• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
když to čmajzli v noci... jinak to je parkviště ohraničené městskou nemocnicí ostrava ze dvou stran:stuck_out_tongue_closed_eyes: hasičským záchranným sborem moravskoslezského kraje :rolling_eyes: a silnicí, po které jezdí trolejbusy zejména. o kus dál je ošoupaný barák s kanclama a vedle toho my... není to zas tak frekventované místo... je to v podstatě parkoviště před špitálem pro návštěvy, v noci tam je pár aut...
16. led 2009 v 19:44  • Odpověz
no kdo vi, kdy to ti zmetci vzali...je asi blbost, ze pres den..tak jim to prejme..treba se stane nejaka dopravni nehoda:slight_smile:
16. led 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
no nicméně příjemný páteční večer... co děláš ty?
16. led 2009 v 19:48  • Odpověz
no mohli jste mit krasny vecer nebyt debilu... :frowning2: :frowning2: jsem zvedava, co na to ti policajti..ale asi nic... :angry:
my sedime a cumime..jsem unavena a boli me zada...premyslim, jestli udelat gulas ted, nebo zitra... :confused:
16. led 2009 v 19:55  • Odpověz
holky, nic si z toho nedelejte...u nas to taky zatim vypada "slibne" :sweat_smile: ja sotva udrzim oci otevreny, Tobik se uspava...asi brzo taky odpadnu, su fakt uz vycerpana... :pensive:
16. led 2009 v 19:57  • Odpověz
emi, ja bych ho udelala dneska, budes mit klid v sobotu... :slight_smile:
my jdeme zitra do shopping parku, tak se najime v Ikei.. :grinning:
16. led 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
a jakej? segedín, buřtguláš? ten mám taky někdy v plánu...tak jesi se ti chce tak teď, jesi ne tak ne... my s chlapem berem společný vaření jako koníček, tak nevím, možná taky ještě večer do něčeho půjdem... ale spíš asi nee :unamused:
16. led 2009 v 19:59  • Odpověz
ja miluju v ikei testoviny s tou cervenou omackou:slight_smile: a posledni dobou mam porad chut na kungpao od jednech vietnamciku:slight_smile:
a budu delat normalni z veproveho..fil nema rad moc segedin...a verite mi, ze uz nemuzu ani vstat...?:grinning:
16. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
ja mam zase strasne rada takovyty masovy kulicky...mnam mnam :grinning:
16. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
ty jsem nikdy nemela:slight_smile:)))) me nejak desila ta omacka k nim...:grinning:
16. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
jo, masové kuličky... s brusinkama, omáčkou a bramborovou kaší :slight_smile:
hehe počkej až budeš mít pupek že se pořádně neohneš :grinning:
16. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
no ja vedela, ze zada budou trpet..ale tohle jsme necekala ani nahodou:frowning2:
16. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
to se možná ještě spraví,,,třeba se ti to tam nějak přeskupuje :grinning:
16. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
Dora dela povanocni uklidy asi-..:grinning: Jani jake jste meli jmeno pro kluka?
16. led 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
David... teď už bych asi vybrala něco jiného :slight_smile:
16. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
to je filuv bracha,,,zase nic :unamused:
16. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Tak jarek asi před půlhoďkou dorazil... podle toho, co říkal, jaké existence viděl (normálně jeli dva alternativní v autě, zastavili na tom parkovišti, přiběhli dva s jízdním kolem, ten z auta: "ale to je trekové, my chtěli horáka"), a podle slov té policajtky, si nedělám nejmenších iluzí, jak to tu chodí :confounded:
Ochomejtali se i kolem Jarka, Jarek se zrovna bavil s dvěma kluky, jakože nám šlohli kola, a že to auto stojí asi jen týden, a ti alternativní to slyšeli a prý: "Ne, dva týdny..." to čučím, oni prostě maj přehled o těch autech co tu stojí a parkujou:angry:
no, jdem si dát tu pizzu...
16. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
jani to cumim to je ulet...

zitra chci jet s malym na vylet, poradte nekdo neco..
16. led 2009 ve 22:10  • Odpověz
sabri, ja to v praze moc neznam...a okoli uz vubec... :sweat_smile:
16. led 2009 ve 22:13  • Odpověz
maji: tak neco v ostrave:grinning: treba bomba klub marley:grinning:
16. led 2009 ve 22:16  • Odpověz
tady je neco takovyho? :sweat_smile:
no ja znam spis...vlastne tu znam akorat cestu do skoly, na obed a zpatky,a pak jeste nejblizsi okoli baraku... :grinning:
16. led 2009 ve 22:20  • Odpověz
jj, je, ale nevim kde to je ..myslim, ze to je kousek od toho akvaria jak jste tam meli toho zraloka:slight_smile:
16. led 2009 ve 22:21  • Odpověz
jo tak akvarko tusim, to je nekde na vystavisti, ne? mam pocit, ze jsem tam jednou byla s brachou
16. led 2009 ve 22:22  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: na Cerne louce:slight_smile:
16. led 2009 ve 22:28  • Odpověz
hele, vy to tu znate lip nez ja, co? :grinning: no, pravda, ze jsem se za tech 6 let co tady su nikam poradne nedostala
:sweat_smile:
16. led 2009 ve 22:37  • Odpověz
maji: a ty nejsi primoz ovy?
16. led 2009 ve 22:45  • Odpověz
nn, su z olomouce
16. led 2009 ve 22:50  • Odpověz
holomoca:slight_smile: tam je to hezci nez v Ostrave ne?
16. led 2009 ve 22:51  • Odpověz
jo z olomouce jsou ty lidi co mi rekli z kama si a ja na ne cumela jakobych pristala na marsu:slight_smile:))
16. led 2009 ve 22:53  • Odpověz
z kamaší :grinning:
16. led 2009 ve 22:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.