• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Dobré ráno!
V ten čtvrtek by to šlo, před tím se ale nikdo moc nevyjadřoval, jestli jo nebo ne. Nebo můžeme samozřejmě i jinej den.

Kači, jestli se ti po tom bříšku stýská, tak já ti ho klidně půjčím :grinning:
15. dub 2009 v 08:05  • Odpověz
Kači a vojenská má nějaký lepší výhody nebo co tě k tomu vede změnit pojišťovnu?
15. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ránko,
taky se vám zdá, že je dneska venku po ránu pěkná kosa ??

Erinko, to je moc fajn, že screening dopadl dobře. Myslím, že když je to dobrý na UTZ, tak výsledky krve už na tom nic nezmění. Držím palečky :slight_smile: :slight_smile:

Luci, moc moc ti přeji, aby to v květnu vyšlo a byla z tebe taky těhulka :wink: :wink: Užijte si dovču, taky bych si dala říct, ale to se už opakuju :wink: :slight_smile:

Cif, chudák Kubíček, ten si toho musel prožít. :cry: Doufám, že už bude dobře a bude z něj krásný zdravý chlapeček :slight_smile:
S tím hubnutím mě to samotnou překvapuje, ale tipuju, že do 14 dní to mám zpátky. Zítra mi začíná 4 měsíc a břicho se mi den ode dne zvětšuje a zvětšuje. Už aby bylo pořádně veliký a všichni si nemysleli, že jsem tlustá a mám na břiše špeky... :grinning:

Katy, tak jak se dnes cítíš? Já bych taky hrozně chtěla holčičku :dizzy_face: :dizzy_face: Už bych si ráda něco koupila, ale teď mám pocit, že se prodávají jen letní věci a na zimní mimi nemají nic. :unamused:
15. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
Katy,má mnoho výhod a VZP nemá skoro nic :angry:
15. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem tady moc nebyla, vůbec jsem nezvládala. :angry: Malá od pondělka blbne, totálně nevydrží si hrát a nic, pořád mručí až se z toho rozeřve. Po poledni jsem zjistila, že jsem pomalu nic nejedla ani nepila, tak zas bylo málo mlíka, tak u toho plakala. Myslela jsem ,že mě trefí. Měla mi dojít návštěva, tak jsem to psychicky nezvládla a nalila jsem do ní 80 Nutrilonu. ... a za hodinu jedla už zas ode mě. Má asi tasemnici. :grinning: Můj naštěstí dojel domů, tak navečer hlídal on, celou dobu mi padala hlava. Malá včera ani moc nespala, tak odpadla už v 19 hodin. Jedla ve 4 a pak v 5,45 a to už jsme vstávaly .... tak to byla další pecka na mě. Ale teď spíme znovu, usnula u jídla. Spí jen tak 3/4 hodiny, tak hledím se nasnídat, at mám aspon základ. Odpoledne jdu dovyřizovat ten rodičák.

Jak vás dočtu, tak budu reagovat.
15. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
Kaaaci, já mám už přes 10 let Ministerstvo vnitra a jsem fakt spokojená. Mají různý balíčky, MM je u nich taky, tak teď budeme kromě balíčků pro muže, ženy a věrné pojištěnce čerpat ještě rodinný balíček :slight_smile:
VZP nemá skoro nic, to říká každý.
15. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
Až budu mít čásek Kači, tak mrknu na jejich stránky, taky mě to docela zajímá.
Ahojky Páji, já se cítím fajn, jen se mi už nějak nechce chodit do práce... :frowning2: Vyhovovalo by mi, kdyby byli ty 3 dny volna každej týden, to si člověk aspoň trochu odpočine a užije to volno.
Zkus mrknout na ten MMB, tam je spousta pěkných věciček! Já myslím, že ty Páji budeš mít taky holčenku... prostě moje tušení.... :grinning:
15. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
Leni.dv, na fotkách vypadá bříško fakt mega velký, ale když jsem tě v sobotu viděla v reále, tak mi tak velký nepřišlo :slight_smile: Moc ti to slušelo :slight_smile:
A kdy dodáte nové společné fotečky ?

Holky, dneska mám první 2 pohovory s mým potenciálním nástupcem, tak jsem zvědavá, co budou zač... První pohovor mám v 9h, ale vůbec se mi do toho nechce... :confounded:
Za 5 dní inzerátu mám 30 uchazečů, většinou ale chlapy a to se šéfovi zatím moc nelíbí. Prý žádný nebude mít takový ten "cit pro vyjpaté situace", co mám já...
15. dub 2009 v 08:28  • Odpověz
Páji, tak to bude určitě běh na dlouho trať než někoho schopnýho vyberete. Možná se šéfovi i nelíbí, že jsou to samí chlapy kvůli tomu, že chlap si nenechá líbit tolik věcí jak ženská. My totiž ledasco překousneme a u toho tvýho šéfa to zrovna bude asi mít novej člověk náročný. A kdy chcete aby ten člověk nastoupil? Už teď někdy?
15. dub 2009 v 08:33  • Odpověz
Katy, človíček by měl nastoupit v červenci, ale na zkoušku třeba na 2-4 dny už v květnu. A když to nebude ono, tak znovu inzerát a znovu hledat. Šéf počítá s tím, že budeme úspěšní až na třetí pokus...
U mě je ta práce i dost o papírování a "slohových cvičeních", pro co chlapům taky chybí někdy trochu toho citu... :confounded:
15. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
Holky, my jsme s dětma u Pojišťovny ministerstva vnitra už od 1991 a jsem spokojená, neměnila bych.

katy.v: naprosto přesný odhad vztahu šéf/podřízený muž... jak to tak čtu. Líp to napsat nešlo. Chlapi mají vždycky pocit, že babu líp zmáknou, ale chlap to je konkurent

Holky, přeju pěkný den, ať se vám daří. Doufám, že dnes zase nepadnu na hubu, jako včera. :grinning:
15. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
Paji, tak to přeji pevné nervy při pohovorech :wink: Jinak děkuji za pochvalu, ale na těch fotkách s váma se cítím fakt blbě mezi takovýma vyžlátkama :grinning:

Fotky dodám hned, jak je dostanu od tchýně :slight_smile: Trochu je poupraví a vypálí mi je na cd.
15. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
Leni, vždyť ti to tam moc sluší, jsi krásná těhulka a maminka!!!! :wink:
15. dub 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky, dívám se na Novu na film a u toho snídám, pak nakouknu a přečtu vás...
Leni, moc pěkná fotečka ze ZOO, moc Ti to tam sluší... :wink:
Pěkný den všem! :dizzy_face:
15. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
Tak jsu tady a dočetla jsem vás..
Jak teda s tím zítřkem, mám dojeto do Vyškova, nebo to necháme na jindy?
Kači, měníte pojišťovnu? Já jsu teď od listopadu znova u VZP, ale jen proto, že Reprofit neměl smlouvu s ZPMV, ale jak to tak pozoruju, tak ji ještě možná před porodem změním, abysme byli s mimískem oba zase u Ministerstva. My jsme s MM byli původně u VZP, pak přešli k Ministerstvu, a pak kvůli Reprofitu jsem přešla k VZP, ale asi znova přejdu k Ministerstvu. Ještě, že člověk může měnit pojišťovnu každýho čtvrt roku.
Páji, tak uvidíš, co to jsou za kandidáti, to bude asi běh na dlouhou trať s těma uchazečema, co? Než někoho vyberou... a vybírá si je sám šéf, nebo kdo? A u toho pohovoru jseš Ty a šéf? A ještě někdo? A ženský uchazečky zatím nejsou, jo?
Leni, na fotečky se těším, určitě vám to tam moc sluší. A taky mi Tvoje bříško v reálu nepřišlo zas táák obrovský, prostě normální... :slight_smile:
Hani, jak vám je?
Kači, ať dopadneš dobře na kontrole po šestinedělí...
Katy, tak to jo s tím kolem, ale já bych si netroufla... v tomhle jsu docela posera.
15. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

byla jsem dopoledne ve Vyškově na nehtech, dorazili jsme před chvilkou, takže jsem jenom v rychlosti přelítla jak to vypadá s tím srazíkem a vidím, že se nemůžem nějak domluvit, moc ráda vás uvidím, ale jestli to teda nenecháme na příští týden, ať se můžeme v klidu domluvit, ale pokud řeknete kdy a kde, jsem schopná zítra dorazit. Příští týden by snad mohla i Hanka, jestli už budou zdraví.

Musím rychle nachystat něco k obědu a Kuba se mi tady rozčiluje, tak musím běžet ale odpoledne určitě nakouknu jak to dopadlo :wink:
15. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Lenajsku, budu to muset teda taky prozkoumat ty zdravky. Samozřejmě chci, co nejvýhodnější a kvalitní pojišťovnu. Já jsem to jaksi nikdy neřešila, prostě jsem odjakživa u VZP.
15. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj, já pilná včelka od rána pracuju a teď se tady cpu čočkou. Já ve čtvrtek jdu na třídní schůzky, takže nemůžu, škoda, ráda bych vás viděla.
Teri, gratuluju k NT, teda holky, vy máte ty termíny říjnový tak napěchovaný, to jste si posílali jako sms, kdy se snažit, aby vám to vyšlo stejně ??? :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
Holky a jaký výhody má Ministerstvo ? Já jsem Katy taky odjakživa u VZP. A teda chtěla bych nějaký příspevek na předporodní kurs:slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
Pokud vím, tak ty předporodní kurzy má i VZP v příspěvcích : http://www.vzp.cz/cms/internet/cz/Klienti/Pripravili-jsme/vyhody2009/matka_dite
15. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
S tím srazíkem, domluvíme se teda po té desáté na městě? Hanča psala, že by s Matýskem přijela.
15. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
Holky, tak to necháme na příští týden ten Vyškov, někdy třeba na odpoledne? Já bych mohla kromě úterý kdykoli...
Na ty pojišťovny se ještě mrknu, ani jsem nevěděla, že jsou příspěvky na předporodní kurzy...
Veru, komu jdeš na třídní schůzky? :slight_smile:
Nechte si chutnat k obědu, já si ho ohřeju za chvilku...
15. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
Aha, takže zítra teda po desáté? Tak jo... Doufám, že nedojde kontrola. Snad ne...
15. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
Adamova ségra chodí na stejnej gympl jako my dva a má i stejnou třídní. Chodíme jí na schůzky, je to děsná sranda:slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
Leni, jak chceš. Tohle nebude oficiální srazík, asi bysme si jen sedli na náměstí a pokecali.
15. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
Lenajsku, Leni, nejsem si jistá, že můžeš pojišťovnu měnit každýho 1/4 roku. Myslím, že ji můžeš změnit 1x za rok, ale vždy ke konci kalendářního čtvrtletí.
POjišťovny přispívají různě, vím, že ZPMV přispívá 1000,- na cvičení pro těhu (ev. na kurzy) a myslím, že 500 na kočárek.
15. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
Leni, tak ještě uvidím, jak se mi bude chtít... ale asi bych dojela, ať nesedím furt doma. Mrkla bych se vedle té Hypernovy do toho obchůdku, než bych jela zpátky.
Tak ve Vyškově budu v 9.45 na nádru, kolem 10. na náměstí. :wink:
Veru, no to je něco... :grinning: Takže tam chodíte místo rodičů? :grinning:
15. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Páji a jo, možná je to tak, jak píšeš, ale věděla jsem, že je to nějak ke konci čtvrtletí. :slight_smile: To chce to proštudovat, co je za možnosti...
Jak pokračují pohovory? :wink:
15. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
Měla jsem na pohovor 2 slečny mýho věku, každá je jiná a každá svým způsobem dobrá a chytrá. Asi obě projdou do dalšího kola.
Potřebujeme někoho relativně mladého, dynamického a přizpůsobivého, což od 40 nebo 50 letýho chlapa s 25-30 letou praxí je naprosto nemožný. Jsou hrozně "zdeformovaní" a spousta z nich to má jen o kariéře. Uvidí o trochu lepší místo a frnkne. I v dnešní době je málo lidí, co si opravdu váží své práce.

Užijte si srazík, já budu tiše závidět...

Zítra mám ráno zubaře, doufám, že nebudu mít žádný kazíky. :wink:
15. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Páji, ale holky v tvým věku taky brzy prchnou na mateřskou... :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.