• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
autor
To jsou nějaké japonské švestičky nebo co, eliteře nechutnaly a tak je posílá zpátky :slight_smile:
26. únor 2009 v 10:16  • Odpověz
aha :grinning:
26. únor 2009 v 10:16  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja ze nejaka ryba Bozka..:grinning:
jani myslis, ze dam Javorovy lanovkou s pupkem? nebo spis pesky?
26. únor 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
:grinning:
Myslíš jako že bys v těhu tolik přibrala a lanovka rupne nebo co? Jak se cítíš, myslím že turistika neškodí, ale neměla by ses nějak extra moc zadýchat. My byli na horách když jsem byla v 5. měsíci, taky jsme chodili na tůry, supěla jsem sice jako tank, ale dobrý :slight_smile:
26. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
a javorový je malý :slight_smile:
26. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
no prave ze me bylo spatne vzdycky na lanovce z tolika cerstveho vzduchu, takze by bylo dost blby, kdybych omdlela na sedacce..:grinning:
26. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Jo tak, tak jesi ti je na lanovce blbě, tak to ee...
26. únor 2009 v 10:26  • Odpověz
no ja chtela Filipovi ukazat kde jsem byla kazde leto pro jistotu trikrat :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
tak pěšky z tyry, fajně se jde :slight_smile:
26. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
no ja pesky nikdy nesla, tak nevim, jestli to dam..ale isto ja..:grinning: uz se tesim na cesnekacku..:grinning:
26. únor 2009 v 10:56  • Odpověz
emi,jestli to budes mit jak ja, tak se na cesnekacku budes jen tesit. Miluju cesnek, ale tak priserne me po nem pali zaha, ze nemuzu :rolling_eyes:
26. únor 2009 v 10:59  • Odpověz
say palila te uz ve 12tt treba?
26. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
tak takhle presne si to nepamatuju :grinning:. ale palila me dost ze zacatku, od 4. mes urcite, ale porad to slo.az okolo toho 7. to zaclo byt opravdu hodne
26. únor 2009 v 11:21  • Odpověz
takze se mam jeste klidne na co tesit jo?:grinning:
26. únor 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Emi uvidíš, mě třeba žáha moc nepálila, možná tak dva dny... :slight_smile:
a česnekačka na javorovém :slight_smile: mňam :slight_smile:
26. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
my na ni chodily s kamoskama jen tak..jako do kazde jine hospody..:grinning:
26. únor 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj holčiny :slight_smile: ,
Say teda ty máš ale tchýni... ale na moji beztak nemá :grinning: , já bych takové věci určitě předešla, já bych ji totiž ani nezvala :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :wink:
Jinak problém s knížkama je snad vyřešen, kámoška se mi podívala u nich, prý tm mají malou knihovničku a našla, takže v pondělí by mi ji dala :dizzy_face: .
A já dneškem ukončila praxi, dostala jsem razítko a hodnocení si prý mám napsat sama :sweat_smile: , no jistě že se pochválím, ale nějak nevím co tam napsat...
26. únor 2009 v 11:47  • Odpověz
anet, tak se koukej vychvalit!!! :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Tak už jsem zpátky :slight_smile:
Anet napiš si něco pěkného? hihi, to je jak z havlovy hry, jak si psali za komoušů hodnocení sami :grinning: ale jarek to minulý rok dělal taky :grinning:
26. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
U nas to nejak vyplynulo samo, Terezka mi nesedelo, a porad jsem nevedela jaky, a kdyz padlo Kacenka, tak cely rod zajasal, tak to bude Kacenka, a navic mame hracky - same kacenky a kuratka a pipinky i na dudliku mame kacenku, si rikam tak asi to tak ma byt

holky, to mi poslala kolegyne z prace proc se mala bude jmenovat po ni. no ja se smeju.
26. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
To je dobré :grinning: Jak by se asi jmenovala kristýnka, kdybychom takhle postupovali? :sweat_smile:
26. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
a rikaji ji kikinka, tak jsem puvodne myslela ze to bude kristynka a ono nic.
tak teda taky nevim jak jsme se dopatrali k tomu nasemu :grinning:
26. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
My jsme nudně projížděli kalendář :grinning:
26. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
my taky :grinning:. i knizku a nakonec se stejne vratili ke kalendari :grinning:
26. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Pamatuju si, jak jsem to dokonce na nějakým papírku měla sepsané :grinning:
ale už mám nějaké tipy na příště :slight_smile:
26. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
normálně se mi zastesklo po bříšku :sweat_smile:
26. únor 2009 ve 12:14  • Odpověz
my meli taky konecny jmena na papirku a podle tech vybirali :slight_smile:
jani, vis ze se nedivim? ja si na brisko taky tak zvykla. bude mi chybet. doufam ze manzu ukecam jeste do druheho :dizzy_face:
26. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
Určitě jo :slight_smile:
To my chcem víc kusů, a většinou jsem se ted k tomu stavěla tak, že ted dlouho nic, až dostuduju a tak, a že i kdyby zůstala jedináčkem, snad bych se nehroutila, ale včera jsem hledala něco v knížce Těhotenství a úplně nostalgicky jsem si projížděla ty stránky, co si vzít do porodky a tak... (normálně tam jako eventualitu berou porod doma a popisujou, co nachystat a tak :wink: je to anglická kniha).
26. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
ja chci vetsi rozestup, tak uvidime :slight_smile:
26. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
To já taky, ale včera mě to nějak nahlodalo, dneska zas už dobré :slight_smile: tak snad ze mě zachvíli nebude snažilka :slight_smile: ale ne, to bych fakt s tím studiem nezvládla a dostudovat teda hodlám, jen s gymplem jsem nula. A batole a do toho kojenec, který by třeba nemusel být tak bezúdržbový jak kika, nevím. Už teď mi někdy třeští hlava - včera třeba přes den vůbec nespala... ted teda spí :slight_smile:
26. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.