• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Dík , zaostalej tak to se m libí :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahojky holky, teď teprve jsme se MM vrátili z venku, hodinu a půl jsem se dívala, jak trénují nohejbal, a už mi pak byla kosa, tak jsme šli domů. Teď jdu něco sezobnout.
Hani, to je super, žes to za Lenčou stihla, určitě měla radost. A díky za pozdravy, zítra tam bude mít pro změnu na chvilku nasomrovanou mě... :grinning:

Míšo, moc moc gratuluju!!!! Pokud dr. říkala, že mimi vypadá v pořádku, tak určitě je, ony ty výpočty nemusí být vždy přesné... sice za 3 týdny KO je dlouhá doba, ale mysli na toho prcka v bříšku a užívej si to!!! :wink:

Marci ahojky, tak jak ségra a malá? :wink: Jaká byla návštěva? Už jseš doma, nebo ještě tam?
20. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Teri, taky cítíš bublinky jako Kačka? No to je super... :wink: Za chvilku tady bude přebublinkováno... :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Hani, co se chystá zítra? Že píšeš, že se těšíš na všechny holky? :wink:
20. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Lenajsku, nevím na 100% jestli nám ten Pátek spolu vyjde, volala mi babička a chtěla by za mnou dojet, takže se domluvíme zítra co a jak :wink:
Pozdravuj zítra Leňulku...

Tak dobrou holky, jsem dneska fakt utahaná.. pěkný večer!
20. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Luci, tak uvidíš... :wink: Však doma na PN budeš ještě nějakou dobu, tak se domluvíme třeba jindy, kdyby se to nehodilo.
Já jsu taky jakási utahaná a pálí mě očka, tak jdu vypnout PC a asi do hajan.
Zítra pozdravy vyřídím.
Páá!
20. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj holky, jenom v rychlosti nakukuju

misicka: moc gratuluju k potvrzení těhu a neboj, koník fakt neumí počítat :wink: Já jsem s tím čarovala asi hodinu, než mi to vypočítalo správný datum :wink:

Holky, co jdete zítra na to město - je to v 10 nebo v 11? Kačka mi psala sms, ale já kráva jsem si to smazala a už si nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak dobrou :sunglasses:
20. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Holky, nějak mi uniklo, domluvili jste si srazík na městě? Já teda nedojdu. Máme na 8,40 plavání , z bazénu vypadnem tak 9,30 nakoupím a mažu domů, protože na 12,30 jedu na Kojál k holičce a jedu i s malou, tak snad dcérka dovolí, aby mě holička ostříhala, tak mi drže palce a fajn pokecejte. Že moc pozdravuju !
20. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
ahoj holky :wink:
Zdeni,srazík je mezi 10h až 11h na náměstí :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Leni, moc vám to slušelo, ani se nedivím, že si kdosi myslel, že jsi zámecká paní :slight_smile:

Misicko, velikánská gratulace k těhotenství a držím zároveň pěstičky, aby bylo vše tak, jak má... :wink: :slight_smile: A jak na tom vůbec jsi? Jak se cítíš? Dostala jsi neschopenku nebo chodíš do práce?

Marti, jestli vypiješ každou hodinu 1,5 l, tak to neděláš nic jinýho, než jen piješ, ne? Aby ses skoro neutopila... :slight_smile: Piju hodně, ale tohle si nedokážu představit...

Hani, ty jsi byla za Leňulko a říkáš, že už je všechno OK? To mám radost. Leni, jestli tam dneska jdeš, tak ji pozdravuj i ode mně :wink:

Eri, ty taky cítíš bublinky? Já se na to vyprdnu. Já přes den vůbec nic a někdy večer mám spíš pocit, že mám větříky, než bubliky :grinning:
21. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobré ránko děvčátka :slight_smile:

Ahoj Páji,teda tobě ty týdny skáčou :dizzy_face: toto letí,je to hrůza.Malej už bude mít v sobotu 3měsíce a ani mi to nepřijde :unamused:

No nic,jdu oblíct prďolu a jdeme chvilku s pesama na zahradu a pak jedeme na srazík :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
ahoj Kaci, jak se vede? Já bych šla taky ráda na nějaký srazík, ale zatím pořád tvrdnu v práci :frowning2: No, ale už se to krátí - už jen 3 měsíce a jsem doma. :slight_smile:
Jinak budu mít od 22.6. dovču, tak budu i zřejmě víkend předtím a potom pro Slavkovský nevěstovsko-těhotenský srazík docela nepoužitelná. Ale na ten piknik se fakt těším. :slight_smile: Neměly by jsme pomalu začít domlouvat termín?

Jo, opsala jsem kontaktní údaje z toho Prenatal boxu, Leni, Katy, pošlu vám to do IP a kdyby chtěl ještě někdo jiný, tak to pošlu taky. Jediný, co jsem navíc zjistila je, že to rozdávají ve vybraných privátních gynekologických ordinacích, tak možná proto jste ho nedostaly.
Akorát jsem trubka asi tu druhou kartu vyhodila, protože jsem vyházela i všechny nepotřebný letáky, co v něm byly narvaný. :confounded:
21. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
Dobré dopoledne kočky!
Tak já už jsem bohužel zase v pracovním procesu... :unamused: Ještě k tomu dnes to krásný počasí, no nevadí, ještě pár týdnů nebo měsíců to vydržím :slight_smile:

Misičko, taky se přidávám k ostatním a moc gratuluji a přeji, aby hlavně všechno probíhalo v pořádku a ty i mimi jste byli zdraví!!! Držím palce! :wink:

Lenajsku, taky vyřiď ode mě pozdravy Leňulce a Adámkovi! Bezva, že už je zítra propustí domů :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Hoj vespolek, dneska bude pařák :dizzy_face:

lenajsku jak psala Kačka dneska je srazík, holky mi psaly tak tam na chvíli skáknu, ty přijedeš do Vy kdy? Mohla bys jít s náma a pak skočit za tou Lenčou já tak do 2 mám čas pak musím valit dom chystt pohoštění a tak pro ty tchány...
21. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Páji, já právě nemám moc čas, tak když malá usne, tak sednu ke koňovi a v pauzách se prolívám. Jinak když lítám kolem malé, tak právě nestíhám.

Katy, doma si člověk rychle zvykne, co? Já to měla podobný. Nejdřív mě štvalo, že mě doktorka nechala doma, ale po dvou dnech už se mi nechtělo zpátky.

Hani, na městě jsem byla v 10, ale nikoho jsem nezahlídla. Nakoupila jsem a mazala domů, jak jsem psala, na otočku , mažu tam za chvíli zpátky. Mám toho dnes opět nějak moc. Tak pokecejte. Snad příště
21. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsu zpátky z Vyškova, mám od Lenči moc pozdravovat, Adámek je kouzelnej, krásně spinkal, jen má trošku nějakej zánět v očičku, tak kapou kapky, ale snad to bude brzo dobrý. Byla jsem tam jen na chvilku, Lenči pak přišla další kamarádka, tak aspoň říkala, že se nenudí. Snad ji pustí už zítra domů, říkala, že se už cítí dobře. A pokud bude o vík. už doma, tak písne na Koníka... :slight_smile: Dala jsem fotku Adámka do alba, pošlu odkaz. Lenča fotit nechtěla, tak je tam jen spící andílek. :slight_smile:
Pak jsem šla s taťkou na oběd na náměstí, zavezl mě do Slavkova, tam jsme na náměstí dali kafe, pokecali, takže fajn den. Až na to nehorázný vedro... ale na to si člověk musí zvyknout. V Kojále jsem v tom bazárku koupila dvě tričenka, dohromady za obě dvě za 60,-, tak nekupte to, že... :slight_smile:
Doufám, že i vy jste se měly krásně a pohodově, jdu vás dočíst a moc všechny zdravím!
Veru, jak jsi dopadla na kontrole? Asi jseš ještě na těch předporodních kurzech, tak pak písni, jak jsi dopadla...
21. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
Škoda, že jsem propásla holky, kdybych to bývala věděla, tak jsem za váma někam došla, když jsem už byla ve Vyškově. U Lenči jsem byla v deset dopoledne, odcházela jsem od ní asi ve třičtvrtě na 11, o půl 12 jsem měla scuka s taťkou, ale to se dalo zrušit... nevadí, tak příště, no... určitě jste si to užily. :wink:
Marti, a Tebe jsem viděla, jak jsi frčela s kočárkem něco po dvanácté, kolem restauračky Moravská chalupa, bo jak se to jmenuje, kde jsme byli na obědě. Asi jsi valila k té holičce. Tak snad malá byla hodňoučká... :slight_smile:
Páji, díky za kontakt, zítra ta mzkusím zavolat a poptat se.
Katy, jak Tobě se daří, žádné komplikace? Ještě zítra a pak je zase volnoooo :slight_smile:
Páji a neboj, taky Ti mimčo bude v bříšku za chvilku bublat... :wink:
21. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
Luci, a jak Ty? Už piješ víc? :wink: Bříško Tě už tolik nebolí? Neměla by to být vyloženě jako bolest, spíš silný tlak v oblasti těch vaječníků... jak to vidíš zítra, jo, nebo ne?
21. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj Lenajsku! Tak to jsi měla moc fajn den! Malej Adámek je kouzelnej! :slight_smile: Škoda, že se nechtěla vyblesknout i Leňa. Snad se očenko brzo spraví a nebude to nic horšího!
Mně se daří docela dobře, dneska mi to v práci i uteklo a za půl hodinky padla :grinning:
Představte si, že včera jsem rozchodila začínající migrénu. Začala jsem zase cítit, že mi to jde od krční páteře, jenže jak jsem si sedla nebo lehla, tak se to zhoršovalo. Tak jsem všude v bytě zatemnila a chodila jen v kalhotkách po tom našem 2-pokojovým bytě. Bylo mi příjemě a bylo to mnohem lepší, než když jsem seděla, tak jsem asi 45 min chodila z jedné místnosti do druhé. Super! :slight_smile:
21. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
Katy, tak to je super, že to tak utelko, hlavně, aby to uteklo ještě i zítra. S tou migrénou jsi to dobře vychytala, ono ta strnulá poloha páteře buď v sedě nebo leže asi nic moc, to chce být asi fakt v pohybu. A myslíš, že by Ti nepomohl od té krční páteře trošku ten anatomickej polštář? Já o něm docela uvažuju, kamoška ho má, má taky problémy s krční páteří a nemůže si ho vynachválit, už by bez něj neusnula, a kdyby ho neměla, bylo by to ještě horší. Adámek je vážně kouzelnej... prý je hrozně hodnej, ani nemá problémy s prdíkama, tak snad mu to vydrží... :slight_smile:
21. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Já myslím, že ten pátek už taky nějak vydržím. A v sobotu jedeme na výlet do Prostějova, MM jde skákat tandem, který dostal předloni ke 30.narozkám (nevím, jestli jsem to tu už nepsala, nechci se opakovat). Jedou i naši a ségra s manželem a malou, tak si pak dáme někde obědík. Ale abych řekla pravdu, tak mám o Vikiho dost strach!! :frowning2:
Co se týče toho polštáře, tak ten mám, Leňulko. Je fajn, ale jak kdy, někdy mi udělá moc dobře, že na něm spím a někdy ho musím vyměnit za klasickej. Ale špatná věc to určitě není, ten krk není strnulej a hezky se uvolní. Určitě to není marná investice :wink:
To je zlatíčko ten Adámek, jen jak říkáš, aby to všechno vydrželo a bolístky a zlobístky, aby se mu vyhly :slight_smile:
21. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
Páji, máš recht s tím srazíkem, pomalu bysme měly... ale teda netuším kdy... :unamused: po to Tvé dovči to vychází na 11/7 - sobota, a to má zrovna MM narozeniny, tak jedině 12/7 v neděli... pokud nebudou v červenci dovolený.. pak má MM celozávodní dovolenou 14 dní, z toho jsme chtěli jet týden na chalupu a pak na prodlouženej víkend za kamarádkou na Dalešickou přehradu do karavanu, tož nevím, jak to vymyslet... mezitím Verča porodí, tak jedině to nechat třeba na srpen?
21. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
Katy, taky bych se bála, ale snad se nic nestane, je fakt, že bych si docela tandem chtěla skočit, resp. dřív, teď už bych měla taky strach, kvůli rodině... ale držím palce, ať je to v pohodě a pořádně si to TM užije... musí to být super pocit.
Tak já si ho zkusím koupit ten polštář, třeba na něm taky nebudu spávat každou noc... to se kupuje v prodejně zdravotnických potřeb asi, že?
21. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
Katy, ty jsi ale šikula, že jsi nad tou migrénou tak vyzrála. Já musím zaklepat, že od doby, co jsem těhu, se skoro vytratila... :slight_smile: Ale mě se zase stávalo to, že mě později odpoledne začne trochu pobolívat hlava a migréna se mi rozjela vždycky cestou domů v MHD. Když jsem přijela domů, tak jsem nevěděla, co dřív.... :frowning2:
Téda, skok padákem, jo? Kolega to dostal tuším ke 40. viděla jsem video ze seskoku. No, v životě bych na to nešla... Loni jsem dostala od MM k narozkám let balónem a větší zážitek jsem ještě nezažila. :slight_smile:

Adámek je fakt kouzelnej andílek a jak krásně spinká. Těším se na další fotečky od Lenči. :slight_smile:

Leni, já myslela, že bude srazík už v červnu, né až v červenci. To skoro nebude mít cenu. Po dovči to vychází na víkend tuším 4.7, ale to má tatka narozky, tak to nepřichází v úvahu. Já pak budu mít druhý týden v srpnu zase dovču, k tomu máme rodinný oslavy (min. moje narozky a svátek) atd.. No nevím. Prázdniny jsou docela nešťastný. Nebo by se to muselo domluvit nějak operativně. Katy, a co ty? Kdy máš naplánovanou další dovču?
21. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahoj kočky, to vedro je fakt šílený :angry: tfuj, ani pod slunečníkem se mi nechce sedět..

Lenajsku, volala jsem babičce a dá mi vědět kolem 19hodiny, tak ti potom písnu co a jak, ju?
Jinak se už zítra těším na kontrolu, ty folíky mi tam dělají asi pěknou neplechu (myšleno v dobrém smyslu), protože si už ani pořádně nemůžu sednout, aniž by mě v podbřišku nepíchlo .. au, au :angry: :grinning: a když chodím, tak si připadnu jako těhule s nafouknutým bříškem.

No nic kočky, jdu pro Áďu do školky a zajdem na zmrzku :wink: mějte se pěkně.

Jo, jinak koukám, že se domlouváte na nějaký sraz, mohla bych se potom taky přidat? Akorát mi potom budete muset říct, kdy to plánujete, abych nebyla těsně po (v Červnu).. :wink:
21. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
Páji, tak v červnu jedině v neděli 14/6... Jinak fakt nevím jak to zařídit.
Luci, tak mi pak písni, díky... Na zítřejší KO držím palečky, aby folíci pěkně narostli a bylo jich hodně... :wink: A s tím nafouknutým bříškem, však se mrkni do mýho druhýho albíčka, jak já jsem měla nafouknutý bříško před tou punkcí, a to jsem tam měla "jen" 4 folíky... :wink:
Páji, to si pamatuju, jak jsi říkala o tom letu balónem, to musela být vážně nádhera. :slight_smile:
21. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
Nazdar holky:slight_smile:

Paji, neboj, ja si taky nejsem jista, jestli je to opravdu ono, ale cas od casu ucitim neco, co by bublinka byt mohla:grinning: Ale treba si to jen vsugerovavam:wink:
Lenajsu, tak bazarek se libil? To jsem rada:slight_smile:
21. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
Ahoj holky,to bylo dneska ale krásně :dizzy_face:

Tak jsem děvčata zjistila,že jsem se na tom našem srazíku krásně spálila :confounded: pálí mě ramena a dekolt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bylo to fajn a příští týden to zopákneme ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Leni,to je škoda.ty jsi byla v chalupě a my s holkama seděly u Jánských na zahrádce :frowning2: byla jsi kousíček od nás :cry: tak příště to vyjde :wink:
21. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahojte, dorazili jsme před chvílí, celej den sem lítala, tak jsem mrtvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na kontrole dobrý, dělali mi 1.monitor, byla to sranda, Matýš spal, tak mi sestra třepala z břichem, jsem teda jenom koukala, ale stejně ho to nevzbudilo. No, pak na vyšetření se chtěli podívat nějací medici, tak jsem teda razantně řekla ne, ten jeden mi připadal jako spolužák z gymplu, tak jsem se strašně polekala, no doktorka se sestrou ze mě měli akorát prdel. Na UZ se ale už podívat šli, takový pojebaní cucáci, naštěstí to spolužák nebyl. Pak strašný papírování, ukončit neschopenku, napsat žádost o mateřskou, jsem z ordinace vyletěla jak namydlenej blesk a až venku jsem zjistila, že jsem si zapomněla oblíct kalhotky :grinning: :grinning: :grinning: . Jsem měla sukni, tak jsem se potupně vracela, cucáci se mi řehtali, fakt výborný. :grinning:

Teď je to ještě sranda, ale do porodního plánu hned napíšu, že vstup pro mediky do porodního boxu zakázán!!!
Prcek roste, ne nijak rychle, ale roste, předpokládáme, že bude mít porodní váhu těsně pod 3 kila, no uvidíme. teď měl kolem 2kg. Aspoň by mě nemusel potrhat, když ještě budu cvičit s roubíkem :grinning: (ještě nedorazil).

Pak jsem byla ve škole pro potvrzení o studiu a ve městě v sekáčích a tak různě, takže musím hodit nohy hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Adámeček malinkej je boží, už se strašně těším na našeho prcka!
21. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.