• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Kdo obědváte, nechte si čvachtat, já jdu na boloňský špagety s mletým masem a sýrem. :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
Lenajsku, tak mi byl MM pro ten utroš v Brně... no není zlatíčko :dizzy_face: volala jsem své dr.na gyn a napsala mi receptík aspoň na tři krabičky, takže mi to v poho vystačí aspoň do doby, dokud nezjistím, jestli budu nebo nebudu těhule :wink: ...
Dobrou chuť, já měla špagety včera.. dneska budu mít gulášovou polévku a nějaké masino :wink:
28. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz
Luci, tak to je hodnej.. :wink: to je fajn, že dr. napsala další recept.
Tak si nech čvachtat.. :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj!
Už jsme doma :slight_smile: Jdu ale jen pozdravit, nemám teď moc čas psát. Teď jím a musím vybalit všechny věci. Je to tu jak po výbuchu :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jéééééééééééééééééééé, ahoj Leníííííííííííííííííííííííííííííííííí-maminóóóóó :slight_smile: :slight_smile:

To je super, že jste doma. Adámkovi je teda už líp? Jak budeš mít čas, tak nám sem honem něco napiš :dizzy_face:
28. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Leni ahoooojky!!!
Myslela jsem na vás celej den, ale nevěděla jsem jan na tom budete s časem, tak jsem radši nepsala... to je super, že jste už domááá!
Vítej Adámku, a Leni jako maminko! :wink:
Tak teď už snad bude jen a jen líp, moc držím palce!!! Opatrujte se!!! :wink:
28. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
A zároveň Adámkovi vše NEJ k dvěma týdnům... :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Leňi vítej doma :wink:
28. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
jééé, jupííí, ahojte:slight_smile:
jsme strašně nedočkaví, jak se máte? A co dneska v Brně???
28. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Tak jen v rychlosti, byli jsme v dětské nem. na očním, jsem si myslela, že si nás tam nechají, aspoň mě tím v porodce hrozili, takže rychle dom, vybalit, zabalit další věci.... no děs a valili jsme tam. Doktorka se mu v tom oku pěkně šťárala jehlama, proplachovala a já nevím co všechno, já jsem tam pořádně neviděla, MM mu držel nohy, sestra ruky.... :frowning2: Dostali jsme penicilinový kapky, každou hoďku musíme kapat, taky vymačkávat ten hnis, čistit borovou vodou....Zítra tam jedem zas a pak v neděli...
28. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Jo a jinak moc děkuju, jak jste na nás mysleli :slight_smile:
O porodu asi radši psát nebudu, abych vás těhule nevylekala :slight_smile:
Říkám, do druhýho nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Leňi neboj za rok budeš mluvit jinak :wink: Šup sem z podrobnostma :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Leni, konečně doma, co? Teda vy jste si to v té porodce protáhli!!! Snad si Adámek už všechno špatné vybral a už bude zdravý jak řípa!!!
28. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahojky Leni a Adámku!!! Vítejte doma!!! :slight_smile: :grinning:
Snad se malýmu brzy uleví, ale aspoň je pozitivní, že vás nechali doma a jen tam budete dojíždět.
Jakej malej je? Už se těšíme na víc foteček!!! :wink:
Až bude chvilka, tak piš piš piš piš!! :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
ježiš, Leňulko, teď už musí být líp!!!!
Chuďátko malý. A ty se cítíš jak??
28. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Leni, tak snad to bude brzo dobrý, díky za info, ať je malej brzo zdravej jako řípa, je super, že budete doma a budete tam jen dojíždět.
Teď je to vše ještě hodně čerstvý, ale určitě Adámek nebude jedináček... :wink:
Pořád držím palce.... teď to už bude jen a jen lepší!!!! :wink:
28. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Souhlasím, to nejhorší máte určo za sebou :wink:
A co ty a tvoje bříško? Vše se hojí, tak jak má?
28. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Leni ahooooj !! Dneska samé dobré zprávičky - ty s Adámkem doma, Kačka tu amnio :slight_smile: :slight_smile: Tak hlavně, aby se mu očičko uzdravilo a jak píše Lenajskem, časem se ti to rozleží a Adámek snad nebude jedináček :wink:
Ale ten porod musel být fakt hroznej, chuďátko. :confounded:
28. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Hoj vespolek, koukám že je Lenča už doma :dizzy_face: zkusím si Vás v rychlosti dočíst, dokud se MM věnuje Matýskovi
28. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
Hodila jsem pár fotek do alba. Zatím máme teda jen ze špitálu, ale my to určo doženem :slight_smile:
28. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Luci: Téééda ty se máš, já chcu aby mě taky takhle někdo rozmazloval :grinning: vařeníčko, papáníčko, odpočívat...

alca22: Kde si necháš to tetováníčko dělat a jaký? :slight_smile: Já teda nevydržela a nechala sem se když bylo Matýskovi 5. měs. ptala sem se Dr. i tatéra a říkal že na mlíčko to nemá vliv, a taky že nemělo :slight_smile:

Katy: Véééélkááá gratulace k holčičce a hlavně k dorrým výsledkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

lenajsku: Návštěva včera super, dětičky si spolu hráli my plkali, fakt idylka :grinning:
28. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
Leni a jak ste dopadli v tom Brně? Ty fotky brzo doženeš :grinning:
28. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
Zdravím tě Leni, to byla doba než Vás pustily. Aspoň že jsi tam mohla být s malým. Teď už si konečně budete moct Adámka užívat naplno doma. Hlavně ať se Adámkovi očičko brzo uzraví.
28. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
Jo už to dočítám, no snad už bude jen líp a líp a hlavně že ste doma. S tím druhým si to ještě rozmyslíš hehe, taky sem říkala už nikdy a teď bych už klidně jako joooo :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz
Leni mrkla jsem se na foto a malej je slaďoučkej :slight_smile: . Měly jste dobry že Adámkovi dávaly antibotika do ručenky. Mi to měly napíchlý v hlavičce.
28. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
No jsem fakt ráda, že nás do toho brna poslali, možná měli hned a bylo by to. Ptasla jsem se, jak dlouho to může trvat, říkala, že kidně měsíc nebo i jen týden.

Hani, no nevím, jedno fakt stačí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz
Leni, mrkla jsem na malého Adámka. No je kouzelnej :dizzy_face: :dizzy_face: fakt se vám moc povedl a neboj, fotečky brzo doženeš :wink: a jak se cítíš ty, v pohodě?
Na porod se tě ptát nechci, určitě jsi s toho měla zážitek ála noční můra :angry:

Hani, je to fajn, že MM se tak pěkně stará.. i o Áďu, kterého nemůžu ani vzít do náruče, když se přijde tulit. Jsem mu za to moc vděčná a hlavně za dnešek, jel mi do Brna pro utrogestan, je teď stop stav v lékárnách a já ho od Pátku potřebuju, jinak bych si tam dolů musela zavádět nějaký gel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
Tak odborníci to pořešili a už si budete moct jen užívat sami sebe, kočárkovat asi ještě nesmíte co
28. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Leni, já měla porod v pohodě a klidně jdu do dalších mimiňousů, ale po tomto zážitku si to pěkně rozmýšlím, když vím, že to nejde přirozenou cestou.. radši bych trpěla na porodním sále, než podstupovat znovu to co podstupuju :grinning:
28. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
Hani, myslím si, že s Adámkem ještě ven nemůžou.. co kdyby se mu tam něco dostalo a bylo to horší :confounded: nebo můžete Leni ven????
28. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.