• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Lenajsku, tak to necháme na jindy-na příště :wink:
Jinak ten fostimon štípe.. to vím, na o mě doktorka upozornila a dala mi sebou nějaký roztok, aby se to mohlo naředit a tolik mě to neštípalo. A drahej právě že nebyl, to by nás na pěknou pálku přišel ten Gonal-kdyby jsme ho chtěli a to jsem řekla, že už to nějak vydržím a půjdu radši do toho fost...... :sunglasses:

Tak jo, určitě budu hodně pít a nic nezvedat, aby se to něčím napokazilo a odpočívat se vážně pokusím.

Děkuju Leni za všechny rady a že mi holky držíte palečky, mějte se o víkendu moc pěkně a ať vám neprší.
22. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
Páji, k tomu sezení, já měla ty sedavý zaměstnání a pak mi to už nedělalo dobře. Dokonce mě řezával podbřišek - když jsem byla tak v 17.týdnu, při stoupání ze sedu, už se to nedalo. Doktorka mi napsala neschopenku.
22. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Luci, jsem si říkala, že 300ml, nevím, kam by se do Tebe vlezlo... :grinning:
Takto je fajn, že Ti dala nějakej jinej roztok. Ale to už vydržíš, myslím že začátkem příštího týdne, v út. nebo st. by mohlo být OPU... uvidíš. Držím palce.
22. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
Hihi, Leni fakt mi z toho už hrabe :grinning: :grinning: ....
Uvidíme, kdy na to půjdu..každopádně by bylo fajn, se dostat aspoň na další metu a to ET :dizzy_face: ale to je ještě ve hvězdách.
Jdu si lehnout, MM prý udělá oběd atd. a posílá mě do postele, abych si odpočnula.
Ještě jednou Leni díky :wink:
22. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Čau holky, hlavně ty, který jste už rodily ve Vyškovské porodce....chci se zeptat, mezi potřebama do porodky respektive dokladama je i Hlášení o jméně na matriku, byla jsem se nato ptát u nás na matrice, tam mě odkázali na vyškovskou matriku, ale nato fakt nemám tam jezdit...tak se chci zeptat nedávají to třeba na některé z kontrol oni, nebo to vážně musím do Vyškova na matriku pro ten papír? :sweat_smile: :confused:
22. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Helu, mě ten papír dala moje doktorka
22. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Luci, držím palce!!! Běž si hajnout, ono ta stimulka je taky záhul pro organismus... opatruj se!
Heli ahojky!
22. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahojky Luci, tak hodně odpočívej! Manžel je zlatej, že to bere tak zodpovědně a jde uvařit :slight_smile:

Lenajsku, copak že jsi dnes bez náladičky? Že by to pochmurný počasíčko? Tak ať se ti nálada zlepší a užijte si víkend na chalupě! :wink:
22. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Katy, tož ani nevím, nějak to na mě přišlo... někdy se potřebuju uzavřít do sebe a tak se nějak hodit do pohody... to je jen přechodný. :wink:
Co vy máte Kači na víkend v plánu?
22. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
marti, tak to jsem nedostala. Já od ní nedostala ani Souhlasné prohlášení rodičů o jménu :unamused:

No týjo, není to ono? Teď mě to trklo, jestli to nemají třeba jen jinak nazvaný v tom papíru co je třeba do porodky? Jak na tom přemýšlím tak asi jo co?

Ahojky Leni :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Luci, teď jsem četla na diskuzi toho vašeho CARu, že si necháš ten Fostimon někým píchnout... já ho píchala do bříška, měla jsem takový tenký krátký jehličky... nepíchala jsem ho do svalu. A ještě jsem chodila do práce, takže to byl vždycky boj na WC, než jsem to všechno namíchala... :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Holky, díky moc..

Katy, ahojky.. Jj, MM je fakt zlatej. Pomáhá mě i s Áďou a to je hrozně fajn.
Tak já už mizím, mějte se moc pěkně a v Pondělí se ozvu jak jsem dopadla :wink:
22. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
Leni, oni mi tam zase řekli, že aby mi ho někdo píchnul do svalu :confused: asi ví o čem mluví atd. a nebo viděli to moje nafouknutý břicho s modráky :angry: :grinning: tak už fakt nevím.
22. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Luci, a jo... tak to by Ti klidně mohl manžel píchnout do zadečku, určitě by to zvládl. :wink:
Držím palečky... :wink:
22. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jinak mi ty jehličky moc krátký nepřipadnou, spíš naopak a jsou v takovém černém obalu :unamused:
... no a píchat si to v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bych jako fakt nedala, už jenom proto, že člověk stojí 13náct hodin na nohách. Takže jsem ráda, že mě nechali na PN už i skrz šéfovou.
22. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
Určitě by to i zvládl ale když to viděl tak mi řekl, že mě s tím on rozhodně píchat nebude :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jestli Ty si to budeš píchat do svalu, resp. teda někdo Tobě, tak jsou delší, to je jasný. Já měla kratší, ty Ti asi nedali, a byly i tenší, aby to šlo do toho bříška.
U Tebe o PN nebyla řeč ani u té stimulky, já měla sedavý zaměstnání, tak jsem ještě při stimulce byla v práci, a navíc jsem stimulovala minimálníma dávkama, tak to nebylo tak hrozný.
Kldině řekni manžílkovi, abys nemusela nikam jezdit, MM mi taky nějaký injekce píchal do zadečku, jako třeba Pregnyl na vyvolání ovulace... na tom nic není. :wink: Ať má taky nějakej podíl... :wink:
22. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Helu, pokud Ti to prohlášení o jméně nedala tvoje dr., měli by Ti to dát v porodce. Na matrice se vyřizuje prohlášení o příjmení, ale to jenom kdybys nebyla vdaná :wink:
22. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ahojda,

tak vzhledem k tomu,ze tu mame uz dva tejdny navstevu z Anglie, nemam cas na nic,ani Vas cist,ted jeli na vejlet,tak mam chvilicku

Lucka.adis, to je blby,ze to tak mas s tema injekcema,ja teda nemela modrinu nikdy, mne vsechno pichal MP a do bricha jsme pichali Decepeptyl a Menopur a Puregon a Pregnyl ,celkem ty do bricha byly tak mesic,nektery den jsem mela i tri naraz, vzdycky jsem si tam chvilku drzela led a pak MP pichnul a necitila jsem to skoro,i kdyz jedna strana byla trochu vic citliva.
Taky je dobry si je vyndat aspon 15 min predem z lednice,pak to nestipe a nezatahuujes sval a nemas ty modriny.
Do zadku jsme pichali ty velikansky Agolutiny nejdyl 5 tydnu v kuse kazdej den a to jsem zvladla diky znecitlivujici naplasti.
To das,neboj :wink:

Helulicek, tak ja o zadnym hlaseni ani nevedela a dali mi to vyplnit az kdyz jsem prijela do porodky rodit,akorat mi rekli,ze mi to mel dat muj dr.,jinak nic,takze klid a kdyztak delat,ze nic nevis,oni ty papiry maji taky.
Ja akorat cucela jak puk,ze tam musim psat i klucici jmeno,kdyz jsem mela asi 10x overenou holku :grinning:

Lenajs, jo jo,poslu ti nejake fotky na zmenseni,fakt nebyla moznost
dik moc :wink:
22. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Leni, zítřek máme jasnej, to je ten tandem, to se určo vrátíme až někdy odpolko.
A v neděli ani nevím, jsme pozvaní k našim na oběd, takže spíš asi takový flákáníčko :grinning:

Jinak ode dneška začínají v Brně ohňostroje, tak jen abyste byli v obraze, kdo rád chodí :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
díky holky, já mám doma to souhlasné prohlášení rodičů o jméně, v těch papírech je to asi nazvaný hlášení jména dítěte do matriky....prostě mě to asi zmátlo, myslím , že to bude asi to stejný....pokaždé to taky nazvou jinak a pak je z toho jedna těhule paf :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Teri ahojky, týjo, zase návštěva, vy jste fakt pořád zavalení... :slight_smile:
Až bude čásek, pošli fotečky, já na ně nespěchám, v pohodě. :wink:
Katy a jo, já už jsu fakt mimoň... :wink: A kde to bude? Na letišti v Tuřanech, nebo někde jinde?
Jojo, ohňostroje jsou fajn, ale pro nás už dost z ruky... do Bystrca na prigl to je kus cesty... navíc většinou začínají až po 22.hod, to není tak, jak když jsme tam bydleli, to byla pohodička, pěšky na prigl 15 minut... :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
V pohodě, Leni. Je to v Prostějově, takže takový malý výlet.

Pravda, vy jste všechny z toho Vyškovska, tak je to trošku dál...
22. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
Teri, odesláno. :wink:
Katy, tak snad bude pěkný počásko a MM si to pořádně užije... :slight_smile: A obídek bude taky super. :wink:
22. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Teri, pak dej nějaký ty fotečky do albíčka... :wink:
22. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
Tak se loučím, přeji všem krásný víkend a odpočívejte!!! :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Holky, psala jsem Lenči, jestli je teda dneska pustí domů, tak prý ne, malý má prý ten zánět v očičku horší, kapou mu do žíly antibiotika, pořád kapou do očka a Leňa musí ten hnis vymačkávat... :frowning2:
Tak držím palce, aby to bylo brzo v pohodě a malej zase zdravej a mohli jít brzo domů...
22. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
Chudák Adámek :frowning2: Tak snad to bude brzo lepší a nebudou tam moc dlouho

Teri, tak si užíváš návštěvu, jo? :grinning: Četla jsem, jak je tchýně akční :grinning:

Já se zatím loučím, užijte si víkend, my jedem zítra bratránkovi na oslavu a v nedělu má švica svátek, tak to máme nabitý :slight_smile:
22. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz
Teda tak to je smůla, chudák Adámek. Hned takový zkušenosti, je chvilku na světě. Držíme palečky, ať je to brzo lepší a už můžou za taťkou domů :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahoj holky

čtu, že Léňu nepustili, ta má teda taky začátek :frowning2:

Zrovna jsme u našich, vzali si Vikču do kočárku, dneska od dvou odpoledne pořádně nespala a je protivná jak .... :grinning:

Manža šel na pivo, já jsem si tam dala vodu a šla jsem pryč, kultura za 500.

Jinak malá dneska vstávala ve čtvrt na šest, pak si v postýlce furt rukama vyrejpávala dudlík, myslela jsem, že už neusne, nakonec jsme vstávali o půl desáté, ale s tím dudlíkem to trvalo asi hoďku a půl, vždycky když jsem zabrala, tak nanovo a když jsem jí začala nadávat, že už toho mám dost, tak se na mě začala tlemit :slight_smile: .

Zítra se jedeme podívat do Pístovic, jsou tam babský hody, už se těším až se do toho kroje zase příští rok oblíknu a Vikouš má slíbený, že jí doma něco spíchnem :grinning:
22. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.