• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
holky jaky je rozdil mezi nemocenskou a neschopenkou?
a jinak k tem jedinackou..se dostanu trochu oklikou..
vcera jsem byla s kamoskou ze stredni, je z Detmarovic, bydli v Praze, ma postizenou segru o 10 mesicu mladsi...chystala se na svet v osmem mesici a doktori ji to 3 dny prodluzovali, proste tomu chteli zabranit...no tak se stalo, ze se sama nenapije, je na vozicku, nemluvi, neji..tragedie proste. Jeji mama je jedinacek a bydli v baraku s jeji mamou a tatou, tata ted lezi v nemocnici po infarktu. Takze jeji mama se stara o svou mamu a svou postizenou dceru, ktera nikdy nebude samostatna..dostava za to osm tisic a do prace nemuze chodit, jinak ji vezmou prispevky...
ted si predstavte byt na miste te moji kamosky, jeji mamka uz je docela starsi, nikoho krom nemocneho taty a mamy nema, ti dva v nejblizsich letech umrou a pokud se neco stane nedej boze i ji, tak Lucce (kamosce) zustane na krku postizena segra do konce zivota....
no dokazete si to predstavit? dokazete se vcitit do role jejiho kluka, ktery vi, ze tohle proste jednou nastane?
:pensive: :pensive: :pensive:
26. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
to je hrozny pribeh :pensive:

neschopenka je papir co ti vypise dr a na zaklade toho ty pobiras nemocenskou
26. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Jaký je rozdíl nevím, já ještě nijak nepracovala, leda na nějaké dohody a tak. ale žiju v domnění, že to je to samé, ale na mě nedej :slight_smile:

To je strašný příběh :pensive: musí to být pro všecky hrozně těžké... takovým lidem bych přidala příspěvky, ne nějakým nemakačenkům co si kvůli prachům dělají děti...
26. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
oni jsou fakt podle me v bezvychodne situaci.... :pensive: hlavne vidina, ze je ti 22 a vis, ze mimo to, ze budes planovat deti a svatbu musis taky pocitat s tim, ze ta segra proste bude s tebou...:frowning2: to ani asi nebude moct chodit do prace, nebo ja nevim...a jen diky doktorum klasicky... :rolling_eyes:
26. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Ty jo, tak jsem zjistila
a) že na bráně mají soutěž, objednávka nad 1000 jde do slosování, tak jsem si na ap posteskla, že já nakupuju osobně
b) bylo mi sděleno, že si můžu online objednat a osobně vyzvednout...
hmmm... já vlastně potřebuju ještě nějaké plíny, sem zistila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz
hodne stesti))))beco je jen jedno ne?:grinning:
26. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz
autor
Právě, že s tou ségrou musí už vždycky počítat.... Do práce by mohla chodit, kdyby si najali nějakou pečovatelku nebo tak, ale to by asi museli mít hodně nadprůměrné výdělky...

Beco je jen jedno. Ale jsou tam i další ceny :slight_smile:
26. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
od kdy lze pouzivat beco? ja premyslim, co s satkem..ale vubec nevim, jak se vybira a tak.... :fearful:
26. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
autor
Beco má i vložku na miminka, takže asi hned, ale nevím, jak je to s nošením úplných novošků na svislo...
s šátkem, zkus se kouknou na nějaké weby, www.nosenideti.cz nebo sem na diskusi Nošení dětí...
26. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
no ale jak mam ted ty problemy se zady, tak nevim, jestli se na to hned nevyprdnu...
26. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak mi ted Filda poslal mejla, co koupil v obchode a mam asi tri druhy repy a plno gumovych medvidku..:grinning:
26. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: želatina je třeba :slight_smile:
Tak bude nosit Fila ne? :slight_smile: A víš jak, nosítkö nebo šátek není jen na nošení, já takhle sedávala u kompu :slight_smile:
26. únor 2009 ve 13:31  • Odpověz
no nevim, jak moc bude chtit nosit..:slight_smile: momentalne jsem ve fazi, kdy bych rada rekla, ze seru na noseni a uz chci, aby me zada nebolely i kdyby melo decko jen lezet v postylce..:grinning:
mam fakt obrnu
26. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Jenže teď tě záda asi nebolí z toho, že bys vláčela mimčo, takže chyba je jinde... tudíž až bude mimčo a ty si s ním někam v šátku sedneš, tak nevidím problém... Podle mě je lepší nosit neklidné mimčo v šátku nebo nosítku než na rukách a je lepší nosit než nechat řvát :slight_smile:

A propos, kde je vůbec aerin?
26. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
no ted me boli zada, protoze mam kozy jako vozy.ane dva ale pet..:grinning:
tak predpokladam, ze pak me budou zase bolet z te zateze....asi si koupim z teleshopingu tu pater..:grinning:
aerin je asi ve skole?
26. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Že tu ale nebyla nějak dlouho....

aha, tak to já mám prsa takové decentnější, velikost vyhovuje - 80 C nebo tak nějak. počkám si až přestanu kojit, kokršpaněli uši :unamused:
26. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
ja mam 65a momentalne minimalne D.... :frowning2:
26. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
26. únor 2009 ve 14:29  • Odpověz
26. únor 2009 ve 14:36  • Odpověz
jani ja jsem na AP furt, nemusis preposilat..:grinning:
26. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
Chyba, toho druhého jsem si všimla dřív já, když si porovnáš časy, je to evidentní :grinning: a ty třeba jsi na ap, ale jiní ne :slight_smile:
26. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz
no ja to beru tak, ze jsme tu samy..:grinning: :grinning:
26. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
No, nejspíš jo :grinning:
26. únor 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
Tss, zas se tu srazil trolejbus s autem. To je tu furt. Se divím, že ten dopravní podnik ještě neprodělal kalhoty :grinning:
26. únor 2009 v 15:33  • Odpověz
co se tam u vas porad deje??????????????????????????????
26. únor 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
Ale, tady jsou v sobě auta a trolejbusy furt :grinning:
26. únor 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
Hehe, tak jsem chlapovi sdělila, že na bráně maj soutěž, a že stejně potřebujem dokoupit ještě svrchňáky, takže je objednám a zúčastním se :slight_smile: a chlap na to celkem nadšeně: "Hmmmm." :grinning: dobrý, čekala jsem spíš: "Cože? Už zas plíny?" :grinning: :grinning: :grinning: ale já stejně nikdy nic nevyhraju, tak co :unamused:
26. únor 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
Tak jo, jdem karkasonovat :slight_smile: pěkný večer :slight_smile:
26. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
dobra rano
27. únor 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
dobré :slight_smile:
27. únor 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.