• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Jako na začátek je to fakt nejlepší řešení. Navíc Jess se tam má jak v ráji.
Unavená? No já ani nevím.... Na to, že jsem spala vnoci od dvou do pěti tak ani ne :slight_smile: Ale už jdu do sprchy.
28. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
Leni, malej je fakt celej taťka :slight_smile: Určitě se brzo adaptujete a bude všechno v pohodě. Třeba Áďovi pomůže domácí prostředí a úžasná péče obou rodičů :wink: Krásnou první noc doma :slight_smile:

Lenajsku, jak to, že máš pořád takový špatný nálady? Manžel tě zlobí nebo důsledek těhu? Buď v pohodě a mysli na mimíska :slight_smile: Já si zase vyčítám, že jsem furt v práci nebo dělám něco pro družstvo a na sebe a mimi nemám vůbec čas :frowning2: A o MM ani nemluvím.... :frowning2:

Luci, taky musíš myslet pozitivně. Věřím, že zítra bude spousta vajíček a dočkáte se vytouženého miminka - nebo že by rovnou miminek? :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
To asi ty hormony, odpočíváš kojením:slight_smile:) Tak vám přeju první pohodovou noc, aspoň už se všichni můžete k sobě tulit:slight_smile:. Ti tak závidím, že už můžeš oňufkávat svoje miminko:slight_smile:
MM sedí s notebookem a opět pracuje, tak ho jdu trochu pošťouchnout :slight_smile: :slight_smile:
Dobrou
28. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Paji, ono i u mě je jak na houpačce.
A některý dny mám fakt depky:frowning2:.už jsem 3.měsíc doma, jsem zvyklá na aktivní způsob života, sport, společnost apod. jako doma je to lepší než v té zasrané práci, kde jsem byla, ale pak už to je stereotyp a věčná samota :frowning2: . Chvíli se strašně těším, chvíli se děsím té šílené odpovědnosti a toho, že mateřství je fakt navždy:slight_smile:. teď se snažím připravit na porod, chvíli se těším na obrovskej zážitek pak se zase bojím, že nebudu tak silná, abych zvládla tolik bolesti, no jsem fakt psychouš:slight_smile:
Včera jsem řvala ,že jsem obtloustlá hekající bečka, co už si sama ani nezaváže botu. MM na mě čučel a cukaly mu koutky, tak jsem se taky musela smát..-)
28. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Luci, Lenajsku, holky, hlavu vzhůru, zítra bude líp:slight_smile:
Teď už vážně dobrou:slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Lenajsek: Leni, další sraz se tak nějak předběžně chystá na září, vypadá to zatím na Luhačovice, odkaz jsem tam hodila já, holkám se to dost líbilo, měly by to blízko i ty ze Slovenska, co teď nemohly, tak uvidíme. Snad bude dobrá konstalace a pojedu i já, to dopředu člověk neví, že jo http://www.psttrade.cz/fotogalerie.html

Páji, srazík byl moc fajn. Začínají se dávat do kopy fotky, bude aspoň vzpomínka. Bylo krásně, 1,5 km lesem je přehrada Velké Dářko, samá zahrádka a restaurace, tak jsme poseděly dopoledne i odpoledne. Děti spaly pouze v kočárcích, samý čerstvý vzduch - prostě paráda. Večer jsme sedávaly na chodbě vedle pokojů a plkaly.Mám na co vzpomínat :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Veru, to jsou hrozný pocity ke konci co? Pamatuješ jak před pár týdny tady takle psala Leňa? Holt si tím postupně projdem všechny, chjo

Marci, ten zánět v prsou, já ho měla u starší dcery taky. Ono stačí, když je mlíka moc a dítě víc spí a nestíhá odpíjet, takže odstříkávat, nahřívat atd. Já tentokrát bez odsávačky ani ránu - buď je mlíka moc a musí ven, nebo když je málo tak se odstříkává ještě i po jídle, aby bylo mlíka víc. Je to prostě věda. My jsme na tom teď dobře - ťuk, ťuk musím zaklepat. Na srazu pravidelná strava a hafo pitný režim udělalo svoje (a to jsem sebou raděj vezla vodu a Nutrilon), tak to dodržuju i doma a fakt paráda

Zdeni, gratuluju k hladkému přechodu na příkrmy. My začneme co nevidět, tak jsem zvědavá.

Veru, jde o protahování očního kanálku, toho jsem se vždycky hrozila, dětičky strašně brečí, já bych brečela taky. Naštěstí jsem to ani s jedním dítětem nezažila :wink:

Katy, Lenajsek : ty přebalováky na postýlkách, to se hodně používá. Hlavně abyste se nemusely moc ohýbat, přebaluje se v podstatě pořád a přebalovat třeba na posteli, to se nedá dlouho, fakt. Strašně bolí záda!To je fakt lepší kuchyňský stůl, nebo prostě cokoliv ve výšce přibližně vašeho pasu.
28. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
Leni.dv: gratulace k návratu domů! Gratulace Adámkovi ke 2 týdnům! Všechno bude dobrý, jen vydržať. Držím moc palečky! ,,, co se týká porodu, nad tím je lepší moc nedumat a nechat ať zapracuje čas. to je nejlepší lékař, fakt. Je fakt, že ten zážitek už nikdy nezapomeneš, ale přijdou další a trochu to otupí. Jak zapracují hormony, a člověk začne chtít zase miminko, tak jdou tyhle vzpomínky nějak stranou. Však uvidíš sama.
28. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
Leni.dv: chápu, že to tatínkovi vadí, takový násilí na synkovi. Člověk musí moc myslet na to, že to dělá pro jeho dobro. Chvíli bude trvat, než si doma uděláš s malým režim, to se zvládne. Všechno se člověk musí naučit, že jo, nic není hned :wink:
28. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz
Holky, já to tady kouskuju, ale dočítám po stránkách a většinou jsem tady touhle dobou už sama. Ale to neva, je potřeba se prospat.

Někdy je to těžký, ale je fakt potřeba myslet pozitivně, psychika hodně pomáhá, moc držím palce všem čekatelkám aby všechno dopadlo podle vašich představ. Mějte se a dobrou noc!
28. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
Dobré ránko!
Teda Adísek byl vnoci strašně moc hodnej a asi se mu u nás dobře spí :slight_smile: Vzbudil se akorát na papání v jednu a teď v pět, tak doufám, že mu to zůstane, aby se i maminka s tatínkem hezky vyspali! :grinning: Za chvíli zas vyrazíme do Brna s tím očkem, to zas bude chvíli řevu :unamused:

Jinak se omlouvám, že nedočítám.... Ale co jsem stačila postřehnout, tak Katy, výsledky z amnia negativní? A potvrzená holčička? Jestli jo, tak moooooooooooooc gratuluju!!!!!! :dizzy_face: Já říkala, že to bude holka! :wink:
29. kvě 2009 v 06:05  • Odpověz
autor
Dobré ranko, no koukám že tu máme nové ranní ptáče :grinning:
29. kvě 2009 v 06:42  • Odpověz
autor
Leni: Tak to je jasný, doma je doma, přeju Vám ať mu to spaní vydrží :wink:
29. kvě 2009 v 06:45  • Odpověz
Dobré dobré kočky!!

Leni, malej je moc hezučkej a opravdu bych řekla, že zatím celej tatínek :slight_smile: Bobeček malej si vytrpí svoje hned na začátku života, ale hlavně, že už jste v domácím a příjemný prostsředí. Hned to Adámek poznal, tak se mu dobře spinkalo, to je super! :wink:
Děkuji za gratulaci, včera to pro nás byla obrovská úleva. Večer jsme trochu oslavovali se švicou, švagrem a mým taťkou. MM donesl 2 šampáňa a pak si kluci dali nějaký to pivko. Dostali jsme s malou první krásnej dáreček od tety (mé sestry) a neteřinky :dizzy_face: Krásný šatičky s bodyčkem, papučky a dudlíček. Rozkošný! :dizzy_face: :grinning:

Luci, myslím dneska na tebe a určitě budou jen kladné zprávičky. Dej, co nejdřív vědět!

Lenajsku, jak se dneska cítíš? Náladička je lepší? Doufám, že ano...

Veruš, ty už berunko taky chytáš pěkný depky... :sweat_smile: Drž se, za pár týdnů to budeš mít za sebou! Asi nad tím člověk nesmí tolik přemýšlet, ale ono se to lehko řekne, když jsi pořád doma, co?

Páji, jak to jde v práci? Co uchazečky? Doufám, že se nezanedbáváš a hezky se o sebe i o mimi staráš?!
29. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Leničko a Adámku,vítáme vás domááááá :dizzy_face: Leni jsi silná,jak psala Verča,já bych u toho mačkání hnisu brečela jak želva :frowning2: ale hlavně že to Adámkovi pomůže a bude v pořádku :slight_smile:

Včera jsem si vyzvedla kočár,já jsem spokojená a můj :angry: to přední kolečko je na hovno,s tím se debilně jezdí :angry: no mlaskla bych ho nejradši něčím po hlavě :grinning: hlavně že jsem já spokojená :grinning:
29. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
Leni: náš mladej řval celou dobu u koupání až ted posledních pár dní se mu to líbí :wink:
29. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ráno, pěkně se nám ochladilo, co?
Leni, doufám, že v nemocnici Adámkovi pomůžou. Říkala jsem, že domácí prostředí mu prospěje. :slight_smile: Na tom spánku to bylo hned vidět :wink:
Veru, koukala jsem, že ti za posledních 14 dní pěkně to bříško vyrostlo :slight_smile: Ty depky jsou možná tím, že jste obě s Lenčou pořád doma. To bych už asi chytala depky taky... Já na ně akorát prostě nemám čas. Je furt dokola do práce, z práce, obchod, večeře, vyprat, vyžehlit, družstvo.... A vík. jsme furt někde, tak na sebe ani nemám čas. Jediný, co fakt dodržuju, že pravidelný přísun potravy :grinning: a mazání pupíku 2x denně. :slight_smile:
Krizi, že mateřství je navždy jsem si zažila už na začátku a pořád se s tím postupně srovnávám :wink: Myslím, že před porodem to na mě padne znovu. To je asi normální, ne?

Katy, takže včera byla hned oslava? To je super. Skoro ti závidím to nakupování. Já bych nakupovala růžový oblečky, až bych brečela :grinning:
Včera jsem měla hned na pohovor jednu docela slušnou adeptku, dneska odpol.mam další. No, uvidíme příští týden. Začíná nás trochu tlačit čas.

Kaaaci, proc si vyměnila ten Firkon? Nelíbil se ti nebo kvůli něčemu jinýmu? Chlapi tomu nerozumí, nic si z toho nedělej... :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno, teda, to je zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Super, že mě i naše dítě vzbudilo v noci jen 2x, takže jsem celkem vyspaná:slight_smile:

Paji ono je to taky dost tím, že MM je teď dva víkendy po sobě na školení, takže víkendy zabitý, no :confounded: :confounded: .
A taky jsem musela zpomalit, třeba cestování mi teď nedělá moc dobře, se mi zvedá žaludek v autě i autobuse:slight_smile:. Takže nakonec chtě nechtě musím zůstat doma:slight_smile:

Dneska odpo ale musím do brna, jedu navštívit taťku, no že by se mi chtělo. A taky ta blbá jóga se zrušila, to mě pěkně sere!
Katy, tak vidíš, ted už bude jenom dobře, můžeš se radovat a užívat si a těšit se. Dovolenou si užijete:slight_smile: mě strašně mrzí, že jsme nejeli do té Itálie, jak jsem chtěla, ale Mm je ve zkušebce a dovolenou by asi ani nedostal:frowning2:. No, tak příští rok:slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Dobré ránko,

Leni vítejte, Adámek je krásňoučkej, moc tě obdivuju jak to s tím očenkem zvládáš, já nevím, jestli bych to zvládla, vím, musela bych,ale brečela bych u toho pokaždý taky. Vidíš, po těch všech procházkách bych vsadila nato, že budeš mít porod jako po másle. Snad se z toho brzo dostaneš a chut na druhý mimi přijde. Já jsem zaujatá proti Vyškovu, tak jsem si hned říkala, když už jsi byla tak dlouho v porodce a pořád nic, že tě nechávají trápit. Na to jsou experti. Co jizva po císaři? Nám se Elenka zatím neotočila, tak už se na něj připravuju. Ale prej to hojení je nejhorší.
Katy gratuluju k ZDRAVÉ holčičce!!!!!!! Vidíš, ty tripply stojí za prd, jen jsi mě utvrdila, že na ně příště nepůjdu.
Lenajasku tobě se už ty testy blíží, držím palce, at vyjdou, at se nestresuješ!
Veru to už nějak vydržíš, kéž už bych byla kde ty, já už v noci vím o každým otočení, na zádech spát nemůžu, jen na boku, kdy tp břicho netlačí na vnitřnosti, když se otáčím, tak hekám... no hrůza. MM se jenom vždycky zděsí, jestli se něco neděje, tak mu vysvětluju, že nic, jen prostě to hekání a funění musí být, at si zvyká :slight_smile:
M1rti jéééé, na Dářku jsme byli s MM dvakrát, v těch karavanech, no úúúúúúúžasný. A v tom lese roste stráááááááááááášně moc hub. Já to tam úplně miluju. Byli jsme vždycky až na konci srpna, počasí už nic moc, takže jsme tam byli skoro sami, ale úžasný. Až teda na tu sociálku. :confounded: Supr takový srazy mamin s dětma, výměna zkušeností atd....
29. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj lili, no, abychom nakonec nerodili společně, protože já si myslím, že termín mám spočítanej blbě a bude to až po 10.červenci:slight_smile:. A na zádech celkem spím v pohodě,zato celou noc kurvuju taky při každým otočení. Když mě malej kope do břišní stěny, tak mi to nevadí, ale umí tak báječně mlátit do vnitřností, že bych ho v tu chvíli nejraději zaškrtila:slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
Veru já zas myslím (a doufám) že to u mě bude dřív. Čekáme obříka, takže nerada bych tlačila pětiilový dítě. Jakmile nastane den 38+0, což je 10. červece tak začnu dávat horké koupele, mám tady schovaný jedno okno na umytí, sexovat od rána do večera ... :grinning: (to chcu vidět s tou mou pohyblivostí) prostě budu dělat všechno pro to, aby už to bylo. Já vím, ono to asi moc nepomůže a stejně vykoukne na svět až bude chtít. Ale budu doufat.
29. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky, dneska vstávám pozdě, nechtělo se mi vylízat, tak se jdu nasnídat a jdu vás dočíst...
Krásnej den přeji, i když bude kosa a zataženo... :frowning2:
Všechny moc zdravím!
Leni, jaká byla první noc s Adámkem doma? :wink:
29. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojky, tak já lezu taky teprve teď z postele a to jsme šla už v deset na kutě :grinning:
Venku je teda pěknej hnus, že jsme aji ráda , že nikam nemůžu :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahojky, už jsme doma. Malej řval míň než včera :slight_smile: Ale je hrozně statečnej, vždycky u toho řve, ale pak usne, jako by o ničem nevěděl.... Pojedem zase v neděli.

Ohledně toho porodu, jako nemůžu se na ně zlobit, prostě přirozenej porod je přirozenej a určitě stojí za to si to vytrpět. Ale já už odpoledne brečela bolestma a věděla jsem, že bych to nezvládla, tak jsem dr prosila, aby mi udělali císař a on teda nechtěl. Pak mi v šest večer rupla voda a já byla na 3 cm, tak jsem se radovala, že to konečně postoupilo a že dostanu epidurál.... Ale dál se nic neměnilo, na těch cenťákách jsem se už zasekla a hotovo. A když do mě hrabali, naznali, že Áďa tam má nějak blbě hlavičku a v deset večer rozhodli ten císař. Ten večer už byl hroznej, měla jsem šílenou třesavku, naskočila mě teplota a bolesti furt i přes epidurál, možná o malinko slabší. Mezi kontrakcema jsem upadala do spánku, byla jsem fakt mimo.
A císařský řez..... noooo, i na tom sále jsem tam řvala :sweat_smile: Jelikož jsem byla v tom epidurálu, tak jsem vše slyšela a i cítila. Jako ne že by to bylo moc bolestivý, ale strašně nepříjemný, prostě jsem cítila, jak to ze mě všechno rvou.... A když malýho vytáhli, necítila jsem takovej ten krásnej pocit, jaký jsem si vždycky představovala, o ten jsem byla fakt ošizená, ale co se dá dělat. Syšela jsem ho plakat a jedním okem i zahlídla, ale není to ono. Pak mě převezli na pokoj, dali na monitor pak za nějakou dobu mi ho donesli, přisál se hnedka, sestřička ho moc chválila, že se tak hned přicucl, že některý mimča s tím mají problém.
Takže tak nějak můj porod....
Druhej den jsem vstala akorát ráno a večer, jako fakt to bolelo. Navíc jsem byla jen na infúzích a jelikož jsem ztratila krev, tak mě dali dvě transfúze.
Jizvu mi ale udělali krásnou, to je musím pochválit, po ní nebude skoro ani památky. Vnitřní stehy mě ještě pobolívají a asi ještě nějakou dobu budou.
Jo a mám dole 11 kg :grinning:
29. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj Leni...jak tak čtu ohledně porodu,žádná sláva...já jsem rodila v Brně v Bohunicích,protože tam pracuji...o Vyškově se říká,že tam mají rádi přirozený porody a císaře berou jako poslední možnost,ale to je asi všude stejný...je jedno kde rodíš...většina holek po porodu tvrdí,že do druhého nejdou a nakonec mají třeba další 2 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Časem se to zlepší,uvidíš :slight_smile:
Jinak malej je kouzelnej,na jedné fotce je to celý můj Tomášek :slight_smile: :slight_smile: že by dvojčátka????
29. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Holky, nálada je už lepší, i když teda počasí venku stojí za... ale je to tak jak psala Pája, že jsu prostě sama doma, MM tento týden chodil pozdě domů, tak jsem celý dny s nikým nemluvila, hlavou se mi honí spousta myšlenek a nápadů, který jsem s ním chtěla probrat, ať už radosti nebo starosti, ale jak přijde domů tak pak není nějak čas a nálada, ale snad to o víkendu bude lepší. Navíc pořád kontroluju ty vaše bříška, že mám prostě panděro už teď, nikdo nemá tak velký a kulatý bříško jako já, myslím v tomhle tt, tak vůbec nevím co budu dělat na konci, kam až porostu... vím, že takhle nesmím přemýšlet, ale ono to člověku prostě nedá. Včera se tady na chvilku stavoval švagr, c omá vyloženě pivní břicho, dost velký a furt mě hecoval, ať se přeměříme, že mám už určitě větší jak on a kdesi cosi, tak to mi taky na náladě nepřidalo, nechápu co chtěl přeměřovat a ukazovat, já přece nebudu nikomu ukazovat svoje bříško, jen MM, a až to bude víc vidět, tak ať si ho prohlíží kdo chce, teď mám spíš pocit, že jsu prostě nafouklá a tlustá... no nic, nebudu to tady rozepisovat. Taky mě trápí jak to vše utáhneme, ale nějak holt budeme muset... a když se to vše nakupí, tak je z toho pak blbá nálada, ale to zase přejde... :slight_smile:

Leni, to je fajn že malej tak hezky spinkal, doma je prostě doma... :slight_smile: Sice to musí být šílený ten hnis vymačkávat, ale určitě to malýmu prospívá a brzo bude po hnisu... :wink:

Veru, to mě mrzí, že se Ti dělá šoufl v autobusu, vydrž kočko... Jak to vidíš ten příští týden, spíš pondělí, nebo úterý? :wink: Kdyby nebylo moc hezky, můžem jít jen třeba na chvilku...

Luci, držím palečky na telefonát, aby se embryjka krásně vyvíjela... :wink:

Katy, tak to je fajn, že proběhla oslava, věřím, že měli všichni radost... a dáreček krásnej.. :slight_smile:

Páji, ještě si taky neumím moc představit, jaká budu máma, jestli se o mimčo dokážu vůbec postarat, nemám s mimčama vůbec žádný zkušenosti.. ale snad to nějak zvládnem. :slight_smile:

Marti, takže příští srazíku Luhačovice? To bude fajn, je tam kouzelně, miluju to prostředí.

Leni, vidím že jste z nemocnice už doma, řídí ale asi TM, že? Jdu si přečíst o porodu...
29. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj Leni, teda, zrovna dneska se mi o vás zdálo:slight_smile:.
To jsem se tě chtěl zeptat, jestli se nezlobíš na personál, že tě nechali tak dlouho trpět - když už jako evidentně porod nepostupoval:frowning2:. Jako když si vzpomenu na Terku, jak probíhal porod u ní, teď čtu tebe, tak nic proti Vyškovu, ale NIKDY! Já si taky samozřejmě přeju přirozený porod bez zásahů, ale ne za cenu toho, že bude v nebezpečí miminko. Chudák David, myslím, že chlapi to asi taky těžce nesou, co?
No snad na to trauma rychle zapomeneš :frowning2: .
Venku pěkná kosa, mělas vůbec prcka do čeho oblíct???? :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Týýý brďo, Leňulko! To bylo teda docela drastický :frowning2: Užila sis svoje, ale hlavně, že už je to pryč. Ten maličkej stál za to, že jo? :wink: :slight_smile: Jste oba dva moc stateční!
A co tvůj manžel, jak to zvládal psychicky on? Určitě ti byl velkou oporou...
A ta váha teda super!! :grinning:
29. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
Leni, čtu o tom porodu... mrzí mě ž eto nakonec bylo takhle, ale co člověk nadělá, přírodě prostě neporučí, a když to nejde, tak holt císař musí nastoupit... hlavně, že to dobře dopadlo, jizvu máš jak píšeš pěknou (určitě hezčí než je moje po slepáku, ta měří 12 cm a je ještě vlnitá... :unamused: ) a je super, že se malej hned tak přisál... :slight_smile: A že se hezky hojíš, to je moc fajn.
Tak snad v neděli toho hnisu v očku bude už míň a postupně toho bude ubývat až tam nic nebude...
Jinak k tomu koupání, jsu zvědavá právě na ten kyblík, jestli ty miminka v něm fakt tolik nepláčou... Verčo, pak musíš podat info... :wink:
29. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Leni, a kila supééér!!! :wink:
29. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.