• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Teri, bříško teda pěkný... :slight_smile: :slight_smile:
Pááááá!
25. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
Bré raníčko!
Hani, tak že by se už mimi chystalo? To je bezva! A jak to máš s manžou? Pracuje někde blízko, když by to na tebe přišlo? Bude si brát nějaký volno v době porodu?

Eri, krásnej pupíček, takovej hezky do špičky se mi zdá :grinning: Držím pěstičky na TT! Dej vědět, jak jsi dopadla :wink:

Veru, tobě už teď asi taky nebude hej, když už se to blíží, tak už se nedři a nedělej takový těžký práce.

Holky, dneska budou tropy, prý až 31 st. :confused: Uff...
26. kvě 2009 v 07:26  • Odpověz
OPRAVA = Helu tam mělo být, ne Hani... Pardon :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz
Čau holky, tak čumákuju od čtyř hodin. V pohodě usínám, spím celou noc, ale ráno jsem vzhůru většinou kolem čtvrté páté hodiny...
Byla jsem před chvilkou věšet prádlo, připadá mi tam horko už teď.....chtěla bych jet do Brna ještě se po něčem mrknout, tak doufám, že mě zas něco nepřekvapí jako včera :angry:

Katy: Dělá v Brně Tuřanech, sice hodně vyjíždí mimo, ale už se dohodl, že bude zůstávat na firmě nebo jen do blízkýho okolí, takže by měl být po ruce :grinning:
Po propuštění z nemocnice, chce být se mnou týden doma. Ani jsem mu to nemusela říkat, jak s porodem tak s tímto volnem počítal sám :grinning:
26. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahoj Heli, tak to jsi teda hodně brzo vzhůru... :unamused: To si ani nedovedu představit, že bych se sama od sebe tak brzo probudila :slight_smile:
Ty se odvažuješ ve tvým stavu zrovna dnes jet do Brna?? Dnes to bude opravdu nesnesitelný... A co ještě sháníš?
Tak to je super, že nikam daleko neodjede a že bude i po porodu doma :slight_smile: MM mi taky sám od sebe nedávno řekl, že chce po porodu být s námi pár dní doma, ale týden asi ne, protože nebude mít tolik dovči. Ale byla jsem ráda, že se k tomu tak staví a těší se až si to s námi bude první dny užívat :grinning:
26. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
No uvidím, odhodlání zatím je :grinning: Ono mi to totiž jinej den nevyjde :confused:
Chci si skáknout do brány pro pár věcí, objednávat se mi to nechce, kouknout po nějaké bavlněné dece do kočárku. Zjistila jsem, že máme sice docela dost věciček, ale nějak mi chybí nějakej kabátek nebo mikinka na mimi, a možná na chvilku skočit za holkama do práce, ale to uvidím, jak budu stíhat, honit se nehodlám :sweat_smile:

Tak to je super, že máme takový hodný chlapy, co :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
Tak dobře pořiď a vem si s sebou vodu na pití, bude to náročný.

To teda máme, Heli :wink: :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ráno, kočky...

koukám, že tady máme raní ptáče- Helulíčka :grinning:

Dneska má být zase vedro, ale od zítřka má začít pršet.. tak se to aspoň trochu sklidní a bude fajn. Miluju vzduch po dešti nebo po bouřce :wink: Sluníčko mi teď nějak vadí, kór dyž vím, že nemůžu do plavek a vystrčit na něj své tělo :angry: :confounded: abych chytla nějaký ten bronz. Měla jsem v plánu solárko, ale teď nemůžu.. chjo

Katy, jak se těšíš na dovolenou?
26. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
Heli, máš pravdu, dneska bude pěknej pařáček... Taky jsem od 5 vzhůru, ale vůbec se mi nechtělo vylízat z postele. :unamused:
MM taky sám od sebe přišel s tím, že min. první týden až 14 dní chce být se mnou doma. :slight_smile: Už je celej natěšenej :grinning:

Veru, Heli, to je úplně neuvěřitelný, jak se vám ten porod blíží... Heli, já bych asi v tvým případě dneska to Brno oželela, bude fakt na zdechnutí.

Teri, musím se kouknout na to tvoje bříško. :wink:

Včera, jak jsem byla večer sama doma, tak jsem si začala zkoušet letnější oblečení a úplně mě chytla depka, protože jsem zjistila, že nezapnu žádný letní kalhoty, sukně a kromě jedné ani košili. Myslela jsem, že si sukně dám pod břicho a bude to OK, ale prostě se do nich nenarvu a většinou jsou tak ušitý, že pod to břicho prostě nejdou... :confounded: A košile, buď je nezapnu před prsa nebo přes břicho.... :angry:
Mám pocit, že jsem narostla úplně všude, akorát na té váze to zase není nějak poznat... To jsem zvědavá, v čem jako budu chodit do práce. To abych okamžitě vyrazila na nějaký nákup. Jednu sukni obětuji a ustřihnu ji, abych si tam mohla našít úplet.
26. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Leni, mě se pro kluka taky moc líbí Lukášek, jde to i hezky k příjmení, ale vzhledem k termínu porodu by mohl mít svátek a narozeniny v rozmezí jednoho týdne a vím, že by mu to přišlo časem líto. :frowning2:
Takež film nic moc, jo? Já jsem to měla stejný s Hanibalem. Knížka super a film o ničem.
26. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahojky Luci a Pavli!

Luci, proč nemůžeš na sluníčko? Na solárko se vyprdni, není to zdravý. Já chodila trochu víc pravidelně loni a to bylo hlavně kvůli svatbě, pak jsem měla ale super základ a na svat. cestě jsem se perfektně opálila. Ale letos už jsem nechodila. Ještě k tomu mám docela znamýnka a říká se, že kdo jich má na kůži víc, tak by se měl solárku raději vyhýbat.
Na dovču se samozřejmě těším moc! :dizzy_face: Ale přijde mi to ještě za dlouho... Teď se nejvíc těším až bude konec týdne a já už konečně budu vědět výsledky z té amnioc. Pak až to ze mě opadne, tak se teprve budu pořádně těšit na moříčko a začneme nakupovat mimi-věcičky atd... :slight_smile:

Páji, nevěš hlavu, mně taky začíná být všechno těsnější. A ještě k tomu mi přijde, že toho oblečení nemám moc, takže taky budu muset něco přikoupit, včetně tilek, triček apod.
A co se týče toho svátku a narozenin blízko sebe, tak my jestli se rozhodneme pro Silvinku, tak to bude mít taky u sebe, ale mně to až tak žíly netrhá. Hlavně, když nebude mít narozky zároveň s Vánocema. Svátky moc ve velkým neslavíme, většinou nějaká pozornost nebo co je potřeba.
26. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
To máme ale vzorný manžílky :grinning: co holky?
Léto vám holky, co se týká těhu bříšek i oblečení moc nezávidím....spíš vůbec.... :confused:
26. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
Mně to nepřijde zase tak špatný. Alespoň si člověk může oblíknout sukni, kraťásky a trošku to střídat. Za to být těhotná v zimě a nosit věčně jedny rifle by se mi nechtělo. Já jsem spokojená jak to vyšlo. Největší pupík bude až tak v září, takže to už nebudou takový vedra a hlavně už budeme doma :wink:
26. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
Tak je asi fakt, že když nakoupíš nějaký hadříky, tak to vynosíš. Já koupila dvoje kalhoty a dvoje jsem zdědila :grinning: Jinak trička jsem většinou koupila u ťamanů a myslím, že je klidně vynosím i po porodu....Jen ty horka bych s bříškem moc nechtěla absolvovat....ale ty to bříško ještě nebudeš mít tak velký, horší je ten konec prožívat v těch horkách...
26. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
Katy, dělá mi to zle.. od té doby co stimuluju-nebo jsem stimulovala, tak už jenom to, když sedím pod slunečníkem mi nedělá dobře a to se mi nikdy nestávalo :unamused: takže to radši nechci pokoušet, abych sebou někde nešvihla.
U moře ti bude fajn, je tam i jiný vzduch a parádně si odpočineš. A že ti to připadá daleko? Kočko, ty měsíce letí rychle jako stíhačka.. stačí se kouknout v kolikátým jsi týdnu :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Na amnio držím moc palečky!!!
26. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Heli, jako v srpnu bych třeba rodit nechtěla, to je fakt! :slight_smile:

Luci, tak to chápu, to je jasný, že se schováváš před sluníčkem. Tak snad už to bude brzo za tebou a pak si budeš užívat klidné těhulkování. Moc ti to přeju! A když jsi byla těhotná s Adámkem trpěla jsi na nevolnosti nebo jsi proplula těhotenstvím v pohodě?
Máš pravdu Luci, vlastně když se dívám do kalendáře, tak od pátku za 3 týdny jedeme :dizzy_face: Letí to jako blázen!
26. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Katy, když jsem byla těhule s Áďou, tak jsem netrpěla žádnými nevolnostmi, akorát večer mi bylo trochu šoufl, když jsem se hodně nenajedla :grinning: :grinning:
No vidíš to, uteče to jako voda.
26. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Čauves holky jdu se jen kuknout.

Málá je už od pátku protivná jak řiť, přes den skoro nespí a v kočárku dělá cirkus, večer odmítá prso, je to mazec, jsem zvědavá co se z toho vyklube :frowning2:

Večer to usínání, taky není co bylo, furt si mele rukama a dudlík je v prdeli a řev.

MM má odpolední, tak jsem včera zavolala mamce ať si ji vezme ven a šla jsem na hodku na bazén.

Zachvilku jdeme na masáž, tak jsem zvědavá co tam předvede :grinning:
26. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Tak to jsi měla v pohodě :wink: S tím jídlem je to mazec, já mám teď pořád potřebu něco do sebe cpát. Hlavně když jsem doma, v práci mi to tolik nepřijde.
26. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj Zuzi, tak to máte teď náročný. A není to třeba tím, že teď byly takový vedra? Třeba jak se ochladí, tak se bude malé líp spinkat :wink:
26. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
No o víkendu zas takový vedra nebyli, minulej týden bylo větší vedro a spala normálně, spí tak 20 minut a pak takový řvaní jako by jí na nože brali.
26. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Doldo, to jsou nějaký erupce na slunci asi. Dejvík je protivný jak 2 řitě, už druhý den, teď teda usnul, ale včera jsem myslela, že už to fakt nevydržím!!! Akorát já nemám koho zavolat........ :unamused:
26. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Holky, tak pevný nervy a ať se dětičkám brzy spraví nálada.

Já za chvíli pádím z práce a hurá k doktorům... :unamused: :rolling_eyes:

Mějte se tu fajn, ukážu se asi až zítra.
26. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný úterní dopoledne přeji, krásně slunečný...
Katy, držím palce na kontrolu, pak si užij s holkama sedánek a zítra písni co a jak... :wink:
Jdu vás dočíst, krásný den všem!
26. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla...
Katy, 3 týdny to vůbec nic není, ten poslední týden už se budete balit, jestli si budeš kupovat nějaký to oblečení tak ho budeš shánět a tak, takže to fakt uteče. A kam že to přesně jedete? Nějak mi to uniklo, nebo ještě nevíte, kam pojedete?
Páji, no já vám, že s Lukáškem je to takový blbý, ale po Jakubovi to je druhý jméno, co se nám nejvíc líbilo, ale Jakubů je teď docela hodně...tak nevím. To se ukáže, až zjistíme, co vlastně čekáme...
A s tím oblečením Páji, přesně něco podobnýho jsem zažívala před tím týdnem, bo kdy to bylo, jak jsme s MM sundávali z úložnýho prostoru letní věci, zjistila jsem, že ani do sukně, ani do tříčtvrťákl nemám šanci se vejít, proto jsem si byla kupovat nový. Tuniky a volnější trička i na ramínka zatím OK, uvidíme, jak porostu, ale taky mě v létě určitě čeká něco těhu. Naštěstí šatů mám docela dost, tak asi budu nosit ty šatky, i když jich mám hodně na ramínka, koupila jsem si pod ně čistě bílý tričko, abych mohla mít podprsenku. Doby, kdy jsem chodila bez šprndy jsou už definitivně pryč. A žádnou šprndu s košíčkama 4 s oddělávacíma ramínkama, aby se tam daly ty silikonový, nemám. Tak jsem to vyřešila tím tričkem. Určitě se Ti povede fajn sukně s tím úpletem. Kdybych to tak uměla taky... :unamused:
Holky, to je mi líto, že jsou dítka protivný, snad je to zase brzo přejde.... musí tp být náročný... :frowning2:
Luci, to jsou prostě v těle hormonální změny a každej reaguje jinak. Navíc solárko bych fakt nedoporučovala, já na něj chodila před svatbou taky, a rok předtím než jsme jeli do Chorvatska, tak abych se nespálila, ale stejně jsem se spálila. Naskákaly mi akorát nová znamínka, a to docela hodně, dřív jsem jich tolik neměla, tak se solárku vyhýbám obloukem (teda vyhýbala před otěhotněním). Ono ani sluníčko není vůbec zdravý, tak buď rád, že Ti nedělá dobře... já se mu letos taky vyhýbám, a to jsem bývala velkem milovník sluníčka a opalování... ale teď mi nedělá dobře a já jsu ráda. Sice nebudu moc opálená, ale aspoň se nespálím a nenaskákají mi nová znamínka.
Včera jsem jen na chvilku mrkla do Tesca, jestli tam mají ten vršek plavek, co mám vyhlídnutej, a samozřejmě vyprodaný... :frowning2: :angry: Tak mi nezbyde nic jinýho, než jít asi do těhu plavek, s tím vrškem, co má látku přes bříško a je to i rozšířený. To teda stojí kolem tisícovky, ale co se dá dělat... bylo by mi líto, kdyby MM chodil na koupák a já tam nemohla být ani pod stínem... je mi jasný, že se do vršku plavek z loňska nemám šanci narvat. Spodek jo, ale vršek bez šance, a na koupák bych asi nešla vez zakrytýho bříška.
Katy, Ty budeš mít jaký plavky?
26. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
A ohledně toho, jestli MM bude doma, až se mimčo narodí... to nevím, zatím se nevyjádřil a já to zatím neřeším. Ani nevím, jestli bude u porodu, o tomhle se zatím nebavíme, MM mi kdysi řekl, že tam být nechce, tak tomu nechávám volnej průběh... ale já bych byla ráda, kdyby tam byl se mnou, nemusí být přímo na sále když nebude chtít, ale v té porodnici bych byla nerada sama...
26. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Katy, zítra se hned ráno ozvi, jak si dopadla u doktora, ju? Já ti tu dovolenou u moře tak závidím... :sunglasses: kam to vůbec nakonec pojedete? U nás to neprošlo, takže asi nakonec bude cestování po zámcích a možná něco dalšího kolem. BUdeme mít ubytko v Trutnově. Jedeme v pondělí 22.6.
Tílka moc nenosím, ke mě do práce se to nehodí a kraťase nepřicházejí v úvahu vůbec. No uvidíme, asi o vík. zajdu někam do obchodu.

Heli, taky si myslím, že na tom nebude úplně nejhůř. Pupendo začne skákat až tak koncem srpna/začátkem září a to už budeme doma :slight_smile:

Zuzi, Marci, snad se to spaní dítek brzy zlepší. :wink: Švagrová si stěžovala, jak bylo hrozný mít malý mimčo v létě v těch pařácích. Že ho neměla ani kam schovat... Malej měl v červenci 2 měsíce a chudák byl pořád spocenej.
26. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Dobré ráno, já se po dlouhé době vyspala krásně, to je super:slight_smile:
Lenajsku, nafotím, tak jdu aspoň ustlat:slight_smile:
Pak vás dočtu, cauec
26. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
Lenajsku, přidala jsem fotky do alba - vzala jsem to se vším:slight_smile: Není to moc vidět ty police, jsme tam jak sardinky, ale musíme si zvyknout.-) :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Já si musela koupit aspon 1 kratasy, ve Vankovce v Jeans klbu za 170, mam je pod brichem a budu je moct nosit i potom. K tomu tilko, XXXL, fakt obri velikost a to mi na ten mesic musi stacit.

Katy dej nám hned zprávu, co ses dozvedela, cekáme jen dobré zprávy:slight_smile:
No nic, psice ma asi zase srajdu, tak s ni musim dolu, me fakt jebne!
26. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.