :wink:

Já o tchýni neslyším víc jak týden a je mi báječně :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
Veru, bruch se chystame fotit o vikendu, pekne po ranu:slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Misicko, drzim pesti! :slight_smile:
19. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
Lili, kam chodis na predporodni kurz?
19. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Verčo, netuším jak se jmenuje, ale v Pátek to rozlousknu, se ho normálně zeptám na příjmení :grinning: :grinning: když už mi vokukuje pipku :angry:

misicko, budu na tebe moc myslet!!!! Dej nám zítra vědět co a jak.

babel, ahojky!!!!!! Jéééé, tak to jsi měla huknout.. jsem si tě tam nikde nevšimla :sweat_smile:
Co dělá malej??

Joooo, Verčo, ta fotečka je náááádherná.. moc ti to tam slušinkuje :wink:
19. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Luci, jsi hodná, dík, MM umí být šikovnej, když chce:slight_smile:
Já mám v břiše šílený rodeo, zkusím mládě uklidnit hudbou, protože jinak mě do porodu fakt zdemoluje vnitřnosti.
19. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Tak holky dobrou
19. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Zdravím všechny po ránu,
musím se s vámi podělit, že jsem si včera večr udělala fakt radost :slight_smile: Vytáhla jsem MM na nákup nějaké komody, ale hrůza a děs. Nakonec jsme v Olympii zamířili i do CA a já si tam s 50% slevou koupila nádherný pyžámko pro mrňouska a takový krásný teplý dupačky s teplou košilkou s dlouhým rukávem. Pak jsme to vzali přes Hypernovu, tak jsem nakoupila Lovelu, aviváže a plínky pro novorozence ! Peněz jako želez, ale radost mám ještě teď. :grinning:

Veru, ta fotka je fakt úžasná, už jsem to chtěla napsat dávno. :slight_smile: jak si přežila noc s kopanečkama?
Díky za zprávy o Leničce. Takže malej je takovej jedlík, jo? :slight_smile: Hlavně, že už se cítí líp a Adámek je zdravý :slight_smile:

Doufám, že dneska po ránu neodpadnu, protože večer jsem nemohla usnout, protože jeden soused si pletl pokoj s techno párty a když jsem kolem půlnoci usnula, tak nás ve 2 ráno vzbudili šílený rány a křik.. Hádka sousedů v patře pod náma, chlap vyhodil ženskou z bytu a nechtěl ji pustit dovnitř. No fakt paráda.... :angry:

Leni, jak si nakoupila ty?

Miši, doufám, že se nám hned ozveš, jak si dopadla u doktora. :wink:
20. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Brý ráno kočky,

Veru, TM je tedy vážně šikovný.. ta fotečka je jako od profíka :wink: budou ještě nějaké?

Holky, nevíte něco o Lenči a Adámkovi? Doufám, že je všechno v pořádku a že už ji to tolik nebolí.
20. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
Luci, my ti toho mladýho doktora začneme za chvilku závidět :grinning:

Katy, jak se dneska cítíš? Zůstala jsi ještě doma nebo už zařezáváš? Taky bych si dala borůvkový knedlíky, ikdyž jahodový a meruňkový mám ještě radši :slight_smile:
Až jsem ty jahody snědla, tak jsem si taky říkala, že doufám, že se z nich neosypu, ale všechno v pohodě :slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobrý ráno všem!!!

Luci - já bych ne tebe třeba jukla,ale byla jsi tam i s manželem...asi bys mě stejně nepoznala.
Tomulka je úžasnej,zatím je to moc hodný miminko,tak si to moooc užívám...snad mu to chvilku vydrží. :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ránko!
Tak já si dnes ještě vzala dovču. Sice jsem byla rozhodnutá, že už půjdu do práce, ale včera odpo jsem kuchtila oběd na dnešek a pak mě trochu pobolíval podbřišek, tak jsem si řekla, že na jeden den dovolené kašlu a radši ještě budu v klidu doma a půjdu až zítra.
Super Páji, co jsi všechno pořídila!! Tak nakupovat plínky, to mě ještě nenapadlo, ale proč ne :grinning:
Já už se těším až budeme vědět stopro pohlaví, to se teprve bude nakupovat :dizzy_face: :slight_smile:
Leňulka D. si ještě v porodnici pobude, co? Zítra a v pátek ty pařáky, to nezávidím, co si pamatuju, tak v těch porodkách je vždycky hrozný vedro kvůli miminkám. Sama jsem zvědavá, jak to v říjnu budu snášet, protože já musím mít na spaní vyvětranou a chladnou místnost nebo se mi pak z vedra rozjede migréna :frowning2:
Lenajsku, tak copak jsi pořídila ty??
20. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Katy, já být tebou, tak taky zůstanu doma. Plínky měli slevněný a ještě jsem na ně měla ten kupón z Prenatal boxu, takže mám aspoň na první 2 -3 týdny vystaráno. MM usoudil, že koupíme rovnou mega balení :slight_smile:
Holky, kolik takový mimčo spotřebuje plínek za den? 5, 10, nebo víc, míň ?
20. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
paaaji - já měním plínky při každém kojení,Tomulka se vždycky rovnou pokadí...takže tak 8 - 10 za den...
20. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
Páji, tak to je super! Lepší kupovat něco po něčem, než pak na poslední chvíli, toho by pak bylo moc.
20. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Kojím tak 7 krát,ale malej má ve zvyku se pokadit hned do čisté plíny...potvůrka :slight_smile: spíš ze začátku počítej radši víc,minimálně 8...
20. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojky holky, přeji krásné dopoledne (pro mě dneska ráno, dneska jsem si nějak pospala) a jdu vás dočíst... mějte se fajně! :wink:
20. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Babel, díky za rady. Já jsem odhadem tipovala těch 10 plínek, takže to mega balení vyjde tak na 11 dní ... :confounded: To abych časem nakoupila další... :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Tak jsem vás konečně dočetla..
Luci, folíky rostou pěkně, jen tak dál! V pátek jedeš na kontrolu ráno? Takže odpoledne bych se případně mohla stavit? Tak držím palce, aby i dál krásně rostly... co sliznice, jak vypadá? Taky roste? :slight_smile: A kolik jich máš, folíků? :wink:

Veru, normálně pouvažuju dát tu postýlku tak, jak ji máte vy... ještě to musíme u nás v tom jednom pokoji promyslet. Díky za info o Lenči, to je super, že malej krásně jí a že má Lenča tolik mlíka... mám radost. Taky jí písnu.

Hani, to je škoda, že nemůžeš... :frowning2: Tak ty obchůdky necháme na někdy jindy, no... :frowning2: Snad tu návštěvu přežijete ve zdraví...

Lili, díky za odkaz, mrknu na něj. A o těch monitorech jsem četla na diskuzi, kam chodím taky, na www.neplodnost.cz, tam si píšem s holkama, kterým se nedaří a nedařilo jako nám. Ale už nevím jak se ty monitory jmenují, zkusím se na to dneska mrknout a poslat kdyžtak odkaz.

Páji, to je super, že jsi tak dobře pořídila... :wink: S plínkama by mě to taky pak zajímalo, kolik je jich vůbec potřeba... ale začnu s nákupama plínek až budeme mít novou skříň. Prý by měla být už příští týden, tak jsu zvědavá a těším se.

Katy, to je super, že máš ještě dovču, jen pěkně odpočívej... :wink: Jaký byly knedlíky? :grinning:

Míšo, na odpoledne držím palečky! Pak písni, jak jsi dopadla... :wink:

Jinak já včera koupila v sekáči na Zvonařce tričenko pro mimi za 20,-, pak jsem prolezla Jeans Club a tam si koupila obyčejné bílé triško, které budu nosit pod šatky na ramínka, abych mohla mít normálně podprdu pod nima, za 120,-, pak jsem šla do toho Kenvela, tam nic neměli, co by se mi líbilo, ale koupila jsem fajn tříčtvrťáky plátěný, bílý, v pase na tlustou gumu, takže to bude držet i pod bříškem, za 400,-, jsou hrozně pohodlný a líbí se mi... pak jsem šla do C&A, ale když jsem se dívala, kolik stojí přímo těhotenský kalhoty, šla jsem do vývrtky, kolem 700, 800 i za 1000,-, mazec. Tak jsem si řekla, že to koupím až budu mít větší bříško a budu vědět co mi jak bude sedět, teď to nemá smysl. A mrknu se ještě třeba v tom H&M, jak píšete, nebo mi kamoška psala že je dobrej obchod v Omeze na Svoboďáku, myslím, že to byla Omega... ale cenově si myslím, že to bude všechno tak stejný. Pak jsem šla do Intersparu nakoupit nějaký potraviny, pak do Tesca taky pro pár drobností a s MM jsme pak jeli domů. Tak jsem měla radost, že jsem pořídila, co jsem chtěla. :slight_smile: V Tescu mám zálusk na vršek od plavek, který má látku přes celé bříško, už jsem si ho tam zkoušela, tak si ho koupím, jak dostanu peníze. Spodek co má doma jsem si zkoušela, ten je v pohodě. Ne že bych se chtěla koupat, ale někdy s MM na koupák půjdu, tak abych měla bříško zakrytý. A příště tam koupím nějaký oblečky, i když se teď v rámci úspor budu zaměřovat spíš asi na MMB a bazárky.

Páji, já normálně u gyndr. nedostala žádnej boxík pro nastávající maminky.. :frowning2: Ve Slavkově se asi šetří. A s těma sousedama, to je děs běs... :frowning2:
20. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Jo, zapomněla jsem napsat, že ty kalhoty mám z Terranovy.
20. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Snad jsem reagovala na všechny, snad jsem na někoho nezapomněla...
Jinak zdravím Babel a Codyrose!
Holky Páji, Teri a Katy, už cítíte pohyby mimíska? :wink:
20. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahojte holky, u nás to začíná být zajímavý. Markétka večer jedla už v 11 a to hned usnula, nechala jsem ji odkrytou, protože byla dost zpocená. Pak se probudila ve 3, mě se ty prsa ani nestihají nalívat. Samozřejmně to nemohla utahat, tak řev, až se nalívat začaly, tak už se nechytla, jsem myslela, že mě trefí. Zpocená i přes pyžamo a bez efektu, tak jsem si ji dala do postele, hladila jsem jí břicho, až se uklidnila, tak se přitočila a z jednoho prsa se teda napila a usnula. No děsný. Už jsem měla nervy, tak jsem šla odsát a napít se. Pak jedla v posteli v leže v 6,15 a usnula.Ještě že jsem si natočila budíka, probudil nás v 8, na 9 jsme měly masáže. Tak jsme docela fajn stihaly, jíst jsem jí nedávala, nechtěla - a ani by asi nebylo co, tak jsem to riskla, s tím, že jí dám najíst tam v čekárně. V pohodičce jsme tam dojeli (je pařák, tak jsem zas vypotila litr) tak paní masérka překvapená co tam děláme - měla na 9 napsanýho chlapa, no zvorala to. Tak jsme domluvený na 12 hodin, jedem tam znovu. Jela jsem jen nakoupit do potravin, tam u malá chytala nerva, původně jsem chtěla ještě do hypernovy, mají tam v akci tablety do myčky za pusu, ale to nepřipadlo v úvahu. Tak úprk domů ... cestou usnula, a ještě spí. Tak snídám teprve, životospráva jako sviňa. Mám dost, a to den pořádně nezačal.

Páji, malá spotřebovala tak 6-7 za den, tak jsem měla balení cca 40 plín zhruba na týden. Ale může se to trochu lišit, že jo
20. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Lenajsku, tak to jsi pořídila docela dobře, alespoň, že máš ty gaťaty, ty určitě vynosíš hodně.
Knedlíky byly super, mám ještě i na dnešek :slight_smile: Samozřejmě čerstvý jsou nejlepší, ale spokojím se i se včerejšíma.

Co se týče těch pohybů tak sama nevím. Člověk to prožívá poprvé, takže to asi hned tak nepozná, ale předevčírem večer se mi zdálo, že tam něco cítím. Byl to takový pocit, jako by tam malá dělala bublifukem bublinky a jak by praskaly o stěnu, tak tak lehce jsem tam něco cítila. A pak takový trošku tlačení většinou na pravé straně, ale to nevím, jestli jsou pohyby. Ale už to určitě brzo přijde. Jen jak se všude píše, že prvorodičky to těžko poznávají.

Páji, předtím jsem zapomněla reagovat na ty vaše sousedy. To je fakt něco, mě by asi odvezli, kdyby nám tady někdo dělal takovej bordel. Já vždycky chytám nerva... :angry:
20. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
Leni, takže si vlastně taky docela dobře pořídila, co? Jestli se budu koupat někde jinde, než u našich, o čemž docela pochybuju, budu mít normální plavky, co mám teď. Kdyby jsme jeli k moři, tak si ty těhu plavky pořídím, ale takhle asi ne.
Byla jsem jak v Omeze, tak v ROzkvětu v těhu a docela bych řekla, že tam kalhoty pod 1000 neseženeš. Spíš kolem 1500,- a výš.
Já mám teď dvoje kalhoty (společenský) co jsme s mamkou ušily a nosím je do práce. Ale mám problém, co si oblíct, když jdeme někam o vík, takže to zatím řeším teplákama :confounded: Sukně a třeba rifle nebo tříčtrťáky jsem ještě neřešila, ale si budu muset začít.
Pohyby ještě necítím, ale doktorka říkala, že prvorodičky cítí pohyby později, většinou až po 20 tt. Jen kdybych byla extrémně citlivá, tak je budu cítit dřív. No tak to jsem zvědavá .... :grinning:

Jestli si ten box u dr. nedostala, tak si ho můžeš objednat i sama. V tom boxu je objednávková karta a příp.spojení na dodavatele. Jedinou podmínkou je vyplnit kartu s údaji, na zákl.které ti ten box pošlou a až se ti mimi narodí, pošlou ti (nebo dostaneš v porodnici) další box pro miminko s dalšíma věcma.
20. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Páji o jakým boxu se bavíte? Nejsem nějak v obraze.
20. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Páji, týjo, tak to jsou pálky za ty gatě, tak to radši půjdu do toho C&A nebo se mrknu do toho H&M. Navíc jsem se dívala, že v tom C&A vůbec nemají těhotenský sukně, cože mě pěkně štve, přece člověk nebude furt chodit v kalhotech... :frowning2: Ještě, že mám doma nějaký šatky, tak budu v létě nosit i ty šatky.
Ten boxík se dá objednat? Jako zadarmo? To jsem vůbec nevěděla... ale když nemám kartu na objednání, mám smolíka, co...
Katy, holky o pohybech psaly, nebo mi Lenča říkala, že ze začátku to bylo taky jako bublání, tak to možná bude ono... :wink: Vždyť už jseš 19tt, to by tak odpovídalo...
Toto holky letí, co? :slight_smile:
Jinak mě od pondělka tlačí bříško na levé straně, ne křeče, ale fakt tlaky... a zdá se mi, že na té levé má to bříško takovou jak kdyby bouli... tak snad to nebude nic vážnýho. Musím se na to dr. v pondělí zeptat.
20. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Jo jo, Leni, strašně to utíká :slight_smile: Tak že by to bylo ončo, když i Leňa to tak cítila? Tak to je sranda! :grinning:
Leni, to určitě není nic vážnýho, hlavně buď v klidu. Já myslím, že tyhle tlaky a občas takový bolení je normální, i já jsem to měla. Podle mě je to u tebe pořád se zvětšující děloha. V pondělí jdeš ke gyndr? Myslíš, že ti bude dělat utz? Teď asi ne, že?
20. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.