• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Veru :grinning: :grinning: :grinning: Třeba se vám to bude hodit i po porodu :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
No fakt se těším na porod, ale vážně - každopádně to bude nezapomenutelný. Mímo ven vylézt musí tak jako tak:slight_smile: Já jsem strašně citlivá duše a dokáže mě rozhodit cokoliv, takže se musím dlouhodobě psychicky připravovat, já se ani nebojím fyzické bolesti, ale o svoji psychiku, protože strachy a úzkosti mi porod můžou pěkně zbrzdit :frowning2:
29. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Veru, to v pohodě shodíš, zvlášť, když plánujkeš s kočárkem dlouhý štreky... :wink:
29. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
Každopádně to zabalím do tašky,abych PA ukázala, jak jsem cvičila:slight_smile: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Veru, ty jsi číslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Když mě to holky říkali, co sis zakoupila, tak jsem se musela hodně držet za břicho, aby se mě ještě ta rána nepotrhala, jak jsem se smála :grinning: NA tvůj porod jsem extra zvědavá :grinning:
29. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Tak holky, po obědě. Začaly jsme Hami první lžička mrkev. Ze skleničky jsem odebrala asi 6 plných lžiček, Markétce to chutna !!! snědla víc než polovinu toho množství. Otvírala na to pusu. Pak už asi měla dost, tak zavřela fest pusu, tak jsem ji nenutila ..... ted sedí v křesílku a opírá se o lokty a chce se zvedat, se z ní zblázním. Ležet už moc nechce, pořád by seděla na klíně a něčím šmidlala, to došáhne na všechno nejlíp. No počkám jestli bude chtít ještě nakojit a vyrazíme ven. Přestalo pršet, tak snad nezmokneme.
29. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
Veru, ukaž... :grinning: :grinning: A určitě to zvládneš, uvidíš. :wink:
Leni, to věřím.. :slight_smile:
Marti, super, že malá tak hezky papká.
Jdu si taky ohřát oběd, nechte si čvachtat...
29. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Jako, jestli se to osvědčí, tak začnu podnikat. Proč kupovat EPIno za 2.500,-, když tohle stálo 3x míň a doufám, že efekt bude stejný:slight_smile: :grinning: :grinning: .
Já si to tady pořád musím nafukovat, je to strašně srandovní a má to i tlačítko na rychlé odpuštění vzduchu :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Marti to je dobře, že markétce chutná a že tï mrkev neplive po celé kuchyni :grinning:
29. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
Veru tak jasně, aby se člověk neudusil... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tohle by mě fakt ani ve snu nenapadlo. Jak jste na to vůbec došli, že něco takovýho existuje?
29. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Však už to tady psala marci, že cvičila s EPINEM a že to zabralo a tady na MK je o tom celá diskuze a to procento nenatrhnutých a nenastřižených mamin je celkem vysoký. Akorát když jsem zjistila, kolik to stojí, tak se mi pěkně protočily panenky a pořád jsem přemýšlela nad nějakou alternativou. A MM přišel s tím, že určo existuje nějaká taková sexuální pomůcka, tak jsme projeli sex shopy na netu a tam toho je!
29. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
Verčo tys to nafoukla na obvod 40 cm v sobě???? :astonished: nebo jenom zkusmo ve vzduchu?
No jestli se ti to osvědčí, tak je to fakt na podnikání :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
To vím, že jste se s Marci o to m bavily. Ale nenapadlo by mě asi mrknout na sex shopy. :slight_smile: Mazec. Tak hlavně, ať to splní účel.... :wink:
29. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz
ježííš, né - na vzduchu!!!

U sebe se nedostanu ani na 7cm, to je mi jasný, hlavně budu pěkně nadávat a MM u toho pěkně nakopu, už se na to těší večer, myslím teda, že má na co. mu ten roubík pak taky někam narvu a bude:slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Já teda zvládala cvičit jenom sama, MM mě u toho pěkně štval, takže ve dne, když jsem byla sama jsem epinovala a večer MM masíroval hráz.
29. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Verčo, vy jste s M teda dvojka :grinning: Tak to jsem zvědavá, co nám napíšeš zítra po "zkoušce" :grinning:

Leni a Páji, jak jste psaly, samozřejmě přemýšlím úplně o tom stejným, jak to budu zvládat, jaká budu matka, jak budeme vycházet s penězma... Je to asi běžný, že se člověk takhle strachuje a někdy z toho depkaří :frowning2:
29. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky

Zdravím Leničku a Adámka, snad jste si to všechno špatné vybrali už teď :wink: Malej má slušnej náběh na pěkný spinkání v noci :dizzy_face:

Katy: gratulace k holčičce, je potřeba to trochu dorovnat, furt je tu nějaká převaha chlapů.

My jsme byli na kontrole ve třech měsících, dostala očkování a byla moc statečná, skoro neplakala, za 14 dní jdeme na naušnice. Váha 5400 g a 62 cm, sestřička jí teda naměřila 57, ale to snad střílí od oka, my jsme jí doma naměřili 62 cm a oblečení 62 je taky tak akorát.

Zase valím vlčák už mě volá :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
Katy, to zvládneme... :wink: Musíme.
Zuzi, gratuluju ke kontrole a je fajn že Vikča byla u očkování tak statečná... A s naušničkama bude kočka. Už máte nějaký vybraný? Moc zdravím a malé pusu. :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz
Zuzi ahoj, no já doufám, že tak krásně bude spát pořád :grinning: Jo a Vikča je krásná, s tím kloboučkem nemá chybu! :dizzy_face:
My včera při propuštění měli váhu 4130g, hehe :grinning: Vás všechny doženem :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Leni no téda, malej pěkně přibírá! :wink: A jak se mu líbí v postýlce? :slight_smile: Už jste pouštěli kolotoč? :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
Hoj holky, sme teď dorazili z města ze srazíku s Kačkou a Cif, pršelo a zima jak prase, sotva sem dolezla dom vylezlo slunko to je fakt k nas.... Matýsek ještě spí, tak jen jukám...
29. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tam volala a jsem s toho nějaká smutná..

Ze sedmi vajíček se nám dvě vůbec neoplodnili, další bylo nějaké špatné a tak nám zůstali čtyři ( dvě čtyřbuněčné a dvě dvojbuněčné). Bojím se, že to nevydrží :pensive:
29. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
máme si zavolat ještě zítra, tak jsem hrozně zvědavá a doufám, že to dopadne dobře :wink:
29. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz
Tak to byl jen výkřik do tmy, zase usnula.

Lenajsku: je asi po mě zvládá bolest celkem statečně. Naušničky dostala od našich k vítání občánků, bude tam mít, nějakou dobu ty nastřelený.

Leni: Malá se ze začátku budila ve dvě a kolem páté a pak to kojo ve dvě úplně vypustila. Včera třeba už o půl deváté spala, jedla ráno ve čtvrt na šest a pak se vzbudila ve tři čtvrtě na devět, no láskos můj :dizzy_face: Co manža jak to všechno zvládá?
29. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Luci, nevěš hlavu, i tak jich máte dostatek, ne? Určitě to bude ok! Zkus myslet pozitivně a nepropadej špatné náladě depresi :wink:
29. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Luci, držím palečky, aby ti čtyři bojovníčci vydrželi a nadále se krásně vyvíjeli!!! To je super, že ty dvě už mají 4 buňky, a ty další dvě to určitě doženou. Kdy si máte zase volat, zítra? Jo už to čtu, že zítra.. tak snad se dozvíte pozitivnější zprávičky a už i termín ET... :wink:

Zuzi, to je fajn, že zvládá bolest statečně. To je fajn, že jste dostali naušničky, bude kočka. :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Jen zběžně dočítám...
marci: Ty máš 40 kilo :astonished: :astonished: :astonished: to jsem taky měla naposled tak na základce, ty musíš být dobrej hobitek :grinning:

babel: Já taky kojila a nehubla, až teď když si fakt hlídám jídlo a hodně se hýbu tak se to konečně začalo hýbat, ale stráááááášně pomálu a taky mi začlo mizet mlíko, takže brzo asi ani kojit nebudu :frowning2: Jak se znám tak o obrečím, sem si na to kojení tak zvykla :cry:

leni: Vidím že si s Áďou doma užíváte, až na to očenko teda. :dizzy_face: Těším se na další fotečky.

dolda: Zuzi dnes i včera sem potkala Hanču ve městě, asi konečně vyrazla do ulic i s malým ale i s manžou :unamused: Malá bude kóča s naušnicema, ale s tou váhou je teda pořád strašnej drobek

luci: Držím všchny pěsti i na nohách aby ty 4 vydržely :wink:
29. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Uvidíme Katy zítra co nám řeknou.. ale je fakt, že tomu nerozumím, nechali jsme je všechny napíchnout a dvě se vůbec neoplodnili, si s M asi nesednem nebo já nevím :confounded: jsme od toho už jenom takový kousek.
29. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Hani, to je blbý, že vám pršelo, tak příští setkání bude už na zahrádce při sluníčku. :wink:
Jsem onehdy právě přemýšlela, že se Tě zeptám, jestli ještě kojíš, nebo už ne... tak teď jsi to napsala sama. Třeba ještě mlíčko vydrží, kdo ví...
Co máte kočky v plánu na víkend?
29. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Luci, já myslím, že i tak je to dobrej počet! Nevěš hlavu a nebuď z toho smutná! :wink:

Zuzi, tak to má krásný spaní. To bych taky tak brala :grinning: Manža je z něho úplně posranej :grinning: Přebaluje, převlíká ho, ňuňá se s ním.... No je to moc hezký :dizzy_face: A někdy mě buzeruje co a jak mám dělat :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.