• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Tak mi volal MM že mě objednal si vybrat můj narozeninovej dárek ještě z minulýho roku. Dal mi k narozkám poukaz na tetování, ale jelikož jsem kojila tak jsem to nechtěla riskovat. Tak si ho vyberu až teď, kdy už nekojím. TAk 17. 6. jdu na to. Jinak jsem Vám chtěla říct že je u nás 4.7. sraz veteránu. Pořádají to už 2 rokem mladí kluci tak je tam spousty doprovodných akcí, tak kdyby se někomu chtělo udělat si výlet. Posílám odkaz na plakát http://www.veteranskeprase.cz/2009/index.html.

Marci: tak to je fajn že nemáš nic hlubokýho :wink:
Helulicek: Taky jsem si dala u babičky jahůdky a třešničky, ale přijde mi to takovy strašně rychle uzráty nemá to takovou tu správnou chuť.
Lenajsek: nad takovýma věcma nemůžeš vůbec přemýšlet, čím dřív tím líp. Já dokupovala věci ani né týden před porodem a to pak přemýšlíš jestli jsi na něco zapoměla.
28. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Tak ten plakát nejde otevřít tak tady máte nové stránky http://www.veteranskeprase.cz/ . Jak je tam ročník 2009 tak je tam pozvánka online tak tam kliknite
28. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Ve Slavkově, už se moc těším :grinning: :grinning: Se sestřenkou to plánujeme jak dlouho, to mi přece mimi nemůže udělat, abych tam nešla. V neděli klidně můžeme jet :grinning: Mají to mít v bývalé černé kuchyni...ty jsi tam myslím už byla na papu že? tedy myslím, že jsi o tom tady jednou psala....
My jahůdky už taky máme, ale babička je má lepší, má krásně veliky a slaďoučký :grinning: Rodit půjdu do Vyškova, ono je mi to vcelku jedno kam půjdu. Jediný co mě na Vyškově trochu vadí, že se tam leží 5 dní, ale to už je maličkost...snad to vydržím.
Leni, jen si ty nákupy pěkně užívej, aspoň to nebude pak takovej finanční zápřah...
Leni, chápu tě, že se ti v hlavičce honí ledacos, ale když už jste to dotáhli tak daleko, tak teď určitě už bude všechno dobrý :wink:
Na tom pasovým jsem je musela trochu zprdnout, jinak bych tam čekala ještě dýl :slight_smile: Jsem hrozná, ale když jde do tuhýho, tak se teda ozvu :grinning:
Ali, díky za odkaz, ale v červenci vůbec nevím kde budeme a co budeme dělat, jestli náhodou nepojedeme za babičkou a dědou do Třince.
Heli, jééé, to bude fajne! Jojo, my tam byli, je to tam moc pěkný, dobře tam vaří, mají venku nově udělanou i zahrádku, tak se dá sedět venku... bude to určitě fajn. :wink: Snad teda mimčo vydrží až po té svatbě... :slight_smile: Tak ať je porod naprosto v pořádku a pak vše bez komplikací! :wink:
Holky díky, říkám si, že dělám dobře, když nakupuju něco už teď, ale ten druhej hlásek je neúprosnej a furt se hlásí... :frowning2: :grinning:
Katy, tak je to správný... :wink:
28. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Dobré ráno, ježíííš, to jsou skvělé zprávy, KAČENKO obrovská gratulace!!!!!!!! Jupííí, konečně nevěsta:slight_smile: :slight_smile:
Teprve ted se staneš nákupní dračicí, co?:slight_smile:

mišičko, super,že máte srdíčko a špinění vůbec nemusí nic znamenat, držím palce:slight_smile:
lenajsku klídeček, kdyby se mělo něco stát, tak se to stane do 12tt, teď už si můžeš v klidu užívat těhotenství...:slight_smile:
A nechceš dneska přijet na prochajdu? Vypadá to na poslední sluneční den:frowning2:

Marci, doufám, že tě to už nebolí, to teda naštve, u 2 roky starýho koutu - to bych jim šla omlátit o hlavu :angry: :angry:

Já teda nevím, jestli odteď už to tak bude pořád, ale cítím se strašně. V noci nespím, všechno mě bolí a tlačí, mám plochý nohy a spadenou klenbu a teď po delší chůzi to bolí, mám křeče v močáku a v zádech. ach jo, už chápu, proč všechny maminy vytouženě očekávají porod!
28. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
jéé, mně taky přišel balíček z MMB, zjistila jsem, že nemám vůbec žádný oblečení na malý mimy. Doporučuje se nakupovat až od 56 a když budeme mít prcka, tak jsem objednala 2 letní overalky vel 50 za 65Kč a soupravička, teď se nad tím rozplívám, je to krásný:slight_smile:)
28. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Verčo, jj bude to čím dál horší a budeš porod očekávat čím dál víc :grinning: :grinning: Ale neboj dočkáš se.
Holky při vší smůle mám snad štěstí, teď mi píše chlápek, že se dá koupit jen ten jeden rozbitý náhradní díl (takže nás to bude stát jen 2300, - - to mi spadl kámen ze srdce).......včera jsem z toho byla pěkně zdrblá, MM prý že je to jedno, hlavně že nejsem pořezená, ale stejně no....
Verčo, to určitě taky využiješ ty malý overálky. Dejvík měl 54 cm při narození a 50tky taky skoro měsíc nosil. Dneska mi volala ségra, že má zánět prsu, zimnici, horečky 40, no hnus........je mi jí chuděry líto, protože je to brzo, malá má 14 dní.......Já tím prošla taky, ale to už měl Dejvík 3 měsíce.
28. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Díky, Verunko! :slight_smile: :grinning: Nevěsta pro vaše kluky, jo?? To mě ani nenapadlo :grinning: Ale proč ne :slight_smile:
To je mi líto, že už to máš se spaním a vůbec celkově takový nepohodlný a bolavý :frowning2:

S těma oblečkama, já ani neuvažovala, že bych kupovala menší než 56, protože jsme oba s MM dost vysocí...

Marci, tak to je super, že to nebudete muset kupovat celý nový a jen jeden náhradní díl :wink:

Ali, tak to máš originální dárek. A už víš kam a co si necháš vytetovat?
28. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Veru, dneska asi ne, MM vyjímečně přijede dřív, tak půjdem na procházku u nás a půjdem koupit lístky na festival ve Slavkově, tak se nezlob... kdyby bylo příští týden hezky, jakože snad bude, mohly bysme se domluvit někdy na začátek týdne, na malou procházku, podle toho, jak se budeš cítit... :wink:
Ty oblečky jsou kouzelný, to věřím. :slight_smile: A cena super.
Marci, tak to je dobrý, že se dá koupit jen ten jeden rozbitej díl... i tak je to docela pálka, co? S tou ségrou mě to mrzí, že má zánět prsu, snad to bude brzo dobrý... to musí být hrozný. :frowning2:
28. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky a na tom MMB kupujete jen použitý oblečky nebo i nový?

S tím zánětem je to fakt asi dost nepříjemný a přijde mi, že na to trpí čím dál víc maminek. Jak to vzniká a proč?
28. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Katy, tam se dají koupit jak nový, tak použitý oblečky, já zatím koupila jen použitý. A jsou tam nejen oblečky, ale i různý hračky, vše pro mimi... prodávají tam i oblečení pro dospělý... já si tam třeba teď objednala těhotenskou sukni, tak jsu zvědavá.
28. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
marci to je mi líto že to tvoji ségru potkalo. Mě za celých 15 měsíců co jsem kojila se to nestalo. Teď se akorát bojím aby mi nestvrlo mliko v prsách.
KAty chci si to dát na levou nohu nad kotník a velikostně tak do půli lýtka, strašně se mi to tam líbí. jinak na tom MMB já taky nakupuji a nové i použité věci. Většinou tam kupuji malýmu ryflíky.
28. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Katy, já na MMB nakupují převážně použitý next.
S těma zánětama se nejčastěji říká, že je to špatnou technikou kojení. U mě to ale bylo nemocí, měla jsem virózu, která mi pak sedla do prsa.......Humáč je to ale pekelnej - člověka bolí i proudění vzduchu kolem něj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky necvičíte některá jógu, já se začínám po delší době po těhu a porodu zase hýbat.....zatím teda doma, ale chtělo by to pro zvýšení motivace i něco kolektivního:slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky, jenom vás jdu v rychlosti pozdravit :wink:

marci: ještěže se nestalo nic vážnějšího, i když pořezaná ruka taky bohatě stačí. Aspoň že nemusíte kupovat nový celý dveře :wink: Ségra to má teda blbý, s tím zánětem, snad bude brzo líp.

misicka: gratuluju k srdíčku :wink: Z toho špinění si nic nedělej, pokud Ti dr řekl, že to nic není. Já jsem taky špinila, asi v 10tt, ležela jsem i ve špitále, ale jenom preventivně, nic nenašli.

Chudák malej Adámek, snad mu to očičko v Brně spraví :frowning2: Malé to protahování hrozilo taky, ale naštěstí se jí to zpravilo samo. Co vím, tak ve Vyškově to dělají ambulantně, tak snad nebude muset být malej ještě ve špitále v Brně

Katy, gratuluju k dobrým výsledkům amnio a k holčičce :wink:

Jinak jsme na radu dr začly s příkrmama - malá to mlíko tak hltá, že se pak dusí, tak jsem začla dřív. No to byly ksichty :grinning: Verda vypadala, jako by nevěřila tomu, že je to tak hnusný, tak pro jistotu zkusila další kousek :grinning: Ale pak už to šlo, nějak výrazně se nebránila.

Tak se tu zatím mějte :sunglasses:
28. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Jen nakukuju, čas bude až večer, ještě chci jet dneska k mamce do Zvonovic. ... malá se dnes poprvé potápěla. Šlo jí to, jsem moc ráda. Příští týden už fotíme v bazéně pod vodou, tak snad to zvládne i v té studenější vodě. aho večer !
28. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
OK Leni, tak se domluvíme na příští týden.
Jak jsem skládala oblečky do skříně, tak jsem si všimla, že v těch velikostech jsou velký rozdíly. A že některý 56 jsou faakt velký:slight_smile:
Katy většinou použitý, na nový chodím do obchodu, včera jsem slintala v HM, ale nekoupila jsem nic, je to hodně drahý :frowning2: . MM mi říká, ať už nic nekupuju,že do všeho doroste, ale zase nechci, aby naše dítě bylo oblečený 2 měsíce jako hastroš, navíc v létě stačí jen bodýčko a ponožky a dlouhý bodýčko mu pod zadkem neohrnu:slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Marci, lenajsek chodí na jógu do Slavkova:slight_smile:

Gis co je to to protahování kanálku???
28. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Marci, na jógu jsem před otěhotněním chodila ve Slavkově v Lázeňským domě, ale přes prázdniny to prý nebude, a možná ani v září. Já tam jdu teď příští týden po delší době, naposled jsem tam byla v únoru, tak to vypadá jen na ten červen a pak asi až na podzim. Stojí to 200,- na měsíc. Jinak tady poblíž o ničem nevím.
Veru fajn, viděla bych to buď pondělí nebo úterý, pak už nemůžu.
Máš pravdu s těma bodýčkama, ty prostě musí sedět, když jsou dlouhý, tak s tím člověk nic neudělá. Jak bych přijela, mohla bych se mrknout, jak to máte doma pro mimi zařízený, i na ten kyblík? :slight_smile: Nevadilo by?
28. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz
Jasan :wink: Apon budu mít důvod dokopat se k úklidu:slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:22  • Odpověz
Ale kvůli mně určitě nemusíš, hlavně s těma Tvýma zádama... jsu prostě zvědavá baba... :confounded: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Lenajsku, o lázeňským domě jsem slyšela. To je blbý, že přes prázdniny nebude. Tak to nechám teda až na ten podzim, protože v červnu jedem na dovču, takže tu nebudem celý. Tak se zatím budu mučit sama doma:slight_smile:
Holky, vy už máte pro mimča zařízený pokojíčky? :slight_smile: To my nějak nezvládli a teď se do toho neženu. Dejvík má jen vymalovaný pokojíček s barevným kobercem, na zemi matraci na přebalování a dva pojízdný kontejnery na plíny a i tak tam udělá čurbes - vysypávání plín a hrabání se v nich je jeho oblíbená disciplína :grinning: :grinning: Navíc jsem ráda, že je to jediná místnost, kde ho nemusím moc hlídat, protože si tam nemá čím ublížit.
28. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
Marci, zeptám se, jestli je tam ještě nějaký místečko na ten podzim. Tam se cvičí dva dny, úterý a středa. Já chodím ve středu od 18-19hod. V říjnu a listopadu a asi v prosinci chodit nebudu, ale po novým roce, pokud by to ještě fungovalo, bych chtěla zase chodit. Tam je to blbý, že je tam málo prostoru, na tu jednu hodinu je maximálně 6 lidí, ale zase je to super v tom, že to není nic mega a člověk se tak cítí líp. Poptám se, ju?
28. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Jé Leni, to budeš moc hodná :slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Marci, nemáme pokojíček, máme pidiložnici , kam se teď budeme muset nacpat 3 + kuchyň s obývákem a musíme doufat, že si sousedi do 3 let postaví dům, abychom se mohli nastěhovat do jejich 3+kk:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Leni, já vím, jak to tam funguje, že se dá koupit nový i použitý a taky jiný věcičky, já tam už koupila nějaký balerínky :slight_smile: Jen jsem tím myslela to, jestli ty použitý oblečky jsou hezký a nejsou nějak moc opotřebovaný.

Giselko, díky za gratulaci :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
No Veru, jestli vy máte pidiložnic, tak my máme minipidiložnic :cry: Já tam kromě postýlky nic nedám, ani přebalovací pult, nic... :unamused: Ten vyřeším asi tak, že koupíme jen tu přebalovací podložku na tvrdé desce, která se dá přichytit na postýlku.
28. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Katy, ty malý značkový oblečky jsou hezký, ty mimča to nestačí oddělat, u starších už mám trochu víc obavy, ale zatím jsem byla vždy spokojená:slight_smile: Oblečení typu Chereoke z Tesca nebo podobně, ale kupuji spíš nový - to vidím i u sebe, že to třeba utrpí a docela rychle se ošoupe. Já si teď oblibila značku Frugi. Je to oblečení z biobavlny. Narazila jsem na výprodej tady v ČR, takže jsem něco vyzkoušela a jsem nadšená. Až bude výprodej letní kolekce, tak Dejvíka asi zásobím na příští rok a udělám objednávku přímo v UK.
28. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
A jo takhle Katy.. tak teď jsem dostala oblečky skoro jako nový, akorát na jednom tom overáklu je flíček, ale skoro není vidět. Tu rychlozavinovačku co jsem objednala už dřív, tak ta je super, ta je fakt jak nová, není vůbec poškozená a barvy jsou fajn.
Marci, my máme 1+1, takže máme obyvák a ložnici dohromady, a pak takovou menší obytnou kuchyň, kde je rozkládací gauč a TV, takže jsme z toho našeho bytu udělali jak kdyby 2+kk, a máme velkou bpředsíň, kam teď budou montovaty ty skříně na míru.
Katy, já přebalovák vyřeším buď v koupelně na pračce, a nebo z jedné komody co máme v pokoji oddělám věci co jsou nahoře a bude přebalovák tam. Ještě to musíme promyslet. Ale viděla jsem na hodně fokách přebalováky na postýlkách, taky to jde a je to úspora prostoru. A nebo prostě na kuchyňským stole, kde je stejně nejvíc místa... co jsem se dívala na fotky z dětství, tak naši taky přebalovali na kuchyňským stole.
28. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
A v dětských značkách se vůbec nevyznám... :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.