• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ale tak uprimne. Jarek te miluje se vsim vsudy a kdo jinej tam pak kouka, hm :wink:
25. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Díky :slight_smile:
25. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz
nemas zac :wink:

ja jsem dneska tak vycerpana a to tu mam bordel jak v tanku :frowning2:
25. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
kašli na to a odpočívej :wink:
25. únor 2009 ve 13:40  • Odpověz
jani ted uz je to stejne jedno, ale verim, ze je ti to lito, kdyz vis, ze to jde i jinak...
pravda ja si dost nacetla, takze se najivne myslim, jak budu bez epi a nastrihu a tak..ale nikdy nevim, jak to nakonec dopadne, priste uz budes chytrejsi:slight_smile:
25. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
autor
Hlavně jim to řekni včas nebo třeba i sepiš, já spoléhala že řeknu až se bude dít (i když, v té době jsem ještě nic pořádně nevěděla, takže bych stejně neprotestovala, leda proti tomu nástřihu).. Ale příště už budu vědět :slight_smile:
25. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Emi, můžu se zeptat, jak jsi měla na začátku těhu to špinění, řekli ti, od čeho to je? Protože švagrovci byli na tom ivf, v pondělí jim řekli, že se nezadařilo, v úterý zas, že hcg je dost vysoké, tak že se ještě uvidí... jenže švagřice psala, že tak nějak špiní a trochu krvácí furt :frowning2:
25. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz
jani tys mela nevyhodu uz v te vyvolavacce, ted uz budes vedet, ze budes jist behem sexu ananas:slight_smile:
nic si z toho nedelej, jsou i horsi veci:slight_smile:
25. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz
autor
No jo, jenže i různě před termínem i po jsme taky vyvolávali a prd.... ale ananas jsem teda neměla :grinning:
25. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
kamosku nemuzu prinutit k sexu..tak jde na vyvolavacku koza..:slight_smile:
ja si asi ten porodni plan sepisu, ale se bojim, ze pak budu prosit o epi a tak..a ze se mi akorat vysmejou, ze jsem tam prisla s lejstrem..:grinning:
ale nemam vubec dobry pocit z toho Apolinare.... :unamused:
25. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
A byla jsi tam, nebo jen z referencí? Kámoška tam rodila a bratrancova žena dvakrát...

Hehe, ať jsi pivař nebo vínař, vyléčí tě apolinář" - znáš to? :grinning:

a asi jsi přehlídla můj dotaz o špinění...
25. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz
jo to jsem prehlidla...no bylo by dobre, kdyby lezela a nedelala fakt vubec nic, to se nezda...ale dost to pomuze..me to odeznelo casem, zrejme se mi tam zabydlovala Dora...fakt nevim a doktorka taky nevi...Sabrina to ma taky..ale nevim jak moc a tak...nema svagrova hematom? ale je to dost nebezpecne, kdyz ji tam zacne doktorka hrabat, aby se ji to uplne nerozjelo a mimco neodeslo..:frowning2:

a jinak ja si cetla o Apolinari...rodis tam v kojich jak kun na dostizich...nebo jako "hekas":slight_smile: coz me mrazi pri predstave, ze vedle me nekdo rve....miminko ti nejak hned berou a myjou a tak....no nelibi se mi to..a vubec se mi nelibi navstevy...s mimcama na chodbe...kolik lidi a deti tam je na jedne chodbe.... :unamused:
25. únor 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
tak to ona se šetří, to jo, hematom nemá... Tak uvidíme no...
Ty návštěvy na chodbě jsou podle mě děsný... a ty koje... a proč jdeš teda k apovi? ¨furt máš v záloze to vrchlabí? a co ambu?
25. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz
emi a proc nejdes rodit jinam?
To u nas at je to jakykoliv, tak v tomhle to mame dokonaly.

Ted jsem si doma normalne pobrecela a politovala se. ale je mi hned lip.

a co se tyce sexu, ono je to pak uz taky tezky. kdyz jsem edikovi rekla ze jsem otevrena na 2 prsty, tak ma obavy aby tam malou nestouchal treba do oka :grinning:
25. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
furt v zaloze Vrchlabi, uz se tesim, az bude teplo a vyrazime na vylet..:slight_smile:
ja chtela do Podoli, ale tam berou az od 14. tydne, ja vedela presny tt v 10 tt...tak jsem radsi sla rovnou k Apo, nez abych 4 tydny cekala na Podoli a tam mi rekli, ze uz je plno a u Apo jsem byla ten den treba 10 rodicka...takze tam uz bych taky nemela sanci za 4 tydny.... :rolling_eyes: takze bych nakonec musela kdovikam:slight_smile:
a citi se tehotne? mela by po tom krvacet?
25. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
Say jaktože si brečela :frowning2:
S tím sexem, když jsem jednomu kamarádovi řekla, že jsem tehotná, smozřejmě gratulace a tak, a bavili jsme se o tom víc a on se zmínil, že budem mít na 9 měsíců útrum... (stejně sranda, jak si někteří chlapi myslí, že celé těhu nemůžou, ale po porodu hned!!!) Pak jsme spolu tančili na plese a já se zmínila, že teda útrum vůbec není a on reagoval ve stylu: "Jejda, dyt ho tam pícháte do hlavy!!!"
25. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
Já myslím že po 3. IVF z nichž dvě nevyšly se cítí hlavně vynervovaně :frowning2: a co to je vlastně cítit se těhotně? Protože třeba já se tak necítila :sweat_smile: ale jinak jsem se jí neptala, zas nějak enormně se o tom nebavíme a já se to dozvídám tak útržkovitě, a dávám si to dokupy díky mým znalostem o asistované reprodukci, které jsou sice chabé, ale na to stačí... Akorát dneska psala že teda špiní, ale má vyšší to hcg a dělali jí další odběr.
25. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
protoze jsem unavena a dala jsem se chte nechte do uklidu. myslim ze nemusim zduraznovat ze kazde pohyb navic je pro me ted utrpeni a endy jako by to vycitil, tak mi vydatne pomahal. co jsem odnesla do kose, vyndal a rozcupoval vedle v pokoji. tak nekolikrat. nemam uz silu ho tu honit. a dostal ode me hodne, az jsem si rikala ze se musim vic kontrolovat. kdyz me to tak vycerpalo, bricho tvrdy. tak jsem jen sedla na zidli a brecela. muzu rict ze v tu chvili jsem endyho nenavidela :zipper_mouth:
25. únor 2009 ve 14:24  • Odpověz
a taky jsem se tehotne necitila. Az ted ke konci kdyz uz je to videt, citit pohyby a hrozne mi voni letaky a noviny :sweat_smile: . ale prvni tydny, ne-li mesice nic. az na to ze jsem nemela MS. ani chute jsem nemela
25. únor 2009 ve 14:25  • Odpověz
tak me teda bylo tehotne dost napikacu..:grinning: :grinning: bricho a hlavne od zaludku nebo co to melo znamenat..:grinning:
kamos mi taky psal, ze by nechtel tehotnou holku, ze by se bal, ze bude pichat do decka...:grinning:
say mela si ho zavrit nekam..:grinning: na zachod:slight_smile: at si zvyka..:grinning:
25. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz
my ho takhle zavirame do koupelny kdyz vytirame a na noc. desne chrape a clovek by se nevyspal. a soupacky ho nezastavi :sweat_smile: :rolling_eyes: . zajimavy je ze pres den nechrape,jen v noci. no, ja uz bych psa nechtela :zipper_mouth:
25. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz
kdyz nic nedelam, tak spi, blbec, ale jen se hnu, tak otevre jedno oko, vidi ze na nej koukam a chystam se neco delat a mam ho za prdeli. nenecha me ustlat ani gauc. zajimave je, ze kdyz je doma manza, tak se endy chova jako nejvetsi andilek kterej zlobit ani neumi :angry: . a ja jsem pak za trubku ktera si vymejsli :rolling_eyes:
25. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
Say to chápu, mám to teď podobné :grinning: a taky bych někdy s chutí zařvala, jednou večer už jsem myslela, že vybuchnu a šla jsem se uklidnit na záchod :pensive:
a kolik endikovi je? a byl původně tvůj, nebo manži?
25. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz
je mu ted rok, takze nejhorsi vek :pensive:
no, ja ho manzovi koupila aby se ke me nastehoval :sweat_smile: :grinning: . tak nevim ci je :grinning:
25. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz
my meli foxteriera..tyvole to byl dabel...a doted je...pri prvni prilezitosti jsem ji venovala kamosce...na to fakt nema...vsude chlupy, smrdela, srala naschval v byte, venku si nikdy neulevila, klidne cely den venku ani necurla, doma roztahovala boty, vrchol bylo ,kdyz zacla vyhazovat veci z kose a roznaset po byte a kdyz se vysrala, tak vzala toaletak ze zachodu a cely ho rozmotala v byte:grinning:
25. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
To je jak batole v období vzdoru, ne?
emi :slight_smile: to moje babička měla sofistikované psy, jedna z nich nosila ze samostatných procházek zvenku nejen koňská kopyta (ze skládky), ale i jogurty (celé, nepoškozené, neprošlé, asi je šlohla, jak je přiváželi do místního obchůdku), svačinu (vedle dělníci opravovali most...) :grinning: :grinning: borec.
25. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz
nas ma zalibu v trhani mych vlozek (nepouzitych), ocmuchavani mych sp. kalhotek (bohuzel pouzitych), trhani pytliku, igelitek a pap. kapesniku.
vcera mi udelal to, ze jsem sla na kontrolu na posledni chvili a jak jsem uz taky neohrabana, tak nez jsem si stacila nazout druhou botu, tak mi s ni utekl. tak jsem ho honila po byte, pod stolem, no hruza... samozrejme nez jsem se ohla ze mu ji vezmu, tak byl vysmatej davno vedle v mistnosti. pes na zabiti. On z toho vyroste,ale ted je to k zesileni. Babi ho taky mela a teda byl fakt zlatej. k detem hodnej (jen miloval nase dudliky :grinning:), nechal si se sebou delat co chtel. tak jen vydrzet.
25. únor 2009 ve 14:57  • Odpověz
jani takoveho bych ted potrebovala..aby mi nosil svacinky a ja za to nemusela platit..:grinning:
25. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
Say chlamu se tu, i když tobě asi do smíchu nebylo, ale úplně si to představuju :sweat_smile: promiň... s těma vložkama a tak
:sweat_smile:
emi škoda, že její dcera to nepochytila... a už dneska taky nežijou, holky moje... takže smůla.
25. únor 2009 v 15:04  • Odpověz
ale jo, ono je to docela vtipny :grinning:. kdyby to nekdo natacel, tak si myslim ze je z toho dobra komedie :grinning:. skoda ze se to musi dit me :rolling_eyes:
25. únor 2009 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.