• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
nedokazu emi :pensive: :pensive: :pensive:

tak si toho svyho prdolu poradne hyckej :slight_smile:
24. únor 2009 ve 14:23  • Odpověz
ehm...hyckam si ho mommentalne jidlem..ale v takovem mnozstvi, ze porodim pataka asi..:grinning:
24. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz
tak hlavne ze ti chutna :grinning:
24. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz
emi: presne a pak je na svete tolik lidi, co bytak chteli, obetovali cokoliv a nejde to..pizdy

emi: a co dlabete? Oliva mel ted puding a mama nemuze citit nic..je zelena, nema silu, porad krvaci a le jinak je ji fajn:slight_smile:
24. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz
dojedla jsem bagetu od teplousu a kacena mi donesla jeste brambory..:slight_smile:
a koupili jsme si s Filem teplomer do vany..:grinning: a ted s Kacenou objednavame vecicky Carter´s pro naseho teplouska maleho..:grinning:
24. únor 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahoj holky, teda Say to jsou hezký novinky :slight_smile: , třeba stihneš ještě únorňátko :wink: .
Já vám musím říct, že jsme pěkně naštvaná. Dnes nám v literatuře zadával referáty a mě dal knížku, která má 800 stran :angry: , navíc je ta blbá knížka rozpůjčovaná, takže ju budu muset asi chodit číst do studovny, tzn. nemůžu si ji vzít domů, takže nebudu mít čas na bakalářku, jsme z toho fakt na prášky. A to nám zadal ještě jednu knížku, úplně všem, ta má 350 stran a že si ji chce vypůjčit 60 lidí, tak je taky rozpůjčovaná, fakt na hovna, jsem zvědavá, kdy to budu dělat :cry:
24. únor 2009 v 19:44  • Odpověz
anett:a co je to za knizky? treba ji mame nekdo doma a muzem ti ji pujcit:slight_smile:
24. únor 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Tak zdravím zas z domu :slight_smile:
say, to se ani nechce věřit... tak kdyby něco, věz, že držíme palce a nezapomeň na dvě věci: pravidelně nás informovat a nikomu nedávat to telefonní číslo!!! :wink: :grinning:
O ne/spravedlnosti mi nemluvte... švagrovci absolvovali 3. IVF... výsledek se měli dozvědět teď v pondělí, zatím nic nevím a neodvažujeme se jim napsat :pensive:
anet to je fakt na pytel... asi ti nemůžem nějak pomoct? Napiš tituly, třeba by šla půjčit dejme tomu u nás nebo tak...
24. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
No ta osmisetstránková knížka je od Škvoreckýho Příběh inženýra lidských duší (někdy se objevuje jako dvojdílná, každá cca po 400 stranách) a ta druhá je od Kundery Nesmrtelnost :frowning2: . Jako já si říkala, že bych případně zkusila i toho učitele, že to nejde sehnat, jakože ani skrz Moravskou zemskou knihovnu, ani skrze knihovny Masaryčky. Ale těžko říct jestli by mi ji půjčil. Koukala jsme už i na knihovnu u nás a taky tam nic není. Bude to boj...
24. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz
celou noc nemuzu spat, protoze mam dneska v osm volat na genetiku kvuli vysledkum krve...(volala mi to sestricka, at si tam zavolam dneska..). Tak volam jeste rozespala a pani mi rekne "tak to posilam vasi doktorce, naschle"....takze zase nic nevim..ani nevim, jestli uz ji mam volat ted, nebo mi zavola nebo co...
25. únor 2009 v 08:23  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
stale 2 v 1 a myslim ze takovy fofr to jeste nebude :wink:
anet, tak ty knizky nemam, nepomuzu, ale je ta na h...o
sabs, ty krvacis? neco mi uniklo :astonished: . Ale jinak v pohode?
Taska sbalena ve skrini uz asi mesic :grinning:
Dostala jsem vcera kufrik s propagacnima vecma a tam taky kdyz neco vyplnis, dostanes dalsi vzorky. je tam i kolonka na tel. cislo, tak jsem si na tebe Jani vzpomnela :grinning:

ja chcu rychlej porod :grinning:
25. únor 2009 v 08:26  • Odpověz
kamoska od pondeli ceka, kdy se mimco rozhodne, jestli ne do patku, tak jdou vyvolavat:slight_smile:
25. únor 2009 v 08:27  • Odpověz
tomu se chci vyhnout :slight_smile:
25. únor 2009 v 08:42  • Odpověz
ja nevim, jestli volat te doktorce, se bojim...proc mi to nerekla ta zenska hned?
25. únor 2009 v 08:50  • Odpověz
je, to jsem vubec nepostrehla ze si sem psala, nejak jsme se minuli s prispevkama. Emi, normalne tam cinkni a neboj se :wink:. A ze ti nic nerekla je normalni. Musi te informovat pouze tvuj lekar (da se i sestra) :wink:
25. únor 2009 v 08:56  • Odpověz
tak proc mi volali do auta kdyz jsem jela z poradny, at si tam zavolam? :astonished:
25. únor 2009 v 08:57  • Odpověz
to nevim :confounded:
25. únor 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Morning :slight_smile:
sabs, to mi taky uniklo...
emi, volej tam, oni si to mezi sebou tak různě předávaj...
25. únor 2009 v 09:35  • Odpověz
sabs ma tehotenskou menstruaci...:grinning:
volala jsem tam, takze...to dopadlo jak jsem chtela..:grinning:
25. únor 2009 v 09:58  • Odpověz
autor
Co to je těhotenská menstruace :confused:
co ti říkali?
25. únor 2009 v 09:59  • Odpověz
tak ze dobry..teda kdybych mela ajc, tak mi to reknou ne?:grinning:
25. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
tak vidíš :grinning:
25. únor 2009 v 11:35  • Odpověz
holky to je akce..soutezim na aukru o vonavku Wink z Avonu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
:slight_smile: jejda, můj kamarád je na aukru jako doma, věčně tam něco kupuje, prodává a jezdí za věcma nebo s věcma po celý republice :grinning:
25. únor 2009 v 11:59  • Odpověz
tak jsem zpatky z mesta. dalo mi to docela zabrat, ale musela jsem dokud jsem jeste cela :grinning:
Taky me potesili, na danich mi vrati 10 tisic :slight_smile:. setrime na auticko, tak se to hodi :slight_smile:
emi,vidis ze to dopadlo ok :wink:
25. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Hmm, měli jsme jít dneska na to plavčo kojenců, ale paní psala, že se jim tam cosi porouchalo, tak až příště... škoda, těšíla jsem se.
25. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
holky me tak navnadily AP tema basnickama a rikankama..:slight_smile: hned bych si s detma zabasnickovala:slight_smile:
25. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
No, opakuju to, co jsem hodila i tam... přečetla jsem si můj popis porodu a je mi blivno :cry:
proč jsem neměla malou u sebe i první noc? vždyť já vůbec nevím, kde a s kým byla :cry:
a ten blbý nástřih mě taky s... na kurzu PA říkala, že nemusíme psát porodní plány, stačí se domluvit ústně... jasně, když tam řvu při kontrakcích, těžko budu mudře říkat: "Ne pardon, nestříhat!!!" Ani jsem nevěděla, že mě střihne, prostě šmik! Teď mi stačí vzít zrcátko a mám depku na celý den :frowning2:
a to samé s infuzí, co mi pak daly... co to vůbec bylo, nevím doteď :frowning2:
25. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jani, copak je?
hale, ja myslim ze nastrih je lepsi nez aby ses potrhala. moje mamka se mnou (mela jsem 3,20),nestihli ji nastrihnout a celou jsem ji potrhala. jeste 2 roky po tom se nemohla poradne posadit, natoz sexovat. bracha (necely 4 kg), udelali ji nastrih a po 2 tydnech o nicem nevedela. Myslim ze i ten nastrih vypada vzhledove lip...
25. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
autor
Asi mám nějakou depku nebo co :frowning2: to je fakt asi lepší nástřh než nátrh, ale já tam nemám žádné tři stehy, jak si některé taky stěžujou, nastřihli mě, hrůza!!! Já tam mám jizvu dlouhou tak sedm cenťáků, furt je vidět a čím víc se to blíží inkriminovanému místu, tím víc je to horší, jak ta kůže byla rozchlíplá nebo co, tak jednak mi jdou furt vidět místa stehů, taky různé odchlípky a hrbolky kůže, co už asi nikam nepřidělala, a celkově to tam všecko vypadá jinak nebo co... :unamused:
25. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.