• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Veru, nezlobím se na ně. Jako na personál si fakt nemůžu stěžovat. A bylo mi řečeno, že můžu být ráda, že tam nebyl třeba zrovna primář, pač ten by mě nechal trpět a císař by nedělal. Za pár dní jsem na odd. potkala holku z kurzu a ta měla porod podobnej. Přijeli ve tři vnoci a porodila teda přirozeně o půlnoci :confounded:
A jak píše babel, všude je to tak nějak stejný..... Nebo prostě všude je něco....
Tchýně mi říkala, že na obilňáku rodila nějaká ženská a pak šla na gyndu a gyndařka zjistila, že tam má ještě kus placenty :frowning2: Všude je prostě něco.

Jo a David to nesl těžce, dost se strachoval, hlavně u toho císaře měla asi nejvíc o nás strach. A když mě na minutu viděl druhej den, tak prý doma říkal, že jsem jak po havárce :grinning:
29. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Leni, je mi to úplně jedno, jestli pondělí nebo úterý:slight_smile: Však uvidíme podle počasí:slight_smile:.
S těma našima chlapama je to těžký, Adama nová práce baví, na peníze si taky nemůže stěžovat, ale má toho hodně. Domů nepřijde dřív jak o půl 7, vy..re se, přečte si časák, nají se, vezme psa ven a buď rovnou vezme notebook a pracuje nebo jde na trénink a pracuje potom do noci. Do toho si já chci samozřejmě pokecat, pak chci namasírovat břicho, tak jednou rukou masíruje, druhou píše maily, no na hovno :stuck_out_tongue_closed_eyes: . o víkendu totéž.
Navíc te´d se u nich rozešli šéfové a na Adama spadnou všechny zakázky odcházejícího šéfa, takže fakt nevím, co budeme dělat:frowning2:.
A buď ráda, že ti břicho roste, aspoň se mímu daří a s růstem je to strašně individuální, vůbec nemá cenu se přeměřovat! Známá měla ve 4. měsíci větší břicho než já teď.
29. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Leni,ty kila taky závidím...já přibrala 11 a v porodnici nechala 9...a ty poslední 2 kila ne a ne jít dolů a to plně kojím....no...asi moc žeru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Leni.dv.: ten popis porodu je síla, ale prostě to tak je, známá měla taky císaře přes epidurál a měla taky dost. Se nedivím. Jsi statečná holka, ty kila dole jsou paráda - člověk tam dostane zabrat, ono se to nezdá. Člověk netuší, kolik slz tam vycedí. Máš to za sebou, ještě doladit Adámkovi očičko a bude to uplně ok.
29. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
To je fakt, na obilńáku zase před pár týdny umřelo mimčo skoro 6-ti kilový, když místo císaře ho porodili normálně, člověk si nevybere:frowning2: :frowning2:. Tak nám zbývá jen se modlit a doufat, že porodíme v rámci možností a zvládneme to.:slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Leni, s personálem jsem byla taky moc spokojená a o primářovi jsem si tam taky poslechla. Když jsem rodila viděla jsem ho projít okolo a sestra pak měla strach, že dostanou zdrba, že zasahovali do porodu, ale zástupce primáře jí řekl, že voda byla zkalená, že se muselo něco dělat, že si to obhájí. Mají z něho vichr, ale já byla ráda, že už tomu byl konec :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
Veru, to je teda na pytel... to si člověk nevybere. Určitě je rád že má dobře placenou práci která ho navíc i baví, ale je to prostě na úkor času... :unamused: Snad bude líp.
Tož ja, domluvíme se operativně dle počasí, ale kdyby bylo pořád stejně, možná bych přijela v úterý...
S tím bříškem máš pravdu, nesmím ty bříška prostě srovnávat, no... uvidíme v létě. :grinning:
29. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
To by se mi líbilo nechat v porodce 11kg, to už bych pak skoro měla původní váhu:slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
Lenajsek: na další sraz je tam návrh i Velké Karlovice, tak uvidíme jak to dopadne :angry:
29. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni, jak jsem četla ty tvý pocity z porodu, šel mi úplně mráz po zádech, hlavně takový to jak člověk už ani nemá sílu se z toho miminka hned radovat. To je bohužel u těch císařů častý :unamused:, ale buďme rády, že tady ta možnost je - v takových chvílích už jde o záchranu života. Vy si to teď všechno rychle vynahradíte!!!!! Adámek je krásný kluk :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky ty pocity samoty doma taky znám, poslední dny před porodem jsem měla taky pocit, že už mi doma hrabe. To mám teda i teď, ale je to lepší, protože s mimčem ten čas strašně rychle utíká:slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Leňi čtu to jedním dechem a asi jsi si pěkně užila :unamused: Ale hlavní je že malej je na světě¨a za pár měsíců už na nejhorší věci z porodu ani nevzpomeneš :wink:
29. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Marci, před porodem mě ty splíny chytaly taky, jak jsem přenášela, tak to bylo děsný. Není už co plánovat, páč člověk neví, kdy pojede....divný prázdno
29. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Leňi z velké břicha si nic nedělej , já budu taky patřit mezi ty na kterých to bude brzo vidět, ale my to zvládnem :wink:
29. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
No jo, holky, ale ještě 6kg mi zůstalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Marci, přesně jak píšeš, člověk pak nemá sílu se radovat.... Asi vám ted budu připadat jak matka macecha, samotnou mě to zaráželo, ale ty dva dny mi vůbec nevadilo, že ho nemám u sebe :pensive:
29. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Leni jako macecha určitě ne, to je dáno těma hormonama, které u tebe díky tomu císaři neměli šanci začít hned fungovat tak jak měly. Mě když malýho na chvíli po porodu odvezli, že se mám vyspat, byla jsem pak na sebe strašně naštvaná, že jsem to dopustila (příště už to nedovolím). Ale u tebe po císaři je to úplně normální, z toho žádné výčitky neměj!!!
A 6 kg schodíš jedna dvě, hlavně pokud kojíš (a mmch. to je taky po císaři veliký úspěch :dizzy_face: Holky, když jsme u té váhy, tak mám - 10 kg než jsem měla před těhu. Pokořila jsem magickou hranici 40 kg. A Dejvík se nějak nemá k tomu přestat mě vysávat :astonished:
29. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
Leni, to sis teda fakt užila. Musela jsi být totálně vyčerpaná. No, jsem ráda, že nebudu rodit ve Vyškově. Docela mě to tvoje vyprávění dorazilo. :unamused:
Když si měla epi, tak jsi nebyla v narkóze? Nebo tě jako částečně umrtvili? To nějak nechápu. A že si to probrečela, z toho si nic nedělej, protože až půjdu rodit já, tak to teprve zažijou hysterku - už jsem psala, že mám panický strach z bolesti, nevím, jak to přežiju. :confounded:
Aspoň, že Adámek je takovej bojovník. :slight_smile: A David v podstatě taky :slight_smile:

Lenajsku, nedivím se ti, že se cítíš sama a máš depku, když celý dny nemáš s kým promluvit. Ještě, že máš nás, že? :slight_smile: Ze švagra si nic nedělej. A obavy z toho, že nevíš, jaká budeš máma... No, nejsi v tom sama. CO myslíš, že řeším já?
O penězích taky radši moc nemluvím, vzhledem k leasingu na auto a tomu, že za 14 dní musím zaplatit cenu za náš byt.... :unamused:
29. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
Leni...tyhle pocity jsem měla taky...možná jsem byla ještě větší macecha...přišlo mo.že malej všechno změnil,že už nemám svůj klid,byla jsem nejradši,když spinkal....ale všechno pak najednou změnilo a já si to konečně začala užívat...to bylo jen tím porodem.Neobviňuj se :frowning2: :frowning2:
29. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
Marci, no říkala jsem si, jestli vůbec budu mít mlíko, vím, že po tom císaři se udělat nemusí. Tak zatím ho mám snad dostatečně.
Ty bláho, ty máš 40kg??? A to ten kočárek uvezeš??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Leni nejseš macecha, prostě to bylo pro Tebe hrozně náročný a byla jsi vyřízená... z miminka jsi určitě měla vekou radost a máš. :wink: Teď to bude jen a jen lepší, to prostředí v té porodce je takový celkem neosobní...
Míšo, tak budem mít velký pupíky, no... :slight_smile: Máě recht, zvládnem to.
Marci, však už se těším, jak mimčo bude na světě, že pak člověk nemá moc času myslet na blbosti... :slight_smile:
Ono to je i tím, že teď ještě necítím pohyby, že je to takový pro mě ještě nepředstavitelný to těhotenství... ale to se spraví.
Leni, 6 kg hravě přes léto schodíš... :wink:
Veru, kolik jsi přibrala celkem? Jestli to není tajný... :wink:
29. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Marci???40 kilo???já nic nezhubla a kojím ostošest....mám 52 kilo a těch tvých 40 si moc nedokážu představit...to tě musí zlomit i vítr :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
Marci, co to čtu, 40 kilo??? no to je mazec!!! :grinning:
Páji.. to věřím... ale nějak bylo a nějak bude... vy to určitě zvládnete. A mamča budeš skvělá.. pak si budem psát zážitky s těma našima prckama... :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
40 kilo??? To jsem měla naposledy snad na základce... :grinning:

Leni, super, že máš dosta mlíka. Já ani nevěděla, že po císaři se ti nemusí udělat... Těch 6 kilo půjde dolů jedna dvě. :wink:
29. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Paji, epidurál je, že tě umrtví od břicha dolů, takže jsi při vědomí :wink:

V neděli jsem ho už poprvé přes den měla u sebe, ale na noc jsem ho šla dát sestrám, pač šíleně řval a já už byla na nervy. Navíc furt to vstávání k němu k postýlce bylo pro mě náročný skrz tu jizvu
29. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Jo a Kača kupovala novej kočárek? Proč?
29. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
:grinning: :grinning: jo 40 kg jsem před tím taky měla na základce. Ale já jsem malá (152 cm), tak mě vítr nezlomí, ale tahat Dejvíka je už docela mazec :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Holky,čtu že občas míváte nějaký srazíky...myslíte,že bych se k vám mohla přidat?Z toho Rousínova bych se nějak dopravila :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Tak holky, slavnostně dorazil roubík:slight_smile:

Samozřejmě ho s MM vyzkoušíme až večer, měla jsem strach, že se nenafoukne dostatečně, ale nafoukla jsem ho v pohodě do obvodu 40cm (hlavička má tak 35 cm, ne???)) Akorát trapas jak sviňa, já si k tomu objednala i gel s tea tree, ten teda neměli a ženská volala, že mi místo toho dají jakejsi jinej a poslali gel, kde je přes celou tubu napsaný ANAL super glide. Tak jsem jí ani neměla sílu vysvětlovat , na co to mám, že nejsem žádná úchylačka, ale že to je k fyzioterapeutickému procvičení jisté svalové skupiny:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Teda Verčo...ty se nezdáš :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
Veru, tak alternativa už dorazila? Já už si říkala, aby nedošel třeba týdne před porodem, to byste toho moc nenazkoušeli... :grinning: S tím gelem to je něco... :grinning: :grinning:
Leni, to je jasný... :unamused: A malej už tolik nepláče? Je spíš hodnej?
29. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
Leni co popisuješ, je fakt normální a můžeš být ráda, že v pohodě kojíš:slight_smile: :slight_smile:

Já mám nahoře 12,5kg a vážím 66,5. Ale prý to není vidět, no tak já to teda vidím ten hnus, co se mi udělal na stehneh místo svalů:frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.