• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Lenajsku, utroše mám asi 50kuliček což samosebou do 12tt určo nevydrží, takže potom stejně budu muset přesedlat na ten jiný přípravek-což je prý gel :confounded: ale to všechno uvidím, jsem teprve v druhém kole :wink:
27. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
M mi teď dělá špagety s omáčkou, sýrem a kečupem :grinning: mňam, se těším.
27. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
Luci jasně, třeba mezitím začnou Utroš zase distibuovat.
MM mi teď udělal jako chuťovku smažený hranolky z domácích brambor, taky mňam. :slight_smile:
A špagety s boloňskou omáčkou a sýrem budem mít zítra na oběd. Tak si nech čvachtat. :wink:
27. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Misi, moooooc gratuluju k srdicku!!! :dizzy_face: No to spineni je docela casty a fakt to nemusi nic znamenat...ja zacla spinit az kolem 13 tt, dost sok, doktor nic nenasel, ze mi asi jen praskla cevka v pochve...Rekl, at si koupim ascorutin, je to volne prodejne, stoji to do 30 Kc. A ted jsem na tom tak, ze bez toho bych asi spinila furt:frowning2: Minuly tyden jsem udelala pokus, kdy jsem jeden den brala polovicni davku a uz v noci jsme zacla spinit...Je fakt, ze do prace chodim, ale snazim se maximalne setrit, nevim, jestli by lezeni neco poresilo...TAky doufam, ze je vse v poradku :frowning2:

Holky dik za gratulace, doufam, ze je miminko zdravy a dari se mu, jak ma...

Paji, neboj, ja mam pocit, ze uz ty bblinky necitim...Nebo fakt nevim, je to tezko poznatelny, snad za ty dva tydny uz nas mimca zacnou kopat a konecne to pozname na tuty:wink:

Je mi lito, ze Lenca s Adamkem maji takovy trapeni, snad to brzo prejde!

Katy, gratuluju k uspesne kontrole:slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jé Eri trochu si mě ulidnila a ten ascorutin vyzkouším :wink:
27. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahojte holky, ponocuju. Dorazili jsme ze srazu v 19 hod. Koupačka, Markétka se přece jen chvíli aklimatizovala, a ve 21,30 odpadla. Srazík super akce. Užívala jsem si to. spaly jsme po dvou, dětičky se navzájem nebudily, asi je máme moc šikovný. Markétka na dnešek spala jako pařez, ani bouřka ji neprobudila. vstávavly jsme 7,30 jako doma. Paráda. Děti bych řekla, že byly hodnější. bylo hodně podnětů, neměly čas se nudit, hodně toho okoukaly, bylo to fakt zajímavý.Dojem z mamin stejnej, spíš lepší než na koni. Vyšlo i počasí. Tak si tady ještě dopisujeme dojmy. Novinka z dnešního rána - Markétka si už umí cucat palec u nohy !!! Jsem teda zírala.
Dočtu vás zítra po plavání. Mějte se hezky a ahoj zítra !
27. kvě 2009 ve 23:14  • Odpověz
dobré ráno kočky,

to byla teda noc :confounded: jsem myslela, že umřu... dneska to není o nic lepší, jsem nafouknutá jako balón a dělá mi to v tom podbřišku pěknou paseku :angry: a to jsem si chtěla jít na chvilku sednou s MM ven na zahrádku a dát si dobrou snídani, jak to tak vypadá, tak to zase jistí postel.

Lenajsku, dneska dostali prý utroš na Pekařské v Brně (v lékárně), tak tam možná MM vyšlu :grinning: co jsem četla o tom gelu tak pěkně nechutné.. Jéééééé, hranolky. Mňam. Koukám, že si tě TM pěkně hýčká, to je moc dobře.

Ahoj m1rti, to je super, že jsi se tam s malou měla moc dobře a počasí vám vyšlo na jedničku!
Není nad to někam vyrazit s mimísky a bez chlapů :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
Přeji krásné ráno. Dnes to vypadá že bude hezky. Jelikož už mi je dobře tak chci odpoledne zajet za kámoškou do Vyškova. MM odjel ráno na veletr do Lysé nad Labem tak dojede bůhví kdy. Tak se zatím mějte :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
Dobrý ranko,

Luci to je mi líto, ale neboj za mimčo nějaká oběť stojí :wink:
28. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobré ránko!
Marti, vítej zpátky z výletu. Fajn, že jste si to užili a dětičky poslouchali :slight_smile:

Ali, to je dobře, že se cítíš líp, užij si srázek :wink:

Marci, tak snad to nemáš moc do hloubky pořezaný... :frowning2: Se nedivím, že byl malej v šoku :confused:

Luci, tak raději odpočívej, těch pár dní vydrž, určitě to bude brzo lepší. Jsem už na tebe zvědavá na zítřek, jak to dopadne a pořád držím všechny prstíky, který mám :wink: :grinning:

Taky jsem zvědavá na nás, zítřejší den se blíží, kdy už by měly být výsledky z amnio... Sice na net čučím od víkendu každej den, kdyby to tam náhodou dali dřív, ale zatím nic...

Teri, já už ty bublinky taky necítím, včera se mi trošku něco zdálo, že jo, ale to je jen takový chvilkový a tak jemný, že se to nedá poznat. Ale jak říkáš, za nějaký ten týden už to bude určitě cítit pořádně :grinning:
28. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Holky ahojky, pěkné ránko přeji, ráno mně vzbudila pošťačka, dorazil balíček z MMB, tak mám další věcičky... :slight_smile:
Jdu si nachystat snídani a jdu vás dočíst..
Vidím, že Marta je ze srazu už doma s malou, tak to je fajn, že sraz se vydařil, příště až nějaký bude, pojedete zas, ne? A malá je šikulka... :wink:
Lucoušku, kočko... snaž se vážně hodně pít a ty bílkoviny, abys neměla ten hyperstimulák, to se může projevit i po OPU... ale u Tebe to bude asi tím, že jsi měla tolik těch folíků, tak tělo to prostě ještě "rozdýchává"... Radši lež, tím nic nezkazíš a snad bude brzo dobře. Myslím na Tebe...
Katy, na zítřek Ti moc držím palečky, věřím tomu, že to bude všechno dobrý... co jsi včera ve městě pořídila? :slight_smile:
Teri, to mě mrzí, že bez Ascorutinu začneš špinit... :frowning2: Tak snad to bude časem úplně dobrý a špinění definitivně přestane...
Míšo, Tobě špinění nepřestalo? Jestli je to volně prodejný, tak si ho zkus taky koupit...
Marci, tak jak je po včerejšku? Snad to pořezání fakt není moc hluboký a bude to dobrý..
Jdu zvědavá, co Lenča a Adámek dneska v dětské... moc na ně myslím...
Alčo, užij si výlet do Vyškova, snad bude vážně hezky, i když ráno, co MM ve 4 ráno vstával, byla prý pěkná kosa, 6°C... :confounded:
Hani, jak dopadla včerejší návštěva? :wink:
Všechny zdravím a přeji krásný den!
28. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
Kočky moje zlatý!!!! Tak jsem to nevydržela a zavolala jsem si do laboratoře - výsledky jsou v pořádku, takže čekáme zdravou HOLČIČKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Katýýýý, to je krásnýýýýý!!! Obrovská gratulace, za to čekání to stálo, máš teď jistotu že je vše v naprostém pořádku... to je super! Kdybych mohla, dám si na vás panáka! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Kačenko moje zlatá, já jsem to věděla !!! SUPÉÉÉÉÉÉÉÉÉR :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Spadl mi kámen ze srdce (a tobě určitě taky), takže moc moc moc gratuluji !!!! :wink: :slight_smile: :wink:
28. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
Děkujííí, Leňulko!! Jsme s MM moc šťastní! Říkala jsem, že se dnes bude slavit, já sice jen s nealkem, ale vůůůbec mi to nevadí :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
KAty tak to jsou jen samé dobré zprávy :slight_smile: . Teď už se můžeš v klidu čekat na vaší holčičku :grinning:
28. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Díky moc, Pájulko!!! Ten balvan jste musely slyšet i vy :slight_smile: :slight_smile: Já mám pořád plný oči slz od radosti a zase to nejde zastavit :grinning: :slight_smile: :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Jo jo, Ali, jsem říkala, teď to teprve začne, nákupy, nákupy a nákupy :slight_smile: :grinning:
28. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Katy, to věřím... pořádně to oslavte, to stojí zato... to se teď penízky budou jen kutálet, co... :grinning: :grinning: To je fajn.
Páji, co schůza včera a co ohňostroj, byli jste se mrknout?
28. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
Ráno jsem zvládla ještě hodit auto na servisku a vyzvednout fotky :slight_smile: Ohňostrroj jsme nezvládli, protože ta naše pitomá schůze družstva skončila až v 21:30h. Pak jsem měla hrozný hlad, tak jsem se ještě o půl jedenácté cpala melounem :grinning:

Marci, už všechno dobrý? Ať se to brzy zahojí. Já kdysi proletěla prosklennýma dveřma do obyváku :unamused:

Marti, tak koukám, že jste si to pěkně s Markétkou užily :slight_smile:

Luci, ty radši pěkně odpočívej a poslouchej rady od Lenči, je zkušená budoucí mamina :slight_smile: Taky bych si nechala dát 2 vajíčka, 3 jsou podle mě hrozně riskantní...
28. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
Katy, pěkně si ty nákupy užij a klidně se vyplakej. Když jsou to slzičky štěstí, tak to máš dovolený :slight_smile:

Ani jsem neříkala, že jsem od švagrové vyfasovala 4 balíky věcí na mimčo, musím se do toho někdy pustit a přebrat si to. Oni měli letní mimčo, takže docela dost věcí nepoužijul. Ale jsou tam i nádherný zimní věcičky :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Katy, tak óóóóóóóóóóóóbrovská gratulace ke zdravé holčičce :wink: my jsme ti tady říkali, že to dobře dopadne.
Je to fakt krásný :dizzy_face: a nákupy si užívej na 100%
28. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Páji, téda, to je děs, do půl desáté schůzovat.... :frowning2: Jejda meloun, mňam, asi si ho taky koupím... :slight_smile: Jsou už dobrý sladký? Škoda, že jste neviděli ohňostroj, tak třeba ten příští uvidíte...
A s těma oblečkama je to super. Taky budu muset zajet k máti a vyzvednout si věcičky co má ještě po nás ve sklepě a přebrat to, a ty věci od kamošky... už se těším. Příští týden bysme měli mít v předsíni ty skříně, tak to pak začneme přeskládávat a budem už schromažďovat věci pro mimi. Já mám radost z těch oblečků z MMB, jsou jako nový, a včera jsem objednala další... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je fakt, že kdybych to kupovala všechno nový, to bysme se asi nedoplatili.
28. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Někdy si říkám, jestli na tohle není ještě brzo... ale zase představa, že bych to vše pořizovala chvilku před porodem, to asi ne... pořád si říkám, co když se něco stane, ale takový myšlenky jsou asi úplně nanic, i když pořád mám malou dušičku...
28. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
paji, takže tě čeká přebírání miminkovských věciček.. to je paráda :slight_smile: Já když vytáhnu věci po Áďovi, tak se mi nechce věřit, že byl takovej mimouš :grinning:
Jinak odpočívat se mi moc teda nechce, nevydržím ležet v posteli celej den.. chvílama bloudím po bytě a nevím co dělat. Trochu se nudím, víš :unamused: :angry:

Lenajsku, jak se pozná ten hypersty.... :confused:
28. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
lenajsku, vůbec takhle nemluv... miminko je v pořádku a nic se mu nestane. Měsíce utečou jako voda a budeš ho držet v náručí :wink:
28. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Čau holky,
tak jsem zpět z kontroly. Normálně bych autobusem tu byla až tak nejdřív v jedenáct a to ještě s přestupama, ale tchán si pro mě přijel. Je hodnej že :grinning:
Tak naměřili monitor, dali mi podepsat papíry, pan doktor dnes jen prohlídl a řekl, že to každou chvíli může být, že je vše nachystáno na porod. Tak doufám, že to do příští soboty ještě vydrží, to mám jít na svatbu, pak je mi to jedno :grinning:
Chystám se dnes jet ještě kolem oběda busem za babičkou, doufám, že už má ty svoje velký jahůdky zralý a třešničky taky. Tchánovci tu sice mají taky jahůdky,ale přece jen babča je má lepší :wink: Mám nato děsnou chuť :grinning: Hlavně by tam měl být už kočárek, tak to chci zkontrolovat :grinning: :grinning:

Katy, koukám, že je vše v pořádku, tak to ti moc gratuluju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Krásnej den
28. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Holky, díky moc za podporu, moc to pomáhá se tady vypovídat :slight_smile:

Jinak jsem ti Leni neodpověděla, včera jsem docela dobře a levně nakoupila pár věcí. Kabelku na stánku jen za 100,-Kč, potom v Jeans Clubu dvě tričenka a mikinu a v Kaky jedno vasilko. Dohromady tyto 4 věci asi za 850,-Kč. Takže fajn! :wink: Plavky jsem samozřejmě nestihla, protože jsem třičtvrtě hodiny čekala než mi vydají pas.

Včera jsem taky měla melounek, koupili jsme v Lídlu, ale ještě je to docela drahý - 15 Kč za kilo, ale neodolala jsem :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky,

vy jedete děsným tempem nestíhám vás dočítat :slight_smile:
Katy, moc gratuluji....
Lucko, ty se opatruj!!!
U mě už docela dobrý, sklo odklizeno, krev utřena, jsou to naštěstí jen povrchové rány, nic hlubokýho (to sklo bylo bezpečnostní a jak se rozsypalo nebylo ostré). Nevím jak se to mohlo stát - asi tam odešel nějaký nýt (ale to docela brzo, sprcháč má necelé 2 roky!!!!). Teď ani netuším jestli půjde sehnat jen ten jeden díl nebo budem muset koupit celou sprchovou zástěnu novou (to by bylo tak 12 tisíc :angry:
28. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Luci, myslím že to teď holky probírají na té diskuzi vašeho CARu, hodně nafouklé břicho, teplota, těžko se dýchá, málo člověk chodí na WC nebo to nejde se vyčurat... snad to nebude Tvůj případ! Hlavně vážně hodně pít a ty bílkoviny...
Heli, to je super, že KO v pořádku, takže co nevidět budeš mamča... :slight_smile: Tchán je hodnej, to cestování s přestupama nic moc teda. Ještě příští týden jdeš na svatbu? Tak to jseš dobrá teda... :grinning: A kde má svatba být?
Jahůdky jsou vynikající, já se jima dlábím už asi týden... :grinning: A třešně už jsou taky? No to je fofr teda.. na ty se taky moooc těším, mňam. :slight_smile: Heli, a Ty budeš rodit ve Vyškově teda, jo? Moc držím palečky.
Luci, díky... ale pořád ve mně hlodá červíček, jestli těma nákupama něco nezakřikávám.. to víš, po těch letech člověk myslí na ledacos...
Katy, to je fajn, že jsi tak dobře nakoupila, super. :slight_smile: Na těch úřadech s tím čekáním je to fakt děsný.. :frowning2:Hlavně ale, že pas máš a můžete vycestovat v pohodě. :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.