• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Dobré ráno, teda Pááji, si mě nahlodala, že bych se šla mrknout na Obilňák..., no, uvidíme, 6.6. tam jdeme s MM na předporodní kurs s prohlídkou.

Ach jo, jsem sama doma, MM má celý tento a příští víkend trenérský kurs,tak jsem tady včera měla mamku, myla mi okna:slight_smile:

Katy, my máme doma taky poukázku na tandem, MM to dostal od tchýně k narozeninám loni v srpnu. pořád na to není čas a nijak moc se ani nehrneme, protože tchýně přítel má licenci, za sebou 2000 seskoků a v září skákali, dělali asi blbbosti, padák mu splaskl nad domem a on žuchl jako švestka na zem. měl něco z páteří, ale nic vážnýho. Pak už teda v září nebyla chuť a teď musíme najít vhodný volný termín... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahojte holky, malá má dnes snad spavou nemoc, ale je to asi tím vedrem. Začínám balit, tak ani asi nepůjdeme ven. Ještě jsem se učila skládat cestovní postýlku (foto jsem přihodila do alba -ještě i fotku Markétky včera z chaty, zvedla jsem ji v kočárku, aby mohla koukat a moc se jí to líbilo), ať tam pak nezmatkuju. Musela jsem ji vydrhnout, tak se suší na terase. Za chvíli čekám Pavlu s fešákem, tak jsem zvědavá, chjo už to začíná ... další generace. Mějte se hezky.
24. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
Udělala jsem nějaký změny v albíčku, tak koukněte, pokud budete mít čas. :wink:
24. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz
Ahojky, jak koukám tak všichni ještě někde na chatách nebo na vejletech. Já trčím doma. Dnes jsem byla na pohotovosti a mám zánět nosních cest tak jsem na antibiotikách. MM si vzal Petříka na fotbal tak můžu v klidu ležet. Moji nemoc nejvíc odnesl Petřík, protože musím přestat kojit. Snat to nějak zvládne a já přestanu konečně kojit než mě úplně vysaje.
m1rti: markétka je pěkňoučká, neví na jaký jedeš srazík, ale rozhodně si to tam užijte :slight_smile:
24. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahojky,
Alčo, já taky trpím doma, šíleně mě bolí zuby (po delší době se ozývá osmička) a je to bolest k nevydržení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jakto, že musíš přestat kojit?? Kvůli antibiotikům??
24. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
Marci to ti ty zuby ale vůbec nezávidím. Kojit musím přestat kvůli těm antibiotikům. Doktorka sice říkal že mi dá nějaké jednosložkové, při kterých kojit můžu, ale u malýho může a nemusí nastat nějaká alergická reakce. TAk to radši nebudu riskovati. Bůhví jak by se alergie mohla projevit. :unamused:
24. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
Alco, já bych se s antibiotikama kojit nebála. Když měl malý 3 měsíce prodělala jsem silnou virozu, která vyústila v zánět prsa (týden jsem byla totálně death - horečky kolem 40, unavená, vysílená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Dostala jsem antibiotika se kterými jsem mohla kojit dál a dalo se to zvládnout. Pro jistotu jsem si jejich neškodnost pro mimčo ověřovala na laktační lize. Takže pokud kojit ještě chceš, tak bych se toho vůbec nebála...
24. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
Alčo, jedu na sraz maminek "prosincovek" na 3 dny http://www.penzion-vysocina.cs-ubytovani.eu/Zdar-Nad-sazavou.htm
24. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
Tak to ti závidím. Hned bych taky někam jela. Můsím si ještě do léta počkat, pak jedem na dovču. jinak jak se prosimtě jmenuješ jménem ať tě nemusím pořád nazívat loginem.
24. kvě 2009 v 18:31  • Odpověz
Ahoj holky,tak to byl dneska krásný den co?

V pátek jsme byli v poradně a malej má 4.950g a 62cm.Mačkali mu hnis z naočkovaného ramínka a já ho pak nemohla utišit chuďátko malý :cry: :cry: ještě to v něm hrozně chrčí,chytl asi ode mě to nachlazení,ale na to nám nic nedal :unamused: jinak další poradna za 3týdny :slight_smile:

Ali: tak to je blbý,ale hlavně at jste zdraví oba a než riskovat nějakou alergii taky bych se na to vyprdla :wink:
Marci: já taky měla zánět prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic příjemnýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zmákli jsme to a kojím dál :slight_smile:
Marti: malá je krásná a srazík si užij holka :wink:
24. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Ali, jsem Marta
Katy, kojení - supéééér, jsi dobrá!
24. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Dobré ránko všem!
Vypadá to, že dnes budeme mít zase krásný teplíčko, až na to, že tentokrát už v práci :frowning2:
Včera jsme si užívali sluníčko u našich na zahradě u bazénku, trošku jsem chytala barvu, abych měla k moři základ :grinning:
Páji, to je bezva, že jste se byli s M podívat v porodnici. Ten Obilňák mě teda ani neláká, tam bych nešla. Spíš jen ty Bohuňky a Miloušové.
Veru, to měl teda přítel od tvé tchýně smůlu, ale hlavně, že se z toho dostal. Já o MM měla taky děsnej strach a byla jsem nejšťastnější na světě, když v pohodě dopadl na zem :slight_smile: Však než odlítli, tak jsem řekla tomu jeho instruktorovi, ať mi ho vrátí v pořádku a v jednom kuse! :grinning:
Tak příjemnej sluníčkovej den, berunky! :wink:
25. kvě 2009 v 07:00  • Odpověz
Jo a přidala jsem jednu aktuální fotečku mýho pupíku :grinning:
25. kvě 2009 v 07:01  • Odpověz
Ahojte, my jsme od 5,40 na nohou!!! Snad malá za chvíli usne. Včera jsem do půlnoci dávala na hromadu věci, co si sebou vezmem. Ještě zbývá drogérka, boty atd. Složit cest.postýlku atd. ... už mám cestovní horečku.

Katy, hezkej pupík. Jsem ráda, že to v sobotu dobře dopadlo a líbilo se vám to :wink:

Kolem poledne vyrážíme, tak nám držte palce. A ahoj ve středu ! :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz
Marti, tak si to moc užijte, určitě to bude fajn! Dnes a zítra má být krásně, ale od středy se má víc ochladit, tak si vemte teplejší oblečení, ať nenachladnete.

Dnes je u Dr. Lenajsek a Lucouš, co? Tak jsme zvědavé na nové zprávičky! :slight_smile:
Já jdu ke gyndr. zítra, ještě mám v plánu jí něco říct, za to, že mě poslala na Veveří bez výsledků TT a krevní skupiny, kravka! To jí nezapomenu. A hlavně to nepochopím, jak k takové chybě může dojít :angry: :confounded:
25. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím po víkendu, vrátili jsme se až v osm večer, tak jsem byla totálně mrtvá... bylo to fajn, ale na chalupě klasicky dost práce, hlavně na zahrádce, tak mě zase bolí záda... :slight_smile:
Před jedenáctou valím k dr., tak jsu zvědavá, co se dozvím, zeptám se na ty tlaky v bříšku, a ještě pár věcí... Tak pak písnu, co jsem se dozvěděla.
Lucce moc držím palečky na kontrolu, jsu zvědavá, jak jí folíky povyrostly a kdy bude mít odběr... :slight_smile:
Jdu vás dočíst, krásný den přeji a celý týden! :wink:
25. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
Katy, pěknej pupíček... :wink:
Páji, takže máš projitý Bohunice, jo? A jak se Ti tam líbilo? Celkem asi jo, že? Týjo, tolik peněz za nadstandart, to je skoro jako cena někde v penzionu.... :unamused: A s tím novorozeneckým oddělením to muselo být vážně smutný, ale hlavně, že něco takovýho vůbec existuje! Jen ten pohled na ty mrňousky musí být skličující... :frowning2:
Katy, takže TM si tandem užil, jo? To věřím, musí to být paráda... taky bych to chtěla někdy vyzkoušet, ale uvidíme. A ten let balónem, na kterým byla Pája, bych chtěla taky... tak snad někdy. A té Tvé dr. to určitě Katy řekni, že to bylo dost blbý, jak jsi tam šla bez výsledků, to je prostě její chyba. Ona to měla vědět. To je fajn, že jsi chytala bronz, já byla trošku taky na sluníčku, ale já moc dlouho nevydržím, spíš jsu ve stínu. Letos to na nějaký velký opalování nevidím.
Marti, pěkná cestovní postýlka, taky ji chci pořídit, právě na chalupu a třeba když bysme byli na víkend u taťky a tak, tak ať nemusí být všude postavená klasická postýlka. Je to super a líbí se mi.
Marci, to je mi líto, že Tě trápí osmička, to bohužel dobře znám... nakonec mám všechny venku a mám klid... akorát člověku otravují život. Tak ať Tě to brzo přejde!
Ali, tak ať brzo nachlazení a zánět přejde, ty ATB jsou na to asi dobrý, ale blbý je, že budeš muset přestat s kojením... ale jak píšeš, možná už je na čase, než Tě "vysaje"... :slight_smile: obrazně řečeno.
Veru, to je škoda, že budeš teď dva víkendy po sobě sama doma.. :frowning2: to je mamka hodná, že Ti přijela umýt okna. Ještě, že máš doma aspoň pejsku, co? Byla ses nakonec podívat na tom Obilňáku, nebo ne? A co vůbec předporodní kurzy, dobrý?
Ještě jsem se Veru chtěla zeptat, Ty chodíš na těhu jógu? Já právě začnu s jógou v červnu, ale není to "těhu" jóga, je to klasická, jen asi nebudu cvičit vše... tak uvidíme. Tam na té józe cvičíš všechny cviky? A to asi jezdíš do Brna, že? Já budu chodit tady kousek od nás od baráku, tam kam jsem chodila.
Jsu zvědavá, co Lenča, Adámek a jeho očko, snad se to lepší a brzo půjdou domů... už to tam musí být hrozně dlouhý... :frowning2:
Já jedu večer do Brna s kamoškou, jdeme do kina na Anděly a démony, četla jsem knížku, tak se chci mrknout ještě na ten film. Ale nic moc si od toho neslibuju... ale těším se, že se s ní uvidím, a ve Špalku v kině jsem dlouho nebyla. Naposledy myslím na Bathory.
25. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
ahoj holky, pro nás pracující... zase pondělí.... :frowning2: No, ale pro mě už jen 13 pondělků a to do toho nepočítám, že budu mít i min. 14 dní dovolené. :slight_smile:

Marti, tak si ten srazík pěkně užij ! :slight_smile:

Dneska za mě bude slaměnná vdova, MM je na tom pohřbu a přijede až zítra večer. :frowning2:

Doufám, že Lenču brzo pustí domů, už tam bude snad 14 dní, ne? Snad se Adámek brzo uzdraví a konečně budou moct být doma s tatínkem :wink:

Marci, co zoubky? Já už mám všechny 8 venku... Naštěstí. Ikdyž jsem na to nakonec měla 14 dní neschopenku. :unamused:

Musím zkouknout fotečky v albíčkách.
25. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Hoj holky dočíst Vás nestihnu, využívám jen pár minut co malej zalomil po jídle.

Psala Leňulka že Vás všechny moc pozdravuje, dneska je nepustí, Adámek má ty atb na pět dní tak možná zítra nebo ve středu, už je smutná, že tam pořád musí být v té porodce, věřím že je to tam děsný, už aby byli doma.
Až se ten náš pažout probere razíme ven, dokud je hezky od středy má být zas hnusně, tak at si to užijem.

Přeju všem sluníčkovej den :grinning:
25. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Páji ahojky, takže TM jel na ten pohřeb... je asi fakt lepší, že jsi zůstala doma, tam by to bylo ještě horší... je to smutný, ale co člověk nadělá... :frowning2: :frowning2:
Taky máš osmičky venku? Mně je trhali postupně, nejdřív 3, každej měsíc jednu, a loni v létě jsem si nechala vytrhnout poslední, a to byl teda masakr, nateklo to v tom vedru jak sviňa... ale musela ven, bolela mě a my jsme měli před dovolenou... Jsu ráda, že jsou venku. Nedokážu si představit, že by mě trápily v těhotenství... fuj.
Loučím se, jdu se nachystat k dr. a pak se zase ozvu...
Jsu zvědavá, jestli udělá UZ, uvidíme.
Páá!
25. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj Páji,
dobře že jel TM sám, jak píše Leňa je to smutný, ale určitě je pro tebe i mimi lepší, že nebudete v takovým smutným prostředí :frowning2:
Hani, dík za info o Lenči. Tak už to tam maxim. ty dva dny vydrží, ale chápu, že to musím být hrozně dlouhý. Zvlášť, když za oknem celou dobu vidí, jak je krásně a už si určitě představuje, jak běhá po venku s kočárkem.
Leni, tak ať je na kontrole vše ok a pak určo písni!
:wink:

Páji a jaký doma probíhají tipy na pohlaví mimíska? Co myslíš ty a co TM? Já to u tebe tipuju taky na holčinku :slight_smile: :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Hojteholky,
mně dneska konečně přišla knížka zdravé těhotenství, tak jí tady od rána hltám, je super:slight_smile:)

Chudák Léňa, ta si to teda vyžírá v té porodce :frowning2: :frowning2:
Katy pěknej pupík, už ti musí připadat velkej že? Já jsem si ve 20tt připadala jako obr těhule, ale když se podívám na svoje fotky z 20tt, tak jsem vypadala jak po pořádný porci hrachové kaše!

Leni a Luci, moc držím palce na kontrolu!
Alco,Marci, ať vás bolístky rychle přejdou! :frowning2: . Zuby jsou svińa, fuj. ještěže mám všechny 8 pryč už od 15let.
Pááji,snad ti to doma rychle uteče, já si taky prožila osamocený víkend, bylo to naprd. naštěstí ale MM přijede dneska na oběd domů, šéfové v práci mají jednání a zaměstnance poslali pracovat domů:slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj kočky,
tak jsem zpět z kontroly a mám samé dobré zprávy :wink: Folíky mi pěkně narostli, jak doktor říkal velikosti (čísla), tak jsme se museli smát, protože nám to oboum připadlo jako sazka a tažení čísel :grinning: každopádně to dopadlo tak, že ve Středu jdu na odběr... hurrrráááááá :slight_smile:
Sliznice je ukázková, za což vděčím i Lenajskovi, že mi poradila tu mateří kašičku atd. takže po odběru budeme s MM jenom doufat, jak to všechno dopadne.

Jéééjda, dočetla jsem se o Lenči, chuděra.. ale co se dá dělat, snad se Adámkovi udělá líp a konečně je pustí domů. V takovém počasí s ním mohla jezdit po venku :dizzy_face:

Katy, pěkné břišenko.. jen tak dál :wink:

Jinak moc díky holky za držení palečků!!!
25. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Luci, tak to je bezvadný!!!!! :slight_smile: :grinning: :dizzy_face: Gratuluji a přeji hodně štěstíčka a sil do dalších kroků a pokroků :wink:
Mám z tebe radost! :slight_smile: :wink:

Veru, taky mi přijde bříško velký a říkám si, jaký asi bude až budu v takovým stádiu jako ty... Hrozně rychle se ti to blíží :slight_smile:

Jo zuby, to je hnusoba, taky jsem si zažila svoje, ať už osmičky nebo tahání nervů apod... Není nad to, když má člověk zdravej chrup.
25. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Hoj, tak se hlásím z kontroly, byla jsem tam hodinu, půl hodiny v čekárně a půl hodiny vevnitř. Tlak OK, krev a moč taky, UZ mi nedělala, ale prohmatala mě a říkala vše na jedničku, bříško netvrdne, tak ten hořčík ještě asi počká. Říkala jsem jí o výtoku, že mě občas svědí, tak mi napsala nějakou mastičku s aplikačníma tyčinkama, tak dle potřeby budu zavádět. Ty tlaky prý normální, a já si myslím, že to může být i tím, že se moc nehýbu a tím pádem se mi ani nehýbou moc střeva. Říkala, že v té levé části je právě tlustý střevo, a když někdy pomaleji pracuje, tak tam může být tlak. Je fakt, že na chalupě jak jsem pořád někde chodila a něco dělala, tak mě ty tlaky přešly.
Další KO 22/6, odběr krve na tripply mám 8/6. Velký UZ mi prý budou dělat na Veveří, tak mě pošle dr. tam, to se už neplatí.
Taky jsem zjistila, že se u dr. v ordinaci dělají ozvy srdíčka, že kdo nechce jezdit do porodky, může jít na ozvy k ní. Což si myslím že je dobrý, že člověk nemusí cestovat. Ale to je ještě brzo.

Luci, mám ooobr radost, kolik jich teda celkem máš, jak to vypadá? Už asi stimulovat nebudeš, asi dneska píchneš Pregnyl na rozjetí ovulace, že? Držím na středu moooc palečky, aby jsi měla vajíček jak na Velikonoce! A s mateří kašičkou nemáš zač, mně to poradily holky na tom druhým serveru kam chodím, a musím fakt říct, že to zabralo snad každýmu. Já k tomu teda ještě pila ten zázvor, ale asi ne každýmu šmakuje, mně pomohl v době chřipek překonat nachlazení a nemoci. Tak na Tebe myslím a držím palečky!! :wink:

Katy, určitě nemáš velký bříško, jsu zvědavá, jak já budu ve 20tt, to budu jak v 7. měsíci, co měla Verča.. :frowning2:
Ale mám radost, že za posledních 14 dní jsem nic nenabrala, že celkově doteď mám 4 kg navrch, tak snad to půjde jen pomalinku... Možná jsem fakt nabírala po těch hormonech.

Jdu se najíst, tak zatial! Taky si nechte chutnat, kdo jdete obědvat... :wink:
25. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
Zase su tu, byla sem na chviličku za Lenčou, tak jestli bude vše oktak by je měli pustit ve čtvrtek, Adámek už má to očičko dobrý a krásně se protahoval a jukal na mě prďolka :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Hani ahojky, tak to je super, že malýmu se to hezky hojí, atb asi zabraly. Malej byl určitě kouzelnej, jak se protahoval, já ho viděla jen spícího zakuklenýho... :slight_smile: Takže by ji měli pustit ve ČT, jo?
Že bych si za ní ještě udělala jednou výlet? Nezašly byste kočky na kávičku ve středu na náměstí ve Vyškově? :wink:
25. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
Lenajsku, už stimulovat nebudu.. dneska si večer píchnu Ovitrelle a na odběr mi píchnou Agolutin..
Jinak mám na levé straně 6velkých folíků o rozměrech 12 až 14mm a na pravé 5 o stejné velikosti a mnoho malých, takže netuším kolik toho bude. Doktor na UTZ mi to všechno říkal a ukazoval mi i ty folíky, jsem čučela jak jsou velké :grinning: a potom konzultačka u doktorky, tam taky plno informací a co mě čeká, takže jsem si to bohužel všechno nezapamatovala :pensive:

Akorát co vím na 100% je to, že ve Středu jdu na to :wink: a potom se uvidí.

Jsem moc ráda, že ti dopadla dobře kontrola a je všechno v pořádku.

Holky, pokud některá půjdete zase za Leňulkou, tak ji moc pozdravujte!!!
25. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
Luci, tak to je super, že tak hezky rostou a že jich je tolik, co? :wink: Taky když jsem ty folíky viděla poprvé, jsem zírala... :slight_smile: A jo, takže Ovitrelle a ten Agolutin jsem neměla.
Důležitý je dostavit se v tu středu v nějaké fajnové pohodlné noční košilce a hlavně nazapomenout s sebou chlapa... :grinning: Chvilku si tam poležíš až se probereš, řeknou, kolik Ti jich odebrali, jak vypadá spermiogram a pak si asi budeš volat, jak to vypadá s embryjkama a kdy si pro ně dojet. Aspoň u nás to takhle bylo. Držím palečky, aby jich bylo co nejvíc! :wink:
25. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
Lenajsku, samé dobré zprávy, to nemá chybu :dizzy_face: :slight_smile:

Tak dlouho tam ještě ta Leňa bude... to je blbý. Ale hlavně, že už se malýmu zlepšilo to očíčko :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.