• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
Aer, emi, maji, say, anet, sabs... Tak ženské, je to tu :slight_smile: Tak ať nám to jde stejně dobře jako to v tom předchozím :slight_smile:
14. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj!!!!!!!
14. led 2009 ve 21:52  • Odpověz
To je super, fakt uz mame pokracovani :dizzy_face:
14. led 2009 ve 21:52  • Odpověz
no tak jeste tady byt jako prvni :grinning: muj sen :grinning: :grinning:
tak at nam deti rostou, briska nezlobi a cervicci rychle vyrabi... :grinning:
14. led 2009 ve 21:53  • Odpověz
coze aeri, tys me predbehla? :rolling_eyes:
14. led 2009 ve 21:53  • Odpověz
tak poprskame aerin at zapadne co nejdriv, nejlepe jeste na teto strance...:grinning:
14. led 2009 ve 21:54  • Odpověz
hahahaha, kis kis :grinning: :grinning: :grinning:
hahahahaha:slight_smile: jsem tu
no to asi neeeee, ale snad to bude fakt brzo, at za vama nevlaju :grinning:
tak aeri, na co cekas? utikej vyrabet...at to stihnes :grinning:
autor
Tak jsem úspěšně založila, Jarek mezitím uklidňoval řvouci Kiku a prý, co furt dělám, Tak říkám, že nám zakládám nové téma... a on: "Jo? Kdákám, kdákáš, kdákáme" :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jarek dostane po cuni, tak dobrou Kikino a Zelvino:slight_smile:
14. led 2009 ve 21:55  • Odpověz
takze do noveho tematu:slight_smile: preju aerin at dneska zasejou:grinning:

nebo vlastne at to tam poslou :grinning:
dneska ne, Vaskovi se kazdej den nechce, mam co delat ukecat ho obden, je nejakej frigidni ci co:grinning:
autor
jdu ho zabít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jdu napsat adminům, at jedničku zavřou :slight_smile:
14. led 2009 ve 21:56  • Odpověz
kurna dalsi cokolada v tahu:slight_smile:)))))) emi: zbytek nesnim, prinesu ti je:slight_smile:)))
ale nechce..jak nechce..ted musi..jde o zivot...:grinning: Ti tam poslu Filipa...:grinning: :grinning:
jani ted jsi Martina pobavila....myslim, ze na to ti nasi chlapi maji stejnej nazor... :grinning:
jani nechces precijen zmenit na kdakam...?.:grinning: to je hodne vtipny...:grinning:
14. led 2009 ve 21:57  • Odpověz
emi, ja mu to reknu, treba si to rozmysli:grinning:
jani tak brou brou, at je Kice brzy lip...
holky taky jdu, musim se ucit:grinning::grinning::grinning: haha......... :rolling_eyes:
14. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
me david vcera rikal: co tam porad kdakas:slight_smile: rikam nemuzu ted je to dulezity a on..stejne se tam napise neco co uz davno vis:slight_smile:)))))))tak co:slight_smile:

(kdyz se cekalo na vysledek emi) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
maji zřejmě jo :grinning:
pry ucit...rekni Vaskovi, ze ti to uceni jde lip do hlavy, kdyz to tam posle...:grinning: ze se ti lip dycha treba...:grinning:
14. led 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
Nebudem dělat vlny, ale už máme název pro trojku, tak se čiňte :slight_smile: ale ne teď :grinning: jdu!
14. led 2009 ve 21:59  • Odpověz
tak my jdem na Carcassonne....ocekavam mnoho prispevku...:grinning:
14. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
tak ja se teda jdu ucit, kdyz vsichni mizite.... :grinning:
14. led 2009 ve 22:02  • Odpověz
teda holky jste fakt dobrý :grinning:
já si zvykla hledat naše téma, že byla na konci 20, teď si musím přezvyknout, ale dobrej název, Jani povedlo se, i když Jarkův název je taky dobrej :grinning:
A jak jste ještě psaly o těch domečkách, tak mám stejný názor jako vy :dizzy_face: A snad se mi to i splní. Já jsem domečkový dítě, kolem baráku máme hájek, kde jsme si vyhráli. A bydlení budoucí bude snad taky fajn, domek, s velkým dvorkem a zahradou a chystáme se mít prasátko, pár králíků a nějakou slípku na vajíčka, poblíž máme městečko (asi 2 km), kde je skoro všechno, několik obchodů, škola, dokonce i kino :grinning: , do Brna to máme taky blízko :sunglasses: . Teď už jen aby nám to byldení vyšlo.
Aeri a k tomu frigidnímu chlapovi, no já bych to zase občas brala :wink: , ten můj může furt furt furt :astonished: .
Tak já jdu pokračovat v učení, ach jo, už mě to nebaví, už mi zbývá "jen" pět zkoušek :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Na pátek se učím cca 150 stránek a zatím si nic nepamatuju :unamused: . Ale musím tu zk dat, protože nebudu mít čas na náhradní termín, protože mám domluvenou praxi :confounded: .
Tak já na vás zase nakouknu zítra, ale asi si pc zapnu až odpoledně, ať mě nerozptyluje.
14. led 2009 ve 22:52  • Odpověz
a ja se vratila a nidkde nikdo...:slight_smile: porad doma sama , snad se nikde nezmrzacili..mobily vypnuty a nervy na drate:slight_smile:))

takze jdu asi spat, v TV davaj jeno velky lejno... :unamused:
14. led 2009 ve 22:54  • Odpověz
jinak maji gratuluju, ze mas aspon posledni prispevek:grinning:
14. led 2009 ve 22:55  • Odpověz
autor
sabs tak at brzo dorazí :wink:
dobrou :slight_smile:
14. led 2009 ve 22:56  • Odpověz
janey doborou a co mala uz spinka?
my uz usnuli:slight_smile:
14. led 2009 ve 22:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.