• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
pan Mrdka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 v 10:50  • Odpověz
pan Blabla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
počkej až dojdeš k pandě :grinning:
27. únor 2009 v 10:55  • Odpověz
teda,dobra diskuze :grinning:
se tu lamu smichy :grinning:
pritom ptackova mi prijde normalni, hezke prijmeni :slight_smile:
27. únor 2009 v 10:56  • Odpověz
Za svobodna jsem byla Pytlíková a vzala jsem si Žaloudka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Hmm, Kristýnec dolezl k věži, zapl ji a pustil rádio :grinning: prčic :slight_smile:
27. únor 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Kde jste? držte mě :grinning:
27. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz
http://www.novinky.cz/krimi/162561-domaci-porod-se-rychle-zmenil-v-boj-o-zivot-ditete.html

to je presne to, proc budu radsi rodit v nemocnici

ja se musela jit natahnout,jsem nejaka hotova
27. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz
jani a co pekneho si pustila?:grinning:
ja ted koukala na Vymenu manzelek..videly jste to s tema makrobiotikama?
27. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
neni to nekdo z Konika?:grinning:
27. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
Četla jsem. Ale nepřijde mi, že v porodnici by se mu to srdíčko nezastavilo. A zas ať si lidi nemyslí, že v porodnici jsme byly pod neustálým dohledem.
Já bych někdy na novinky.cz a podobné úžasné weby dala třeba nějaké příběhy odsud... Třeba ta paní ze strakonic, které díky pochybení lékařů zemřel chlapeček. Nebo další téma, co je teď na kojencích, a které jsem v rámci zachování psychické pohody radši nečetla :pensive: nebo to miminko, které vlastně "uhořelo", když ho dali někam zahřát. A toho je víc. Takže so-so, ať je to vyrovnané.
Zvláštní je, že kdyby se ta maminka rozhodla jít před 8. měsíci na potrat, všichni by stáli za ní a volali, jaké na to má právo, je to přece její tělo, její dítě, když ho nechce, proč ne? Ona ale těhotněla dál a porodila ho doma. A najednou je z ní kriminálnice... :confused:
27. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
Nestihla to naladit, takže nic :grinning: Já na výměnu nekoukám.
27. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
skoda jani, docela jsem se nasmala..makrobioticka rodina duchu a maminka kdyz zjistila, ze neni tatka v dohledu, tak se smala a dokonce i tancila..:slight_smile:
co je na kojencich? mam se jit podivat? :confused:
27. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
27. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
no ja uz to docetla....:frowning2:
chudak, 11 let snazeni:frowning2:
ja premyslela (zase klasicky ja) co bych delala, kdyby se mi to nahodou stalo...ja bych asi prosila, at mi to miminko ani neukazujou..nebo nevim..ted porad mluvim o nejakem fiktivnim miminku, protoze mi ani neprijde, ze jsem tehotna:slight_smile:
27. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Přibliž mi to ve zkratce, prosím...
27. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz
kdyz podle me porad se se vsim v nemocnici zacne driv a kvalifikovaneji nez pri porodu doma. ja bych z toho mela strach
ten dil manzelek s tou makrobiotikou jsem kdysi videla :wink:
27. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
na zacatku mela pani nejakou nemoc, neco v krku(angina?fakt nevim) ak dostala atb, za dva dny ji zaclo palit v pochve, sla k doktorce, ta se na ni ani nepodivala a poslal ji po sestricce nejake cipky...do dvou dnu uz byla na porodnim sale, kde ji zasili krcek, protoze byla tak 24?tt..no ale voda praskla a musela rodit, miminko do par dnu umrelo..snazili se s manzelem 11 let..:frowning2:
sory, je to zmatene, ja to cetla rychle a nepremyslela jsem nad tim abych se nestresovala...
27. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Ufff :frowning2:
27. únor 2009 ve 13:44  • Odpověz
jani znas xuan? :sweat_smile:
27. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
ee...
27. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak se mrkni do diskuze Miniinterupce v tehotenstvi...:grinning:
ja tady o ni uz kdyis psala, ze je nejaka mimo..:grinning: ke konci uz to je fakt sranda:slight_smile:))
27. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
Dočetla jsem to. Je to hlavně blbé kvůli těm holkám jako stroužek a tak, které si tím samy prošly, snaží se poradit a někdo se asi královsky baví :angry:
27. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
no prave...ona je sprosta...a me to vubec nedoslo...ze lze..az pak jak to holky rekly...a ted se do tohp uplne zamotava...
no rad pak nekomu :grinning:
27. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz
autor
Tak, dopsala jsem článek o studujících matkách :slight_smile:
27. únor 2009 v 15:37  • Odpověz
tak, poblila jsem se:slight_smile:
27. únor 2009 v 15:51  • Odpověz
emi :grinning:

tak, nazrala jsem se :grinning:

xuan je husta, ma jednu diskuzi lepsi nez druhou :grinning:
27. únor 2009 v 16:04  • Odpověz
27. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
autor
Tak se mějte :slight_smile:
27. únor 2009 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.