• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Nazdar holky:slight_smile:

Tak jsem se konecne dovolala na gyndu, sestricka satrala ve slozce a pak rekla, ze je to negativni:slight_smile: Tak se mi dost ulevilo, ale pristi tehu, pokud bude dobrej screening, taky radsi triply odmitnu:wink:
26. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Lenajsku, ja dneska byla v CA a maji tam tehu plavky s tou latkou bres brisko za 700 a pak normalka plavky taky s tou latkou, ktery jsou koupit zvlast vrsek a spodek, kazdy za 350, tak to zkus jeste omrknout...
Jinak ja mam taky desnou krizi s oblecenim...MYslela jsem si, ze to vydrzi s kalhotama na gumu z Taka, ale uz me zacina tlacit, i kdyz je pod pupkem:frowning2: V CA me nic neuchvatilo, v bazarku co jsem koupila rifle, taky nic, zacinam byt zoufala:frowning2: Z letnich veci je mi jedna jedina sukne:grinning:
26. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
Luci - aaaha...já jsem si myslela,že to bude u střediska...
jinak malej je kouzelnej.
Nedělej si starosti a nestresuj se...tfuj tfuj tfuj...zítra to určitě dopadne dobře..tak na dvojčátka!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Veru, moc pekne jste to vyresili:slight_smile: Ta postylka je nejaka spesl bez te jedne steny, nebo jste ji proste nejak oddelali?
26. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
babel, je to přímo u toho střediska, kde jsou doktoři.. (dětská, zubní..) bydlíme na Zahradní :grinning: :wink:

Kují za tfujtablíky..
26. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Brý večír vespolek,

Teri: KOukala sem na bříško, máš to zatím jen tak rozkošně vyboulený, v létě to bude v klidu s břuchem, stačí nějaký ty elastický šatky a máš vystaráno :wink:

Luci: Fotečky super, Adísek je fakt celej ty :wink:
26. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
Lucko, taky zítra držím moc palce, ať všechno klapne, tak jak má :slight_smile: A pak se hlavně hodně šetři a odpočívej :wink:
26. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj, jj Luci, Adámek jak kdyby ti z oka vypadl:slight_smile: Držím palce zítra.
Teri - to je úplně obyč postýlka k Kiky za 1200,-, jen jsme nepřidělali jednu bočnici:slight_smile:
No, přišli jsme z prochajdy, musím se natáhnout, táhnou mě záda, sakra, nějak to přestává být sranda :unamused:
26. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
To bylo dneska krásně,jak jste si to sluníčko užily?já si zaplavala u kamarádky v bazéně a pak valila do Vy objednas si novej kočár :slight_smile:

Luci:Adik je krásnej klučina,fakt celej ty :grinning:

Holky,kdy se zase sejdeme na kočárkování?
26. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Hani, ale ja nema v cem chodit ted:grinning: Jestli se zitra ochladi, tak fajn, ale v takovym paraku...no musim nekde poridit nejaky 3/4...
26. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Kači nevim ,dej čas a místo....

lenajsku? Jak ty si teda na tom zítra?
26. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Kači? Ty kupuješ nový kočík? Proooooč?
26. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Holky, kujíkuju...

Áďa a celej já :confused: mno, mě to tak nepřipadne.. chvílama v něm vidím jeho tátu.

marci, budu se muset šetřit.. nebude to sranda, ale já to už nějak vydržím, ať je nějaký výsledek :wink:

Tak jo holky, jdu do hajan..mám to zítra fakt náročné.

Brou noc, jo a nějaké foto jsem tam dodala :grinning:
26. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Luci, moc pěkný fotečky, mladej je teda pěknej model... :grinning: moc pěknej klučina. A bazének nemá chybu! A Tobě to tam taky sekne. :wink:
Hani, Ty můžeš zítra jen dopoledne? Tož že bych vyrazila? Jestli teda MM ještě překecám a půjčí mi, už mě ta sociálka pěkně sejří, že peníze furt nikde. :frowning2:
Teri, díky za info o C&A, ve Vaňkovce v Brně jsem žádný těhu plavky neviděla, ale ještě se mrknu někam do jiné C&A prodejny, nebo ještě třeba dostanou zboží.
Veru, ta postýlka je z Kiky? Tam jsem nikdy nebyla, tak se tam někdy mrknem, jak budem objíždět Ikeu, tak můžem mrknout i tam. Takže zase záda zlobí... no kočko, je vidět, že asi jdeš do finále...
Kači, já byla na sluníčku dneska jen hodinku, a to jsem se mu snažila ve městě vyhýbat, fuj. Fakt mi to nedělá dobře.
Hani, tak než jsem to dopsala, tak mi MM dal peníze, takže zítra můžu vyrazit...

Krásnou dobrou noc všem! :wink:
26. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahoj, dekuji za mile privitani a za rady ohledne obchodu s botickama

lucka.adis - jsme sousedky, jsem taky ze Zahradni a zname se od videni :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 23:21  • Odpověz
Ahojte kočky!
Tak hlásím, že včera na gyndě v poradně vše ok. Jen mi v rychlosti Dr. zkontrolovala utz přes bříško, jestli se mimi hýbe a jestli tluče srdíčko. Jinak mi řekla, že všechno vypadá dobře, tak jak má. Taky jsem se ptala na to, že pojedeme k moři, tak neměla nic proti, když nemám žádný komplikace. Byla jsem tam vyřízená docela rychle.

Ještě jsem nestihla dočíst všechno od včerejška, takže zatím jen, co jsem zvládla.
Páji a Lenajsku, jedme do Chorvatska do Živogošče na 12 dní :wink:
A co se týče plavek, tak zatím vůbec nevím, mám dvoje plavky, jedny bikiny, ty neobleču a jedny starší 2-dílný, ale nevypadám v nich bůhvíjak, takže přemýšlím, že bych si koupila nový, ale nějaký levný, třeba jen na stánku, tak ještě uvidím, na co narazím.
27. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
Dobré ránko, dneska jsem první :slight_smile:
Nemohla jsem absolutně vstát, myslela jsem, že vytuhnu a zaspím. Asi jsem byla po včerejšku utahaná, postěžovala jsem si mamince, jak si nemám co oblíct a tak jsem utekla z práce a šly jsme do města. Nakoupily jsme úplet na břicho na 2 sukně, jednu ustřihnu a druhou ušiju z látky, co jsem taky koupila. Pak jsem si koupila senzační kožený pantofle - dokonce tam píšou, že jsou i ortopedický, za necelých 500 (v té značkové obuvy na Jakubáku, jak tam mají boty z loňských kolekcí), pak mě mamka přečsvědčila, aby jsme koukli do kamenných obchodů k ťamanům - snad po 5 letech jsem si tam něco koupila - tříčtvrťáky za 150 Kč ! Ani je nemusím stříhat a našívat tam úplet, protože jsou XXXXL a vlezu se do nich i bez úprav :slight_smile: Ale časem je nechám ustřihnout.
Teri, tvůj probém mám taky, včera ráno jsem si tady vylívala srdíčko, jak si nemám co oblíct... Úplná krize. A samozřejmě, veliká gratulace k negativním TT !!

Luci, malej je ti fatk podobnej. A vidím, že si to léto pěkně užívá. :slight_smile:

Katy, jak si dopadla? Máš novou fotečku ?
27. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Tak mě Kačka předběhla... :grinning: Super, že je všechno tak, jak má být. Já začínám být pomalu nervózní, zítra už 20tt a necítím pořád žádný pohyby - ani ty bublinky... Ale vzhledem k tomu, jak narůstám (jako nafukovací balónek), tak se mimču asi docela dobře daří :wink:
27. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
Kaaaci, ty si kupuješ nový kočárek? Koukala jsem do albíčka, takže místo Firkonu X-lander? Proč, prosím? Máš k FIrkonu nějaký výhrady? Mám si jej v plánu taky koupit....
27. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
Páji, tak to jsi měla super nákupy včera, to ti muselo hned pozvednout náladu, co? Bezva! :wink:
Taky budu muset navštívit šikmooký :grinning:

Teri, taky moc gratuluji k výborným výsledkům TT!! Super! :slight_smile:

Páji, půjdeš do toho Firkonu? Já jsem se stejně jako Lenajsek zamilovala do DorJanu, je bezvadnej, praktickej a cena je suprová! :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Jo jo, Katy, docela jsem z toho měla radost :slight_smile: Chtěla jsem ten FIrkon, neslyšela jsem ani jsem nečetla žádný špatný reference, tak jsem do něj chtěla jít. Asi pro jistotu kouknu na ten DorJan. Aspoň pro představu.
27. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
A trochu jsem zklamaná ze slečny, co měla po mě nastoupit... :angry: Začala se cukat a včera zavolala, že tu práci nevezme... Prý moc odpovědnosti, hoooodně práce a dle jejích představ malé ohodnocení. Je jasný, že když nemá skoro žádnou praxi a bude skoro 2 měsíce zaučovaná a nebude odvádět žádnou práci, nemůže dostat 30...
Takže aby jsme začali od znova. Mám toho pokrk. :frowning2: Místo pohody před odchodem na MD, se budu stresovat, jestli někoho seženeme nebo ne. :confounded:
27. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Dobré ráno holky,
teda, mám za sebou pěkně šílenou noc, posraný záda :unamused: :slight_smile: .
Náhodou se u šikmanů nakupuje celkem dobře, mám taky 3/4 za 150,-:slight_smile:

Dneska odpo musím do Brna, už tu nemáme co jíst, tak musím nakoupit, doufám, že mě nestihne déšť.Ale až navečer, aby mě Mm vyzvedl autem a nemusela se tahat s taškama. Teda, slibovali v noci bouřky a nic :frowning2: A já je mám tak ráda:slight_smile:

Paaji, prosímtě, hlavně se nestresuj, já vím, že to zní blbě, ale toto není tvoje odpovědnost. O to se musí postarat šéf. Ten si musí uvědomit, že jako těhotná se nedejbože může stát cokoliv a ty zůstaneš ze dne na den doma a on se bude muset zařídit. Jasný, že chceš odejít s čistým štítem, ale te´d by tě už teda práce neměla tak zatěžovat. Ať si chlap poradí, už tak děláš určitě maximum :wink: :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky!!!!
Všechny zdravíme do Vyškova!! :slight_smile:
Nemám moc času, pořád lítáme s Ájou po venku :grinning: ZAtím nechodí, ale asi to co nevidět přijde....
držte se všechny :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Páji, tak to je mazec s tou holkou. I kdyby ale ona nebo kdokoliv jiný nastoupil, tak nikdy nevíš, jestli se tam udrží a neodejde třeba ve zkušebce, jestli je to opravdu tak náročný. A neměli jste ještě jiný favoritky, ze kterých by se dalo vybrat? Přece nepojedete zase od začátku, inzeráty, pohovory atd...??
A přesně jak říká Verča, to není tvůj problém, ty máš daný termín, kdy odejdeš a jestli si to šéf zvládne zařídit nebo ne je jen jeho starost, ty se kvůli tomu přeci nebudeš stresovat, ne?
27. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Holky, když ono je to těžký... Nejsme žádný kolos (když nepočítám "dělnický" profese), jakákoliv výměna zaměstnance je hrozný zásah do fungování firmy. Pohovory a výběr dělám já, teď nám zbývají max.2 měsíce. Jasně, že ten, kdo si rozhodne, koho vezmeme, bude šéf po poradě se mnou a kolegou, ale ... Myslím, že si nikdo nepřipouští - ani já ne, že by se mohla stát, že ze dne na den nepřijdu.
Na zítra a pátek mám další pohovory, za posledních 5 dní přišly docela solidní "kousky" :wink: Když odejde ve zkušebce, tak mi to bude jedno (teda teď to tak říkám, ale vím, že to tak nebude..). Ale bude to už jen a jen starost šéfa.
Celkově bych viděla problém v tom, že se lidem moc nechce makat. Vidí super místo, reprezentativní manažerskou pozici a byli by nejradši, kdyby jen pobírali nehorázný prachy bez práce.... :angry:

Uvidíme, jak to nakonec dopadne... začínám se bát, že sem budu chodit ještě i v říjnu :frowning2:

Hani, nemáš nějaký zprávy o Lenči a Adámkovi? Kdy už je konečně pustí domů? Doufám, že nejpozději zítra :wink:
27. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Hani,co takhle srazík v pátek dopoledne na městě?
A kočík chci novej,protože se mi líbí jinej :grinning: to su celá já,jak něco vidím musím to mít :grinning:
27. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj kočky, tak se hlásím z Vyškova, byly jsme s Hančou ještě se mrknout za Leňou a Adámkem, Adámek má pořád ty atb do žíly, zítra je ale pouští z Vyškova a pojedou do dětské nemocnice v Brně, že prý má možná ucpaný slzný kanálek, tak by se mu tam na to podívali a vůbec Lenča neví, jestli tam budou ležet, nebo to bude jen ambulantní zákrok... to se dozví zítra. Že ve Vyškově víc udělat nemůžou. V té dětské by to bylo na očním. Chudák malej, takový potíže hned ze začátku... snad si to vybere na hoooodně dlouho dopředu. Pak začal plakat, tak jsme šly... pozdravovala jsem od všech, říkala jsem, že držíme palce...
Jinak jsem včera zapomněla pogratulovat Erince k negativním tripplům, omlouvám se, tak gratuluji dodatečně!
Jdu si vás přečíst, jak jste se měly a jak se máte a všechny moc zdravím! :wink:
27. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahojky holky,
tak já hlasím odedneška neschopenku. Včera jsem začala špiňit a dneska rano to pokračovalo tak jsem jela na gyndu a podle dr. je vše v pořádku a viděla jsem srdíííííííííííííííčko :dizzy_face: Ale pro můj klid mi napsala nesch. na kontrolu jdu až za 14 dní. Takže teď jen odpočívat a odpočívat :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jé chudák Léňa taky to nemá jednoduchý :unamused:
27. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.