• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
ju,Jani, dneska nejak brzo :grinning:
27. únor 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Hele :grinning: doby, kdy jsem vstávala o půl 12, jsou bohužel dávno za mnou :grinning:
27. únor 2009 v 09:19  • Odpověz
38 say :grinning:
27. únor 2009 v 09:19  • Odpověz
jj,leti to :slight_smile:. v noci jsem rodila a nastvali me protoze mi nechteli dat klystyr :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
ale vzdyt tobe to taky skace :slight_smile:,nedavno si tam mela 5 tt :wink:
27. únor 2009 v 09:26  • Odpověz
nene...to ja si to posunuju sama dle libosti..:grinning:
ja spala od sedmi od vecera... :confused: a nezdalo se mi radsi vubec nic...:slight_smile:
co tchynka?:grinning:
27. únor 2009 v 09:31  • Odpověz
jo a Oliver uz ma konecne žub:slight_smile:
27. únor 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
gratulace k žubu :slight_smile:
jj, letí to :slight_smile:
27. únor 2009 v 09:34  • Odpověz
skoda..uz to nebude muj Oliva s duchodcovskym usmevem..:grinning: Elina koza uz ma zub tak od 4-5 mesice..a jeste si je cisti kartackem, komediantka..:grinning:
tak asi koupim Olivovi k svatku kartacek:slight_smile:
u nas ted taaaak sviti slunicko...ale jeste jsem se nekoukla naa zem, co kdyz tam bude snih?:grinning:
27. únor 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Hehe Kristýnec taky má kartáček :grinning:
27. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
ale nema jeste zub ze? nebo uz ho sem nahlasila?:slight_smile:
27. únor 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Jasně že ho sem nahlásila, už má dva zuby :slight_smile:
27. únor 2009 v 09:50  • Odpověz
gratulace k žubu :grinning:
to u nas prsi :rolling_eyes:
tchynka nic, asi trucuje :grinning:. jeji problem :grinning:
My usnuli vcera odpo, tak jsem vecer nemohla zabrat,ale pak se podarilo :slight_smile:. chrupkali jsme cela rodinka :grinning:. i pes to zalomil s nama :grinning:
kristynka uz ma taky zub myslim
27. únor 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
Poctivě to zapisuju do takové té knížečky, ale zrovna ji nemůžu najít... ale bylo jí pět měsíců a týden nebo takňák...
27. únor 2009 v 09:54  • Odpověz
tyvogo..kde ja byla, kdyz si to psala?:grinning: tak opozdene taky gratuluju.a jani prosim te neprepisuj Krystynce vek jo?:grinning: jak ji muze byt uz skoro 7 mesicu?:grinning:
a jinak se sverim..:frowning2: :grinning: vcera me chytla zase depka..:grinning: ja se tesila, jak si prvni vyroci tak nejak hodne uzijem (tesila jsem se od leta?:grinning: )...a jak nekam pojedem a tak..a prd, lezim doma jak lazar, nemuzu dojit ani na zachod, jen se prevaluju a prosim at uz je po vsem... :rolling_eyes: :pensive: to je vse. :slight_smile:
27. únor 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
No jo, dneska jí naskočily ty 3 týdny... je chytrá jak opice, furt tu máme na zemi kabel, jinde vést prostě nejde a ona za něho věčně tahá, ale když jí řeknu drůrazné ne, tak ho pustí. bohužel si to nepamatuje, takže za pět minut tahá zas :sweat_smile:
Emi to jsou ty plány, co vždycky dopadnou jinak. Taky jsem si plánovala, že aspoň někam na menší dovču bychom mohli zajet. S Kikou by to asi nebyl až tak problém, jenže Jarek šetři volno, aby mohl hlídat, když budu ve škole...
27. únor 2009 v 09:59  • Odpověz
emi, mas si to uzivat :wink:
27. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
no pulrocni, to uz je velka opice:slight_smile: ted uz se fakt nudit nebudes...:grinning:
chce to porad necim bavit..a obcas to je na palici,,,,Oliva se treba rozhod, ze nebude v jine poloze nez na nohach a chodit..:grinning: ehm, hraju, ze jsem tehotna, pac mi fakt dava uz zabrat...:grinning:
plany plany..uz nikdy nebudu planovat:slight_smile:
Fil mi porad rika, jak pojedem na dovcu v lete..ale tomu neverim..nemam bricho a zada boli jak cert..s brichem v aute tolik hodin nezvladnu...a do letadla nemuzu uz...takze prd :slight_smile: ted sem si pripomnela Slunce seno, ze bych se koukla?:grinning: tento tyden uz po treti?:grinning:
27. únor 2009 v 10:02  • Odpověz
emi,ty ses koza :grinning:.
27. únor 2009 v 10:03  • Odpověz
say pry uzivat...:grinning: :grinning: ja ktera chtela ctyri deti chci uz jen jedno a dekuji, radsi budu adoptovat, nez chodit od autobusu ohnuta jak stara babka a modlit se, at zase nespadnu...:grinning:
27. únor 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Hehe :grinning:
tak v létě byste mohli, ale asi ne nikam daleko...
27. únor 2009 v 10:06  • Odpověz
mam cim dal tim vetsi pocit, zebude kluk...ty jmena me fakt strasi..me se fakt zadne nelibi..nebo nelibi tak, ze bych tim dokazala nekoho oslovovat do konce zivota..:grinning: (fuj, to do konce zivota zni strasidelne..:grinning: )
27. únor 2009 v 10:07  • Odpověz
pockej az budes v tt jako ja :grinning:.
to ja bych tehotnela porad :slight_smile:
27. únor 2009 v 10:08  • Odpověz
mam pocit, ze toho se nikdy nedockam...:frowning2: a to jsem se celou dobu bala, ze mi bude jako spatne od zaludku...:slight_smile: ne, neni:slight_smile:
27. únor 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Klííí, dyt jsi ve 12.tt, někdo to neví ani před porodem :sweat_smile: nám se třeba zalíbila eliška, tak jsme mimču chvíli pracovně říkali eliška. Za 3 dny nám bylo jasné, že se to omlelo, takže jsme hledali dál :slight_smile:
27. únor 2009 v 10:09  • Odpověz
ale jani nja nemuzu klukovi rikat eliska a proste neexistuje jmeno, kterym bych byla ochotna oslovoat muj pupek..:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
To byl příklad s eliškou, však na něco přijdete :slight_smile:
hehe, say, za půl roku a ty emi za rok budete mít doma to, co já :slight_smile: je to super :sweat_smile:
27. únor 2009 v 10:14  • Odpověz
tak pockej az to budete vedet s jistotou :wink:. a my taky vybrali az v 7. mes :wink:
27. únor 2009 v 10:14  • Odpověz
dekuji jani za povzbuzeni do dalsich dni..:grinning: ale urcite se vic tesim na mimco, nez na pupek..:slight_smile: to uz bude jina prdel..:slight_smile:
a jedine jmeno me napada Simon...ale to je zase Simon Planicka, 22 leeet, svobodneeej..:grinning:
27. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
neco vyberete :wink:
27. únor 2009 v 10:16  • Odpověz
Simona chci jaaaa :grinning:
27. únor 2009 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.