• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vysloužilé dvacítky část II. (Carcassonne, těhutesty, dovolené, zkouškové, Pampers vs. IB)

(Zamčená)
21. března 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: tak tos tam musela dát těsně po tom, co jsem koukala naposled, to jsi tam měla jen jednu fotku, z toho ultrazvuku. Já si totiž ani nevšimla, že byste to tady řešily, jakože tam máš fotku, a nebo jsi to tam dala tajně :grinning: . Ale jinak super, už se ti to pěkně rýsuje :sunglasses:
1. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
ja to nejak nehlasim, ze to tam davam no..:grinning:
1. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
Ahojte :slight_smile:
Jaký byl víkend? Já jsem nějaká hotová, Kika je nevrlá, hysterická a nervní, z čehož soudím, že asi leze nějaký další zub...
Včera jsem se trochu tetelila blahem - byli jsme i s malou v kostele, ale nelíbilo se jí tam, tak jsme hned zmizli do přístavby (máme u kostela docela velké zázemí). Tam jsme seděli na matraci, trochu jsem ji krmila, nikdo nikde, a najednou tam šel můj dobrý kamarád... tak jsme se zakecali a dostali jsme se i na děti (jeho ségra má holčičku, je asi o dva měsíce starší než Kika).
Kika si tam mezitím lezla a on říkal, že je super, že ji necháváme tak na volno lézt... No a vyprávěl, že ta jejich malá začíná chodit, ale ta ségra ji nechává chodit jen v postýlce, jinde ne (co kdyby spadla, něco si udělala...), koupil jim to nosítko babybjorn (ono je to spíš klokanka, ale omlouvá ho neznalost a ta ségra to stejně nepoužívá, zřejmě je to podle ní blbost). A ten kamarád nad tím kroutil hlavou a říká: To přece nejde, to děcko bylo 9 měsíců v břiše a najednou ho přece nemůžem vidět třikrát denně a nazdar...
Tak jsem mu vyprávěla jak jsem nosila Kiku já, jak se dívám na vyřvání... A bylo vidět, že nad tím koumá, že mu to tradiční pojetí taky nějak neleze, ale nenapadalo ho, že to jde dělat i jinak... Tak jsem ráda :slight_smile: přitom je to klučina, který teda zatím o dětech vůbec neuvažuje :slight_smile:
Mmch Kika teda leze všude a rozumí tomu, když je něco NE (třeba kabel), jenže za pět minut to zas zapomene, a protože se teda občas fakt někde bechne, předevčírem vypadala jak válečný invalida, měla na hlavě několik šrámů :sweat_smile: ale jí to zas hned zmizí.
2. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
A jinak k tomu, co jste psaly:
emčo, Jarek měl taky zřejmě jiné názory, pokud vůbec nijaké, ale já jsem přišla s nějakým konceptem, řekla, že já ji prostě nebudu nechávat vyřvat a vůbec, on si to promyslel a byl první, který k ní vždycky šel :slight_smile: tak počkej jak ta husa na klas a ono se to vyvrbí...
Jinak Kika už se dostává do období, kdy vnímá cizí lidi a občas fakt nechce nikoho jiného než mě, tak možná už je to předzvěst separační úzkosti. Třeba jak tu přijeli Jarkovi rodiče a táta ji popadl, řev, uklidnila se až za chvíli. V pátek jsme byli s kámošema a tam ji zas popadl kámoš a to byla spokojená, většinou se od cizích lidí nechá vzít, oni s ní blbnou... ale jsou momenty, kdy prostě je vidět, že chce jenom ke mně, natahuje ručky :slight_smile:
2. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
jani ja vim, ze ho to prejde..ale nasralo me to...hlavne z jednoho duvodu....
jinak ja myslim, ze to mam nastudovano nejak vic nez on, tak ho budu pomalu nenapadne ucit, ze nase dite na zachode fakt brecet nebude:slight_smile: on si to uvedomil..pak se omlouval....
ale nechapu, on mi maze bricho a v druhe chvili je schopny rict tohle:slight_smile:
jsem ted sibnuta z tech hormonu..:grinning:
a Kikusu nech at si natluce, nemuzes ji uchranit pred vsim zlem a tohle ji naopak posili :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja ted prisla na to, ze budeme mit dite pann..no se zblbnu..to je bracha a je to beh na dlooouhou trat..:grinning:
2. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
http://www.artdekor.cz/default.aspx
Páni, to vypadá skvěle :slight_smile:
2. bře 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
já nevím, ti chlapi nám mažou břicho, pač si uvědomujou, že tam je něco jejich, šimrá je ego jací jsou samci, a to, že nenechaj vyřvat, je asi ohrožení jejich autority nebo co :grinning:
2. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
:grinning:
kde jsou ty nase samice jako?:grinning:
2. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning:
hele, říká ti něco jméno Radim Kozlovský? :slight_smile:
2. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Kde zas ste? :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
2. bře 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
ahoooj, jak je? :slight_smile:
2. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
stale stejne. asi zustanu tehotna uz navzdycky :grinning:
2. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
ale ne, nejpozdějc za měsíc už to bude :wink:
2. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
no jo, ale dr mi sliboval ze si mysli ze do uterka urcite a zatim nic :rolling_eyes: . myslim ze z celyho tehu nebylo nic tak hrozny jako tyhle posledni dny cekani na nevimco :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
a kde je aerin, nas tu pekne zanedbava posledni dobou :angry:
2. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
Ty poslední dny jsou fakt maso, ale nejvíc jsem byla vyvalená z toho, že jsem si říkala, že to určo bude dřív a nakonec jsem přenášela... takže pro příště razím strategii nedoufat a ono to přijde... naštěstí mudr mi říkal při poslední kontrole, že to fakt nevypadá... víš jak, oni si to ti mudři myslí, ale prý to zas tak úplně určit a poznat nejde...
kde je aer nevím, ale zítra s ní mám rande...
2. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
me prave navnadil a nakonec tu budu strasit jeste s 42. tt a pujdu na vyvolani :rolling_eyes:
2. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Mš lehce nasejřil článek v betynce, já si ho kupuju nejen proto, abych se podle něj řídila, ale abych i věděla, jak tam kdo píše (mutace z povolání), a jak se na to dívají jiní... samozřejmě že radám o uspávání a tak jsem se spíš zasmála, ale někdy tam píšou lehce bludy... teď tam byl právě článek o přenášení a bylo tam psáno něco v tom smyslu, že do 42.tt se to nejmenuje přenášení, ale potermínová gravidita (ok, o názvy nejde, ale o potermínové g. jsem od doktora nic neslyšela, všichni mluvili o přenášení), a že do toho 42.tt se nic nedělá, čeká se, až se miminko vyklube samo, maminky trpělivě čekejte...
hahaha, tak co tak čtu o porodech a tak, skoro jsem nezažila (pokud si to někdo nevydupal), že by se čekalo někdy do 42. týdne a dál, všichni šli na vyvolání do 14 dnů po termínu... Doktoři se netvářili, že by byli ochotní diskutovat. A co jsem tu vyčetla, není výjimkou, že doktoři ženské sami nabídnou, at si vybere nějaké datum a přijde (i kdyby byla v termínu). O nějakém přirozeném čekání na miminko nemůže být řeč.
Už někdy přemýšlím, že do té betynky napíšu, at si to trochu ověří, a nedají jen na pěkné vyprávění pánů doktorů. a at taky věnujou prostor alternativám :slight_smile:
2. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
tenhle clanek jsem zrovna cetla a taky se nad nim pozastavila. Hlavne si myslim ze ten 42. tt uz je moc a i pro to miminko to neni nejlepsi. no, celej ten clanek je takovej :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz
autor
Já si myslím, že by to měli dělat případ od případu, kór když ta ženská neví, kdy otěhotněla, tak do těch 14 dnů se to v pohodě vleze a uměle vyvolají miminko, které by šlo samo... Třeba Kristýnka byla vždycky menší, kdyby mi mudr posunul termín třeba o týden (jak to většina dělá), tak bych možná na vyvölání nemusela a možná by vylezla sama. Každopádně byla vyvolána 10 dní po termínu, dařilo se jí v bříšku naprosto dobře a narodila se s mírama 49 cm / 3200 g. Což není žádný nadprůměr.
2. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz
to jo, kazdopadne by to meli delat individualne, to by bylo nejlepsi :slight_smile:. jenze na to se ve zdravotnictvi asi moc nehraje :rolling_eyes:
2. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
Asi ne no... ale tak každopádně jsem ráda, že to dobře dopadlo a výsledek mi teď ohlodává nohu. no a příště budu vědět :slight_smile:
2. bře 2009 v 15:18  • Odpověz
tak jsem prave zpucovala smazak a nemuzu se ani odkutalet :grinning:
2. bře 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
Ach jo, asi se zblázním... na tenhle semestr mám zaregistrováno 5 předmětů, člověk by řekl, že pohoda, ale já si rozepsala, co do každého musím udělat, 2 vyžadujou pravidelné každotýdenní plnění dílčích úkolů + úkoly navíc jako rozhovor s někým a tak, další má taky úkoly na jisté data a k tomu se každou hodinu píše praktický test, další sice nemá úkoly, ale dva průběžné testy a spoustu, ale opravdu spoustu literatury, a poslední vyžaduje seminárku a taky literaturu, které je míň, zato je anglická...
střízlivě jsem se podívala na rozbordelený byt a rozesmáté mimino, které dneska spalo asi půl hodiny a je mi jasné, že to nemám šanci zvládnout :frowning2: dneska jsem neudělala skoro nic a to jen hledám informace na internetu, jak se budu soustředovat na text v knížkách? furt někam leze, běhám za ní, něco jsme přizpůsobili, ale něco nejde a tam právě chodí nejraději :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. bře 2009 v 15:35  • Odpověz
Jani, ja kazdopadne kazdou studujici maminku obdivuju. ja bych to nedala

a co ohradka? ta by neuspela? vzdycky aspon na chvili?
2. bře 2009 v 15:36  • Odpověz
autor
To možná jo, jenže ona teď trénuje lezing a plazing a v té ohrádce by ji stačily 4 odrazy a byla by na druhém konci... A pak by nejspíš začla ječet, ji baví se přemisťovat a lézt třeba přes dva pokoje za krabicí... Mě by vyhovovalo, kdyby tak třeba na dvě hodky v kuse usla, abych měla klid.
Hehe, teďka řekla něco jako táta :grinning: to je dobré, jak žvatlá :sweat_smile:
2. bře 2009 v 15:55  • Odpověz
jani ten Radim mi neco rika.....kdo to je???
say vim, jak se ted citis...me se o tom zdalo, ze jsem mela rodit, ale mela jsme takove bricho jako ted a vubec jsem nevedela kdy to bude a doktorka mi rekla, ze ten den...a ja celou dobu pozorovala, jestli me boli bricho a jestki uz to je ono..:slight_smile:
a doktora moc neposlouchej..moji Marki taky rikal asi ve 37tt uz je tam naposled a ze uz urcite porodi a prd..cekala jeste pekne dlouho....
2. bře 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
Je to místostarosta Třinca :slight_smile: a taky reprezentant čr na paralympiádě a tak :slight_smile: tak s ním mám příští týden rande :slight_smile:
2. bře 2009 v 16:30  • Odpověz
emi, ono se rekne neposlouchej ho, ale pak kdyz uz se upinas ke kazdemu pichnuti, tak se to posloucha dobre ze uz to je konec :grinning:
2. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.