• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
muze to byt treba Ono?:grinning: napadl me jeste Tomas, ale to je jeden spratek bratranek ze Slovenska..:grinning:
Sabrina mrcha uz ma jmena i na holku i na kluka..:grinning:
27. únor 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
emi pěknééééj :grinning: a na rozdíl od někoho slušnej a hodnej :grinning: :grinning:
Já sázím na Matouše. anebo mě zas kamarád ukecá a zas bude David :slight_smile:
27. únor 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
No jo emi, když ty nechceš jméno, které má kdokoli z okolí... tak to už jen věnceslav a doubravka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 v 10:20  • Odpověz
no ja bych chtela Matouse, Mateje, Matyase..ale MatyasMarysko zni pritrouble..:grinning:
jani toho se nejvic bojim, ze bych musela Simona prejmenovat..:grinning: pac my to rikame s Filipem minialne jednou tydne, kamoska se jmenuje Sime a casto si volame..:grinning:
27. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Proč bys ho musela přejmenovat :slight_smile: já myslím že za těch pár měsíců se to dá, vyzkoušíte si pro panděro různé názvy a vyhovující necháte :slight_smile: Matyáš Maryško mi nezní nijak přitrouble :confused:
27. únor 2009 v 10:23  • Odpověz
a co Hugo?:grinning: ale k tomu mame osobno duvody, proc nedavat..:grinning:
jinak kazdy den sleduju jmena na seznamu, kdo ma svatek a tragedie..:grinning:
kdybych se alepson rozhodovala mezi treba 3mi jmeny..ale ja se nerozhoduju mezi zadnym...:grinning: David je zase bracha F...takze to taky hned padlo..:grinning:
a bysli jsme vcera koukat na kocarky...byly i ty vase hned od zacatku uplny vyviklane?? me vzdycky omyvaji, kdyz je zacne F zkouset a uplne s nema trepe aby zjistil, jak moc jsou vygajdane..:grinning:
27. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
Krrrrrystof Marrrysko?
27. únor 2009 v 10:25  • Odpověz
hi hi, ale aspon se ukazala aerin, je videt ze nas sleduje aspon zpovzdali :grinning:
autor
Tak vygajdaný bych ho zrovna nenazvala :sweat_smile: zatím je v pohodě :slight_smile:
ty jména jsou fakt tragédie, ale tak nějaké se dá vybrat... však uvidíš :slight_smile:
je aha..ja reagovala na predchozi stranku a pak si mysle,a ze jsem to psala ja..:grinning:
tak si puc tu knizku, mas tam vsechna jmena co jsou matrikou uznavana :wink:. ale my podle nich stejne nevybrali :grinning:
27. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
a holcicich je pritom tolik super...cim to je ciiiiim to je?:grinning:
no my "vybrali pro tento tyden" nejaky do 10ti tisic Firstwheels nebo co...a ta korbicka se houpe treba o 5 cm dolu nahoru, jak je pridelana jen uprostred...
my ji tady mame..ale stejne se mi nic nelibi...:grinning:
autor
Myslím že ráčkování se už dneska dá spravit... a proč by měl zrovna ráčkovat? Mě by se třeba taky líbilo Barbora Foberová, no a co že tam jsou 3 r? Kika umí r pěkně, opakuje ho furt :grinning:
27. únor 2009 v 10:28  • Odpověz
nas kocar zatim vypada v pohode,uvidime az vyzkousime za par dni v praxi :dizzy_face:
27. únor 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Vybrali pro tento týden :grinning: :grinning: :grinning:
tak kýve se, to jo, ale nijak extra moc.
ta vas v Barborce podporuje..:grinning: ukazuje, jak krasne to bude Braca umet...:grinning:
myslis, ze ten Krystof s primenim fakt nezni blbe?????
ja dneska koukalaa nejake pani se jmenuje Lenka Kaldova...ze tam je to kaka..a taky to nikdo neresil:slight_smile:
tak to my vybrali krasne :slight_smile:. K Hajkovej jde temer vse a r nemame :slight_smile:
27. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
u holcicich bych mela spis dilema ktere z tolika vybrat..:slight_smile:
27. únor 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Kaka :slight_smile: dobrý, to jsou věci, které ti nedojdou ,všichni plánujou jméno, napsané taky ujde, pak si to člověk řekne nahlas a zapláče :sweat_smile: anebo když to byla paní, tak se chudák vdala no :slight_smile:
Mě ten Kryštof zní úplně normálně.
včera jsem taky promýšlela další jména. Třeba takové Miriam Anna se mi líbí :sunglasses:
27. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
to si jen myslis :grinning:
ha ha a nebo se ta pani jen tak provdala a uz s tim nic nenadelala :grinning:
27. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
my jsme treba z holcicich za boha vybrat nemohli :sweat_smile: . uz jsem se desila ze budu muset pojmenovat po me :grinning:
ted jde o to, jestli chces nejaky normalni nebo vzacnejsi. my jsme treba nechteli takove, ktere je hodne davane. nakonec je to jedno, protoze nez porodim, tak jich bude :sweat_smile: . ale ve strakonicich se nase nedava :dizzy_face:
27. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
nene..to je velmi mlada pani a nevdana..:grinning:
porad jeste uvazuju o Sofii nebo Stele..ale kdyz uz mame dupacky Dora?:grinning:
Miriam je byvala spoluzacka a rodice puvodne chteli Miriel)))tak jsme ji rikali Ariel..:grinning:
Fil ani nevim jak, od ledna nasetril 7 tisic....a pry ze si z toho jeste neco bral..a vcera to vzal, ze jdem na ten kocar...ale ja vim ,ze se mi jeste budou do zari libit jine a skoncime u Jane, nebo ne?:grinning:
27. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
V některých případech bych si nechala původní jméno.
Teď jsem si vzpomněla, holky, pokud se chcete zasmát... Kdysi hrozně dávno jsem na beremku četla téma, kdy si slečna zoufala, že provdaná bude Ptáčková a že se jí kolegyně slepice smějí. Ostatní holky, aby ji utěšily, jí tam házely příklady dalších naprosto obskurních jmen. Zkusím to téma najít, u žádného jiného jsem se tak neřezala nahlas :grinning:
27. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
27. únor 2009 v 10:37  • Odpověz
tak sup, to se tesim..:grinning: me stacily jendou na AP ty starodavne prijmeni... :grinning:
a Ptackova mi neprijde vtipne :confused: :sweat_smile: kamoska je Sloniskova...:grinning:
27. únor 2009 v 10:37  • Odpověz
jdu si to cist:slight_smile:
jiank bych chtela rict, ze jsem si udelal snidani, nechala ji na lince a sla si lehnout....:grinning: a pak se divila, kde to mam... :sweat_smile:
27. únor 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
Jedny Kokotkovy znám velmi dobře. jeden si to nechal po svatbě změnit na kotek. jenže byla zrovna éra snowboarďáků a rafťáků :sweat_smile:
27. únor 2009 v 10:44  • Odpověz
pani Kokotkova bydli u mamky v baraku...:grinning:
a co ta Drvova-Hlinova?:grinning: Vozihnojova, Zadkova...:grinning:
27. únor 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.