• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leni, myslím, že to jde objednat i přes net. Asi né každá doktorka mám možnost ty boxíky rozdávat. Kouknu se doma a kdyby jsme se zase někdy brzo viděly, tak ti tu kartu dám. Já jsem dostala jednu od doktorky a v boxu byla skoro stejná druhá.
Katy, bavíme se o tom Prenatal boxu - dostala jsem ho s těhu průkajdou od dokr. Jsou tam časáky, taková knížečka o mimi, vzorečky blbostí pro mimčo, dudlík Nuk a vzorek nápoje Nestlé Caro.

Leni, taky doufám, že to nebude nic vážnýho a mimčo se ti usadilo víc na jedné straně. :wink:
20. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Aha, tak to jsem taky nedostala :unamused: Neva :slight_smile:
20. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Čauky holky,
co vidím, tak se teď bavíte o těhu módě. Já si kalhoty kupovala na http://www.tehotne.cz
Byly tam tenkrát nějaký akce, ale myslím, že furt bude něco slevněnýho a byla jsem s nima moc spokojená. Objednávala jsem si tam rifle asi tak za 700,- no a společenský kalhoty, který ale využívám i teď na normální chození asi tak za 900,- ty jsou holt trošku dražší. Každopádně je to levnější než v obchodě. Tak to zkuste a uvidíte. Těhu oblečení jsem taky sháněla v Brně, ale je to v těch těhu obchodech hrozně předražený.....

Já pohyby cítila myslím až tak 23tt, nejsem si jistá, ale určitě to bylo až po 20tt :grinning:
20. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahojte holky,
uff, to byla noc, cudák MM musí furt poslouchat,jak hekám při každým otočení:slight_smile: :slight_smile:

Ještěže mě tady neruší sousedi, to bych jim teda šla rozbít hubu, kdyby mě někdo budil, když se mi tak těžce usíná :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Katy já mimi začla cítit v 18-19tt, přesně jak popisuješ, jakoby mi někdo foukal v břiše do bublifuku nebo jakoby mi tam skákala malá žabka:slight_smile:

Leni to je fajn, žes takto pořídila a máš pravdu, s těhotenskýma věcima je lepší počkat. Já toho nakoupila mraky už v 12tt, všechno na mě viselo a pak šup - a už jsem nic neoblíkla :angry:

Kalhoty nebo 3/4pod břicho na gumu jsou ideální a obleču je i teď, v 8.měsíci.
Marti, ty si teda užíváš noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Katy, asi to bude ta děloha, furt se zvětšuje... jinak nešpiním, nekrvácím, jen mám trošku výtok, ale co jsem četla, to je v těhu asi normální. Nevím, jestli mi bude dělat UZ, no já doufám, že jo... uvidíme.
Páji, já se zkusím mrknout na ten net, jestli tam nebude nějakej objednávkovej formulář. Jinak díky za nabídku. Doufám, že se uvidíme, červen se blíží, tak třeba by se šikl nějakej ten srazík, než by Verča porodila... :slight_smile:
Heli ahojky, díky, na odkaz mrknu... ale já si nerada něco objednávám, když si to nemůžu vyzkoušet... ale mrknu, díky.
20. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Já bych taky chtěla prenatal box, kam se budeš dívat?:slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
holky, když vydržíte do večera, tak se vám kouknu do toho boxíku, jsou tam kontakty a všechno kolem... Nemusely by jste to složitě hledat.

Já už chci taky citít bublinky v bříšku :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Leni, ta boule to bude miminko, teď bude dost rychle přibývat plodová voda, to bude dost zátěž, tak na sebe buď teď opatrnější, co se týká fyzické námahy. Já v této době dostala neschopenku. Tam kde je mimčo mě chytaly i křeče, ale na to pomohlo magnézium (hořčík). Jinak výtok je normální, stoupá zátěž, nejhorší to bude ke konci
20. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Veru, dívala jsem se na net a našla nějakou firmu Event marketing, a co jsem pochopila, má ma starosti disrtubuci těchto boxů, tak jsem písla e-mail, tak uvidím, co mi odpoví, nebo jestli mě pošlou někam... :grinning:
Hali, pěkný věci na těch stránkách... ještě mrknu to H&M, jestli tam taky nebudou mít nějaký těhu sukně... kdyžtak bych z těch stránek časem něco objednala.
20. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Marti, díky za info... asi si u dr. taky řeknu o magnézko, bo někdy jak vstanu, mě chytnou do bříška křeče...
Ten výtok je nepříjemnej, ale co naděláme, hlavně, že se zadařilo.. :slight_smile:
Katy no vidíš, další bublinky.... :slight_smile:
20. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Leni, já si ho koupila v tabletách (dělají ho i šumivý), proplácela mi to pak pojišťovna (ZPMV) z balíčku pro těhotné
20. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Helu, ty stránky vypadají docela dobře, až bude časík, tak to víc prozkoumám.
Veru, tak ty jsi měla stejný pocity? To je bezvadný!! Takže 18.5. jsme cítili první pohyby našeho mimíska, to je bomba :dizzy_face: :dizzy_face:
Leni, ten výtok je normoš, to jsem i četla a já ho mám taky.
Jinak já teď magnézium beru pravidelně od odběru té plodovky.
20. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Představte si, že jsem si psala na jiné diskuzi s holkama, kterým vyšly TT pozitivní jako mně a šly na amnio a několik holek tam psalo, že i bez placení měly výsledky do dalšího dne. To bylo v případě, že na TT vyšel rizikově ten Down. To mám vlastně i já a stejně musím čekat 14 dní. Je to ale pěknej bordel, že v některých zařízeních ti to bezplatně řeknou za 24 hodin a v jiných si musíš počkat nebo zaplatit 2 tis. :angry: :unamused:
20. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
Katy, to je děs, že to fakt funguje všude jinak... :frowning2: Kdy se to máš dozvědět, příští týden, že?
Na to magnézko se dr. zeptám a kdyžtak si ho koupím...
Jdu se holky natáhnout k TV, asi se mrknu na nějakej film na DVDčku.
Mějte se fajn!
20. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz
To je, Leni, ale bohužel s tím nic nenaděláme. Výsledky by měly být příští pátek.
Já jdu dělat úkoly do němčiny.
Zatím páčko!
20. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
Katy škoda, že jsem tehdy v září nenastoupila do dětské na oddělení lékařské geenetiky do laboratoře - dělala bych tam právě tyto testy po amnocentéze, řekla bych ti výsledky hned:frowning2:
20. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
Katy do 24 hodin jsou hotový výsledky jen na některou část testu. Kompletní výsledky dřív jak za 10 dní nejsou. Postup toho testu to neumožňuje, něco do té plodovky dávají a musí to nechat určitý počet dní, aby to něco udělalo a mohlo se to zhodnotit. Ještě se dělá jeden typ dílčích výsledků a ten je za 48 hodin. Ale já to nechtěla. Nejpřesnější jsou ty kompletní.
Tak já razím - druhý pokus na masáže. Malá už piští, to je dneska martýrium, už mě to štve. Se mi už nikam nechce. Zatím ahoj
20. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
To je teda škoda, Veru! Ale co, nějak to vydržíme :slight_smile:
Jinak to by jsi měla moc zajímavou práci.
20. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Marti, je to přesně tak jak píšeš, ale jak jsem psala, zrovna na ten Down jsou ty testy, který bývají do druhýho dne a to je náš případ. Ostatní jsme měli ok.

Tak pa!
20. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
ahojte, tak jsem byla dnes v poradně a Elenka je o 3 týdny větší, má 2,2 kg, tak musím zítra znovu na cukrovku, v 25 tt mi vyšla negativně a prý se může projevit až později. Ve 28 tt jsem byla taky na ultrazvuku a to odpovídalo vše jak mělo. Doktro říkal, že ten ultrazvuk taky není 100%. Tak uvidíme. Každopádně si říkám, že s příštím mimčem půjdu k dr. jen pro potvrzení těhu, pak na screening a pak až rodit. To jsou pořád stresy..... :frowning2:
Jdu hledat na koníka lidi s podobným problémem.
Erinka na předporodáky budu chodit do Vítkovic
20. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoj Lili, budu moc držet palce - vidíš, já mám přesně opačný stresy, zítra jdu k dr a budu doufat, že matyášek má aspoń 2 kg. je to fakt, že někdy je lepší nevědět :frowning2:
20. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
Katy, tak to je něco! Já jsem někde četla, že výsledky jsou do 2 dnů, ale pak jsem myslela, že jsem si to spletla se 2 týdny, když si říkala, že výsledky budou za 14 dní... Nějak to ještě vydržte, pak bude vše 100% :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
Veru tobě řekli, že je malej moc malej? Jsem tu našla diskuzi o váhách miminka ve 29/30 tt a hodne se to lisi a vsichni maji zdravy miminka. Jsem se ted trochu uklidnila, kazdy dite roste jinak, nektery naroste hned a pak uz pribira min a nektery naopak. Navíc píšou, že ten ultrazvuk se může o 0,3-0,5 kg lišit. Tak prd na to.
A prej je porodní váha dědičná a MM měl 4,5 kg, tak to se mám na co těšit. :angry:
20. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Já měla asi 2,5 a MM 3,4Kg :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsem se trochu slunila s MM venku na zahrádce pod slunečníkem a teď si vás jdu pomalu dočíst.
20. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
to je super holky, že začínáte cítit pohyby vašich miminek :dizzy_face: musí to být úžasný..

Katy, nevěš hlavu, určitě to bude všechno v pořádku!! Jinak je to opravdu divný, že jinde se to člověk dozví dřív než za 14dní co vy :unamused: asi bych byla na tvém místě taky nervózní, ale jak jsem ti už napsala, neboj určitě to bude všechno v pořádku :wink:

Lenajsku, mám tam dva větší folíky a jinak větší množství menších, tak nevím co to znamená a sliznice je na jedničku, takže když jsem se doktora na UZV zeptala, jak to vypadá, tak řekl že dobře a doktorka na konzultačce se tvářila taky hodně příjemně a řekla, že v Pátek se už domluvíme na ten zákrok, takže počítám tak Pondělí nebo Út.. co myslíš, když jsem teď v 8DC :confused: :slight_smile:

babel, já ani fakt nevím, že jsme tě potkali :sweat_smile: příště na nás fakt hukni, i když tam bude MM :wink: neukousne tě a já tě ráda poznám.. hihi

Jo, Leni.. k tomu doktorovi jdu ráno, takže se potom můžeme teda domluvit na to odpoledne a něco podniknout. Jestli budeš chtít, můžeme být u nás na zahradě.. říkala jsem to MM a on hned, že by tě taky rád poznal, když už si tady s vámi píšu :grinning:

Koukám, že se plánuje nějaký srazík... že bych se tam přidala :confused: :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Holky, jsem zpátky. Masáže jsme zvládly ok, ale jsem ráda, že byly poslední. Mám vždycky zavařenou hlavu, abych si na všechny ty chvaty vzpomněla. Malá pak usnula, tak jsem se šla objednat k holičce, jdu zítra i s Markétkou, snad to my dvě holky zvládnem a malá nechá paní holičku mě dotvořit, lezou mi vlasy do očí, to je už děs. zvládla jsem i poštu a pokec u kočáru se sousedkou. Malá spí v garáži, hodila jsem do sebe nějaký jídlo, to je zas životospráva. A chvíli dáchnu,než bude uááááá :confused:

Katy, s tím amnio je to jak říkáš. :wink:
20. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
Tak jsem se dodívala na krásnej ale smutnej film, Moulin Rouge, už jsem ho viděla kdysi a co máme doma DVDčko, jsem se na něj ještě nedívala, tak jsem si ho teď pustila.
Odpoledne půjdu s MM ven, mrknout se, jak trénuje ten nohejbal, ať furt nedřepím doma.
Luci, tak to je fajn, že je tam víc folíků, oni Ti ještě dorostou. Uvidíte v ten pátek, jak to bude vypadat. Jak to vypadá s lékama, vystačí Ti, nebo si budeš muset dokoupit? A ten příští týden začátkem týdne to bude na odběr tak akorát, uvidí dr. na UZ v ten pátek, co a jak. Já šla na odběr 15.dc, ale jen proto, že mi folíky pomaleji rostly. Držím moc palečky. Takže sliznice vypadá OK, zobeš pořád tu kašičku? Zobej, aby se pak embryjka hezky chytila... :wink:
Jinak jsem psala Páji o tom červnu, jak jsme se minule domlouvaly ve Slavkově, jako mladé paní, co měly svatbu ve Slavkově, že bysme příští sraz udělaly třeba v zámeckým parku a pojaly to jako piknik... ale to byl jen takovej prvotní nápad. Nic konkrétního se nedomlouvalo.

Veru, držím na zítřek palečky k dr, aby byl mrňousek v pořádku... určitě zase přibral, neboj. :wink: Já když jsem se narodila, měla jsem 2,3 kg a ségra dokonce 2,1 kg. A byly jsme obě v pořádku. Budeš mít aspoň lehčí porod, a malej je určitě OK a brzo to vše dožene, uvidíš. :wink:

Lili, a kolik jsi měla Ty, když ses narodila? MM měl něco přes 4 kg, tak se toho taky děsím... ale kdyby se to zprůměrovalo, bylo by to fajne. :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Marti, to je fajn, že jste masáže zvládly, už tam teda chodit nebudete, jo? Tak snad to zítra zvládnete i u holičky, snad bude hodná.
Lili, snad budeš OK a cukrovku nemáš... držím palce.
20. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Leni, léky jsem teď dostala a v Pátek mi píchnou ty zbytky a jestli ještě nějaké dostanu to fakt netuším, ale kdyby mi nevystačili, tak samozřejmě že dokoupíme :wink: na ten odběr jsem celkem zvědavá, ale nemůžu předbíhat, to se všechno uvidí v ten Pátek na UZV.
Mateří kašičku zobu každý den, většinou si ji dávám odpoledne nebo až navečer, protože se mi nechcou brát všechny léky a vitamíny zároveň (mám ten Acidofolan, Calibrum baby plan..)
20. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.