• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
Ahoj holky, dneska bylo zas fajn co? Hlásím že máme PRVNÍ ZUB!!!! KONEČNÉ!!! :grinning:
22. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz
Hani, gratulacééééééé k zoubku. Kdo dostane na šaty?
22. kvě 2009 v 19:18  • Odpověz
autor
Marti no já přece :grinning:
22. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsem se vzbudila a uklidnila, no a jdu si vás dočíst..

Koukám, že Leňulku nepustí domů z porodnice. Jejda, chudák Adámek, doufám, že to bude brzo lepší a budou brzo doma (tak jak se už zmiňovala mr1ti) u taťky.

Hani, óóóóóóóóbrovitááááááááááánskááááááááááá gratulace k prvnímu zoubku :wink:
22. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
Hani, gratulace! :wink: Teď už to půjde rychleji... :slight_smile:
Zuzi, užijte si zítra hody, bude to fajn. :wink: Já na hodech nikdy nebyla, tak se na ně snad někdy dostanu. Kroje jsou krásný... :slight_smile: A malá bude taky určitě kočka.
Marti, užijte si ten srazík, taky to bude fajne. :wink:
Pršelo u vás? Tady asi před hodinkou bouřka a pěknej slejvák... ale už to přešlo.
Já se jdu pomalu chystat na zítra na tu chalupu, ať to nechystám ráno.
Mějte všichni krásný víkend!
22. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
Čaute,
tak jsem byla podruhé na testu na cukrovku, cukrovku nemám, takže budeme mít obříka. Snad to bude jen něco málo přes 4 kg. Soupravičku co mám koupenou na cestu z porodnice asi nevyužiju, je to č. 56. Třeba ju do toho nějak napěchuju :slight_smile: Halvně že je zdravá.
Helulicek, mě ted řekly, že je mimi o 3 týdny větší, má ted 2,2 kg, Tak právě přemýšlím, jesti mám počítat s porodem o 3 týdny dřív :confused:
Páji já jsem v tom období po 20 tt taky měla problémy, křeče a pnutí v břiše, menstruační bolesti a bylo řečeno, že je to roztahování dělohy. Mám sedavý zamstnání a to mi hodně vadilo sedět za stolem. Ted už je to dobrý.
Veru ty máš teda zážitky :grinning: Bych tam ty kalhotky nechala a valila pryč :slight_smile:
Holky jak je to s tím porodním plánem? Kdy se vyplňuje? mě nevadí klistýr, holení, nic,ať se mnou dělají co bude potřeba, jen tam nechu ty mediky!
lenajasku z těch snů si nic nedělej, já měla živý sny od začátku tějotenství, až ted to nějak ustalo. Někdy byly hezký, někdy děsivý. Každopádně to nic neznamená.
Hame gratulace k zoubku !!
22. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
autor
luci letmo dočítám, takže jsi doma na pn? To je super, aspoň máš konečně od šéfky pokoj :wink: Ty jo, máš můj obdiv, já bych se teda sama nic nepíchla, já vidím jehlu a preventivně omdlívám :grinning: MM ted je sadista, ten byto do mě nabodal hned.
22. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
Lenajsku, tady u nás se taky něco prohnalo.. děcka byli venku, bylo krásně slunečno a najednou zničeho nic se zatáhlo, zvedl se vítr a začali padat kroupy o velikosti fazole. Docela jsme na to koukali, ale teď když se kouknu ven, tak je tam zase kráááásně slunečno.

Jinak u nás ta bouřka nebyla, museli jste to zase schytat vy všichni kolem Rousínova (Brno, Vyškov, Slavkov...)
22. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz
autor
lenajsku: A jak ty se vůbec cítíš? Týdny ti skáčou jako blázen :slight_smile: Jinak tady se to jen prohnalo, takže žádná tfagédie to počasí, sem čekala větší hrůzu podle toho co je ve zprávách a na netu, za 10 minut bylo o všem a svítí slunko zase
22. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
lil: Nebuj nic, my měli na tom posledním utz taky hodně přes 2 kg a malej měl při porodu 3,5kg takže v pohodě, třeba jen straší :wink: Porodní plán sem vůbec neměla, mě bylo všechno tak nějak fuk, jen sem chtěla aby tam byl MM se mnou a spolíhala sem na něj :grinning:
22. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
Hani, na NP jsem už týden :grinning: díky bože, v práci bych to rozhodně nedala... jinak ty injekce mi píchal MM, já jsem se nějak nemohla bodnout, takže jsem musela říct jemu a kupodivu to šlo na jedničku, i když jednou jsem myslela, že ho zabiju a to bylo zrovna když mě bodnul a nic, po chvilce řekl " ajaj " tak jsem se koukla a on neměl povytáhnutou pojistku, aby se uvolnila ta hormonální látka z injekce... takže tu injekci z toho břicha musel vytáhnout, povytáhnul pojistku a bodnul mě znovu. Fakt jsem myslela, že ho zabiju :angry: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Luci teda koukám že TM je taky dobrej saďour :grinning:

My teď vytahovali čoklovi klíšťata, se toho štítím šíleně, ale když vidím jak MM bojuje s pinzetou tak sem mu to vykroutila - ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jsem musela obstarat dcéru, tak jsem tady až teď .... Hani doufám, že se taťka pochlapí a ty šaty budou !!!!
Hani, a byl tvůj manžel u porodu?
22. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Marti: Jj celou dobu, sem až čučela s jakým to vzal klidem a jak "to" všechno sledoval :grinning: . On pohled na krev teda prý moc nemusí, ale to co jsem já nemohla vidět, mi popsal do detailu :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
Hani, tak to je super! Můj byl na návštěvě 2 hodiny před narozením Markétky, a to už mi bylo dost blbě. Když já raděj zalezu, ať mě nikdo nevidí, když mi není dobře. Ale kdyby chtěl, tak bych mu nebránila. Až člověk drží to mrně v ruce, to se nedá zapomenout ani prožít nikdy jindy, že jo :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
Holky, loučím se, ozvu se asi až v pondělí ráno, než půjdu na KO k dr. Nevím, kdy se v neděli vrátíme.
Hani, cítím se tak nějak jak kdy, no.. nevolnosti už ustaly, už se mi nedělá šoufl, ale zase mě trápí ta rýma a pravá kyčel. Snad se to srovná v červnu cvičením, jak budu chodit na jógu a za chvilku ty stromy snad přestanou kvést a bude líp.
Luci, tady kroupy nepadaly, jen šíleně lilo. A teď jsem byla na balkóně zalít kytí a je tam docela kosa.
Tak se mějte fajn a pěkný večer a celý víkend!
22. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Lili, tak to je fajn, že nemáš cukrovku, a malá holt bude trošku větší, no... ale jak píšeš, hlavně, aby byla zdravá. :wink:
22. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Dobré ráno, dnes bude ale pěkně. Doufám že to vydrží celý den. Odpoledne je u nás hasičská soutěž tak se chci jít s Peťulkou juknout. Za chvíly odjíždím ke švagrové. MM pomáhá bráchovi stavět opěrnou zeď. Petřík se aspoň vyřádí s bratranci. Škoda že musí Leňa ještě trčet v porodnici, hlavně že má malého u sebe a brzi se to zlepší.

Hani gratulace k prvnímu zoubku. Nám vylezl jeden a pak se to rozjelo. Už jich máme 9.

Lilitha neboj se obříka hlavně ať je zdravé. já jsem žádný porodní plán nepsala, dali mi podepsat jen papír že ty mediky tam nechci, ale já rodila v PV tak nevím jak je to jinde.

Lucka.adis obdivuji tvého manžu že ti to píchne. Ten můj by to asi nepích a já už vůbec ne.

lenajsek: Přeji krásný víkend na chatě, taky bych někam vyjela, ale můj MM pořád někde pracuje, tak není na nic čas.

Dolda: to musí být krásné jet na krojované hody, taková ta stará klasika. Hned bych se jela taky podívat

Tak se všechny mějte krásně a užíjte si víkend. :slight_smile:
23. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
Holky, v noci s kojo trápení. Jsem před spaním odstříkala na podporu laktace a malá se probudila a chtěla jíst. Tak to bylo fakt trápení. Už to začíná být na draka. Spát jsem šla 0,40, pak krmení v 4,30 a v 6,15 vstávala. Od 8,40 zase spí. Máme jet nakupovat do Tesca, na oběd ke tchýni a pak na chatu posekat trávu. Beru i kočárek, pojezdím s malou po lese. Doufám, že tam půjde elektrika, někdy blbne, beru sebou raděj i Nutrilon, kdyby se nadále nedařilo. už mě to štve. Mám jet pryč, a takle se to mele. No nějak to zvládnem. Hezkou sobotu !!!
23. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré poledne maminy a budoucí maminy :wink:
Se nám to udělalo krásně konečně.
Hame trochu jsi mě uklidnila, já doufám, že ten ultrazvuk to trošku zkresluje a nebude nakonec mít 5 kg. I když nebyla bych určitě první ani poslední co to musela vytlačit. Taky jsem přemýšlela, jestli to nemůže značit něco špatnýho, že už tak narostla, ale snad ne. :confounded:
Alca tak doufám, žev Ostravě to praktikují taky tak, že se mě zeptají jestli tam povolím mediky. Jinak porodní plán nepotřebuju, prostě doktoři musí udělat co bude třeba a já jim do toho nemůžu kecat.
23. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
ahoj holky,
včera jsem úplně náhodou slyšela v šalině 2 holky, jak se baví o dnu otevřených dveří v porodnici. Nakonec jsem si to hledala a fakt, dneska Bohunice od 14 do 16h a zítra Obiňák to stejný...
Nakonec měl MM brzo po zkoušce, tak jsme se rozhodli, že se tam podívame. Takovou koncentrací těhulek jsem v životě neviděla. :grinning: Připadala jsem si tam trochu mimo mísu, protože jsem byla bezkonkurenčně s nejmenším břichem ... Snažila jsem se toho svýho špeka trochu vyvalit, ale i tak... :grinning: Většinou byly holky nejmíň na konci 7.měsíce.
Tak, provedli nás všemi odděleními, většinou měli jeden volný ukázkový pokoj. Z porodních sálů jsme viděli jen ten jeden neobyčejnější, všechny ostatní byly "obsazený" :wink: :wink: Většinou tam prý byly ještě mamky po porodu. Ani žádný z nadstandardu nebyl volný a jak vrchní sestra říkala, nic se nadá rezerovovat - ani porodní pokoj ani šestinedělí. Prostě kdo dřív příjde, ten dřív bere. Jinak cena cca 1300 za den. Tatínek u porodu stojí cca 300-500 Kč, sestra nevěděla.
Viděla jsem obyč.pokoje i nadstandardy, těžko říct, jak se rozhodnu. Asi po porodu normální pokoj, a kdybych měla blbou spolubydlící, tak se nechám přeložit na nadstandard.
Byli jsme i na novorozeneckým odd. Úplně se mi svíralo srdce, když jsem tam viděla ty nedonošený miminka v inkubátorech, ty jejich nožičky a ručičky... :cry: Radši velký zdravý 4 kg dítě, než takovýho drobečka...
Ještě říkala, že se snaží nedokrmovat, ale že je to individuální u každýho dítěte. Jinak jim prý dávají jakousi mateří kašičku a pak ještě cosi, když už mají nad 2 kg. Akorát nevím, jak se to jmenuje. Většinou to dávají stříkačkou, ale spíš mluvila o těch nedonošených dětech.
Na Obilňák zítra nejdu, jedeme k našim na oslavu synovcových prvních narozenin.
23. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
Krásný zbytek víkend, užijte si všechny návštěvy, chaty a akce a děkuji za to heslo :slight_smile:
23. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
Hlásím se v krásný sobotní podvečer :wink: zas všechny někde lítáte co? :grinning: My si dnes udělali akorát vycházku, bylo fakt krásně.
23. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
Nazdar holky, jsem u nasich, manza zapiji dcerku od kamarada:slight_smile: Jdu vas docist...
23. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
Holky, taky mi poslete heslo, zitra z domu se na fotky mrknu:slight_smile: A souhlasim s tim, ze je lepsi mit album nekde jinde zaheslovany, nez tu pristupny vsem :wink:
23. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Teri ahojky, a jak ty si na tom? Kdy jdeš na velkej utz?
23. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
No od uterka za 2 tydny jdu na dalsi kontrolu, DR. o zadnym velkym UZ nemluvil, ale predpokladam, ze to bude ono :sweat_smile: Jinak nespinim, ale jen diky tomu, ze poctive beru ten ascorutin:frowning2:
23. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Dobrý večer všem! Jen nakukuju v rychlosti, co je novýho, ale nestíhám dočíst vše.
Je mi líto, že Lenča s Adámkem ještě nejsou doma, snad se mu to očko brzo zlepší... :frowning2:
Hani, gratuluji k zoubečku! :wink:

My máme za sebou hezký den, manžel skákal ten tandem, byl úplně nadšenej a spokojenej, moc si to užil! Ale byla jsem ráda, že ho mám zase dole na zemi :slight_smile: Když jsme dojeli domů, tak zahlásil, že by chtěl jít ještě někdy znovu, že to stojí za to. :grinning:
Byli jsme na obědíku ve Vyškově u prcka, tak jsme se dobře nadlábli. Švica tam měla svatbu.

Tak příjemnej večer všem! pa
23. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahojte holky, dostala jsem se až teď. Oběd u tchýně i odpoledne na chatě jsme zvládli. S malou jsem courala lesem, spinkala 1,5 hodiny v kočárku. Cestou zpátky v 18,30 usnula na těch svých 30 minut. Dnes jsem byla úspěšná, malá celý den baštila ode mě, v naprostým klidu, tak se momentálně opět nalívám, když to dnes mělo takový efekt. Dnes jsem jí mrkev nedávala, kolem poledne nebyl čas. Pořádně začnem s příkrmama hned jak se vrátíme ze srazu. Zítra mě čeká žehlení a pomalu se začnu balit. V pondělí dopoledne už jen dohodím nějaký drobnosti. Taky musíme zkusit složit a rozložit tu cestovní postýlku, ještě jsem to nezkoušela.
Dobrou noc všem!

Katy, jsem ráda, že jste si ten "manželův dárek" užili! U Prcka jsem měla svatbu taky (tu druhou), s odstupem času jsem uplně zapomněla, že Lucka se tam vdavala taky :confused:
23. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
Páji, tak to máš čerstvý zážitky z porodnice, koukám. Není na škodu se tam jít kouknout. Ti maličcí drobečci mě taky dostávají. Fakt lepší, když je to mimčo donošený, jinak mi to rve srdce :pensive:
23. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.