• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Tak to jo, třeba ty zbytky budou stačit. Ono tam v tom peru je většinou víc, než se píše. Takže já to vždycky dopíchávala úplně do konce.
A ty všechny vitamíny a preparáty jsem zobala naráz, vždycky jsem měla co dělat, abych to vše spolkla... :grinning:
20. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
Leni, masáží je 5 lekcí po 30ti minutách. Dnes jsme byli naposled. Teď už budu masírovat malou sama doma. Ale je to aplikovatelný i na dospělýho
20. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Leni, je jinak normální, že mě ten podbřišek na levé a pravé straně pobolívá :confused: ??? Chvílama až moc..
20. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jinak holky, včera mi poslala moje kamarádka a svědkyně nascanovaný fotečky z toho našeho výročí, co jsme strávili ve Slavkově ve svatebním oblečení, jen jsou hodně malé, není to ono ta kvalita, ale snad to stačí. Pár jsem jich vybrala a dala do albíčka na beremese, tady je odkaz, kdo se chce mrknout:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=142169&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
20. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
Luci, to jsou ty folíky, jak Ti tam rostou.. hlavně nic těžkýho nezvedej, a hodně pij! Snaž se vypít tak 3 litry denně, nebo i víc, kdyř je teplo...
20. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jejda, no já a hodně pít... už tak mám v tomto problém, MM mě do pití vždycky musí dokopat. Když nemám žízeň tak prostě nepiju, takže to budu muset napravit a :pensive: o zvedání ani nemluvím.

Jinak moc pěkné fotečky, sluší ti to tam a to MOC :wink:
20. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jak asi dopadla misicka :confused: jsem zase napnutá jako kšandy..
20. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
Luci, musíš, jinak Ti hrozí hyperstimulační syndrom, kdy prostě tělo nezvládne takovej nápor hormonů, resp. Tvoje vaječníky a můžou z toho být hodně velký komplikace... když budeš pít, tak to bude v pohodě, tělo si s těma hormonama poradí. A snaž se jít víc bílkovin, maso, vajíčka...
Díky, škoda, že je to tak špatně nascanovaný, nechám si je přidělat a zkusím je vyfotit normálně foťákem.
20. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
Taky pořád právě nahlížím, jestli písne... ale je asi ještě brzo.
20. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Leni, koukla jsem na ten odkaz. Opravdu krásný, originální !!!
20. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
Holky, to pití trénujte, u kojení se vám to bude hodit. Já jsem tak už zvyklá, že vypiju 1,5 litru za hodinu. Není problém
20. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
o.k Leni, tak já se polepším... :wink: ať nejsou nějaké komplikace. Díky za radu.

m1rti, téééda, to se budu muset fakt polepšit :grinning:
20. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
Je mi z toho vedra špatně, motá se mi hlava a to mám jít pro Áďu do školky :confounded:
20. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
Lili, tady je ten monitor dechu, co se připne na mimi:
http://www.detske-chuvicky.cz/p/respisense-monitor-dechu
A tady je docela plodná debata o těch monitorech:
http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/forum/read?id=49f6231100ed1&level=0

Luci, to je mi líto, že se Ti tak motá hlava.. vážně by to chtělo víc pít... opatruj se!
Já mizím taky do města, mějte se krásně! :wink:
20. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
autor
Huj holky, teprv teď sem se dostala k pc, dopo jsem se byla podívat za Leňulkou v porodnici, jako vždy byla usměvavá a vypadá už v pohodě, Adámek je rozkošnej, krásně spinuškal :dizzy_face: Potkala sem Kačku a Lucku, zítra se těším na všechny holky :wink:

Odpo sme byli na chajdě opíkat špekáčky, Mates lozil po trávě se psem jak blázen, teď spí jak dřevo, stáhnu nějaký fota aˇse taky juknete. Snad Vás taky stihnu dočíst a trochu zareagovat :slight_smile:
20. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
Jinak Leňula Vás samozřejmě všechny moc pozdravuje a misicce drží pěsti :wink: Prý by jí měli pustit v pátek tak o víkendu už by nás taky mohla zahrnout informacemí :grinning:
20. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahoj holky,

nějak nestíhám net, jsem u našich na návštěvě. Dneska jsem byla navštívit ségru s malou, už jsou doma z porodnice a neteřinka je nádherná. Dejvík na ní ale strašně žárlil, byl z toho chudáček úplně vedle, když jsem si jí chovala. Až mi ho bylo líto......
Koukám, že i Lenku by měli brzo pustit domů, tak to bude ve Velešovicích o jeden kočárek navíc :dizzy_face:
Jinak jste toho šíleně moc naplkaly, že ani nevím jestli to stihnu všechno dočíst :grinning:
20. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahojky holky, tak jedna zpráva je, že těhu potvrzeno, ale druhá tá míň příjemná, že jsme teprve v 4tt a to kůň mi vyhazuje 6tt tak jsme z toho mauglí a mám strach , že nerosteme. Mám dojít až skoro za tři týdny, to nevydřžím čekat :unamused:
20. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
Misicko, gratuluju a to co to vypočítáva MK, na to se vyprdni, tvůj cyklus nemusí pracovat podle hodinek:slight_smile:. Vydrž, dělej si testíky, a´t vidíš, jak sílí čárka a můžeš být v klidu:slight_smile:
20. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
Dík moc :wink:
20. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
Ahoj Misi - obrovská gratulace :grinning: :grinning: :grinning: ...každému to moc přeji... já taky prodělala zamlklé těhotenství a vidíš teď už má Tomulka 2 a půl měsíce...žádný stres,určitě to tentokrát dopadne dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Misicko a sledovala jsi treba bazalni teplotu? Jestli vis, kdy jsi otehotnela...
Míši, gratulace mooooooc obrovská! Kůň je zaostalej, tak mu to trochu trvá, než tě vezme na vědomí, z toho si nic nedělej, buď v klidu!
20. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
Ne ne bazalní teplotu jsme neměřila jen dělala ovu testy a pozitivní mi vyšel 24.4.
20. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
No tak jestli test nelhal, tak to bys mela byt vic jak 4tt:frowning2: Ale ja tem ovu testum moc neverim, treba jsi mela ovulu pozdeji a je to v poradku!!!! :slight_smile: Tak at ti ty 3 tydny rychle utecou:slight_smile:
20. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz
No uvidíme :wink:
20. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Kdyby to bylo od posledního sexu tak by to sedělo :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
Misi, mooooc drzim pesti!!! A hlavne at to rychle utika, mas pravdu, ze to cekani je hrozny:frowning2:
20. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Paji a Katy, taky mam pocit, ze par dnu citim nejake bublinky:slight_smile: Tak snad uz je to ono :wink:
20. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj kočky

misičko, óóóóbrovitánská gratulace k potvrzení těhulkovství :slight_smile: a nic si z koňa nedělej, jak psala mrti: je zaostalej :grinning: :grinning: a už mu to nemyslí.

Hani, tak to je super, že jsi byla za Leňulkou a že je vše v pořádku :slight_smile:
20. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.