• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
a co 3.3. nebo jeste lepe 28.2. ?:grinning:
28. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
3.3. by taky slo :grinning:
28. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
dneska nechci :grinning:
28. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz
tak my jdem na obed. Pa pa
me by se to libilo..ale moc nebudu doma. tak spis dneska ne..to bych si neodpustila:grinning:
hi hi :grinning:
28. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz
emi, no neujelo, my jsme se chranili, ale jaksi se uplne nepovedlo, no...nic neni 100%... :sweat_smile:
Tobik chce prej radsi brachu, ale segru prinejhorsim taky snese... :grinning: :grinning: :grinning: a ja bych radsi holku, protoze na ni mam vymysleny jmena a na kluka ne... :grinning:
28. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
say, cekej nez budu mit ten pocitac, jo?!
jo jinak, ta nase holcina z decaku uz ma miminko, v nedeli se ji cisarem narodila holcicka 2.50 kg, 43 cm, takovej drobecek, dovedete si to predstavit? tobik mel skoro o kilo vic a prisel mi tak malinkatej...
:slight_smile:
28. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz
maji,
tak si pospeste,mam slibeno kazdym dnem, ale dle dr. tak do tydne :grinning:
to ta vase slecna z decaku ma malou holcicku :slight_smile:. a jmeno?
tak ze by dalsi tehule :grinning:
28. únor 2009 v 15:45  • Odpověz
takove malinke miminko..:slight_smile: se narodilo driv ale ne??
ja jdu dneska plavat..nechce se mi..klasicky..:grinning: ale premuzu se:slight_smile:
28. únor 2009 v 16:11  • Odpověz
jmenuje se asi Sandra, psala, ze jeji pritel chce aby se jmenovala po ni...
a narodila se den pred terminem...no ale prej jsou tehotenstvi do 18 let rizikovy, ze jeste ten organismus neni dost vyzralej...
jeste ze uz su stara paka... :grinning:
28. únor 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
Maji tak předběžná gratulace a koukej nám to pak oznámit :wink: malé Sandře vše nej do života :wink:
jo a jinak jsem v ostravském Programu našla www.centrumhvezdicka.mypage.cz - to je ta kavárna, kam jsme chtěly zajít? ta bavlnka je v třebovicích, přesně tak :slight_smile:
28. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
holky uvažuju o koupi tohoto: http://www.branakdetem.cz/
28. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
tak né, obchod něě :grinning:
bundu na nošení dětí, asi mamabutterfly za těch1780...
28. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
jj, jani, to je ono.. :grinning: koukala jsem, ze jak jsem chtela na ty brisni tance s mimcama, tak je to stejne jen do pul roku, tak by to asi stejne neklaplo, ikdyz tobik vazi to co nektery deti v 5 mesicich,ze... :grinning: a nic pro deti do 1,5 roku tam neni, skoda...nechtela bys s kikusou necham chodit cvicit? me se nechce samotne... :sweat_smile:
28. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Jé, tak nějaký tělák bysme dát mohly :slight_smile: koukala jsem a tu je mateřských center jak naděláno :slight_smile: tak se můžem obě po něčem porozhlídnout a uvidímě :slight_smile: a kdy jdem na tu kávu? já mám čas kromě úterků a středy do cca 2 hodin (budem chodit plavat).... Tak dej vědět, kdybys nebyla u kompu, pošlu číslo do ip :slight_smile:
28. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
caute smazilky:slight_smile: muzu si postezovat, nebo uz tu nikdo neni?:grinning:
28. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ju, holcicka se jmenuje jako ja :grinning:

No, my breznovky asi cekali na brezen, a dve nam od vcera rodi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja chci taky, mam toho uz dost a to cekani je nejhorsi :rolling_eyes: .
1. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
emi,jeste si chces postezovat :grinning:
1. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
toz muzu jeste neco rict..:grinning:
vcera jsem byla s kamoskou tou tehuli a Filem plavat..a pak jsme sedeli u automatu a pili cokoladu:slight_smile: a Paja se zeptala, ze ji ten jeji rek, ze dite mas nechat brecet v postylce v jinem pokoji aby se ubrecelo ke spanku...a F. ji tak automaticky rek, jako kdyby mluvil o prebalovani ze "jasne no, to musis nechat vyrvat, aby si zvykl".....no me malem popraskaly zilky v ocich, ze to vubec on moh rict...
v noci me to probudilo a dve hodky jsem nemohla spat..a kdyz jsem mu to rekla, ze sem nespala kvuli tomu, co rek, tak usnul... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
neboj, ono to tak horky nebude :wink:
a hlavne bude treba unavenej, tak radi mimco pochova aby byl klid nez aby mu tam rvalo :wink:
1. bře 2009 v 10:34  • Odpověz
Jé to je hezký, tak Maji ať to vyjde :slight_smile:
My byli včera v Brně v rastauraci, kde měli porci jídla za cca 300 Kč :confused: , ale i 700 tam bylo :grinning: , ale byli tam i výjimky pro chudý lidi, takže jsem si objednala za stovku a Vašek taky :grinning: .
Ale taky si musím postěžovat. Mě dneska docela naštval. Můj otec v pátek udil klobásy, Vašek za mnou přišel až večer a už je nechtěl. No dens ráno mu říkám, jestli chce k snídani. Ale on říkal, že nemá hlad. Tak šel dom bez snídaně, ještě mluvil s otcem a on se Vaška ptal jestli jsem mu dala klobás a on mu klidně řekne, že "mu nikdo nic nedal". Takže já jsem za debila, že mu nedám klobás a ještě ho "vyženu hladovýho". Můj otec je totiž choler, takže hned já jsem ta nejhorší. Pěkně mě Venca naštval, taky jsem mu to hned napsala a on že na to zapomněl, že jsem mu ten klobás nabízela :angry: . Příště mu fakt naseru, nic mu nedám, ať si má proč stěžovat :angry:
1. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
say ale jak nad tim vubec muze uvazovat? jako nechapu, ze to vypadlo z nej, ktery mluvi na muj spek...a pak by ho nechal vyrvat? a jeste KURVA kdyz mame dve mistnosti z toho jedna je hajzl? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nejvic me sere to, ze uz to nechci podruhe nacinat, takze uz mu nevysvetlim, ze kdyz ja brecim, tak e objima a nezavira na hajzl..:grinning:
anet mela si mu ji narvat do zadku:grinning:
1. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
Emi to Vašek taky říká, ale jako možná na tom něco pravdy bude :sweat_smile: . Sestra Barunku nosí pořád a malá je na ni tak fixovaná, že kolikrát bulí a bulí dokud ju nevezme do rukou, nikdo jinej ju nemůže vzít, dokonce ju posadila vedle mě na gauč a šla jen do jiné místnosti a ta dělala takovej vyrvajz... Ale samozřejmě to nedělá vždycky, posledně byla malá jen se mnou, úplně jinde než její maminka a byla v pohodě. Holky nekamanujte mě, vím, že vy jte všechny pro neustálý nošení, ale já myslím, že tím se to mimino může taky pěkně rozmazlit. Já bych ale asi svoje plakat nenechala, mě to rve uši a když začne plakat Barunka, tak skoro taky brečím :sweat_smile: .
1. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
anet me spis nasralo jak automaticky to rekl a jak vubec nemame druhy pokoj, kde by tu svoji chytrost moh aplikovat..:grinning:
dyt ja taky rikam, ze decko proste obcas bude v postylce a ja si udelam, co potrebuju, ale zrovna ho nechavat brecet do usnuti se mi nechce.... :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
emi, chlapi maji jiny mysleni. oni to tak neprozivaj. opravdu. do konce tehu se ti to jeste stane nekolikrat (ne ze bych ti to prala), ale chlapi to proste vidi a citi a prozivaji jinak. oni to mimco v brise nemaji. Kolikrat jsem taky obrecela nejake veci, ale je to vsude. oni to tak nemysli. tak se nad to povznes a resit to prinejhorsim muzete az to bude aktualni. ale myslim ze az drobka uvidi, tak ani nebude vedet ze kdy neco takovyho rekl :wink:

anet, to by me taky nastval :rolling_eyes:
1. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
Ségra říkala taky, že ju dala do postýlky do ložnice, chvíli tam bulela, ale nepřestala, tak pro ni šla, ale ta jí to tak vrátila :grinning: , prý bulela další půl hodiny, jako asi za to, že ju tam nechala :sunglasses: . Já si myslím, že právě něco říká teď a až bude mít to malý doma, bude úplně jinej. To samý Vašek, on je pro ráznou výchovu, já jsme zase měkká :grinning: , ale mysím, že nebude zas až takovej tvrďák jak tvrdí :wink:
Jo a s tou klobásou mě teda napadlo, že bych mu ju narvala do krku, ale zadek je taky dobrej :grinning:
1. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
ip say:slight_smile:
no ja uz nechci nic slyset ohledny "vychovy" neb mi fakt popraskaji zilky..:grinning:
1. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
Emi a víš co mě napdalo, že tys nám ani neukázala tvůj pozitivní test, protože jsi vlastně byla přesvědčená, že z toho nic nebude. No a koukám, že už máš 13tt, nechceš vyfotit "špek" :grinning:
1. bře 2009 v 10:48  • Odpověz
anet se moc nekoukas do albumu ze? :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.