• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Teda Veru ty jsi střevo:grinning: Bez gatěk:confounded: Ale je fakt, ze u te sukne to cloveka tak netrkne, jak u kalhot:wink:
Ja mediky taky nechci, jsem rada, ze uz lip snasim obyc vysetreni na gynde, natozpak pred spoustou lidi porod:frowning2: Snad jsou i holky, co jim to nedela problem, at se to maji na kom ucit:grinning:
21. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Čau holky, tak se konečně hlásím :grinning:
Byla jsem dnes na první kontrole v porodce. No, popravdě mě tam teda dolekali :confused:
Pan doktor mi hned při kontrole řekl, že to vypadá dobře...netušila jsem, co tím myslí, dělal mi hned UZ a řekl, že už můžu rodit a že to určitě bude před termínem. Prý odhaduje 10 - 14 dní, sice od holek vím, že rád říká, že se to už chystá, ale i tak to překvapi. Podle UZ vypadá mimi na 40tt a má něco málo přes čtyři kila, když mi odečetl těch 500g co UZ může přidat, tak to vycházelo asi na 3,8kg. Asi se mám na co těšit. Hlavička už krásně prý naléhá...tak nevím. Každopádně si mám zbalit tašku, že ji budu prý brzy potřebovat....ach jo, tak to budu asi roztrhlá a porodím malý sumo :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Helu, tak sbal tasku a neboj, porod bude v pohode:wink:

Ja se pro dnesek loucim, jdu na Poirota:slight_smile:
21. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky, no bylo to venku fakt na koupání, ale teď je tam ještě líp, když se nám zatáhlo :wink: dá se konečně sedět i venku, aniž by se člověk spálil.

Lenajsku, tak babička nedojede, takže když bude pěkně a nebude nám zrovna pršet, můžem se sejít :wink: a kdyby pršelo, mohla bych tě pozvat i k nám, pokud by jsi chtěla a nevadilo by ti, že bude doma MM a Áďa.
Zítra se ještě nějak domluvíme, ju? Jak dojedeme s MM z kontroly, tak se ozvu a kdybych tady nebyla, tak mi písni na mobil. Posílala jsem ti ho minule do IP, ldyž jsem ti psala o kontakt na tu kosmetičku :wink:

Tak jo kočky, mějte se pěkně, já si jdu na chvílu sednout na zahrádku-dojdou sousedi a potom do hajan, ráno brzo vstáváme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Veru, já bych se asi propadla hned na chodbě a už bych se tam ani nevrátila pro to spodní prádlo :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
:grinning: Hoj holky to byl dneska zas náročnej, den co . Z města sem fičela dom rychle sme se sbalili a jeli na tu chajdu a tam byli až do večera. Všechno proběhlo o.k. ( i thcáni :grinning: ).

Jinak jsem moc ráda že jsem Vás všechny aspoň chvilku viděla.

lenajsku: Vědět že dojedeš dopoledne, udělala bych to jinak kurnik :unamused: sem furt nevím proč žila v tom že dojedeš odpo, asi jak ses ptala na ty návštěvy v nemocnici :sweat_smile: . Já včera taky fotila, mám teda i Lenču, ale bylo to jen tí blikačem a fotky sou nic moc, tak je sem radši ani dávat nebudu, Leňula za chvíli určo dodá origoš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak holky, fotky z srazíku jsou zde http://hame.wbs.cz/Vyskovacky_MK.html, kdyby to po Vás chtělo heslo, tak je stejný jako máme tady na MK, kdo neví písnu na dotaz do IP. Místa v albu se nám tady nedostává, tak to asi stejně všecho přetahám tam, aspoň to bude soukromnější a nebude nám tam kde kdo čučet :grinning:
21. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Hani, já žádné heslo nevím :confused: :pensive:

To je super, že ti ta návštěva dopadla dobře.. byla jsi s toho pěkně na nervy, přece jenom: jsou to tchánovci :grinning: co si budeme vykládat.
21. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahojky, tak to je mi vážně moc líto, že jsem seděla kousek vedle vás, co se dá dělat... vůbec jsem o tom srazíku nevěděla. Tak snad někdy příště.
Veru, to je teda něco :grinning: :grinning: To chápu, že mediky nebrat, jak píšeš, cucáky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vidíš, že malej přibírá, určitě bude mít ty tři kilečka, to ještě krásně dožene a porod bude snad v pohodě...
Heli, no týjo, to je něco... tak buď připravená a držím palce, aby to bylo v pohodě všechno... :wink:
Luci, tak pak se mi ozvi, a já Ti taky písnu, kdy bych dojela. Rousínov ale vůůbec neznám, tak bys mě asi musela čekat u busu... dívám se, že odpoledne to jezdí po půl hodinách... Hlavně aby Ty ses cítila OK a zítřejší kontrola dopadla dobře...
Hani, to je fajn, že tcháni proběhli v pohodě, a že jste si všechno dneska užili. :wink:
21. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Na fotečkách to holkám moooc sluší, ale nikde nevidím Hanču... :wink:
21. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
A nejen holkám, i mimískům... :slight_smile:
Veru, jak jsem dneska toho Adámka viděla, tak se taky těším na naše mimísko, ani nevíš jak... :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem se konečně dostala k pc. Adámek je krásnej klouček. Doufám že Leňa už je v pořádku a jizva se krásně hojí.
misicko: blahopřeji k těhotenství
Lenajsek: krásné fotečky s oslavy výročí. Je to velice pěkny to takhle stylově oslavit jako ve svatební den.
Veronika.h: ty medici tě musely teda dost rozhodit. Utéct bez spodního prádla. TAky jsem podepisovala papir aby mě medici nechodily kontrolovat. Nikdo na ně není zvědavej v takovým intimních záležitostech

Škoda že jsem nevěděla že máte srazík, taky bych se dostavila. Aspoň bych se s Vámi seznámila na živo. Tak třeba příště. Hani mohla by jsi mi prosím napsat to heslo, jukla bych se na Vás. :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Leni, máš dobrý oko. Po té dvanácté jsem opravdu valila k holičce. Vzala jsem to přes město, jestli tam někde nenarazím na holky, a povedlo se - seděly venku na zahrádce u cukrárny. To jsi od nich byla kousek, fakt škoda že jste se nepotkaly. Jinak Markétka usnula cestou k holičce, je to v 2.patře Kojálu, hned naproti kadeřnictví je venkovní terasa, tak jsem ji tam zaparkovala ve stínu. Prospinkala celý moje stříhání, cestu domů i návštěvu chlapíka, co nám bude dělat plot. Tak líp to dopadnout nemohlo !

Holky, jsem ráda, že jsem vás aspoň na chvíli na tom náměstí stihla! Taky bych si dala u cukrárny něco dobrýho !!!
21. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Veru, ty si éro !!!! :grinning: Ale já bych tam teda mediky taky nechtěla. Jsem 2x rodila o prázdninách a měla jsem z toho hrůzu, že mě tam budou chodit očumovat
Helu, to máš dobrý, aspoń to budeš mít dřív za sebou. To zvládneš neboj. Máš trénink ze stavby, jsi zvyklá se hýbat, když se ti to tak pěkně chystá, tak to bude brzo. Budeme moc držet palečky. :wink:
Hani, fotky hezký. Mám trošku chaoz v maminách, jedna mi zůstala v tom reále utajená. Se tě pak musím zeptat, kdo tam všechno byl ... trapáááás :confused:
21. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Katy.v: v sobotu si to užijte, tvůj je odvaha, to bude zážitek, budu na vás myslet, ať si to užijete. Pak poreferuj, ať víme, jaký byly dojmy. Natálka bude mít oči navrch hlavy, už ji vidím !!!
21. kvě 2009 ve 23:13  • Odpověz
Dobré ráno děvčata. Dnes to vypadá na déšť, aspoň se vyčistí vzduch. Za chvíli jedu do PV na prohlídku na gyndu :unamused: a pak s kámoškou na kafíčko. To bude už příjemnější. Přejí příjemný i když zatažený den :slight_smile: .
22. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré páteční ráno berušky :slight_smile:
poslední noci nějak blbě spím, a né jen kvůli hlučným sousedům... Budím se křečí v lýtku levé nohy i několikrát za noc a taky mě poslední dobou nějak bolí hlavně odpoledne a večer bříško. Tak nevím, jestli je to natahováním nějakých vazů, nebo něčím jiným.... :confounded:

Veru, ty sis to fakt musela pěkně užít, co? Já jsem taky pevně přesvědčená, že chci napsat porodní plán. Sice nevím, co tam všechno napíšu, ale rozhodně vím, že tam bude o tom, že si nepřeju žádný očumování medikama a žádný zbytečný lidi kolem.

Marti, proč si měla hrůzu z toho, že tě budou chodit očumovat, když o prázdninách se přece do školy nechodí - tj. podle mě nejsou žádní medici. Nebo ne?

Heli, tak se ti to blíží, jo? Hlavně žádný stresy :wink: Myslím, že po včerejšku už máš tašku zbalenou, co? :slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
Dobré ránko!
Páji, ty bolesti jsou určitě ty děložní svaly, já o tom četla, že v tomhle stádiu těhotenství je to normální. A myslím, že i Verča to tady dřív psala, že ji to dost bolí... Tak trošku víc odpočívej a nepřepínej se zbytečně, ju? :wink:
Veru, ty jsi teda fakt éro! :grinning: Takový příhody, co vždycky popisuješ... :grinning:
Marti, to ti teda včera s malou fakt bezvadně vyšlo, takhle hezky ti to prospinkala, je zlatá! :slight_smile:
Heli, tak už to máš za pár, to je super! Lepší dřív, když to člověk moc nečeká, než kdybys měla přenášet a čekat na porod jak na smilování. Držím pěstičky :wink:
22. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
Páji, jednou jsem tam na mediky narazila, v červenci. Jestli mají nějaký konzultace nebo co. Mé mamce se to stalo taky, zvláštní náhoda, tak nevím... :confused:
22. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky holky, teprve teď vstávám, zdály se mi šílený sny, že jsem se probudila v kaluži krve a pode mnou miniaturní miminko... :frowning2: :frowning2: ale naštěstí je to jen sen... fuj. Každý ráno se pomalu modlím, abych byla pořád těhotná, fakt tomu pořád nemůžu věřit, jsu asi fakt divná... :frowning2:
Páji, jestli Tě chytají křeče jak do nohou, tak do bříška, tak si kup to magnézium, jak o tom tady psala MArta, nebo se zeptej dr. co s tím, mělo by to být proti těm křečím a případnému tvrdnutí bříška. Mně už pár dní taky pobolívá bříško, včera dokonce v místech kde jsou vaječníky. Dívala jsem se do kalendáře a spočítala, že zrovna teď je období ovulace, kdybych nějakou měla, tak možná ty vaječníky jsou ještě zblblý a snaží se, i když marně, trošku pracovat.. jinak nevím. A na té levé straně mě to pořád trošku tlačí, musím se dr. zeptat, co s tím.
Tak Páji držím palce, ať je to v pohodě, možná je to pořád zvětšující se děloha, četla jsem, že někdo takové pocity může cítit celé těhotenství, nebo převážnou část... :unamused:
Držím palce Lucce, jsu zvědavá, jak se u ní folikuly vyvíjí...
Alčo, taky hodně štěstí u dr, ať dopadne prohlídka na jedničku.
Marti, to je fajn, že stříhání nakonec vyšlo a malá byla hodná... super. :wink:
Alčo, díky za pochvalu foteček, nejsou moc kvalitní, takže tam toho není moc vidět, ale díky... :slight_smile:
Jdu si připravit snídani a budu tady, mrknu se na MMB, něco si přečtu na netu a pod...
krásný den! :wink:
22. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobré ráno,
jj Páji, to budou vazíky, poprvé mě to chytlo ve 20tt, když jsem se rozběhla na autobus, totálně jsem se odrovnala a nemohla jsem týden chodit. Musíš hodit nohy hore a vůbec se nenamáhat.
já na křeče trpím od začátku, v nohách, v rukách, všude, magnesko mi nepomáhá,až mi Dr předepsala Detralex, tak mám celkem klid a křeče se už dají snést nebo rozmasírovat. ale taky - platí hodně pít a po námaze odpočívat:slight_smile:

Holky, kdo znáte heslo, prosím pošlete mi ho, ať se můžu taky mrknout na fotečky, díky :wink:
22. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj :wink:

Helu, tak honem dobal tašku, ať seš nachystaná :slight_smile: I když mně taky Houbal tvrdil, že určitě do termínu nevydržím a nakonec jsem rodila 14 dní po termínu :unamused: Tak snad u Tebe to vyjde, to čekání je otrava

Veru, dobrý zážitky :grinning:

lenajsku, škoda, že jsme se včera minuli, bylo to fajn. Tak snad příště :wink:

No nic, musím zas valit, Verunka se snaží převrátit i s lehátkem :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
Holky, asi to bude znít blbě, ale mě v těhotenství pořád tak nějak něco bolelo. Je to takový neustálý nepohodlí, ale na ty tlaky a bolesti mi magnezium pomáhalo. Tak se Paji zeptej doktora. Já ho touhle dobou začala brát. Tak uvidíš.
22. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Holky díky za heslo:slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Veru, nemáš zač.
Zdeni, příště to už určitě vyjde.
Jinak jsem včera v koupelně zjistila, že jsu taky trošku spálená, měla jsem červenej dekolt... :slight_smile: Asi to fakt pěkně peklo. Jestli bude svítit i o víkendu, beru s sebou na chalupu pro jistotu opalovací krém a něco po opalování.
Co vy budete kočky podnikat o víkendu?
Páji, jak to vidíš s tím srazíkem nevěstovsko-těhulkovský v tom červnu, toho 14/6? Veru, Ty bys ještě třeba toho 14/6 mohla na chvilku dojet do Slavkova?
22. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Holky, večer jsem zjistila, že jsem též spálená - dekolt, opravdu to peklo.
Já si píšu seznam, pomalu začínám balit, v pondělí odjíždíme na tu vysočinu. Některý holkky jsou už popárovaný, tak jsem zvědavá, s kým budeme spát.Musím požehlit haldu prádla a hlavně najít nějakou tašku, do které to nastrkám
22. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Holky, asi máte pravdu, budou to ty vazy. Akorát, že mě to chytá v nejmíň vhodnou dobu - skoro vždycky, když jedu z práce. Možná je to tím, že skoro celý den sedím (chození po kanclu, na WC atd, se do toho počítat nedá) a pak začnu víc chodit a chytnou mě křeče... Vím, že pomáhá magnézko, to jsem tady od vás už pochytila dřív. Ale už žeru nějaký léky na tu anémii, těhu vitamíny a zase něco dalšího... No, není to zatím tak hrozný, tak asi počkám až na poradnu a tam si postěžuju. Veru, piju fakt hodně, tím to určitě nebude...

Leni, no tvoje sny bych fakt nechtěla... Určitě bude všechno OK.

Mě by se to heslo taky šiklo...Pošle mi ho někdo, prosím? :slight_smile:
22. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Páji, to budou vazy. Lepší je se fakt poradit v poradně. Teď to hodně nabírá na objemu, tak je to náročný
22. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět z kontroly.

Nejdřív Vám chci popřát krásný den plný sluníčka a dobré nálady.

Já na kontrole dobrý, akorát jsem si musela dokoupit fostimon, protože tam mám na levé straně 4folíky o průměru 9mm a na druhé straně 3 o stejném průměru a potom tam mám hodně malých, takže si to ještě budu dopíchávat a v Pondělí mám kontrolu. Gonal co mi zůstal v píchacích perech (
300ml), mi píchala dneska do břicha nějaká učnica bo co a hrozně to bolí, mám to nafouklé a dělá se mi tam už modrák :angry: takže se sotva hýbu :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Lenajsku, nevím jak to s tím dneškem bude, protože volala tchýně a mluvila s MM? Že by za námi dnes s tchánem dojela... zrovna dnes, kdy je ani nemusím :rolling_eyes: takže by jsme to asi přeložily na to Pondělí, co ty na to?
Nevadilo by to moc?
22. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Luci ahojky, zrovna jsem Ti kočko chtěla psát... nějak dneska nemám náladu na návštěvy, jsu nějaká bez nálady, navíc doma binec jak v tanku, musím trošku poklidit a jít nakoupit nějaký jídlo na chalupu, což bych odpoledne jak bych se vrátila od Tebe nestihla, takže jsem Ti zrovna chtěla psát, jestli bysme to nepřeložily. V pondělí nemůžu, zrovna jsem rezervovala lístky do kina, půjdu s kamoškou, tak někdy jindy...
To je mi líto, že Ti to ta kočka tak blbě píchla, ach jo... :unamused: Takže ještě budeš dopíchávat Fostimon, jo? Tak ale ten nebyl moc drahej, ne? Jen je blbý, že není v peru... a ten teda hodně štípe. Mně doporučili naředit ten lék jen polovinou toho roztoku, co u toho je, aby to tak neštípalo. Neštípe ten lék, ale ten roztok... :unamused:
Tak se Luci opatruj, hodně pij, vážně, ať nejsou komplikace, a nic nezvedej, aby Ti folíky nepopraskaly. A hodně odpočívej. Na pondělí držím palečky... to se už dozvíš, kdy bude OPU (punkce), a pak ET... tak se pak domluvíme operativně, ju?
Páji, to klidně může být tím sezením a pak pohybem... ale asi je to normální, že se roztahujeme... :slight_smile: Ať Tě to brzo přestane. :wink:
22. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Holky, jak jsem psala těch 300ml, tak tam má být jednotek... už mi z toho hrabe :frowning2:
22. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.