• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Kači, gratuluju k dobrým zprávičkám na kontrole, ještě aby bylay v pátek dobrý zprávičky a bude to super. To je fajn, že dr. neměla výhrady k Chorvatsku, v Živogošče jsem nebyla, ale jezdí tam hodně lidí, tak snad to tam bude fajn. Hlavně aby vyšlo počásko a byla jsi v pohodě a mimčo taky. :wink:
Týjo, že bych se zašla podívat i k ťamanům? Dlouho jsem u nich nic nenakupovala, když jsou teď všude nějaký akce a slevy, ale asi se zajdu taky mrknout.
Páji, to mě mrzí, že ta kočka nenastoupí, ale snad se v dalších pohovorech konečně objeví ta pravá! Držím palce, chápu, že to není jednoduchý a že si tohle hodně bereš, kdo by si to nebral, když to je u vás tak jak popisuješ, ale snad to už konečně klapne!
Katy, zamilovala ses do Dorjanu? A do jakýho typu? Já myslela, že bys pak chtěla sporťák kupovat zvlášť? No já jsu zvědavá, jak se na něj pojedem podívat do toho Babystaru někdy, jestli až nám ho předvedou, se mi bude taky tak líbit jak na tom výstavišti. Uvidíme, času dost.
Kači, tak ať novej kočárek dobře slouží... :wink: Kde ho budete kupovat?
Veru, dobře nakup a ať Ti TM vezme tašky, přece se s nima fakt nebudeš tahat sama... kde nejčastěji nakupuješ? Já to střídám, Tesco nebo Interspar, když jsu ve městě, ale častěji asi Tesco. Mrzí mě, že Tě tak trápí ty záda... :frowning2:
Katy, a jak je mimčo už velký?
Páji, neboj, pohyby přijdou, i bublinky... :wink:
27. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Mišičko, už jsem si říkala, co s Tebou je, jestli je vše OK.. tak moc moc gratuluju k srdíčku, opravdu odpočívej, PN Ti schvaluju, není nad to být v klídečku a pohodlí domova. :wink: Tak se opatruj s mimčem, pohlaď bříško a nech se hýčkat! :wink: Vidím, že jseš 7tt, to je super... :wink: :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Dokonce mi teďka dr. řekla že tomu 7 tt odpovídáme :slight_smile: Jen mi trošku to špinění dělá vrásky, ale ¨když řekla že to nic není tak jí udu věřit :wink:
27. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
Míšo, nejseš první ani poslední těhulka, co špiní, když Ti dr. řekla že to je v pořádku, tak určitě je. Papej vitamínky pro těhulky, nic těžkýho nezvedej, a odpočívej. Ono to přejde... důležitý, že nekrvácíš jasnou krví.
27. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ne ne je to jen takoví hnědý výtok,ale strašně jsem se ¨vyděsila.
27. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se jenom na skok..

podám jenom zprávy a půjdu zase do hajan, i když teď ležím v posteli s notebookem :grinning: OPU jsem zvládla v pohodě, až na to, že jsem se fakt hrozně bála a teď mě bolí děsně břicho-vaječníky. Sotva chodím a o wc ani nemluvím, jsem zvědavá, jaký to bude :confounded:

No, ale abych teda už podala zprávy, ne? Tak máme 7krásných vajíček a nechali jsme si je všechny napíchnout a v Pátek si mám volat co a jak.
27. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
misicko, jinak gratuluji k srdíčku... tak pěkně odpočívej a nic těžkého nezvedej :wink:

Jinak chudááááák Léňa a Adámek, snad to bude brzo o.k
27. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Luci tak držím palečky ať vajíčka vydrží :wink:
27. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
misicko, kují... teď už je to ve hvězdách :slight_smile: snad to bude všechno o.k :wink:
27. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
Luci, vítej zpátky, vidíš, že jsi to zvládla, ta bolest přejde, já to cítila jak bolest při silné MS, ale je fakt, že 7 vajíček, tolik, kolik máš Ty, jsem nikdy neměla. To je super úrodička!!!! Tak ať se všechny oplodní, při ICSI by měly a ať se krásně vyvíjejí!!!! Ty hodně odpočívej, hodně pij, nezapomínej na to, dneska to bude ještě takový čerstvý, ale pak to bude ta bolest ustávat. Hezky se ještě prospi, pak písneš víc, jak se budeš cítit. Na páteční telefonát budu držet palečky!!!
Míšo, to věřím, že ses vyděsila... dostala jsi Utrogestan, bo něco na udržení? Luci, a Tobě dali něco na udržení embryjek?
27. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
Lenajsku, díky moc.. dneska mi píchli Agolutin a od Pátku beru utrogestan, s tím, že ho v lékárnách mají nedostatek a dávají místo toho něco jiného se stejným účinkem. Já mám to štěstí, že ještě nějaký utrogestan mám v zásobě, takže ho začínám brát od Pátku 3x denně 2 tabletky a zavádím ho. Jinak k tomu beru pořád ještě Prednison a chci se zeptat, jestli můžu k tomu brát ještě to Calibrum, Mateří kašičku a ten Acidofolan..
27. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
Luci, to asi dostaneš Duphaston, já ho brala jednou taky při nedostatku Utroše. Utroš jsem taky zaváděla v dávkách jak Ty, až do 12tt. Docela to pak ta spotřeba narůstá. A Prednison jsem brala až do nějakýho 11tt. Calibrum ber určitě, to je i v prvním trimestru a mateří kašičku nemusíš dle mě každej den, ale stačí ob den, tu bych brala do // na testu. :wink: A ten Acidofolan furt nevím, co je, ale jestli je to jako kyselina listová, tak ta je asi obsažená v tom Calibru, tak to nevím jestli bych brala. Zkus si zavolat do CARu a zeptat se... Držím palečky!
27. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
děkuji za rady :wink: jdu se natáhnout.

Pěkný den holky :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
Míši, to se ti nedivím, že si se vylekala. Moc gratuluji k srdíčku :slight_smile: Odpočívej, uvidíš, že to bude dobrý :slight_smile:

Luci, taky velká gratulace. Jši šikulka, tolik vajíček. :slight_smile: To fakt tipuju min.na dvojčátka. :wink:

Lenajsku, to auž ani není možný, že jsi v 15tt. Hrozně nám to letí, co? Chudák Adámek, moc šťastně do toho života nevstoupil. V dětské mu určitě pomůžou, věřím tomu. :wink:

Možná dneska vyrazíme na ohňostroj, ale máme večer ještě schůzi družstva, tak nevím, jak se mi bude moc chtít...
27. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
Páji, no jo, letí to, Ty za chvilku budeš 20tt... :wink: Zase schůzujete, jo? tak ať to netrvá moc dlouho a probíhá to v pohodě... nevím, jestli když bude zatažený, jestli bude něco vidět... ale za pokus to možná stojí. Tak jestli pojedete, užijte si ho. :wink:
27. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
Člověk tu chviličku není a tolik novinek :slight_smile:
V první řadě gratuluji Mišičce k srdíčku, super super super!!! :grinning: Jak psaly holky odpočívej a užívej si to, určitě bude všechno v pořádku :wink:
A tobě Luci, zase gratuluji k sedmi krásným vajíčkům, to je bezvadný, že to tak hezky jde! Budu držet na pátek pěstičky :slight_smile:
Je to bomba, když se všem tak daří :dizzy_face: :slight_smile:
Jen mě mrzí ta Leňulka s Adámkem, že jdou z jedné nemocnice do druhé a domova si zatím moc neužijí :frowning2: :fearful: Snad malýmu dají v Brně očíčko brzo do pořádku...
Díky Lenajsku, že jsi vyřídila od všech pozdravy :wink:
Ohledně toho kočárku. Myslíš jako, že nejde koupit jen korbička na tu kostru a autosedačka? Ten golfáček k tomu je automaticky?
27. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahojk holky, tak antibiotika zabraly a už je mi o hodně líp. Petřík nekojení ustál bez větších problémů a konečně spinká celou nocn a já mám klid. Chudák Leňa a melej. Ten si toho musí taky ze začátku vytrpět.

Kacce: Já jsem na tom podobně s kočárkama :slight_smile: . Taky jsem měla Firkona a vyměnila jsem ho za Herqulesa. Ten bych už neměnila jedině za 6-kolku já mám jen 4.

Misicka: gratuluji k srdíčku a hlavně odpočívej a dávej na sebe pozor

Lucka: přeji hodně štěstí a držím palečky ať to vše dobře dopadne :wink:
27. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
Huj holky, došel MM tak jsem se na minutku dostala k pc než nám dojdou švagři.

Lenča už Vám podala info o Leňulce a Adíkovi, no nemaj to lehký, pomoct nemůžem, snad jen držet pěsti, ať to v tom Brně nějak pořešej a jsou spolu brzo doma a užívaj si jeden druhýho. :slight_smile:

misicko: Gratuluju k srdíčku!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak na PN bude fajn :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , můžu tě teda přidat do společnýho albíčka jako těhulku?

kaci: V pátek dopo mi vyhovuje. Njn s těma kočárkama je kříž :grinning: , já bych teď nejradši šla do casualu, ale to by mě MM asi už udusil ve spánku :grinning:
27. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
Luci: Ještě dočítám, - tý jo to byla ale úroda vajíček :dizzy_face: čím víc tím větší šance na úspěch :grinning: , ať to dál klape jako na drátku :wink:
27. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
Kočky, loučím se, jedu si vyzvednout ten novej pas a zrovna mrknu na nějaký ty stánky a do obchodů.

Mějte se fajn!
27. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
Ahoj holky,

než vás dočtu, tak prohlašuji dnešní den za "den blbec". Dopoledne to vypadalo, že konečně polevily vedra a Dejvík měl lepší náladu, poobědě šel spát a já uklízet a vysypaly se na mě dveře sprcháče, takže všude je plno skla a krve z mé pořezané ruky, Dejvíka to vzbudila, řval jak pardál, ze mě kapala krev, tak jsem ho nemohla ani vzít než jsem to zastavila. Pak jsem ho sebrala a šli jsme ven, jenže on z toho šoku celou cestu prořval. Teď jsme zavřeni v jedné místnosti a čekáme až se vrátí manžel domů a jeden bude hlídat a druhý uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No když se daří, tak se daří......
27. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
Hani,tak já písnu holkám jestli přijdou taky ju?a kdo chce tak at se přidá :wink:
27. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahoj kočky,

jenom koukám a dočítám novinky...

marci, ježiši co jsi proboha dělala, že se to na tebe vysypalo :fearful: no, ještě že se ti nic vážnějšího nestalo, kočko.

paaji, o dvojčátkách jsme pevně rozhodnuti.. jdeme do toho rizika, ale je fakt, že budu vděčná a ráda i za to jedno, pokud se uchytí :wink: :slight_smile: ..kdyby se uchytili obě dvě, tak by to bylo taky super.

Hani, taky jsem na ten počet koukala, nepočítala jsem se sedmi. Byla tam jedna paní, která toho podstoupila už hrozně moc a zatím se jim to nedaří, no a dneska měla po odběru jenom dvě vajíčka :pensive: bylo mi ji líto a doufám, že to budou bojovníčci a že se na ni usměje štěstí. Ale jak říkám, taky nemám ještě vyhráno :unamused:

Jinak Vám holky moc děkuju, moc!!!!
27. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
Leňi nedostala jsme žadné prášky, prý to není potřeba :unamused: To je jediné co mě trošku děsí :unamused: No jestli to špinění nepřestane tak si o víkendu sjedu do nemocnice třeba tam mi ho napiší :wink:
27. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz
Hame určo mně přidej :wink:
27. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz
Tak jsem se trošku prospala, MM byl doma asi 5 minut a zase vlalil pryč, na tréning, už aby ten jejich slevnej nohejbal skončil... :unamused:
Katy, no já nevím, všude se o tom Dorjanu píše jako o trojkombinaci právě i s tím sporťákem, ale v obchodě jsem si ho neprohlížela podrobněji, tak nevím, jestli by šel koupit bez té sportovní sedačky.
Hani, Ty bys příště chtěla jinej kočárek? Já myslela, že s tímhle jseš spokojená... :wink: Tak si užijte návštěvu, snad delší dobu pak u vás žádná nebude... :slight_smile:
No jo, s Lenčou a Adámkem je to tak jak to je, jak psala Hanča, nezbývá, než držet palečky, aby se malej z toho brzo dostal a byl zase fit a mohli být doma...
Marci, jejda to je pech, snad nejseš nějak moc pořezaná.. :frowning2:To je opravdu den blbec, snad bude zítra líp! Já myslela, že do sprcháčů se dává nějaký sklo, který je bezpečností, že by řezat nemělo, ale asi jsem se spletla...
Míšo, tak ne všichni mají léky, třeba to je vážně v pohodě... držím palce, aby to špinění ustalo. :wink:
Luci, necháte si zavést dvě, jo? Bo někde dávají i tři, a pak když se chytnou všechny tři, ženský cbodí buď na redukci, nebo některý to risknou a mají pak trojčátka, ale já za sebe říkám, že bych do toho nešla... jedno bych si dát nenechala, kdyby byla možnost dát dvě, tak bych si nechala dát dvě (což jsem taky udělala), ale víc ne... Určitě z těch 7mi vajíček bude hodně embryjek, ze kterých se bude dát vybrat ty nejlepší, a držím palce, aby zbylo i na zamražení... :wink:
Katy, dobře pořiď ve městě a něco pěknýho kup... :slight_smile:
Pěkný odpoledne všem!
27. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
mišičko, já bych se už nestrachovala, když bych věděla, že mi doktorka řekla, že je to všechno v pořádku. Problém by byl, kdyby to neustávalo, tak to bych potom radši zajela do té nemocnice...

Lenajsku, jj.. jdeme do těch dvou... víc nechci, co kdyby se uhnízdili všechny tři a já bych potom měla strach jít na redukci :confounded: to radši ty dvě a kdyby se ty dvojčátka podařili, tak budeme jenom rádi :dizzy_face:
Snad s toho nějaké embryjka budou, budou se napíchávat všechny, tak doufám, že mezi nimi budou nějací silní bojovníčci :slight_smile: ale to se všechno dozvím až v Pátek. Moc na miminka myslím :slight_smile:
27. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
Snažím se myslet pozitivně :wink: V kolikatím tt se davá průkajda?
27. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz
Míšo, já průkazku dostala na začátku 11.týdne, ale jen proto, že jsem byla předtím 2x na UZ v CARu, kde mi taky potvrdili srdíčko a moje gyndr. mě dřív neobjednala. Ale holky ji dostávaly určitě dřív.
Luci, tož uvidíte, jak to bude a kolik vás bude.. hlavně, aby se zadařilo! :wink:
Kolik máš jinak toho Utroše? Bo ono se to fakt nezdá, to máš 6 kuliček denně, balení po třiceti a kdybys ho brala až do toho 12tt...
27. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
A tady jsem našla Adámka od Lenči vyfoceného ve Vyškovském deníku, mrkněte, je to předposlední miminko :wink: :
http://vyskovsky.denik.cz/miminka/vyskovska-miminka--tydne-20090522.html
27. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.