• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Luci, no nevím, já bych zas radši podstoupila to, co teď ty, než ty bolesti, fuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Já ani nevím, jestli můžem, ale asi radši ne.... Stejně teď budem furt cestovat na ty výplachy.... a když musíme každou hodinu kapat do oka...
28. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
Leni, řekli vám z čeho to malej má?
Jinak uvidíš, že za pár let budeš mluvit o dalším mimču jinak, ono totiž nikdy nevíš na koho v porodce kápneš.
Každopádně jsem ráda i za tebe, že už jste v klidu doma :wink: :wink:
28. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
Luci, myslíš to oko? No nikdo to neví přesně, nejspíš z plodové vody, měla jsem ji zkalenou.... Ale naštěstí to není nic vážnýho, je neprůchodný slzný kanálek, těma proplachama se to spraví a pak by měl být klid. Doufám!!!! Pač už to fakt všechno bylo pěkně o nervy! :frowning2:
28. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
Leni, pěkný fotečky, určitě další už z pohodlí domova doženete a malej zase bude zdravej a budete kočárkovat o 106. :wink: Takže nakonec to byl ten neprůchodnej kanálek, tak teď je v rukou odborníků a bude to zase dobrý.
Luci neblbni... nevím teda, já to takhle negativně neprožívala ani poprvé, možná proto, že jsem prostě myslela pozitivně a byla ráda, že se konečně něco děje, že na konci je vidina toho miminka, než se x let neustále snažit s žádným výsledkem... Asi Tě po transferu přijedu povzbudit, bo se mi zdá, že jseš z toho pěkně zdrblá, a to teda nevím, co budeš dělat těch 14 dní čekání... mám tady pro Tebe schovanej jeden dáreček. :wink:
Hani, to je super, že se návštěva vydařila, tak to má být. :wink:
28. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
Leni, a snad už i TM bude v pohodě, když vás má doma...
Alčo, dávali atb do hlavičky? Jejda... :unamused:
28. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
Ježiš, tak malej ten náš koš už pěkně pokřtil. Se mě tam pěkně poblil, ale to byla teda šavle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
Jo Leni dávali nám to do hlavičky. Myslím že jeto i v albu na fotce.
HAni už jsem to zde psala na levou noghu nad kotník asi tak do půly lýtka. Ty jsi se nechala kam a co jsi si nechala udělat. Byla jsi ve Vyšjkově nebo někde jinde.
28. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz
Lenajsku, promiň, ale jsem s toho všeho fakt nějaká přešlá :pensive: nechci se na to upínat, ale nejde mi to. Zítra si máme volat co a jak a já jsem fakt nervózní, protože když jsme se dnes o tom s M bavili, tak jsme přišli na to, že žádný problém ohledně otěhotnění nemáme. Jeho spermio je už o.k a mě se vajucha dělají, takže nad tím tak uvažuju i když bych neměla. Posunuli jsme se o hodně dopředu a já mám strach, že to dopadne prostě blbě :pensive:
Asi se na to vážně hodně upínám.. jestli budeš chtít a udeš mít čas, klidně se po ET můžeme domluvit a sejít se. Budu jen ráda, klidně i s Lenčou dv. bydlí přece jenom kousek :wink:
28. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
Leni, někdo šampusem, někdo tímhle způsobem... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ali a jo, to jsem asi přehlídla...
28. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
ještě ohledně toho problému s otěhotněním, asi je ten problém opravdu u mě, ale kdo ví, když jsem nepodstoupila žádné vyšetření :frowning2:

Alčo, taky jsem chtěla tetování na levé prso takovou malou kočičí tlapičku, ale půjdu n to až po miminku :wink:
28. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Luci, u nás kromě trošku horšího spermiogramu nebyl jedinej problém, a to jsem byla i na laparce, hysteroskopii, imuno máme udělaný, genetiku taky, cvičila jsem Mojžíšku, netrpím na záněty, a přece se nám nedaří. Tak to prostě někdy je, nikdy jsem se nepídila po tom "proč", proto mě docela štvaly otázky a proč se vám nedaří a jestli na něco přišli... prostě jsem to brala tak, že jinak asi neotěhotníme, takže proč si to ošklivit a bát se toho... Ale na to asi fakt musí každej přijít sám. Mysli na to, že se vajíčka pěkně oplodňují, v duchu si říkej, že se na embryjka těšíš, protože jak budeš mít v sobě blok, to se prostě zablokneš celá... tělo tohle prostě pozná. Užívej si že jseš doma, že nemusíš být v práci, bude hezky, dělej něco co Tě baví, prostě si užívej "dovču". :wink:
Zítra to dopadne dobře, určitě jsou embryjka silní bojovníčci, uvidíš... na telefonát držím palce... :wink:
28. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
A já teda nevím, ale k čemu je to vědět, nebo pátrat, u koho je ten problém? To přece neřeší to, že to nejde, bo já jsem nikdy s jiným chlapem než s mým nechtěla mít dítě, takže to řešíme oba dva, že nám to dokupy nejde, a je přece jedno, u koho je "chyba"... Neplodnost je prostě oboustrannej problém. Tyhle úvahy prostě musíš hodit za hlavu, buď ráda, že jste došli tak daleko, že máš tolik krásných vajíček, teď se všechny vyvíjejí a jsou to budoucí miminka... předtím se nic nedělo! Tohle je přece obrovskej úspěch, a bude to pokračovat dál!!!
Já už fakt nevím, jak Ti mám poslat pozitivní energii...
28. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz
Píšu v přítomným čase, ale je to myšlený, že jsem takhle přemýšlela před tím nativem...
28. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
A vlastně se ty moje myšlenky nijak nezměnily, protože bych takhle přemýšlela i v budoucnu, kdyby se třeba nedařilo druhý.
28. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
Lenajsku, právě že na embryjka myslím až moc.. a byla bych hodně sklamaná, kdyby to nevydrželi. No vidíš to a my nebyli na žádným vyšetření kromě spermio a PCT :pensive:
Budu se muset hodit okamžitě do klidu a připravovat se na mimísky, nerada bych o ně přišla jenom proto, že bych byla vystresovaná atd.
28. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
Jj, je to hodně velký úspěch, že jsme se dostali až sem.. a jsem za to moc ráda. Jsem v pohodě, akorát mám chvílama takový stop stav, že bych se nejradši někam zavřela, vybrečela a jela dál :grinning: to že je problém v otěhotnění si nějak nepřipouštíme, dneska už je taková doba, že ti s tím dokáží pomoct a neřeší u koho je nebo není problém. M a já si to ani nijak nevyčítáme, držíme spolu a to je myslím hodně důležité :wink:
28. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
..... takže asi nad těma negativníma věcma přestanu přemýšlet a radši si to budu užívat :grinning: přesně tak jak mi tady píšeš s holkama :wink: A stejně jsem na ten zítřek odpoledne zvědavá :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
Leni, to je super, že si ji už i pokřtil :grinning:
28. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
jéé,člověk si jde schrupnout a tady nakecáno:slight_smile:

jsem jak děcko, v noci nic a pak spím po procházce odpolední jako dudek.
Leni, Adoušek je celej tatínek :slight_smile: :slight_smile:
A je hodnej - nebo ho to očko bolí a pláče???

já nevím, jestli mám ten maliník pít, když mám ty křížový bolesti, abych z toho pak předčasně neporodila ....
28. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
Jůůů Leňi malej je fakt krásnej :slight_smile:
28. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
Leni tak jak je první den doma s miminkem. já když jsem si dovezla Petříka domů tak jsem s toho byla taková vyplašená.
Začala jsem malýmu v pokojčku vymalovávat obrázek barvama. Nakreslila jsem mu tam ferdu mravence s beruškou jak letí na vážce. Jak to budu mýt hotové tak nafotim a dám do alba

Luci: vůbec nepřemýšlej nad špatnýma věcima. to by člověk s toho zbláznil :unamused: . Musíš myslet pozitivně, ať jsi dobře nalazená na mimísky :wink:
28. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
Alčo, jaké barvičky používáš a kde se dají sehnat nějaké obrázky? Chci malému nakreslit do pokje auta "CARS" a nevím jaké barvy na to použít atd.

Jinak jsem už v pohodě, no fááááákt :grinning: :wink:
28. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
Holky, já se pro dnešek asi loučím, nějak mám náladu pod psa, jdu gecnout k TV, dodívat se na Ulici a pak na Ordinaci...
Leni, pusu malýmu a ať se mu doma líbí... :slight_smile:
Veru, není se čemu divit, je to prostě náročný... odpočívej, dokud můžeš!!! :wink:
Ali, nafoť, na obrázky se těším. :wink:
Luci... to je správnej přístup. Hlavně, aby Ti to vydrželo... :wink:
Krásný večer všem, mějte se báájo! :slight_smile:
28. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
Luci barvy mám normální jak se používají na zeď. DAla mi je kámoška. Ona si taky malovala na zeď a barvy ji dal tchán který je malíř pokojů. Jinak obrázek jsem malovala od ruky podle obrázku. jinak se jukni na Aukro.cz- děti- dekorace tam jsou nějaké předlohy. Třeba tam budou aji ty auta. :wink:
28. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahoj :wink:

Leni, vidím, že už jste s Adámkem doma, super :slight_smile: :grinning: Malej se vám fakt povedl, je nádhernej :wink: Teď už snad bude líp, když už si ho převzali očaři.

Veru, maliník klidně pij, porod stopro nevyvolá, jenom uvolňuje :wink:

No nic, víc toho nedám, ještě Verdě uklohním mrkvu s bramborou na zítra a jdu spát
28. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Alčo, takže když si normálně koupím barvy na zeď (bílej primalex a potom nějaké kousky-barevné) tak to s nimi půjde.. budu si je muset asi vždycky namíchat, ale to zvládnu. Jinak mrknu na ty předlohy, snad tam něco najdu. Kujíkuju :wink: :wink:

Pěkný večer holky, M udělal lososový jednohubky.. tak si jdu zobnout :grinning: ukážu se tady až zítra s výsledkama z embryologie :wink:

Lenajsku, nešmutni nám, kočko.. večer si hajneš a vyspinkáš se nám do růžova :wink: zítra ti bude líp, uvidíš.

Leni, taky posílám Adámkovi pusinku!
28. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Veru, já maliník pila a uvolnilo mě to prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale pij ho, porod to fakt nevyvolá :wink: Navíc, mě chutnal.

Tak proběhlo první koupání, který prořval. Už je napapanej, tak snad se mu bude u nás dobře spinkat. No poletuju tady a nevím, co dřív, jsem taková jakási zmatená bo co :grinning:

Jinak to oko ho nebolí, pokud se mu v tom nerýpem. Už pozná, kdy se na něj chystáme, jeden drží hlavu a ruky, druhej vymačkává.... :unamused: Hlavně že to pomůže. Nejvíc to ale asi vadí tatínkovi tady tohle trápení :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
:frowning2: Jsi neskutečně silná, já bych furt řvala jak tur:frowning2:. Co Jessa říkala na Adámka?? Musela být štěstím bez sebe, že jsi konečně doma:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jessu máme ještě u mamky a ještě pár dní tam zůstane než se tu nějak dáme do kupy. Popravdě bych to všechno asi nezvládala. :confounded:
28. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Já taky nastěhuju B na první dny k tchánovcům. :slight_smile:
už teď jsem celkem protivná a ona mě otravuje, když furt vyžaduje pozornost :slight_smile: :slight_smile: . To jako nejsi unavená, že nespíš???
28. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.