• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
holomóc je krasnej :grinning: :grinning: :grinning:
z kama si se v olomoucu nerika, tos zrovna narazila na nejaky mixly s necim jinym ne? :grinning:
16. led 2009 ve 22:55  • Odpověz
s madarama...:grinning: me to teda nikdo nerek, ale vedela bych, co po me chce...:grinning:
a proc ze jste v Ove? tvuj mangel je odtama? :confused:
16. led 2009 ve 23:00  • Odpověz
nn, ten je z vysociny, od Havl. Brodu, jsme tu, protoze tu oba studujem a bylo to nejjednodussi reseni :slight_smile:
16. led 2009 ve 23:06  • Odpověz
:grinning: :grinning: jsme husa pitoma...:slight_smile: a z Ostravy jdete smer mlyn jo?:slight_smile:
16. led 2009 ve 23:10  • Odpověz
no, doufam... :grinning: nekam hodne daleko od kominu... :grinning: :grinning:
16. led 2009 ve 23:17  • Odpověz
nemuzu zase spar asi mam nejakou nemoc :unamused:
17. led 2009 v 00:09  • Odpověz
tehotenstvi?:grinning:
17. led 2009 v 00:25  • Odpověz
emi: asi jo, prave jsem sezrala tolik jidla jako za milunej tejden:grinning:
17. led 2009 v 00:49  • Odpověz
dobre ranko, nerikejte, ze jeste vsichni spite... :sweat_smile:
my jedeme do toho shoppinu, tak ne, ze vas pak budu docitat moc... :grinning:
17. led 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy jste toho zase nakecaly:slight_smile:
Jani to s tema kolama je blby, lidi jsou fakt hovada :pensive: Ale jinak teda pro pobaveni, cetla jsem to tu Vaskovi, ze jako mohli odjet taky s celym autem, kdyz si otevreli i kufr kvuli heveru, a on poznamenal, ze treba chteli, ale zase nestartovalo, tak si vzali aspon kola :grinning: ..................promin :pensive:
My jsme byli vcera na plese, tak jsem se po praci musel nachystat, domu jsme prisli asi o pul jedne, radne unaveni....sli bysme driv, ale cekali jsme na hlavni losovani tomboly, a samozrejme nic :rolling_eyes: No a ted se musim ucit, na to utery, nejradsi bych se na to vybodla hned a smirila se s tim, ze si aspon o pul roku prodlouzim studium....zopaknu si to za dva roky a ke statnicim pujdu v lednu :rolling_eyes:
17. led 2009 v 09:12  • Odpověz
aerin hzky sis to naplanovala, ale spis si rikej, ze to udelas tedka a uz budes mit klid:slight_smile: neodkladej nic na priste:slight_smile: ja musim jit uklizet a delat ten gulas..no nechce se miiiii :grinning: :grinning:
17. led 2009 v 10:04  • Odpověz
dobre rano holky, ted me malej vzbudil a koukame z postele na pohadky:slight_smile:
17. led 2009 v 10:34  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
Jani,ty kola me mrzi :angry: :frowning2:
my vcera taky plesali, spat jsme sli ve 2:15 :sweat_smile: . ale bylo to super a taky asi moje posledni vetsi akce pred porodem :slight_smile:
poradte co mam varit? Mam pripraveny kureci prsa
17. led 2009 v 11:14  • Odpověz
emi: kdybs videla davida s olivou...prejkaskada sveta a hazou se do perin:slight_smile:))
17. led 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak my půjdeme taky plesat, ale až 24.1. a už se těším :dizzy_face: . Vašek mi chce k narozeninám koupit splečenský šaty. Tak jsem zvědavá. Ale nějak nevím, kde se v Brně kouknout. Aeri nevíš náhodou? Vím, že máš šitý od mamky, ale kdybys měla nějakej tip na obchod :sweat_smile: ... Já si chci koupit krátký. Doma mám dvoje. Jedny krátký a druhý byly až na zem, no a já si je zkrátila a jsou o moc hezčí :sunglasses: . S dlouhýma si připadám divně. Byla jsem se koukat do Centrumu, tam by možná nějaký ušly.
Tak já se asi půjdu učit. Jsem zjistila, že nemám nějak materiály na zk a kámoška mi něco poslala, tak to jdu prokouknout. A taky musím už konečně dočíst četbu :astonished: . No a teď mi došlo, že sakra nemám barvu v tiskárně a nemůžu si vytisknout ty materiály, no mě klepne :angry: .
17. led 2009 ve 12:22  • Odpověz
Anet nevim, nikdy jsem to nepotrebovala, tak fakt nevim....ale kamaradky z gymplu kupovaly treba od G. Paralove (vim ze mela salon ve Spalicku, ale nevim jestli tam jeste je), jinak pokud chces kratky, koukla bych i do C&A, H&M a tak....nebo do Orsay, tam mivaji krasny spolecensky veci:slight_smile:
17. led 2009 ve 12:29  • Odpověz
No v prve rade bych ti proste doporucila prolezt Vankovku, no :sweat_smile:
17. led 2009 ve 12:30  • Odpověz
aerin: ve vankovce maji vsechno..kdyz jsem byla v brne a neco schanela, tak me vsichni posilali do vankovky a jak jsem dopadla? sehnala:grinning:
17. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
tak vidis:grinning:
17. led 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
aerin to je náhodou taky možný :grinning: ach jo, ale leze mi to na nervy... do opravy toho auta jsme za poslední týdny dali zhruba 8500, ted ty kola... nejspíš jsme nechali sešrotovat blbé auto :unamused:

my máme buřtguláš, tak ho jdu dodělat :slight_smile: na ples bych taky zašla, ale to bych nejspíš musela na záchodě odsávat prsa, tak to nevím no :grinning:
17. led 2009 ve 13:53  • Odpověz
jani: tak odsaj babicce nebo dedovi a nech hlidat, mliko muzes nechat v lednici 12 hodin:grinning:
17. led 2009 v 15:03  • Odpověz
sabri co ten dort? ja jsem uplne kozena..:grinning: ted jsem se probudila po narocnem jezeni obedu....:grinning:
17. led 2009 v 15:26  • Odpověz
emi: jdem tam v utery, takze bych ho udelala zitra nebo v pondeli, ale klido zitra
17. led 2009 v 15:29  • Odpověz
okaokaoka :grinning: ja nechapu, ja kv tomhle stavu muzu vydrzet v praci, bych jen spala a spala :pensive: Filovi jsme rekla, ze s nim pojedu do Jesenice a prd, nemuzu se ani zvednout...:grinning:
17. led 2009 v 15:36  • Odpověz
Já právě byla ve Vaňkovce ve dvou obchodech, ale ty byly takový jakože luxusnější, šaty za 10000 atd. To já bych nechtěla, to bych se na ně jen dívala a měla strach si je obléci :grinning: . V Orsey jsem koukala a tam měli právě jen asi patery a nic moc, možná jedny červený. Do CA jsem jen mrkla, neprolízala jsem, tak mrknu důkladněji :wink: . Snad něco najdu. Ale je teda fakt, že nakupuju taky skoro jen veVaňkovce, se mi nechce nikdy lítat někde po městě :grinning: .
Jo a já dneska vařila :grinning: , teda vařila, no to se tak ani nedá říct, prostě jsem dělala buchtičky s krémem a buchtičky byly kupovaný :grinning: . Musím asi trochu trénovat, když budu muset za půl roku normálně vařit. A propo holky, uměly jste vařit ještě před tím, než jste měly svoji domácnost? Vašek do mě pořád valí, že se mám naučit vařit ještě než spolu budeme bydlet, ale já na to beztak nemám čas :sunglasses: .
17. led 2009 v 15:37  • Odpověz
emi: taky jsem byla dost unavena a pak kdyz jsem mela uz pupek videt, tak jsem mela zse ty energie prebytek:slight_smile:))

tak zitra to dame? mam pro tebe dojet nebo jak to udelame?

Oliva vzkazuje tete, ze uz se na ni tesi a ze si pohladi bratranka nebo sestrenici a ze ji/mu precte pohadku:slight_smile:
17. led 2009 v 15:38  • Odpověz
anett: zkus zaru, tam maji ted moc hezky saty..ason tady u nas v praze, ale meli by mit stejny zbozi..ikdyz treba hm se meni od obchodu, ale mrkni se
17. led 2009 v 15:39  • Odpověz
zara je na me moc draha :unamused:

anet, ja varit jako tak nejak umim, ale ne teda ani z daleka vsechno, treba hovezi gulas nebo svickovou nebo tak neco jsem jeste nedelala, takze nevim, jestli bych to zvladla :sweat_smile: a nejaky zaklady jsem z domu mela, mamca je naprosto uzasna kucharka, takze neco jsem pochytila a snad i podedila :sweat_smile: , ale nejak vic jsem zacala varit az tady teda... no a uz jsem zase prestala, protoze nemam cas, a taky jsem dost lina:grinning: a Vasek vari lip nez ja a vetsinou ho to tak moc jako me neobtezuje, takze dost casto vari on nebo varime spolu:slight_smile:
17. led 2009 v 15:54  • Odpověz
sabri my jdeme zitra na kolaudacku ke kacene, tak pak zavolam:slight_smile:

holky ja jsem uplne blba asi, ale muzete mi rict, proc je materska 6-8 tydnu pred porodem a 22 tydnu? to jako budu dostavat po porodu materskou a rodicovsky prispevek? :confused:
17. led 2009 v 16:57  • Odpověz
ty blaho mam toho do te skoly tolik, ze se asi brzo zblaznim, ani jsem nevedela, ze toho je tolik, tak odkladam , odkladam a najednou se to privalilo...:(

navim mam na psychologii tak blby tema..jako ze zni jednoduse, ale vubec me nenapada co tam psat za kecy..navic rozsah je 20 stranek..:( a mam POdobnost a odlisnost osobnosti umelce a manazera

pak musim zpracovat marketingovy plan 10teho vyroci skoly, se vsim vsudy a tak:( desny
17. led 2009 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.