• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Veru díky moc, máte to pěkně vymyšlený a udělaný. A jak nafotím já u nás, jak to bude to budou teprv sardinky... :grinning: Taky budeme muset mít postýlku u postele, tak oddělám taky ten bok, jak to máte vy. Jen vylízání z té postele bude horší, ale člověk si zvykne.
Holky jdu uklízet a přeprat si pár věcí v ruce, když je venku tak hezky, tak ať to uschne. Chtěla jsem jít do obchodu, ale v tom hicu se mi nikam nechce, půjdu až odpoledne asi.
Veru, jak se cítíš jinak? Píšeš, že ses dneska dobře vyspala, to je fajn. :wink:
26. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Mrzí mě, že má pejska zase průjem, ach jo... :unamused:
V tom Jeans Clubu mívají dobrý věci za levno, kupovala jsem si tam právě to bílý tričko.
26. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Veru, to máte fakt senzačně udělaný. Já zrovna včera přemýšlela, jak to udělám s nočním stolkem. Asi ho taky hodím na konec za postýlku.
Já si budu muset koupit nějaký nový a levný letní kalhoty, aby mi nebylo líto si je ustřihnout... To toho Jeans klubu se skočím někdy podívat. Loni jsem tam MM nakoupila půlku vánočních dárků. :slight_smile:
26. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
holky, zkoukla jsem náhodou tohle albíčko a neubránila jsem se slzičkám... Čtěte i ty nápisy k fotečkám...

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=298725
26. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tak nakonec to nebyl prujem, jen se s MM zapomneli rano vykadit, tak se ji chtelo.
JJ, vylizani z postele je boj, ale musela jsem si zvyknout, tak jsem si tu postylku radeji nainstalovala:slight_smile:

Az na to vedro se citim celkem fajn, jen vcera jsem chytla depku, tak jsem bulela jak pitomá. Lezela jsem jak kus polena v posteli, spatne se mi dychalo, hruza:slight_smile: MM jak furt neni doma, tak si vsechno tady delam sama, ale spoustu veci uz nezvladnu, tak aspon vecer pridelal ty police:slight_smile:

Zase hovnajs udelam, jdu si cist:frowning2:
26. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
jo a Leni, zapomněla jsem reagovat na tu jógu, teď je to naprd, jak byly státní svátky, tak to nebylo, mezitím některý maminy odrodili, tak je nas málo a ona to dost ruší ty lekce. ty cviky nejsou moc náročný, mě vyhovuje hlavně dýchání a protahování - a pak některý ty pozice se mi dělají těžko a mám z nich hřeče v nohách. Tak kdyby se ti chtělo, můžeš se tam se mnou mrnout, v pátek ve tři:slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Tak, jsu po obědě a asi odpadnu, ven se mi v tom vedru vůbec nechce vylízat.
Páji, už jsem to albíčko viděla několikrát, je to hrozně smutný, ale je vidět, že rodiče i ta holčička jsou silní a stateční bojovníci, moc bych jim přála, aby nakonec ten boj vyhráli!
Veru, to je fajn, že pejska je OK. To věřím, že Tě občas chytne depka, být často sama to je celkem nanic... :frowning2: Tak snad se to někdy zlepší a jak se mimčo narodí, bude u toho víc i TM... :wink: A prosímtě, co bys furt chtěla dělat, odpočívej, dokud můžeš!!! :wink:
Díky za nabídku, na tu jógu já začnu chodit příští týden tady u nás, sice jen na měsíc, ale furt lepší jak nic. Pak by tam bylo stejně pěkný vedro, fuj. A v pátek mám už jinej program, jsou v Brně pivní slavnosti, tak jdem s MM a mou kamoškou na chvilku do města, já jdu předtím na kontrolu na endokrinologii a zkusím se mrknout po nějakých těch plavkách...
26. kvě 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky,

to jsem se ale prospala :grinning: jsem nějak odpadla v ložnici..hihi
Byla jsem teď venku a odkrývala plachtu z bazénku a nafoukla jsem Áďovi balón, jak dojede ze školky, tak se tam zase pohrne a bude dovádět.
MM teď poprosím o slunečník, nemůžu ho tahat..

Co máte v plánu vy kočky?
26. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
Navečer dám nějaké foto do Alba (malého v bazénu), tak potom mrkněte, jestli budete chtít.
26. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Luci, to je dobře, že sis odpočala, budeš sílu a energii potřebovat.
Já mám v plánu vyrazit na náměstí něco nakoupit a pak domů, nechce se mi být v tom teple dneska moc venku. Ale pofukuje tam, tak to snad nebude tak hrozný.
Na fotečky mrknu. :wink:
26. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Tak jsem doma z Brna, byla to celkem pohoda. Jen mě bolej nohy ze žabek, asi to není teď ta nejvhodnější obuv :unamused: Sice jsem všechno nevyřídila, ale vesměs mám vše co jsem potřebovala. Nějak začínám cítit únavu. Asi si půjdu na chvilku spočnout :pensive:
26. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
Teda Helu, ty jsi nezmar, ja jsem opet nemozna z toho horka. navic mam zase krizovy bolesti, chutovka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
Hm, tak ty křížový bolesti ti Veru vůbec nezávidím. To musí být hodně nepříjemný. Musím zaklepat, toto mě naštěstí nepostihlo....aspoň zatím :confused:
26. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
Koupila jsem si mimojiné i kruh pod zadek do porodky, ale doufám, že ho nebudu potřebovat :sweat_smile: No ale kdyby náhodou, tak bude aspoň po ruce :wink:
26. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
já musím prohrabat skříń, snad najdu kruh ze školky:slight_smile: :wink: .
JJ, o víkendu jserm zpovídala mamku, jakej mela porod, říká se, žeto bývá u matek a dcer hodně podobný. no, taky si užila bolesti v kříži, ale za 6hod bylo hotovo:slight_smile:
26. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
Možná bych doma taky něco našla, ale narazila jsem na něj v tescu za 19kč, tak jsem ho hned sbalila :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz
Jj, na té podobností porodu u matek a dcer něco bude.... Taky jsem měla hodně rychlý porod jako moje máma, včetně hnus křížových bolestí. Doteď si dělám srandu, že jsem rodila kyčlema :grinning: :grinning: protože tam ta bolest byla největší!!
Verčo, Helu vám už se to tak krátí!!!
26. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
JJ, mi povídej:slight_smile:
ozvala se mi na inzerát jedna holčina a poslala mi knížku, studuju pocitvě. Jen na alternativní EPINO pořád čekám a volat tam nebudu:slight_smile:
Dělala jsi Marci ještě něco speciálního před porodem?
26. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
Myslím tu Stadelmannovou:slight_smile:
26. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
Verčo, epi-no, maliník, lněné semínko, pupalka, umytý okna, procházky do holubic :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z venku a je tam na padnutí, fakt netuším, co budu dělat v létě. Asi se dlouhodobě přestěhuju na chalupu. :grinning:
Heli, to věřím, že jseš vyřízená... kde jsi všude běhala? Ten kruh myslíš dětskej nafukovací do vody, jo? :slight_smile: Za 19ká, nekup to, to je fakt.
Taky se teda máti musím zeptat, jakej měla porod, ale myslím že to nic dramatickýho nebylo...schválně se příště zeptám.
Veru, tak snad ta alternativa brzo dorazí, jsem se právě chtěla zeptat, jak to s ním vypadá. :slight_smile:
Holky, ten maliník a lněný semínko, to je na co dobrý?
Hlavně abyste to měly v pohodě a bez problémů!
26. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
Pupalka? já myslela, že pupalkový olej se kvůli protaglandinům v těhotenství nepoužívá.....
Leni extrakt z maliníku stimuluje stahy hladkých svalů děložní stěny. V době porodu podporuje správnou činnost porodních stahů.
A lněné semínko, no jak to popsat, kde to maže, tam se jede:--)) zvlhčení sliznice usnadňuje průchod miminka:slight_smile:
26. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahoj, jsem taky od Vyskova, i kdyz ne primo. Mam na vas prosbu - nevite prosim, kde sehnat ve Vyskove detske boty? Nas mrnousek uz se rozhodl, ze zacne zkouset chodit a ja nemam boticky. Tu v Rousinove nic nemaji. Budu vdecna za rady. Diky.
26. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahojky Anke, mi kupovaly botičky ve Vyškově na Náměstí v obuvi ABC. MAjí tam děckou obuv značky Santé, která má kvalitní koženou kotníčkouvou obuv pro děti. Mají i celkem velký výběr. kdyžtak se jukni na tyhle stránky kde mají od nich botičky http://www.zdravotnicke-potreby.cz/zdravotni-obuv/detska-/ :slight_smile:
26. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
Verčo, pupalku právě kvůli přirozeným prostanglandidům, které mají vést k vyvolání porodu. Takže v těhotenství se nepoužívá, ale naopak na přirozené vyvolání porodu jo :wink:
26. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz
Ahoj kočky,

koukám, že je tu nová tvář...

Anke ty jsi z Rousínova? Ptám se proto, že já v Rousínově bydlím skoro dva roky..
26. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahoj Luci,čtu samé dobré zprávičky...zítra hodně štěstí!!!!
Prosím tě,kde v Rousínově bydlíš?Marně jsem přemýšlela,kde je takové hřiště... :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
26. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahojky babel :slight_smile: :slight_smile: ,

bydlím v těch nových novostavbách.. no, nových :grinning: vlastně už dva roky starých. Je to přes silnici, když jdeš k doktorce, v těch vysokých nepravidelných a barevných barákách. Když tam dodeš, tak uprostřed je takový menší hřišťátko-pískoviště a když projdeš takovým průchodem, tak se dostaneš dozadu a tam máme dětské hřiště se skluzavkou, pískoviště a to druhé hřiště je na basket, volejbal atd.

Se můžeme někdy sejít, až budu moct :wink:
26. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Pěkný večer kočky, vítám nové tváře, Anke a Bebel (pokud jsi tady Babel už byla tak se omlouvám, nejsu si jistá).
Jdu taky popřát Lucce na zítřek hooodně štěstíčka, ať to dobře dopadne, ať máš krásný vajíčka a spermijky ať jsou ukázkový... :wink:
Mějte se fajn, jdu se za chvilku dívat na Ordinačku a věnovat se MM, teprve teď přišel od rodičů, zase makal na baráku... :unamused:
Mějte se fajn!
26. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Kočky, mám tam ty fotky Adiska, tak můžete mrknout :wink:

Lenajsku, si moc hodná.. fakt děkuju za podporu. Ani nevíš, jak se začínám bát co bude nebo nebude.
Jsem poseroutka, že :grinning: :grinning:
Zítra, jak se dostanu s MM domů a budu o.k, tak se ozvu a napíšu co a jak.

Mějte se moc pěkně a ještě jednou: DÍKY!!!!!!!!!!
26. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.