• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Lenajsku, ani moc fajnovou košulku nemám, protože chrupčím v trenkách a pohodlném tričenku na tenké ramínka a to si tam asi vzít nemůžu, takže jsem dneska lítala po Tescu a něco zháněla. Byli tam celkem fajn věci, ale ty košilky byli fakt krátký, takže jsem si musela koupit jednu noční košily v růžové barvě a s nějakými nápisy :angry: :rolling_eyes: si asi zajedu koupit jinou nebo já nevím, protože v om vypadám jako hňup..

Jinak jsem zvědavá kolik toho bude atd. snad to bude o.k a ještě vím to, že hned po odběru půjdu potom s MM (ja se vyspím) na konzultačku s doktorkou a potom za embryoložkama a tam se s nimi budeme domlouvat co a jak..nebo jestli to bude opačně, každopádně toto nás čeká. Akorát jsem se tě chtěla zeptat, jak dlouho se čeká na ty mimísky než ti je dají zpět do bříška?
25. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Katy, taky jsu ráda. :slight_smile:
Luci, oni ta zase tak nehledí na to, jakou barvu má košilka... hlavně, aby byla trošku delší, no...
Nám dávali do bříška embryjka po 3 dnech, při prvním pokusu po dvou dnech. O tom rozhodují embryologové, a oni určují, kdy bude transfer, podle toho, jak to s embryjkama bude vypadat. Dává se od těch dvou dní do nějakých myslím 4-5ti dní kultivace. Ale všeobecně se říká, že když embryjka vypadají silně a pěkně se dělí, je jim v děloze líp jak v misce. :wink:
25. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Tak to je super, se těším jako malé dítě na lízátko :grinning:

Tak jo kočky, jdu se natáhnout.. stejně nic jiného dělat teď nemůžu, MM mě hlídá jako oko v hlavě. Včera jsme dali ven bazén, tak to tak vypadá, že se nám dneska bude Áďa čvachtošit :wink: a možná i s M :grinning:

Pěkný zbytek sluníčkového dne a dobré nálady.
25. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
Lenajsku, Luci, jak psala Kačka, samé dobré zprávy :o))) :slight_smile: Jen tak dál... :wink:

Leni, taky jsem nakonec ráda, že jsem nejela. Dlouhá cesta, spousty lidí, stres... Věřím, že to všichni pochopí. Nejbližším nemáme co vysvětlovat a po ostatních je nám prd. MM sice včera říkal, jestli nakonec nechci jet, že mu tam budu chybět, ale to jsem řekla, že fakt nepojedu.

Jinak osmičky mi trhali (sekali) na chirdě všechny zaráz, bylo děs.. Měli pravdu, že kdyby mi udělali 2 nahoře a pak třeba za 14 dní 2 dole, tak už bych na ty dole nešla. :frowning2: Jak jsem vypadala, ani nemusím říkat. První dny jsem pila z brčka a asi po 3 dnech jsem jedla první jídlo - kojeneckou výživu. 14 dní neschopenka, jinak to nešlo.

Ty Katy, ty jdeš zase na KO? Jako normální poradnu nebo kvůli těm špatným TT? Já mám poradnu až za 14 dní. Ohledně pohlaví - řekla bych, že si nikdo moc netipuje. Naši si mezi sebou uzavřeli nějakou sázku, o které toho moc nevím. Já teda dělám všechno proto, resp. hlavně MM přesvědčuju, že to bude holka. On zase nepřipouští, že by to bylo něco jinýho, než kluk... O mimču mluví pořád jen v mužským rodě, včera jsem mu to už musela vytknout. :wink: Tak nakonec nevím, kdo bude víc zklamaný. :sweat_smile:
KOukala jsem na tvý bříško. Myslela jsem, že nemám žádný, ale oproti tobě mám mega břich. AKorát má MM foťák a já nestihla stáhnout fotečky.

Hani, díky za zprávičky o Leňulce. Snad se už dočká a ve čtvrtek ji nejpozději pustí domů. :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
A Luci, překvapuje mě, že máš tolik folíků. Já to nakonec tipuju na dvojčátka :grinning: :slight_smile: :grinning: Tak pěkně udpočívej a na barvu košile se vyprdni :wink:
25. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Luci, to je super, že máte zahrádku, kde můžete relaxovat a malej blbnout v bazénku. Mně to taky moc chybí, i za ten balkon bych byla vděčná... :frowning2: Ještě, že můžeme chodit k našim a za pár let si snad pořídíme taky něco, kde budeme odpočinkovat a relaxovat.

Páji, jdu normálně do poradny, už je to 4 týdny, co jsem tam byla naposledy. Dost to letí...
Jinak jeden z vás bude zklamaný určitě, to je jasný, když si každej z vás přeje něco jinýho. Sama jsem na vás hrozně zvědavá!

No Luci, co bys říkala, kdyby se povedly dvojčátka? :grinning: Jak máte velkej bytík?
25. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
Páji, tak uvidíš, jak to bude u vás. Já bych si taky moc přála holčičku, ale nějak vnitřně cítím, že to bude kluk, přistihla jsem se, že o mimču mluvím jako o "něm", a MM by chtěl kluka, ale uvidíme. Nějak jsem to přestala řešit a prostě se jen těším.
Kači, tak ať Ti zítra KO dobře dopadne. :wink:
Téda, bazének bych si dala líbit... příští týden mají otevřít koupák u nás ve Slavkově, tak asi navštívím to Tesco, kde mám vyhlídnutý ten vršek od plavek, co zakrývá to bříško a půjdem se tam s MM zchladit. Já jen nožky, on si určitě půjde zaplavat. A na chalupě máme starou vaničku, tak ji pořádně vydrhnu a budem do ní taky napouštět vodu. A příští rok chci koupit nějakej větší nafukovací bazének. :slight_smile:
Páji, na fotečky bříška se těším. :wink: A ty osmičky, to musel být masakr... :frowning2: :unamused:U mě ty vrchní OK, ty spodní se musely rozřezávat a pak to bolelo jak něco.
Katy, u vás je asi holčička už skoro jasná, že? Zítra Ti dr. bude dělat UZ?
25. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
To je zvláštní, že si všechny ženský přejete holčinu, já jsem byla opak. Ale spíš jsem to měla tak vsugerovaný, že mě ani nenapadlo, že bysme mohli mít holčinku, pro mě to bylo hooodně velký překvápko :grinning:
A je mi jasný, že MM z ní bude taky ucvrkávat :slight_smile:
Leni, nejdřív nám to řekl Vlašín v tom 13tt a teď i Dr., která nám dělala utz, když jsem byla na té amnio, takže předpokládám, že je to jasný. Ale do konce týdne to budeme vědět určo.
Víš, že si k tobě taky jako k Páji spíš dovedu představit holčičku než klučíka, ale to jsou jen moje "střely" :grinning: Každopádně už mi to mnohokrát vyšlo :wink:
Vůbec netuším, jestli mi bude dělat utz.
25. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Katy, no uvidíme... :slight_smile:
Já se holky loučím, za chvilku frčím do Brna do toho kina, tak budu až zítra, dneska už u PC asi nebudu.
Krásný zbytek dne všem a zítra zase páá!
Kači, zítra dej vědět, jak jsi dopadla... :wink:
A co Mišička, je jí už líp?
Páá kočky!
25. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
Leni, užij si kino!
Ozvu se asi až ve středu, protože jedu k Dr. na odpo a pak mám taky srázek s kamoškama, takže dorazím domů až večer.
páčko
25. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Katy, tak já jdu až po 6 týdnech, doktorka má docela narváno... :angry: Ty u mě tipuješ holčičku, díky, díky... :slight_smile:
Je mi jasný, že jeden z nás bude zklamaný, ale co už. Přírodu neovlivníme. Je to jasný od první "oploďňovací" vteřiny :grinning:
V sobotu mi nahrála švagrová - říkala, že v práci mají šílený množství těhulek a prý ty, který neměly skoro žádný břicho, čekají holčičky a ty, na kterých to bylo vidět okamžitě, čekají kluka... No nevím, co je na tom pravdy, ale docela se mi to líbilo :slight_smile: Na mě to normálně taky není vidět (pokud se nevysleču nebo nemám obtažený tričko).
25. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Vždycky se najde nějaká povídačka kolem :slight_smile: Páji a kdyby jste přece jen měli holčičku, tak řekni manželovi, že jak si to tam umíchal tak to má. My ženský pohlaví ovlivnit nemůžeme, je to jen na chlapech, takže... :grinning:
Já si dnes vzala sukni a obtažený tričko, tak mi všichni řekli, jak mi to bříško povyskočilo. Ale ono hrozně záleží na tom, co má člověk oblečenýho. Ale vidět už to je, ale prý na 5.měsíc nevypadám :slight_smile:
Páji a jaký jména máš vyhlídnutý? Nebo máte... :sweat_smile:
25. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
Máš recht. Jak si to umíchal, tak to má :grinning: My se o jménech zatím hádáme, tak jsme se domluvili, že dokud nebude jistý, co to bude, tak to nebudeme řešit. Mě se líbí Nelinka. A kluka zatím moc neřeším.... :wink: MM chce kluka a jméno má jasný - chce, aby se jmenoval po něm.... :confounded:
Taky rozhodně nevypadám na 5. měsíc. Už jsme fakt v půlce, hrozně to letí, že? :slight_smile:
25. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
To je hezký jméno, ale podle mě hodně teď dávaný, ale samozřejmě každýho věc :wink:
Ti ješitní chlapi, co? MM chtěl taky klučičí po něm :grinning:
Taky jsem to dnes říkala, že jsem v půlce, že to snad ani není možný. Než se nadějeme, tak ty drobátka budeme mít v náručí :slight_smile:
A jaký holčičí se líbí TM?
25. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
Já vím, že se teď Nela dává často, ale chceme hezky česky, žádná Nelly, Nella apod. Potřebujeme krátký jméno a musí znít hezky s příjmením. Původně jsem chtěla Aničku, ale ve spojení s příjemním je to jak na starou babu.
MM se líbí Lucie, Jana a pak jakýsi, už si ani nevzpomenu. Ale to jedině přes moji mrtvolu. :grinning: Nakonec ale zatím předběžně souhlasil i s Nelou.
25. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
Já už si to vaše příjmení nepamatuju :sweat_smile:
Ale souhlasím, že český. A lepší Nela než Jana. Každopádně Anička by se líbila i MM, ale já moc ne, protože se mi taky zdá, že je jich až dost. On MM to chtěl kvůli babičce, ona se tak jmenuje, ona je bezvadná a mám ji moc ráda, ale nakonec jsme to zavrhli, resp. já to zavrhla.

Tak já pádím domů, papa zítra!
25. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
Já ho taky nikde moc neprezentuju... No uvidíme a necháme se nakonec překvapit, jak se to naše dítko bude jmenovat... :slight_smile: Krásné odpoledne.
25. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
Mám pět minutek než dojdou tcháni a a Matýskovi se věnuje MM, tak sem letmo dočetla. Jinak holky, nezlobte se když na někoho nereaguju celý dočítat fakt nestíhám kdybyste něco fakt chtěly tak do IP :wink:

lenajsku: Jj ve středu by bylo super, mohla bych ale spíš dopoledne...

luci: Budu držet pěstičky ať je hodně folíků, když Vás s lenajskem taky prolítnu, je to hrozný, co se musí všechno absolvovat :frowning2:

Já dnes potkala spolužačku co má stejně starýho Mikuláška je tady na návštěvě u rodičů, tak zítra přijdou na návštěvu, se moc těším :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz
Ahoj holky,jdu vás jen pozdravit :slight_smile: dočítat nemám šanci :frowning2:
tak přeji krásný den :slight_smile:
25. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak jsem se pěkně natáhla venku pod slunečník a koukala na to, jak nám Áďa řádí v bazénu s kamarádkou, dám potom do Alba pár fotek, tak můžete mrknout.

Katy, byteček máme o velikosti zhruba tak 83m (to je 4+kk) a s dvojčátky počítáme, kdyby náhodou.. ale je fakt, že bych byla ráda i za to jedno :slight_smile: a zahrádku máme vlastně místo balkónu, což je fakt super, člověk vyleze přímo ven a na proti máme dětské hřiště a větší hřiště na basket.

Jinak holky, folíků můžu mít plno, záleží na tom, jestli tam budou vajucha a jestli se nějaké oplodní a bude silné až do transferu ke mě do bříška. Vlastně po odběru už je to potom ve hvězdách :sunglasses:
25. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
kaci: To sme na tom stejně :grinning:

luci: No držím pěsti, ať je to prostě všechno o.k. :wink: :grinning: Jinak bejváček máte teda velikej :grinning:
25. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Nazdar holky:slight_smile:
Tak jsem vas docetla auz ani nevim, na co jsem chtela reagovat:grinning:
Ja doufam, ze uz se zitra konecne dozvim vysledky triplu....
Taky jsem dala do alba nejnovejsi brisko:slight_smile: Na me uz to celkem poznat jde, hlavne ke veceru:grinning: A samozrejme vic, kdyz mam uply tricko...Jojo, leti to, 5. mesic... :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
Čau holky,
tak dnes dopoledne jsem "konečeně" poznala co to jsou poslíčci :angry: . bohužel to přišlo v nevhodnou dobu :unamused: , byli u nás chlápci ze stavebního úřadu a ještě pak dojeli něco kvůli různým měřením....no hrůza, naštěstí jsem mezi těma jejich návštěvama stihla vždy koupel, tak jsem to jakžtakž ustála.Jinak jsem pak celý dopoledne jen ležela jak lazar....Odpoledne jsem měla jet do Brna, měla jsem srazík s kámoškou s Plzně, no bohužel to padlo. Hrozně mě to štvalo, ale co se dá dělat...

Luci, držím pěsti ať vše vyjde
25. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Helu, a uz mas teda tasku sbalenou?? :wink:
25. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
? :slight_smile: Teri co takhle nějaká fotka bříška
25. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
mam v albu
25. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Erinko, mám :grinning: raději jsem to nedávno všechno zpakovala, měla jsem tak asi minulý týden zvláštní pocity v bříšku. No ale oproti dnešku to nebylo nic....Snad to nebude tak každej den :angry: Při kontrole v porodce mi řekl doktor, že to vidí tak max 10-14dní a půjde to ven, tak snad to ještě vydrží. Nejlépe do termínu :confused:
25. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj, dneska teda bylo ale vedro, jsem uklizela schody a vypotila jsem hektolitr vody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď jsme s MM dodělali poličky k postýlce, už ji mám u postele, jen ten mimoušek tam chybí:slight_smile:

Teri, už ti špíček pěkně roste:slight_smile:. Helu, to ti nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já nevím, co to cítím já, ale večer když si lehnu, tak mi pravidelně tvrdne břicho a bolest střílí do křížů, ale když mě MM namasíruje, tak to přejde.

Dneska jsem si taky poprvé uvařila maliník a snědla sliz ze lněných semínek. To je dobrej humáč, ale myslela jsem, že to bude horší. No, cítím podivné pocity v zádech, asi přichází má doba:slight_smile:

tak dobrou
25. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Veru, zanedlouho uz budete mit mimco v postylce:slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky, tak jsem se vrátila z Brna, film docela dobrej, ale knížka byla pochopitelně nesrovnatelně lepší.
Katy a Páji, MM teda rovnou řekl, že jméno dítka po něm ani po mně nechce, na tomhle jsme se shodli, takže u nás tohle je v pohodě. Jsu zvědavá Páji, jak to bude nakonec u vás. :wink:
Hani, s tou středou uvidím, Brno mi zase kapánek hnulo s financema... :angry: Ještě písnu, ju?
Heli, takže první poslíčci? To je fakt blbý, že to bylo v nevhodnou dobu, ale co člověk nadělá, tohle prostě neovlivní... To je fajn, že máš tašku už sbalenou.
Luci, vím, že ne každej folík = zároveň i vajíčko, ale čím víc folíků = tím větší pravděpodobnost výskytu vajíček. :wink: Takže to vidím pozitivně. :wink:
Veru, to věřím, že jsi vypotila hektolitry vody... :unamused: Ty jseš teda nezmar... to jsi uklízela schody na chodbě?
A vy máte k postýlce přidělaný nějaký poličky? Mohla bys mi je prosím vyfotit, jak to vypadá? Díky... :wink: A mimoušek už v postýlce bude co nevidět... :wink: S tím tvrdnutím bříška je mi to líto, ale hlavně, že masáž pomáhá..
Erinko, na bříško mrknu. :wink: A držím palce na výsledky těch tripple testů, ať je to v pořádku. :wink:
Katy, užij si zítra sedánek s kamoškama, a ať je na KO vše v pohodě. :wink:
Krásnou dobrou noc všem, jdu hodit spršku a jdu do hajan.
Pááá!
25. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.